Przejdź do treści
Menu

22 paź

Žalgiris Kowno — Brann Bergen: typ AI na mecz

Mecz Žalgiris Kowno — Brann Bergen odbędzie się 22 października. Zakład modeli AI: Brann Bergen wygra po kursie 1.75 (głosy: 7 z 16).

opublikowano czasu polskiego

Brann Bergen

zakład modeli AI: Brann Bergen wygra

1.75

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 7 z 16, za innymi — 9

Panel podzielony

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 99 trafień · 74 pudła · 6 zwrotów · +4,43 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:112%kurs 6.99

0:2 10%1:2 10%0:1 9%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 5 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 19.10 12:36

wynik14.26X3.8321.75 — zgodny z naszym zakładem
liczba goli 2.5O1.75U2.03
obie strzelątak1.69nie2.06
podw. szansa1X2.02121.24X21.20
handicapH1 +11.57H2 −12.30

W ciągu doby linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Brann Bergen: 1.75 → 1.75 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Žalgiris Kowno 4.26 → 4.26, Remis 3.83 → 3.83, Brann Bergen 1.75 → 1.75.

Žalgiris Kowno4.26 → 4.26Remis3.83 → 3.83Brann Bergen1.75 → 1.75nasz zakład
1.752.503.004.0019 paźPublikacja · 1.75Žalgiris Kowno 4.26Remis 3.83Brann Bergen 1.75

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyŽalgiris KownoRemisBrann Bergen · nasz zakład
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Brann Bergen) po kursie 1.75
4.26otwarcie3.83otwarcie1.75otwarcie
3 odczyty · kursy się nie zmieniły

Największa grupa modeli AI stawia na zwycięstwo drużyny Brann Bergen. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 3 modele AI — handicap Brann Bergen (−1) i handicap Brann Bergen (−1.5). Jeszcze po 4 na to, że obie drużyny strzelą i na powyżej 2.5 gola. Jeszcze jeden — na handicap Žalgiris Kowno (+1).

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 19.10 o 12:17 czasu polskiego

Žalgiris Kowno na koniec poprzedniego sezonu zdobywał u siebie średnio 2,5 gola na mecz i w 56% spotkań zachowywał czyste konto, ale od tamtej pory minęło lato i zmienił się skład. W meczu Ligi Konferencji Litwini oddali cztery strzały, z czego jeden celny. Brann Bergen tej jesieni gra zupełnie inaczej: 64,3% posiadania piłki, 18,8 strzału na mecz, w tym 6,3 celnego, a w xG przewaga 2,62 do 1,57. Po pierwszej kolejce Norwegowie z trzema punktami zajmują 12. miejsce, Žalgiris Kowno zamyka tabelę na 36. pozycji bez punktu, a kurs na gości od doby nie drgnął i wynosi 1.75.

Gdzie możemy się mylić

Ostrzeżenie płynie z wyjazdów, bo tam Brann Bergen niemal zawsze traci bramki: w trzech wyjazdowych meczach ligi ma jedno zwycięstwo i dwa remisy przy 1,7 straconego gola na mecz i bez ani jednego czystego konta. Wiatr 21 km/h w Kownie i niski blok gospodarzy mogą sprowadzić ten wieczór do remisu, a remis nie ratuje tego typu. Różnica w jakości jest jednak zbyt duża, więc stawiamy na zwycięstwo Brann Bergen, kurs 1.75.

  • Za zakładem — 7 z 16 modeli AI; ponad połowa wybrała coś innego.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Statystyki i forma

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Žalgiris Kowno
Ostatnie mecze: Žalgiris Kowno
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10Brighton & Hove AlbionW0:4xG 0.0–4.0P
11.10MinijapucharW3:0Z
20.09ŠiauliaiA LygaW2:0Z
16.09FK Zalgiris VilniusA LygaW2:3P
13.09PanevėžysA LygaW1:0Z
09.09Suduva MarijampoleA LygaD5:1Z
Brann Bergen
Ostatnie mecze: Brann Bergen
DataRywalBoiskoWynikRezultat
18.10Valerengaliga norweskaW1:3xG 3.0–2.8P
15.10Lincoln Red ImpsD2:1xG 2.3–0.6Z
09.10Viking Stavangerliga norweskaD0:2xG 2.6–1.3P
02.10Startmecz towarzyskiW1:2P
20.09Bodø/Glimtliga norweskaD2:1Z
16.09OsPuchar NorwegiiW2:1Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Liga Konferencji
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
11Panathinaikos Ateny11-0-02–13Z
12Brann Bergen11-0-02–13Z
13Gent11-0-01–03Z
35Sporting Braga10-0-10–30P
36Žalgiris Kowno10-0-10–40P

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

18:45Nordsjælland–CSKA SofiaNasz typ:U 2.52.30Za tym zakładem — 8 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 11 1.51X 4.362 5.6018:45Getafe–LuganoNasz typ:U 2.51.81za tym typem 6 z 15 modeli AI1 1.81X 3.442 4.4718:45Crvena zvezda Belgrad–FC KopenhagaNasz typ:O 2.51.71za tym typem 11 z 16 modeli AI1 2.26X 3.472 2.95