Przejdź do treści
Menu

22 paź

Lincoln Red Imps — Twente Enschede: typ AI na mecz

Mecz Lincoln Red Imps — Twente Enschede odbędzie się 22 października. Zakład modeli AI: handicap Twente Enschede (−1.5) po kursie 1.61 (głosy: 12 z 16).

opublikowano czasu polskiego

Lincoln Red Imps
Twente Enschede

zakład modeli AI: Handicap Twente Enschede (−1.5)

1.61

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 12 z 16, za innymi — 4

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 99 trafień · 74 pudła · 6 zwrotów · +4,43 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

0:212%kurs 6.53

0:3 10%1:2 9%0:1 9%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 5 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 19.10 12:36

wynik112.43X6.4421.20
liczba goli 3.5O2.13U1.68
obie strzelątak1.98nie1.75
podw. szansa1X4.34−0.02121.11X21.03
handicapH1 +21.76H2 −21.95

W ciągu doby linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiLincoln Red Imps 12.43 → 12.43 w ciągu doby · 4 odczytyZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Lincoln Red Imps 12.43 → 12.43, Remis 6.44 → 6.44, Twente Enschede 1.20 → 1.20.

Lincoln Red Imps12.43 → 12.43Remis6.44 → 6.44Twente Enschede1.20 → 1.20
1.201.753.005.008.001219 paźLincoln Red Imps 12.43Remis 6.44Twente Enschede 1.20

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyLincoln Red ImpsRemisTwente Enschede
12.43otwarcie6.44otwarcie1.20otwarcie
4 odczyty · kursy się nie zmieniły

Najwięcej modeli AI stawia na handicap Twente Enschede (−1.5). Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 1 model AI — handicap Twente Enschede (−1). Pozostałe głosy (4) — każdy na własny zakład: liczbę goli, handicap Lincoln Red Imps i „obie strzelą”.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 19.10 o 12:17 czasu polskiego

Twente Enschede musi w Gibraltarze zadbać o zapas bramek, a Holendrzy mają do tego wszystkie narzędzia. W rozpoczętym sezonie utrzymują 58,8% posiadania piłki, oddają 20,6 strzału na mecz, z czego 6,6 celnych, i wygrywają z rywalami w oczekiwanych golach 2,01 do 0,77. U Lincoln Red Imps obraz jest odwrotny: 28% posiadania, a w swoim europejskim meczu gospodarze oddali siedem strzałów i przegrali w oczekiwanych golach 0,64 do 2,3. Kurs na czyste zwycięstwo gości wynosi 1.2, a handicap (-1.5) jest trafiony w około 58% przypadków.

Gdzie możemy się mylić

Na wyjazdach Twente gra otwarcie. W końcówce poprzedniego sezonu obie drużyny strzelały w 82% jego meczów na obcych boiskach, a w tym sezonie Holendrzy nabili na wyjazdach 3,5 gola na mecz i tracili dwa. Lincoln Red Imps zachowywał wtedy czyste konto w 60% domowych spotkań, choć przeciwko znacznie skromniejszym rywalom, a zwycięstwo jedną bramką już nie uratuje tego typu. Stawiamy na handicap (-1.5) dla Twente Enschede.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Statystyki i forma

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Lincoln Red Imps
Ostatnie mecze: Lincoln Red Imps
DataRywalBoiskoWynikRezultat
18.10LynxPremier DivisionW2:1Z
15.10Brann BergenW1:2xG 0.6–2.3P
10.10EuropaPremier DivisionD2:0Z
16.09St Joseph S FcPremier DivisionD—
13.09Mons CalpePremier DivisionW1:1R
04.09Europa PointPremier DivisionD4:0Z
Twente Enschede
Ostatnie mecze: Twente Enschede
DataRywalBoiskoWynikRezultat
18.10UtrechtEredivisieD1:2xG 1.4–1.3P
15.10ThunD1:0xG 2.3–0.2Z
10.10Fortuna SittardEredivisieW1:1xG 1.2–0.8R
02.10Werder Bremamecz towarzyskiD7:0Z
20.09PSV EindhovenEredivisieD3:2xG 2.4–1.0Z
12.09ADO Den HaagEredivisieD2:0xG 2.8–0.5Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Liga Konferencji
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
13Gent11-0-01–03Z
14Twente Enschede11-0-01–03Z
15Getafe10-1-01–11R
26Borac Banja Luka10-0-11–20P
27Lincoln Red Imps10-0-11–20P
28CSKA Sofia10-0-11–20P

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

21:00AS Monaco–SC FreiburgNasz typ:BTTS tak1.52za tym typem 6 z 16 modeli AI1 2.21X 3.512 2.9921:00Ajax Amsterdam–Atalanta BergamoNasz typ:BTTS tak1.57za tym typem 10 z 16 modeli AI1 2.08X 3.732 3.0921:00Sporting Braga–GentNasz typ:X22.09za tym typem 6 z 16 modeli AI1 1.68X 3.652 4.97