Przejdź do treści
Menu

Jutro

Lugano — Crvena zvezda Belgrad: typ AI na mecz

Mecz Lugano — Crvena zvezda Belgrad odbędzie się 15 października. Zakład modeli AI: powyżej 2.5 gola po kursie 1.69 (głosy: 4 z 16).

opublikowano czasu polskiego

Lugano
Crvena zvezda Belgrad

zakład modeli AI: Powyżej 2.5 gola

1.69

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 4 z 16, za innymi — 12

Panel podzielony

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:114%kurs 6.64

1:0 13%0:0 12%2:0 10%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 14.10 05:20

wynik12.75+0.02X3.4922.37+0.01
suma goli 2.5O1.70 — zgodny z naszym zakładem+0.01U2.13
obie strzelątak1.55−0.02nie2.32+0.04
podw. szansa1X1.55−0.01121.28X21.41−0.02
handicapH1 +11.24H2 −13.64+0.03

W ciągu 4 dni linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Powyżej 2.5: 1.69 → 1.70 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Powyżej 2.5 1.69 → 1.70, Poniżej 2.5 2.13 → 2.13.

Powyżej 2.51.69 → 1.70nasz zakładPoniżej 2.52.13 → 2.13
1.701.801.902.002.1010 paź11 paź12 paź13 paź14 paźPublikacja · 1.69Poniżej 2.5 2.13Powyżej 2.5 1.70

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Suma goli 2.5
KiedyPowyżej 2.5 · nasz zakładPoniżej 2.5
1.70+0.012.13
Publikacja naszego zakładu (powyżej 2.5 gola) po kursie 1.69
1.69otwarcie2.13otwarcie
54 odczyty · kursy zmieniły się 1 raz

Najwięcej modeli AI — za powyżej 2.5 gola. Jeszcze 3 — za to, że obie drużyny strzelą. Pozostałe głosy (9) — inne zakłady: sumę goli, zwycięstwo drużyny Crvena zvezda Belgrad, zwycięstwo drużyny Lugano, podwójną szansę i „obie strzelą — nie”.

  • 4 z 16O 2.5nasz zakładkurs 1.69ChatGPTGeminiKimiDots3-Note
  • 3 z 16BTTS takkurs 1.57DeepSeekMistralXiaomi MiMo
  • 2 z 16U 2.5kurs 2.13QwenMiniMax
  • 2 z 162kurs 2.36Nemotron SuperNemotron Ultra
  • 2 z 161kurs 2.73DeepSeek FlashGLM
  • 1 z 16X2kurs 1.43Sonar
  • 1 z 161Xkurs 1.56Claude
  • 1 z 16BTTS niekurs 2.28Grok

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 10.10 o 13:55 czasu polskiego

Lugano strzeliło 14 goli w pięciu meczach szwajcarskiej ligi, oddając 18,6 strzału na spotkanie. U siebie powyżej 2.5 gola padało w 63% meczów, a bez strzelonej bramki gospodarze nie zostali w domowych spotkaniach ani razu — to nie jest zespół do ostrożnej, zamkniętej gry. Crvena zvezda Belgrad też ma spory potencjał z przodu: 10 goli w sześciu kolejkach Superligi, więc trudno oczekiwać, że miejscowi zostaną bez odpowiedzi. Rynek daje 56% szans na wariant z golami, a przy kursie 1.69 to solidna podstawa. Stawiamy na powyżej 2.5 gola.

Gdzie możemy się mylić

Wątpliwość jest jedna: to pierwszy mecz fazy głównej Ligi Konferencji, a Crvena zvezda Belgrad na wyjazdach zwykle poświęca widowisko dla pewności gry. Goście mogą przez pierwszą godzinę trzymać piłkę przy sobie i wygaszać tempo. Jeśli Lugano nie strzeli szybko, spotkanie łatwo zamknie się w jednym czy dwóch golach.

  • Za zakładem — 4 z 16 modeli AI: to najczęstsza odpowiedź, ale ponad połowa wybrała coś innego.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Kontuzje i zawieszenia

odczyt 10.10 13:16
Lugano

brak nieobecnych na liście

Crvena zvezda Belgrad

brak nieobecnych na liście

trenerzy: Mattia Croci-Torti · Albert Riera

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Lugano
Ostatnie mecze: Lugano
DataRywalBoiskoWynikRezultat
02.10Hellas Veronamecz towarzyskiD1:3P
20.09LausanneSuper LeagueW4:0xG 2.1–0.5Z
16.09FC ST. GallenSuper LeagueD4:1xG 1.4–1.1Z
12.09BSC Young BoysSuper LeagueD2:2xG 1.5–2.3R
06.09FC Basel 1893Super LeagueW3:1xG 1.7–0.3Z
03.09Servette FCSuper LeagueD1:0xG 1.3–1.8Z
Crvena zvezda Belgrad
Ostatnie mecze: Crvena zvezda Belgrad
DataRywalBoiskoWynikRezultat
20.09Radnicki NISSuperligaD3:0Z
17.09Železničar PančevoSuperligaW2:1Z
13.09IMT Novi BeogradSuperligaW1:0xG 1.2–0.6Z
10.09Radnik SurdulicaSuperligaW0:0R
06.09FK PartizanSuperligaD2:1Z
30.08ZemunSuperligaW2:0Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

UEFA Conference League
Miejsca drużyn w tabeli: Liga Konferencji
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
23Hearts00-0-00–00
24Lugano00-0-00–00
25Crvena zvezda Belgrad00-0-00–00
26Thun00-0-00–00

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

18:45Hajduk Split–Ajax AmsterdamNasz typ:BTTS tak1.69za tym typem 10 z 16 modeli AI1 5.60X 4.502 1.4918:45Panathinaikos Ateny–Borac Banja LukaNasz typ:H1 (−1.5)1.86Za tym zakładem — 7 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 61 1.21X 6.252 11.9818:45Gent–AGF AarhusNasz typ:11.62Za tym zakładem — 4 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 41 1.58X 4.102 5.19