22 paź
Midtjylland — Sint-Truiden: typ AI na mecz
Mecz Midtjylland — Sint-Truiden odbędzie się 22 października. Zakład modeli AI: handicap Midtjylland (−1) po kursie 2.21 (głosy: 5 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 3).
- Liga Konferencji, kolejka 2 z 6
- +9°, mżawka
- MCH Arena, Herning
opublikowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Handicap Midtjylland (−1)
2.21Handicap azjatycki: zakład wchodzi przy wygranej drużyny Midtjylland co najmniej dwoma golami; przy wygranej jednym golem — zwrot stawki.
zakład modeli AI · Za tym zakładem — 5 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 3
Panel podzielonyNasze typy piłkarskie do tej pory: 88 trafień · 65 pudeł · 5 zwrotów · +4,14 j. Wszystkie wyniki
prawdopodobny wynik
2:1 10%2:0 8%1:0 8%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 2 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Kursy na mecz
W ciągu 1 dnia linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Midtjylland −1: 2.21 → 2.21 od publikacjiZobacz
Ten rynek prawie się nie ruszył: Midtjylland −1 2.21 → 2.21, Sint-Truiden +1 1.61 → 1.61.
Zmiany kursów
| Kiedy | Midtjylland −1 · nasz zakład | Sint-Truiden +1 |
|---|---|---|
| Publikacja naszego zakładu (handicap: Midtjylland −1) po kursie 2.21 | ||
| 2.21otwarcie | 1.61otwarcie | |
Typ modeli AI i analiza
Największa grupa modeli AI stawia na handicap Midtjylland (−1). Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 3 modele AI — zwycięstwo drużyny Midtjylland. Jeszcze 5 — na powyżej 2.5 gola. Pozostałe głosy (3) — na to, że obie drużyny strzelą.
- 5 z 16H1 (−1)nasz zakładkurs 2.21DeepSeekKimiQwenMistralNemotron Ultra
- 3 z 161w tym samym kierunkukurs 1.75
Gemini
SonarNemotron Super - 5 z 16O 2.5kurs 1.59ChatGPT
Grok
GLMMiniMaxXiaomi MiMo - 3 z 16BTTS takkurs 1.54ClaudeDeepSeek Flash
Dots3-Note
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 18.10 o 14:53 czasu polskiego
W końcówce poprzedniego sezonu mecze Midtjylland u siebie kończyły się średnio 3,2 gola w obu bramkach, a powyżej 2.5 gola padało tam w czterech z pięciu spotkań. Sint-Truiden w 20 wyjazdowych meczach w 35% przypadków w ogóle nie trafił do siatki. Nowy sezon, już przy obecnych składach, maluje ten sam obraz: w sześciu oficjalnych meczach Duńczycy strzelili 17 bramek i stracili sześć, Belgowie mają dziewięć trafień przy 11 straconych. Kursy idą w tę samą stronę — 1.75 na gospodarzy wobec 4.38 na zwycięstwo gości daje Midtjylland nieco więcej niż połowę szans, a handicap (−1) wyceniany jest na 42% szans. Wysokie zwycięstwo jest tu więc scenariuszem roboczym, a nie egzotycznym, dlatego w tym meczu Ligi Konferencji stawiamy na handicap (−1) na Midtjylland.
Gdzie możemy się mylić
Argumenty przeciw też istnieją. Sint-Truiden utrzymuje się przy piłce 59,3% czasu i oddaje po 15,7 strzału na mecz, więc potrafi spowolnić tempo. Midtjylland w tych sześciu spotkaniach miał piłkę rzadziej i w xG nie zbudował właściwie żadnej przewagi. Mżawka i wiatr 23 km/h również nie sprzyjają tym, którzy potrzebują zwycięstwa różnicą co najmniej dwóch bramek.
- Za zakładem — 5 z 16 modeli AI, w tym samym kierunku — jeszcze 3; druga połowa wybrała coś innego.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 15.10 | Egnatia Rrogozhinë | W | 1:1xG 1.4–0.6 | R |
| 11.10 | FC KopenhagaSuperliga | D | 2:1xG 1.6–1.7 | Z |
| 19.09 | OdenseSuperliga | W | 1:1 | R |
| 14.09 | BrondbySuperliga | D | 4:1xG 1.2–0.8 | Z |
| 10.09 | SundbyDBU Pokalen | W | 7:0 | Z |
| 07.09 | NordsjællandSuperliga | D | 2:2xG 1.9–2.1 | R |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 15.10 | Iberia 1999 | D | 2:0xG 1.7–0.1 | Z |
| 11.10 | KV Mechelenliga belgijska | W | 3:4xG 1.4–0.7 | P |
| 20.09 | KVC Westerloliga belgijska | D | 0:2xG 2.0–1.9 | P |
| 12.09 | SK Beverenliga belgijska | W | 0:2xG 0.7–1.7 | P |
| 05.09 | RAAL La Louvièreliga belgijska | D | 4:0xG 2.4–0.4 | Z |
| 02.09 | Union Saint-Gilloiseliga belgijska | D | 0:3xG 0.8–2.5 | P |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | Mjällby | 1 | 1-0-0 | 2–0 | 3 | Z |
| 6 | Sint-Truiden | 1 | 1-0-0 | 2–0 | 3 | Z |
| 7 | SC Freiburg | 1 | 1-0-0 | 3–2 | 3 | Z |
| 15 | Getafe | 1 | 0-1-0 | 1–1 | 1 | R |
| 16 | Midtjylland | 1 | 0-1-0 | 1–1 | 1 | R |
| 17 | Nordsjælland | 1 | 0-1-0 | 1–1 | 1 | R |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej