Przejdź do treści
Menu

22 paź

Pafos — Riga FC: typ AI na mecz

Mecz Pafos — Riga FC odbędzie się 22 października. Zakład modeli AI: Pafos wygra po kursie 1.55 (głosy: 5 z 16).

opublikowano czasu polskiego

Pafos
Riga FC

zakład modeli AI: Pafos wygra

1.55

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 5 z 16, za innymi — 11

Panel podzielony

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 88 trafień · 65 pudeł · 5 zwrotów · +4,14 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

2:011%kurs 7.30

1:1 10%2:1 10%1:0 9%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 2 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 18.10 15:11

wynik11.55 — zgodny z naszym zakłademX4.1825.86
liczba goli 2.5O1.77U2.05
obie strzelątak1.80nie1.89
podw. szansa1X1.13121.23X22.43
handicapH1 −11.89H2 +11.84

W ciągu doby linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Pafos: 1.55 → 1.55 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Pafos 1.55 → 1.55, Remis 4.18 → 4.18, Riga FC 5.86 → 5.86.

Pafos1.55 → 1.55nasz zakładRemis4.18 → 4.18Riga FC5.86 → 5.86
1.502.003.004.006.0017 paź18 paźPublikacja · 1.55Riga FC 5.86Remis 4.18Pafos 1.55

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyPafos · nasz zakładRemisRiga FC
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Pafos) po kursie 1.55
1.55otwarcie4.18otwarcie5.86otwarcie
20 odczytów · kursy się nie zmieniły

Głosy rozłożyły się po równo: po 4 na zwycięstwo drużyny Pafos i na poniżej 2.5 gola. Pozostałe głosy (8) — inne zakłady: liczbę goli, „obie strzelą”, handicap Riga FC i handicap Pafos.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 18.10 o 14:53 czasu polskiego

Pafos takie mecze zwykle wygrywa dyscypliną przed własną bramką: na koniec poprzedniego sezonu u siebie zachował czyste konto w 56% spotkań. Kursy stoją równo — 1.55 na zwycięstwo gospodarzy, a od doby żaden z trzech wyników nie drgnął. Wyjazdowa seria Rigi FC w lidze wygląda skromniej niż domowa: jedno zwycięstwo i dwa remisy oraz 1,3 gola na mecz, a w europejskich pucharach Łotysze nie mają jeszcze żadnego poważnego wyniku.

Gdzie możemy się mylić

Niepokoi początek sezonu samego Pafos: sześć meczów, sześć goli strzelonych i sześć straconych, a w spotkaniu Ligi Konferencji tylko 35% posiadania piłki przy xG 0.91 do 3.47. Riga FC przyjeżdża po pięciu meczach, w których trzymała piłkę, z bilansem siedmiu bramek strzelonych i trzech straconych, a w 56% jej wyjazdowych spotkań poprzedniego sezonu strzelały obie drużyny. Wczesny gol gości i nerwowe pół godziny w końcówce są tu całkiem możliwe. Mimo to stawiamy na zwycięstwo Pafos, kurs 1.55.

  • Za zakładem — 5 z 16 modeli AI; ponad połowa wybrała coś innego.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Statystyki i forma

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Pafos
Ostatnie mecze: Pafos
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10Atalanta BergamoW1:3xG 0.9–3.5P
11.10Anorthosis1. DivisionW3:1Z
18.09AEL1. DivisionD0:2P
13.09AEK Larnaca1. DivisionW1:0Z
07.09Olympiakos Pireus1. DivisionD0:0R
03.09Omonia NikozjaSuperpucharW1:0Z
Riga FC
Ostatnie mecze: Riga FC
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10Kajrat AłmatyD1:1xG 2.3–1.1R
10.10TukumsVirsligaW2:0Z
03.10Arismecz towarzyskiW2:1Z
19.09FS JelgavaVirsligaW1:0Z
15.09Super NovaVirsligaW1:0Z
11.09AudaVirsligaD2:2R

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Liga Konferencji
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
21Universitatea Craiova10-1-01–11R
22Riga FC10-1-01–11R
23Jablonec10-0-12–30P
31KuPS Kuopio10-0-12–40P
32Pafos10-0-11–30P
33Inter Club d'Escaldes10-0-10–20P

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

18:45Nordsjælland–CSKA SofiaNasz typ:U 2.52.30Za tym zakładem — 8 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 11 1.53X 4.432 5.7118:45Crvena zvezda Belgrad–FC KopenhagaNasz typ:O 2.51.71za tym typem 11 z 16 modeli AI1 2.48X 3.592 2.6918:45Trabzonspor–HeartsNasz typ:O 2.51.62za tym typem 7 z 16 modeli AI1 1.42X 4.802 6.90