Przejdź do treści
Menu

Jutro

Riga FC — Kajrat Ałmaty: typ AI na mecz

Mecz Riga FC — Kajrat Ałmaty odbędzie się 15 października. Zakład modeli AI: Riga FC wygra po kursie 1.90 (głosy: 13 z 16).

opublikowano czasu polskiego

Riga FC
Kajrat Ałmaty

zakład modeli AI: Riga FC wygra

1.90

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 13 z 16, za innymi — 3

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:112%kurs 6.44

2:1 9%1:2 8%1:0 6%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 14.10 05:20

wynik11.90 — zgodny z naszym zakłademX3.4323.95+0.09
suma goli 2.5O1.99U1.81+0.01
obie strzelątak1.83nie1.89
podw. szansa1X1.22−0.01121.28X21.87+0.01
handicapH1 −12.67−0.01H2 +11.42

W ciągu 4 dni linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Riga FC: 1.90 → 1.90 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Riga FC 1.90 → 1.90, Remis 3.43 → 3.43, Kajrat Ałmaty 3.86 → 3.95.

Riga FC1.90 → 1.90nasz zakładRemis3.43 → 3.43Kajrat Ałmaty3.86 → 3.95
2.002.503.003.504.0010 paź11 paź12 paź13 paź14 paźPublikacja · 1.90Kajrat Ałmaty 3.95Remis 3.43Riga FC 1.90

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyRiga FC · nasz zakładRemisKajrat Ałmaty
1.90+0.013.433.95−0.02
1.89−0.013.433.97
1.903.43−0.013.97+0.04
1.90+0.013.44+0.013.93+0.02
1.89−0.013.43−0.013.91+0.04
1.903.44+0.013.87+0.01
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Riga FC) po kursie 1.90
1.90otwarcie3.43otwarcie3.86otwarcie
54 odczyty · kursy zmieniły się 6 razy

Najwięcej modeli AI — za zwycięstwo drużyny Riga FC. Jeszcze 2 — za to, że obie drużyny strzelą. Jeszcze jeden — za powyżej 2.5 gola.

  • 13 z 161nasz zakładkurs 1.90ChatGPTClaudeDeepSeekGeminiGrokKimiQwenDeepSeek FlashGLMMiniMaxMistralSonarNemotron Super
  • 2 z 16BTTS takkurs 1.83Xiaomi MiMoDots3-Note
  • 1 z 16O 2.5kurs 1.99Nemotron Ultra

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 10.10 o 13:55 czasu polskiego

O tym spotkaniu zadecyduje boisko, a nie nazwy. Riga FC wygrała u siebie wszystkie trzy mecze w lidze łotewskiej, strzelając średnio 2,7 gola i tracąc jednego, a w pięciu oficjalnych spotkaniach rozpoczętego sezonu ma sześć bramek strzelonych i trzy stracone. Kursy również stoją po stronie gospodarzy: 3.86 na zwycięstwo gości i 3.43 na remis, a rynek daje miejscowym blisko połowę szans. Kajrat Ałmaty w sześciu oficjalnych meczach nowego sezonu strzelił dziewięć goli i stracił osiem, a do tego rzadziej utrzymywał piłkę od rywali — tym razem również będzie musiał ją oddać gospodarzom.

Gdzie możemy się mylić

W końcówce poprzedniego sezonu w 57% wyjazdowych meczów Kajratu strzelały obie drużyny, a Riga FC u siebie zachowała czyste konto tylko w 44% spotkań, więc o spokojną kontrolę może być trudno. Przewaga jest cienka: jedna szybka bramka gości zamieni ten wieczór w ciężki, ostrożny mecz bez wyraźnego faworyta. Mimo to nasz typ to zwycięstwo Riga FC przy kursie 1.90.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Kontuzje i zawieszenia

odczyt 10.10 13:16
Riga FC

brak nieobecnych na liście

Kajrat Ałmaty

brak nieobecnych na liście

trenerzy: Adrian Gula · Rafael Urazbakhtin

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Riga FC
Ostatnie mecze: Riga FC
DataRywalBoiskoWynikRezultat
10.10TukumsVirsligaW1:0Z
03.10Arismecz towarzyskiW2:1Z
19.09FS JelgavaVirsligaW1:0Z
15.09Super NovaVirsligaW1:0Z
11.09AudaVirsligaD2:2R
07.09BFC DaugavpilsVirsligaD1:1R
Kajrat Ałmaty
Ostatnie mecze: Kajrat Ałmaty
DataRywalBoiskoWynikRezultat
17.09FC AstanaPremier LeagueW0:1P
13.09FK Tobol KostanayPremier LeagueD1:4P
09.09ZhenysPremier LeagueD3:0Z
05.09KaspiyPremier LeagueW3:0Z
31.08Yelimay SemeyPremier LeagueW2:0Z
27.08AnderlechtLiga EuropyW0:3P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

UEFA Conference League
Miejsca drużyn w tabeli: Liga Konferencji
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
28Borac Banja Luka00-0-00–00
29Kajrat Ałmaty00-0-00–00
30Egnatia Rrogozhinë00-0-00–00
35Lincoln Red Imps00-0-00–00
36Riga FC00-0-00–00

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

18:45Lugano–Crvena zvezda BelgradNasz typ:O 2.51.69za tym typem 4 z 16 modeli AI1 2.75X 3.492 2.3718:45Hajduk Split–Ajax AmsterdamNasz typ:BTTS tak1.69za tym typem 10 z 16 modeli AI1 5.60X 4.502 1.4918:45Panathinaikos Ateny–Borac Banja LukaNasz typ:H1 (−1.5)1.86Za tym zakładem — 7 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 61 1.21X 6.252 11.98