Przejdź do treści
Menu

Jutro

Sint-Truiden — Iberia 1999: typ AI na mecz

Mecz Sint-Truiden — Iberia 1999 odbędzie się 15 października. Zakład modeli AI: handicap Sint-Truiden (−1.5) po kursie 1.77 (głosy: 9 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 2).

opublikowano czasu polskiego

Sint-Truiden
Iberia 1999

zakład modeli AI: Handicap Sint-Truiden (−1.5)

1.77

Teraz 1.75 · 1.77 w chwili publikacji

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 9 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 2

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

2:011%kurs 6.28

3:0 11%4:0 8%2:1 8%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 14.10 05:20

wynik11.27−0.01X5.31+0.0729.52+0.44
suma goli 2.5O1.55U2.33+0.02
obie strzelątak2.00+0.01nie1.75−0.01
podw. szansa1X1.05121.13X23.54+0.02
handicapH1 −1.51.75 — zgodny z naszym zakładem−0.02H2 +1.52.01+0.03

W ciągu 4 dni wygrana: Iberia 1999: kurs wzrósł z 9.08 do 9.52 — zakładów na gości jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Sint-Truiden −1.5: 1.77 → 1.75 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (handicap: Sint-Truiden −1.5) spadł z 1.77 do 1.75: rynek ocenia go teraz jako bardziej prawdopodobny.

Sint-Truiden −1.51.77 → 1.75nasz zakładIberia 1999 +1.51.98 → 2.01
1.701.801.902.0010 paź11 paź12 paź13 paź14 paźPublikacja · 1.77Iberia 1999 +1.5 2.01Sint-Truiden −1.5 1.75

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Handicap −1.5
KiedySint-Truiden −1.5 · nasz zakładIberia 1999 +1.5
1.75−0.012.01+0.01
1.76−0.012.00+0.01
1.77−0.011.99+0.02
1.78+0.011.97−0.01
Publikacja naszego zakładu (handicap: Sint-Truiden −1.5) po kursie 1.77
1.77otwarcie1.98otwarcie
54 odczyty · kursy zmieniły się 4 razy

Najwięcej modeli AI — za handicap Sint-Truiden (−1.5). Bliskie zakłady w tę samą stronę: jeszcze 2 modele AI — zwycięstwo drużyny Sint-Truiden i handicap Sint-Truiden (−1). Jeszcze 5 — za powyżej 2.5 gola.

  • 9 z 16H1 (−1.5)nasz zakładkurs 1.77ChatGPTClaudeDeepSeekKimiDeepSeek FlashMistralXiaomi MiMoDots3-NoteNemotron Ultra
  • 5 z 16O 2.5kurs 1.55GeminiGrokQwenGLMMiniMax
  • 1 z 161w tę samą stronękurs 1.28Nemotron Super
  • 1 z 16H1 (−1)w tę samą stronękurs 1.38Sonar

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 10.10 o 13:55 czasu polskiego

Na koniec poprzedniego sezonu domowe mecze Sint-Truiden kończyły się średnio około 2,8 gola, a w 35% takich spotkań gospodarze nie pozwalali rywalom trafić do siatki. Iberia na wyjazdach sama nie strzeliła w 31% meczów, więc gruzińska ekipa rzadko potrafi odpowiedzieć Belgom. Przewagę w grze też mają miejscowi: 54,8% posiadania piłki i 12,7 strzału na mecz, a do tego doświadczenie z meczów Ligi Europy przeciwko drużynie, która tej jesieni grała wyłącznie we własnej lidze. W Lidze Konferencji kursy rozdzielają oba zespoły maksymalnie szeroko, 1.28 do 9.08, a przy takiej różnicy handicap (-1.5) wypada dokładnie pomiędzy zwykłym zwycięstwem a pogromem.

Gdzie możemy się mylić

W rozpoczętym sezonie bilans Sint-Truiden to jednak 10 bramek strzelonych i 12 straconych w sześciu meczach, a jedno trafienie gości już psuje te rachuby. Po tygodniu europejskich pucharów prawdopodobna jest również rotacja, a przetasowany skład znacznie rzadziej wygrywa wysoko. Mimo to nasz typ to handicap Sint-Truiden (-1.5), kurs 1.77.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Kontuzje i zawieszenia

odczyt 10.10 13:16
Sint-Truiden

brak nieobecnych na liście

Iberia 1999

brak nieobecnych na liście

trenerzy: Andriy Demchenko

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Sint-Truiden
Ostatnie mecze: Sint-Truiden
DataRywalBoiskoWynikRezultat
20.09KVC Westerloliga belgijskaD0:2xG 2.0–1.9P
12.09SK Beverenliga belgijskaW0:2xG 0.7–1.7P
05.09RAAL La Louvièreliga belgijskaD4:0xG 2.4–0.4Z
02.09Union Saint-Gilloiseliga belgijskaD0:3xG 0.8–2.5P
30.08Antwerpliga belgijskaW4:1xG 3.4–0.8Z
27.08Omonia NikozjaLiga EuropyW2:4P
Iberia 1999
Ostatnie mecze: Iberia 1999
DataRywalBoiskoWynikRezultat
04.10Dinamo TbilisiErovnuli LigaD1:2P
21.09RustaviErovnuli LigaW2:0Z
17.09DilaErovnuli LigaD2:1Z
13.09SpaeriErovnuli LigaD1:0Z
09.09Dinamo BatumiErovnuli LigaW0:2P
05.09SamguraliErovnuli LigaD2:1Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

UEFA Conference League
Miejsca drużyn w tabeli: Liga Konferencji
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
5Gent00-0-00–00
6Sint-Truiden00-0-00–00
7SC Freiburg00-0-00–00
33Universitatea Craiova00-0-00–00
34Iberia 199900-0-00–00
35Lincoln Red Imps00-0-00–00

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

21:00Brighton & Hove Albion–Žalgiris KownoNasz typ:H1 (−3.5)2.02Za tym zakładem — 5 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 71 1.02X 21.142 60.7521:00SC Freiburg–JablonecNasz typ:H1 (−1.5)1.85Za tym zakładem — 10 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 21 1.27X 5.482 9.9721:00Hearts–NordsjællandNasz typ:12.82Za tym zakładem — 6 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 51 3.00X 3.692 2.14