Przejdź do treści
Menu

22 paź

Thun — Hajduk Split: typ AI na mecz

Mecz Thun — Hajduk Split odbędzie się 22 października. Zakład modeli AI: Hajduk Split wygra po kursie 2.48 (głosy: 15 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 1).

opublikowano czasu polskiego

Thun
Hajduk Split

zakład modeli AI: Hajduk Split wygra

2.48

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 15 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 1

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 99 trafień · 74 pudła · 6 zwrotów · +4,43 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:113%kurs 6.43

1:2 9%0:1 8%0:0 8%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 5 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 19.10 12:36

wynik12.67X3.4222.48 — zgodny z naszym zakładem
liczba goli 2.5O1.65U2.18
obie strzelątak1.53nie2.37
podw. szansa1X1.50121.31X21.45
handicapH1 +11.21H2 −13.87

W ciągu doby linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Hajduk Split: 2.48 → 2.48 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Thun 2.67 → 2.67, Remis 3.42 → 3.42, Hajduk Split 2.48 → 2.48.

Thun2.67 → 2.67Remis3.42 → 3.42Hajduk Split2.48 → 2.48nasz zakład
2.402.602.803.003.203.4019 paźPublikacja · 2.48Remis 3.42Thun 2.67Hajduk Split 2.48

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyThunRemisHajduk Split · nasz zakład
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Hajduk Split) po kursie 2.48
2.67otwarcie3.42otwarcie2.48otwarcie
3 odczyty · kursy się nie zmieniły

Najwięcej modeli AI stawia na zwycięstwo drużyny Hajduk Split. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 5 modeli AI — zakład bez remisu na drużynę Hajduk Split i to, że Hajduk Split nie przegra.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 19.10 o 12:17 czasu polskiego

Hajduk Split wszedł w sezon w lepszym rytmie. Chorwaci rozegrali sześć oficjalnych meczów, strzelili osiem goli i stracili pięć, utrzymują się przy piłce przez 57% czasu i oddają pięć celnych strzałów na mecz. Oba wyjazdowe spotkania wygrali, zdobywając cztery bramki i tracąc dwie. Statystyki Thun wyglądają odwrotnie: osiem goli strzelonych przy 12 straconych w pięciu meczach, 39,5% posiadania piłki i oczekiwane gole 0,83 wobec 1,63 u rywali. Po pierwszej kolejce Ligi Konferencji Hajduk jest dziewiąty z trzema punktami, Thun trzydziesty bez żadnego. Kursy idą w tę samą stronę: 2.48 na zwycięstwo gości i 2.67 na gospodarzy, a notowania nie drgnęły od doby.

Gdzie możemy się mylić

A co, jeśli Thun wyszarpie ten mecz na własnym boisku? Osiem bramek w pięciu spotkaniach przy skromnym xG pokazuje, że Szwajcarzy potrafią strzelać także w niewygodnych scenariuszach, a Hajduk między kolejkami chorwackiej ligi musi myśleć o rotacji i skład na wyjazd do Szwajcarii może nie być optymalny. Mimo to stawiamy na zwycięstwo Hajduka Split, kurs 2.48.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Statystyki i forma

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Thun
Ostatnie mecze: Thun
DataRywalBoiskoWynikRezultat
18.10FC SchaffhausenSchweizer CupW2:2R
15.10Twente EnschedeW0:1xG 0.2–2.3P
10.10FC ZurichSuper LeagueW2:4xG 1.5–0.9P
03.10SC Kriensmecz towarzyskiD2:0Z
20.09FC VaduzSuper LeagueW2:1Z
16.09Servette FCSuper LeagueD2:4P
Hajduk Split
Ostatnie mecze: Hajduk Split
DataRywalBoiskoWynikRezultat
18.10NK VarazdinHNLD1:0xG 1.4–1.3Z
15.10Ajax AmsterdamD2:1xG 2.0–1.1Z
10.10Dinamo ZagrzebHNLD2:1xG 1.1–1.4Z
20.09HNK RijekaHNLW0:3xG 1.3–1.5P
13.09NK Slaven BelupoHNLD1:0xG 0.7–0.4Z
08.09VardaracpucharW2:0Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Liga Konferencji
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
9AS Monaco11-0-02–13Z
10Hajduk Split11-0-02–13Z
11Panathinaikos Ateny11-0-02–13Z
29AGF Aarhus10-0-10–10P
30Thun10-0-10–10P
31KuPS Kuopio10-0-12–40P

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

21:00AS Monaco–SC FreiburgNasz typ:BTTS tak1.52za tym typem 6 z 16 modeli AI1 2.21X 3.512 2.9921:00Ajax Amsterdam–Atalanta BergamoNasz typ:BTTS tak1.57za tym typem 10 z 16 modeli AI1 2.08X 3.732 3.0921:00Sporting Braga–GentNasz typ:X22.09za tym typem 6 z 16 modeli AI1 1.68X 3.652 4.97