Przejdź do treści
Menu

18 paź

Angers — Olympique Marsylia: typ AI na mecz

Mecz Angers — Olympique Marsylia odbędzie się 18 października. Zakład modeli AI: poniżej 2.5 gola po kursie 2.31 (głosy: 8 z 16).

opublikowano czasu polskiego

Angers
Olympique Marsylia

zakład modeli AI: Poniżej 2.5 gola

2.31

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 8 z 16, za innymi — 8

Panel podzielony

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:112%kurs 6.98

1:2 9%2:1 8%2:2 6%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 14.10 12:12

wynik13.22+0.12X3.66+0.0222.10−0.05
liczba goli 2.5O1.61−0.01U2.31 — zgodny z naszym zakładem−0.01
obie strzelątak1.51nie2.42
podw. szansa1X1.71+0.03121.26−0.01X21.34−0.02
handicapH1 +11.37+0.02H2 −12.99−0.12

W ciągu 3 dni wygrana: Angers: kurs wzrósł z 3.10 do 3.22 — zakładów na gospodarzy jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Poniżej 2.5: 2.31 → 2.31 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Powyżej 2.5 1.62 → 1.61, Poniżej 2.5 2.32 → 2.31.

Powyżej 2.51.62 → 1.61Poniżej 2.52.32 → 2.31nasz zakład
1.601.802.002.2011 paź13 paź14 paźPublikacja · 2.31Poniżej 2.5 2.31Powyżej 2.5 1.61

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Liczba goli 2.5
KiedyPowyżej 2.5Poniżej 2.5 · nasz zakład
Publikacja naszego zakładu (poniżej 2.5 gola) po kursie 2.31
1.61−0.012.31
1.622.31−0.01
1.62otwarcie2.32otwarcie
28 odczytów · kursy zmieniły się 2 razy

Najwięcej modeli AI stawia na poniżej 2.5 gola. Jeszcze 5 — na zwycięstwo drużyny Olympique Marsylia. Pozostałe głosy (3) — każdy na własny zakład: podwójną szansę, handicap Olympique Marsylia i liczbę goli.

  • 8 z 16U 2.5nasz zakładkurs 2.31ClaudeDeepSeekGrokKimiQwenDeepSeek FlashGLMMiniMax
  • 5 z 162kurs 2.10ChatGPTGeminiMistralNemotron SuperNemotron Ultra
  • 1 z 16X2kurs 1.34Xiaomi MiMo
  • 1 z 16DNB 2kurs 1.57Sonar
  • 1 z 16O 2.5kurs 1.61Dots3-Note

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 13.10 o 18:02 czasu polskiego

Goli nie ma tu skąd oczekiwać, bo ataki obu zespołów się zacinają. Olympique Marsylia w trzech wyjazdowych meczach sezonu zdobywał średnio 0,7 gola i tracił 1, przy średniej 1,7 bramki na mecz, a w żadnym z tych spotkań nie padły więcej niż dwa gole — i w żadnym nie strzelały obie drużyny. Angers u siebie też jest oszczędne: gol na mecz przy średniej 2,3 bramki, a powyżej 2.5 gola padło tylko w jednym z trzech spotkań. Wiatr 25 km/h i sąsiedztwo w tabeli — Angers jest dwunaste z siedmioma punktami, Olympique Marsylia trzynasty ze sześcioma po sześciu kolejkach — skłaniają do ostrożnej gry, a szanse gości na zwycięstwo rynek wycenia na 45%, bez cienia sugestii pewnej wygranej. Nasz typ to poniżej 2.5 gola, kurs 2.31.

Gdzie możemy się mylić

Niepokoją bezpośrednie mecze, w których rzadko któraś ze stron zachowywała czyste konto: w styczniu Angers przegrało u siebie 2:5, a rok wcześniej, w październiku 2025, padł remis 2:2. Obie defensywy są dziurawe — Angers straciło 10 bramek, Olympique Marsylia 12 — i jeden szybki gol może otworzyć ten mecz.

  • Za zakładem — 8 z 16 modeli AI: to najczęstsza odpowiedź, ale druga połowa wybrała coś innego.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Kontuzje i zawieszenia

odczyt 13.10 17:46
Angers

brak nieobecnych na liście

Olympique Marsylia

brak nieobecnych na liście

trenerzy: Stephane Gilli · Bruno Genesio · główne ustawienia sezonu: 4-2-3-1 · 4-2-3-1

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Angers
Ostatnie mecze: Angers
DataRywalBoiskoWynikRezultat
10.10Stade BrestoisW1:5xG 1.4–3.8P
19.09TroyesD2:0xG 2.3–1.0Z
12.09Le HavreW0:0R
06.09Stade RennaisD1:2P
29.08AJ AuxerreW3:1xG 1.6–1.8Z
23.08LilleD0:2xG 2.0–1.2P
Olympique Marsylia
Ostatnie mecze: Olympique Marsylia
DataRywalBoiskoWynikRezultat
11.10TroyesW2:0xG 1.3–1.1Z
20.09Paris Saint-GermainD1:2xG 1.8–4.3P
17.09Beşiktaş StambułLiga EuropyW1:4P
11.09Stade RennaisW0:1xG 1.3–1.9P
06.09ParisD2:3P
30.08AS MonacoW0:2xG 1.4–1.7P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaAngersOlympique MarsyliaLigue 1
gole1.2 / 1.71.5 / 1.31.5
xG1.6 / 1.71.5 / 2.21.6
strzały14 / 16.811.8 / 16.713.8
strzały celne3 / 6.34.3 / 5.74.8
rzuty rożne7.2 / 5.84.3 / 4.84.8
faule10.8 / 13.210.5 / 10.811.9
żółte kartki1.7 / 1.71.3 / 2.31.6
mecze powyżej 2.550%50%
obie strzelały50%33%
czyste konta33%33%
bez gola33%33%
u siebie / na wyjeździe
gole1 / 1.30.7 / 1
średnia liczba goli2.31.7
mecze powyżej 2.533%0%
obie strzelały33%0%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 10

1–3–6wygrane: Angers · remisy · wygrane: Olympique Marsylia

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Angers — Olympique Marsylia2:517.01.26
Olympique Marsylia — Angers2:229.10.25
Angers — Olympique Marsylia0:209.02.25
Olympique Marsylia — Angers1:104.10.24
Olympique Marsylia — Angers3:114.05.23
Angers — Olympique Marsylia0:330.09.22
Olympique Marsylia — Angers5:204.02.22
Angers — Olympique Marsylia0:022.09.21
Olympique Marsylia — Angers3:216.05.21
Angers — Olympique Marsylia2:123.12.20

Tabela

Ligue 1
Miejsca drużyn w tabeli: Ligue 1
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
11RC Strasbourg62-1-311–127PPRZZ
12Angers62-1-37–107PZRPZ
13Olympique Marsylia62-0-49–86ZPPPP
14Le Mans61-3-210–126PZRRP

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Gole według minut

sezon ligowy
Angers
  • 0-1513
  • 16-3012
  • 31-4523
  • 46-6021
  • 61-7510
  • 76-9010
Olympique Marsylia
  • 0-1512
  • 16-3001
  • 31-4500
  • 46-6032
  • 61-7522
  • 76-9031

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Ligue 1
17:15FC Lorient–AS MonacoNasz typ:BTTS tak1.72za tym typem 7 z 16 modeli AI1 3.58X 3.452 2.0417:15Paris–Stade RennaisNasz typ:12.29Za tym zakładem — 11 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 11 2.25X 3.472 3.0817:15Le Havre–AJ AuxerreNasz typ:BTTS tak1.67za tym typem 5 z 16 modeli AI1 2.39X 3.372 2.93