18 paź
Angers — Olympique Marsylia: typ AI na mecz
Mecz Angers — Olympique Marsylia odbędzie się 18 października. Zakład modeli AI: poniżej 2.5 gola po kursie 2.31 (głosy: 8 z 16).
- Ligue 1, kolejka 7 z 34
- +14°, niewielkie zachmurzenie, wiatr 16 km/h
- Stade Raymond-Kopa, Angers
opublikowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Poniżej 2.5 gola
2.31zakład modeli AI · Za tym zakładem — 8 z 16, za innymi — 8
Panel podzielonyNasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki
prawdopodobny wynik
1:2 9%2:1 8%2:2 6%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Kursy na mecz
W ciągu 3 dni wygrana: Angers: kurs wzrósł z 3.10 do 3.22 — zakładów na gospodarzy jest mniej.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Poniżej 2.5: 2.31 → 2.31 od publikacjiZobacz
Ten rynek prawie się nie ruszył: Powyżej 2.5 1.62 → 1.61, Poniżej 2.5 2.32 → 2.31.
Zmiany kursów
| Kiedy | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 · nasz zakład |
|---|---|---|
| Publikacja naszego zakładu (poniżej 2.5 gola) po kursie 2.31 | ||
| 1.61−0.01 | 2.31 | |
| 1.62 | 2.31−0.01 | |
| 1.62otwarcie | 2.32otwarcie | |
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI stawia na poniżej 2.5 gola. Jeszcze 5 — na zwycięstwo drużyny Olympique Marsylia. Pozostałe głosy (3) — każdy na własny zakład: podwójną szansę, handicap Olympique Marsylia i liczbę goli.
Kursy w tej analizie — stan na 13.10 o 18:02 czasu polskiego
Goli nie ma tu skąd oczekiwać, bo ataki obu zespołów się zacinają. Olympique Marsylia w trzech wyjazdowych meczach sezonu zdobywał średnio 0,7 gola i tracił 1, przy średniej 1,7 bramki na mecz, a w żadnym z tych spotkań nie padły więcej niż dwa gole — i w żadnym nie strzelały obie drużyny. Angers u siebie też jest oszczędne: gol na mecz przy średniej 2,3 bramki, a powyżej 2.5 gola padło tylko w jednym z trzech spotkań. Wiatr 25 km/h i sąsiedztwo w tabeli — Angers jest dwunaste z siedmioma punktami, Olympique Marsylia trzynasty ze sześcioma po sześciu kolejkach — skłaniają do ostrożnej gry, a szanse gości na zwycięstwo rynek wycenia na 45%, bez cienia sugestii pewnej wygranej. Nasz typ to poniżej 2.5 gola, kurs 2.31.
Gdzie możemy się mylić
Niepokoją bezpośrednie mecze, w których rzadko któraś ze stron zachowywała czyste konto: w styczniu Angers przegrało u siebie 2:5, a rok wcześniej, w październiku 2025, padł remis 2:2. Obie defensywy są dziurawe — Angers straciło 10 bramek, Olympique Marsylia 12 — i jeden szybki gol może otworzyć ten mecz.
- Za zakładem — 8 z 16 modeli AI: to najczęstsza odpowiedź, ale druga połowa wybrała coś innego.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Kontuzje i zawieszenia
brak nieobecnych na liście
brak nieobecnych na liście
trenerzy: Stephane Gilli · Bruno Genesio · główne ustawienia sezonu: 4-2-3-1 · 4-2-3-1
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 10.10 | Stade Brestois | W | 1:5xG 1.4–3.8 | P |
| 19.09 | Troyes | D | 2:0xG 2.3–1.0 | Z |
| 12.09 | Le Havre | W | 0:0 | R |
| 06.09 | Stade Rennais | D | 1:2 | P |
| 29.08 | AJ Auxerre | W | 3:1xG 1.6–1.8 | Z |
| 23.08 | Lille | D | 0:2xG 2.0–1.2 | P |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 11.10 | Troyes | W | 2:0xG 1.3–1.1 | Z |
| 20.09 | Paris Saint-Germain | D | 1:2xG 1.8–4.3 | P |
| 17.09 | Beşiktaş StambułLiga Europy | W | 1:4 | P |
| 11.09 | Stade Rennais | W | 0:1xG 1.3–1.9 | P |
| 06.09 | Paris | D | 2:3 | P |
| 30.08 | AS Monaco | W | 0:2xG 1.4–1.7 | P |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | Ligue 1 | ||
|---|---|---|---|
| gole | 1.2 / 1.7 | 1.5 / 1.3 | 1.5 |
| xG | 1.6 / 1.7 | 1.5 / 2.2 | 1.6 |
| strzały | 14 / 16.8 | 11.8 / 16.7 | 13.8 |
| strzały celne | 3 / 6.3 | 4.3 / 5.7 | 4.8 |
| rzuty rożne | 7.2 / 5.8 | 4.3 / 4.8 | 4.8 |
| faule | 10.8 / 13.2 | 10.5 / 10.8 | 11.9 |
| żółte kartki | 1.7 / 1.7 | 1.3 / 2.3 | 1.6 |
| mecze powyżej 2.5 | 50% | 50% | |
| obie strzelały | 50% | 33% | |
| czyste konta | 33% | 33% | |
| bez gola | 33% | 33% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 1 / 1.3 | 0.7 / 1 | |
| średnia liczba goli | 2.3 | 1.7 | |
| mecze powyżej 2.5 | 33% | 0% | |
| obie strzelały | 33% | 0% | |
- Angers: mniej goli niż średnia ligi — 1,2 wobec 1,5
- Olympique Marsylia strzela rzadziej niż średnia ligi — 11,8 strzału wobec 13,8
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Angers tylko mecze domowe w sezonie, dla Olympique Marsylia tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
1–3–6wygrane: Angers · remisy · wygrane: Olympique Marsylia
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| Angers — Olympique Marsylia | 2:5 | 17.01.26 | |
| Olympique Marsylia — Angers | 2:2 | 29.10.25 | |
| Angers — Olympique Marsylia | 0:2 | 09.02.25 | |
| Olympique Marsylia — Angers | 1:1 | 04.10.24 | |
| Olympique Marsylia — Angers | 3:1 | 14.05.23 | |
| Angers — Olympique Marsylia | 0:3 | 30.09.22 | |
| Olympique Marsylia — Angers | 5:2 | 04.02.22 | |
| Angers — Olympique Marsylia | 0:0 | 22.09.21 | |
| Olympique Marsylia — Angers | 3:2 | 16.05.21 | |
| Angers — Olympique Marsylia | 2:1 | 23.12.20 |
- obie strzeliły w 7 z 10 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 7 z 10
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | RC Strasbourg | 6 | 2-1-3 | 11–12 | 7 | PPRZZ |
| 12 | Angers | 6 | 2-1-3 | 7–10 | 7 | PZRPZ |
| 13 | Olympique Marsylia | 6 | 2-0-4 | 9–8 | 6 | ZPPPP |
| 14 | Le Mans | 6 | 1-3-2 | 10–12 | 6 | PZRRP |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej
Gole według minut
- 0-1513
- 16-3012
- 31-4523
- 46-6021
- 61-7510
- 76-9010
- 0-1512
- 16-3001
- 31-4500
- 46-6032
- 61-7522
- 76-9031
w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut