Przejdź do treści
Menu

23 paź

Stade Brestois — OGC Nice: typ AI na mecz

Mecz Stade Brestois — OGC Nice odbędzie się 23 października. Zakład modeli AI: Stade Brestois wygra po kursie 2.20 (głosy: 7 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 1).

opublikowano czasu polskiego

Stade Brestois
OGC Nice

zakład modeli AI: Stade Brestois wygra

2.20

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 7 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 1

Panel podzielony

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 99 trafień · 74 pudła · 6 zwrotów · +4,43 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:112%kurs 6.71

2:1 9%1:2 7%2:0 7%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 5 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 19.10 12:35

wynik12.20 — zgodny z naszym zakładem−0.02X3.4223.22+0.06
liczba goli 2.5O1.70+0.01U2.17−0.02
obie strzelątak1.55nie2.31
podw. szansa1X1.35121.30−0.01X21.66
handicapH1 −13.22−0.06H2 +11.32+0.02

W ciągu doby wygrana: OGC Nice: kurs wzrósł z 3.16 do 3.22 — zakładów na gości jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Stade Brestois: 2.20 → 2.20 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Stade Brestois 2.22 → 2.20, Remis 3.42 → 3.42, OGC Nice 3.16 → 3.22.

Stade Brestois2.22 → 2.20nasz zakładRemis3.42 → 3.42OGC Nice3.16 → 3.22
2.252.502.753.003.253.5018 paź19 paźPublikacja · 2.20Remis 3.42OGC Nice 3.22Stade Brestois 2.20

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyStade Brestois · nasz zakładRemisOGC Nice
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Stade Brestois) po kursie 2.20
2.20−0.023.423.22+0.06
2.22otwarcie3.42otwarcie3.16otwarcie
5 odczytów · kursy zmieniły się 1 raz

Najwięcej modeli AI stawia na zwycięstwo drużyny Stade Brestois. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 1 model AI — to, że Stade Brestois nie przegra. Jeszcze 5 — na powyżej 2.5 gola. Pozostałe głosy (3) — na to, że obie drużyny strzelą.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 19.10 o 10:55 czasu polskiego

OGC Nice w dwóch wyjazdowych meczach tego sezonu nie strzeliło ani jednego gola i straciło cztery. Stade Brestois u siebie notuje za to 2.3 gola na mecz przy 1.3 straconych. We wrześniu 2025 roku na Francis-Le-Blé gospodarze rozbili tego samego rywala 4:1, a w tabeli Ligue 1 również są wyżej: 9 punktów w siedmiu kolejkach wobec 8 w sześciu u gości. Notowania układają się podobnie: 43% szans na zwycięstwo gospodarzy przeciwko 30% na OGC Nice.

Goście przyjeżdżają jednak po dwóch zwycięstwach z rzędu, a Stade Brestois nie zachował w tym sezonie czystego konta w żadnym meczu i stracił już sześć bramek w pięciu kolejkach. W lutym 2026 oba zespoły rozeszły się po remisie 2:2. Mżawka i wiatr 28 km/h rozbijają grę na pojedyncze fragmenty, a gościom wystarczy jeden stały fragment, żeby wywieźć punkt.

Gdzie możemy się mylić

Mimo tego skuteczność miejscowych przed własną publicznością i wrześniowy rezultat przeważają szalę. Nasz typ to zwycięstwo Stade Brestois, kurs 2.20.

  • Za zakładem — 7 z 16 modeli AI, w tym samym kierunku — jeszcze 1: to najczęstsza odpowiedź, ale druga połowa wybrała coś innego.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Stade Brestois
Ostatnie mecze: Stade Brestois
DataRywalBoiskoWynikRezultat
17.10LilleW1:1xG 0.8–2.3R
10.10AngersD5:1xG 3.8–1.4Z
03.10Monzamecz towarzyskiD2:2R
20.09AJ AuxerreW1:2xG 0.3–1.0P
13.09Paris Saint-GermainD0:1xG 1.2–1.2P
05.09Le HavreW2:1xG 2.4–2.0Z
OGC Nice
Ostatnie mecze: OGC Nice
DataRywalBoiskoWynikRezultat
18.10Olympique LyonW1:2xG 0.7–1.4P
11.10RC StrasbourgD2:1xG 1.3–0.6Z
20.09LilleD2:1xG 1.5–1.6Z
12.09AJ AuxerreW0:1P
05.09Le MansD1:1xG 1.1–1.3R
30.08ParisW0:3xG 0.8–2.4P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaStade BrestoisOGC NiceLigue 1
gole2 / 1.50.8 / 1.21.5
xG2.2 / 1.21.1 / 1.61.6
strzały19 / 11.211.7 / 12.713.8
strzały celne6.3 / 4.23.5 / 4.54.8
rzuty rożne5.3 / 3.85.2 / 3.34.8
faule13.3 / 148.7 / 8.711.9
żółte kartki1.2 / 1.51.5 / 0.81.6
mecze powyżej 2.583%50%
obie strzelały83%50%
czyste konta0%17%
bez gola17%50%
u siebie / na wyjeździe
gole2.3 / 1.30 / 2
średnia liczba goli3.72
mecze powyżej 2.567%50%
obie strzelały67%0%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 9

2–3–4wygrane: Stade Brestois · remisy · wygrane: OGC Nice

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
OGC Nice — Stade Brestois2:201.02.26
Stade Brestois — OGC Nice4:120.09.25
OGC Nice — Stade Brestois6:017.05.25
Stade Brestois — OGC Nice0:102.11.24
Stade Brestois — OGC Nice0:004.02.24
OGC Nice — Stade Brestois0:001.10.23
Stade Brestois — OGC Nice1:016.04.23
OGC Nice — Stade Brestois1:006.11.22
Stade Brestois — OGC Nice0:309.01.22

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Ligue 1
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
9Olympique Marsylia73-0-414–109PPPZZ
10Stade Brestois72-3-213–109ZPPZR
11Toulouse72-3-212–119PRZRZ
12AJ Auxerre73-0-411–179PZZPZ
13OGC Nice62-2-25–78PRPZZ
14RC Strasbourg72-1-412–157ZRPPP

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Gole według minut

sezon ligowy
Stade Brestois
  • 0-1532
  • 16-3040
  • 31-4521
  • 46-6023
  • 61-7512
  • 76-9021
OGC Nice
  • 0-1501
  • 16-3002
  • 31-4512
  • 46-6001
  • 61-7511
  • 76-9012

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Ligue 1
2:2Olympique Lyon–OGC NiceNasz typ:H1 (−1)typ nietrafionyZa tym zakładem — 10 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 31 1.87X 3.822 4.011:0FC Lorient–AS MonacoNasz typ:BTTS taktyp nietrafionyza tym typem 7 z 16 modeli AI1 3.65X 3.442 2.084:3Paris–Stade RennaisNasz typ:1typ trafionyZa tym zakładem — 11 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 11 2.17X 3.522 3.33