18 paź
FC Lorient — AS Monaco: typ AI na mecz
Mecz FC Lorient — AS Monaco odbędzie się 18 października. Zakład modeli AI — obie drużyny strzelą: tak, po kursie 1.72 (głosy: 7 z 16).
- Ligue 1, kolejka 7 z 34
- +14°, niewielkie zachmurzenie, wiatr 21 km/h
- Stade du Moustoir - Yves Allainmat, Lorient
opublikowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Obie drużyny strzelą: tak
1.72zakład modeli AI · Za tym zakładem — 7 z 16, za innymi — 9
Panel podzielonyNasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki
prawdopodobny wynik
1:2 9%0:1 9%0:0 8%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Kursy na mecz
W ciągu 3 dni wygrana: FC Lorient: kurs wzrósł z 3.52 do 3.58 — zakładów na gospodarzy jest mniej.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — obie drużyny strzelą: 1.72 → 1.73 od publikacjiZobacz
Największa zmiana: Tak, z 1.69 do 1.73.
Zmiany kursów
| Kiedy | Tak · nasz zakład | Nie |
|---|---|---|
| 1.73+0.01 | 2.02−0.01 | |
| Publikacja naszego zakładu (obie drużyny strzelą) po kursie 1.72 | ||
| 1.72+0.04 | 2.03−0.06 | |
| 1.68−0.01 | 2.09 | |
| 1.69otwarcie | 2.09otwarcie | |
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI stawia na to, że obie drużyny strzelą. Jeszcze 5 — na zwycięstwo drużyny AS Monaco. Pozostałe głosy (4) — inne zakłady: podwójną szansę i handicap AS Monaco.
Kursy w tej analizie — stan na 13.10 o 18:02 czasu polskiego
AS Monaco jest na wyjazdach szczelne z tyłu: traci 0.7 gola na mecz, średnia liczba bramek w jego podróżach to dwa, a powyżej 2.5 gola padło tylko w jednym z trzech spotkań — to nie są liczby sprzyjające trafieniom z obu stron. Jest jednak druga strona medalu: w tych samych trzech wyjazdach rywale gości strzelali w 67% przypadków, a dokładnie tyle samo domowych meczów FC Lorient na Le Moustoir kończyło się golami obu ekip. Miejscowi notują 1.3 gola na mecz przy średniej 2.7 bramki w spotkaniu.
Bezpośrednie mecze prowadzą w tę samą stronę: 1:3 w styczniu, 3:1 we wrześniu 2025 roku, 2:2 w marcu 2024 roku i 2:2 we wrześniu 2023 roku. Rynek wycenia trafienia z obu stron na 54%, a atak AS Monaco z dziewięcioma golami w pięciu kolejkach Ligue 1 nie daje powodów do gry na zero z tyłu. Nasz typ to obie drużyny strzelą, kurs 1.72.
Gdzie możemy się mylić
Ryzyko to niedokładna gra w ofensywie. Mżawka i wiatr 19 km/h w tym nie pomagają, a FC Lorient trzy razy w tym sezonie zachował czyste konto i raz nie zdołał strzelić gola. Jeśli gospodarze cofną się głębiej przeciwko liderowi tabeli, mecz może zmieścić się w jednym czy dwóch golach dla jednej drużyny.
- Za zakładem — 7 z 16 modeli AI: to najczęstsza odpowiedź, ale ponad połowa wybrała coś innego.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Kontuzje i zawieszenia
brak nieobecnych na liście
brak nieobecnych na liście
trenerzy: Alexandre Dujeux · Luis Filipe · główne ustawienia sezonu: 3-4-2-1 · 4-2-3-1
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 10.10 | Paris | D | 1:0xG 0.6–1.0 | Z |
| 19.09 | Le Mans | W | 1:2xG 1.0–0.9 | P |
| 12.09 | Toulouse | D | 2:2 | R |
| 05.09 | RC Lens | W | 1:0xG 1.6–1.2 | Z |
| 29.08 | Troyes | D | 1:2xG 1.1–2.1 | P |
| 22.08 | OGC Nice | W | 0:0xG 1.3–1.1 | R |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 10.10 | Toulouse | D | 2:2xG 1.3–1.5 | R |
| 03.10 | Pisamecz towarzyski | D | 2:0 | Z |
| 18.09 | RC Lens | D | 2:1xG 1.8–1.2 | Z |
| 12.09 | RC Strasbourg | W | 1:1xG 1.1–1.0 | R |
| 04.09 | Paris Saint-Germain | W | 2:1 | Z |
| 30.08 | Olympique Marsylia | D | 2:0xG 1.7–1.4 | Z |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | Ligue 1 | ||
|---|---|---|---|
| gole | 1 / 1 | 1.7 / 0.8 | 1.5 |
| xG | 1.1 / 1.2 | 1.2 / 1.3 | 1.6 |
| strzały | 10 / 13.8 | 11.2 / 14 | 13.8 |
| strzały celne | 3.5 / 3.8 | 4.5 / 4.3 | 4.8 |
| rzuty rożne | 2.5 / 5.8 | 3.7 / 5.7 | 4.8 |
| faule | 9.2 / 15 | 10.8 / 11.3 | 11.9 |
| żółte kartki | 1 / 2.2 | 1.8 / 1.3 | 1.6 |
| mecze powyżej 2.5 | 50% | 50% | |
| obie strzelały | 50% | 67% | |
| czyste konta | 50% | 33% | |
| bez gola | 17% | 0% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 1.3 / 1.3 | 1.3 / 0.7 | |
| średnia liczba goli | 2.7 | 2 | |
| mecze powyżej 2.5 | 67% | 33% | |
| obie strzelały | 67% | 67% | |
- FC Lorient: mniej goli niż średnia ligi — 1,0 wobec 1,5
- AS Monaco strzela rzadziej niż średnia ligi — 11,2 strzału wobec 13,8
- AS Monaco bez porażki w 5 ostatnich meczach ligowych
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla FC Lorient tylko mecze domowe w sezonie, dla AS Monaco tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
3–5–2wygrane: FC Lorient · remisy · wygrane: AS Monaco
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| AS Monaco — FC Lorient | 1:3 | 16.01.26 | |
| FC Lorient — AS Monaco | 3:1 | 27.09.25 | |
| AS Monaco — FC Lorient | 2:2 | 17.03.24 | |
| FC Lorient — AS Monaco | 2:2 | 17.09.23 | |
| AS Monaco — FC Lorient | 3:1 | 16.04.23 | |
| FC Lorient — AS Monaco | 2:2 | 11.01.23 | |
| AS Monaco — FC Lorient | 0:0 | 13.02.22 | |
| FC Lorient — AS Monaco | 1:0 | 13.08.21 | |
| AS Monaco — FC Lorient | 2:2 | 14.02.21 | |
| FC Lorient — AS Monaco | 2:5 | 06.01.21 |
- obie strzeliły w 8 z 10 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 8 z 10
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Monaco | 6 | 4-2-0 | 10–5 | 14 | RZRZZ |
| 2 | Lille | 6 | 4-1-1 | 9–4 | 13 | ZPZZR |
| 7 | Stade Brestois | 6 | 2-2-2 | 12–9 | 8 | ZPPZR |
| 8 | FC Lorient | 6 | 2-2-2 | 6–6 | 8 | ZPRZP |
| 9 | OGC Nice | 6 | 2-2-2 | 5–7 | 8 | ZZPRP |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej
Gole według minut
- 0-1501
- 16-3001
- 31-4521
- 46-6022
- 61-7511
- 76-9010
- 0-1520
- 16-3010
- 31-4521
- 46-6033
- 61-7520
- 76-9001
w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut