18 paź
Olympique Lyon — OGC Nice: typ AI na mecz
Mecz Olympique Lyon — OGC Nice odbędzie się 18 października. Zakład modeli AI: handicap Olympique Lyon (−1) po kursie 2.14 (głosy: 10 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 3).
- Ligue 1, kolejka 7 z 34
- +9°, słaby deszcz
- Groupama Stadium, Lyon
opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Handicap Olympique Lyon (−1)
2.14Handicap azjatycki: zakład wchodzi przy wygranej drużyny Olympique Lyon co najmniej dwoma golami; przy wygranej jednym golem — zwrot stawki.
zakład modeli AI · Za tym zakładem — 10 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 3
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki
prawdopodobny wynik
2:1 10%2:0 9%1:0 8%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Kursy na mecz
W ciągu 3 dni remis: kurs wzrósł z 3.94 do 3.99 — zakładów na remis jest mniej.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Olympique Lyon −1: 2.14 → 2.14 od publikacjiZobacz
Ten rynek prawie się nie ruszył: Olympique Lyon −1 2.13 → 2.14, OGC Nice +1 1.72 → 1.71.
Zmiany kursów
| Kiedy | Olympique Lyon −1 · nasz zakład | OGC Nice +1 |
|---|---|---|
| Publikacja naszego zakładu (handicap: Olympique Lyon −1) po kursie 2.14 | ||
| 2.14+0.01 | 1.71−0.01 | |
| 2.13pierwszy odczyt | 1.72pierwszy odczyt | |
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI stawia na handicap Olympique Lyon (−1). Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 6 modeli AI — zwycięstwo drużyny Olympique Lyon i handicap Olympique Lyon (−1.5). Jeszcze 3 — na to, że co najmniej jedna drużyna nie strzeli.
- 7 z 16H1 (−1)nasz zakładkurs 2.14ChatGPTClaude
GrokKimiQwenDeepSeek FlashNemotron Ultra - 3 z 161w tym samym kierunkukurs 1.66
Gemini
SonarNemotron Super - 3 z 16H1 (−1.5)w tym samym kierunkukurs 2.75DeepSeekMiniMaxMistral
- 3 z 16BTTS niekurs 2.12
GLMXiaomi MiMo
Dots3-Note
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 13.10 o 18:08 czasu polskiego
Olympique Lyon wygrał u siebie dwa z trzech spotkań, strzelając 2.7 i tracąc 0.7 gola na mecz. OGC Nice w dwóch wyjazdowych meczach tego sezonu nie strzeliło ani jednego gola i traciło po dwie bramki. Mecze bezpośrednie też przemawiają za gospodarzami: w dziesięciu ostatnich pojedynkach pięć zwycięstw Lyonu i dwa remisy, w lutym 2026 roku wygrana 2:0, a w grudniu 2024 roku 4:1 u siebie. Lyon jest czwarty z 11 punktami, Nice dziewiąte z 8, a kurs 1.66 na gospodarzy nie drgnął od dwóch dni. Stawiamy na handicap (-1) dla Olympique Lyon, kurs 2.14 — potrzebne jest zwycięstwo różnicą co najmniej dwóch bramek, choć wygrana jednym golem zwraca stawkę.
Gdzie możemy się mylić
Argumenty przeciw też są. Rok wcześniej, w październiku 2025, OGC Nice wygrało u siebie 3:2, w tym sezonie przed swoją publicznością jeszcze nie przegrało, a 54.7% posiadania piłki pokazuje, że goście niechętnie oddają futbolówkę. Lyon ma w terminarzu dodatkowo Ligę Europy, więc po szybkim golu gospodarze mogą dograć drugą połowę na pół gwizdka, w dodatku przy lekkim deszczu.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Kontuzje i zawieszenia
brak nieobecnych na liście
brak nieobecnych na liście
trenerzy: Paulo Fonseca · Olivier Pantaloni · główne ustawienia sezonu: 4-2-3-1 · 3-4-2-1
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 09.10 | RC Lens | W | 1:2xG 1.0–1.3 | P |
| 19.09 | Stade Rennais | D | 4:0xG 3.1–1.4 | Z |
| 16.09 | AnderlechtLiga Europy | W | 2:1xG 1.3–1.4 | Z |
| 12.09 | Paris | W | 0:0 | R |
| 04.09 | AJ Auxerre | D | 3:1 | Z |
| 29.08 | Le Havre | D | 1:1xG 1.8–0.7 | R |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 11.10 | RC Strasbourg | D | 2:1xG 1.3–0.6 | Z |
| 20.09 | Lille | D | 2:1xG 1.5–1.6 | Z |
| 12.09 | AJ Auxerre | W | 0:1 | P |
| 05.09 | Le Mans | D | 1:1xG 1.1–1.3 | R |
| 30.08 | Paris | W | 0:3xG 0.8–2.4 | P |
| 22.08 | FC Lorient | D | 0:0xG 1.1–1.3 | R |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | Ligue 1 | ||
|---|---|---|---|
| gole | 1.8 / 0.7 | 0.8 / 1.2 | 1.5 |
| xG | 1.6 / 1.2 | 1.1 / 1.6 | 1.6 |
| strzały | 13.5 / 11.8 | 11.7 / 12.7 | 13.8 |
| strzały celne | 5 / 4 | 3.5 / 4.5 | 4.8 |
| rzuty rożne | 4.8 / 5.8 | 5.2 / 3.3 | 4.8 |
| faule | 11.8 / 14.2 | 8.7 / 8.7 | 11.9 |
| żółte kartki | 1.7 / 1.7 | 1.5 / 0.8 | 1.6 |
| mecze powyżej 2.5 | 50% | 50% | |
| obie strzelały | 50% | 50% | |
| czyste konta | 50% | 17% | |
| bez gola | 17% | 50% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 2.7 / 0.7 | 0 / 2 | |
| średnia liczba goli | 3.3 | 2 | |
| mecze powyżej 2.5 | 67% | 50% | |
| obie strzelały | 67% | 0% | |
- Olympique Lyon: więcej goli niż średnia ligi — 1,8 wobec 1,5
- OGC Nice: mniej goli niż średnia ligi — 0,8 wobec 1,5
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Olympique Lyon tylko mecze domowe w sezonie, dla OGC Nice tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
5–2–3wygrane: Olympique Lyon · remisy · wygrane: OGC Nice
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| Olympique Lyon — OGC Nice | 2:0 | 15.02.26 | |
| OGC Nice — Olympique Lyon | 3:2 | 18.10.25 | |
| OGC Nice — Olympique Lyon | 0:2 | 09.03.25 | |
| Olympique Lyon — OGC Nice | 4:1 | 01.12.24 | |
| Olympique Lyon — OGC Nice | 1:0 | 16.02.24 | |
| OGC Nice — Olympique Lyon | 0:0 | 27.08.23 | |
| OGC Nice — Olympique Lyon | 3:1 | 03.06.23 | |
| Olympique Lyon — OGC Nice | 1:1 | 11.11.22 | |
| Olympique Lyon — OGC Nice | 2:0 | 12.02.22 | |
| OGC Nice — Olympique Lyon | 3:2 | 24.10.21 |
- obie strzeliły w 5 z 10 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 4 z 10
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | Stade Rennais | 6 | 4-1-1 | 12–10 | 13 | ZPZZZ |
| 4 | Olympique Lyon | 6 | 3-2-1 | 11–4 | 11 | PZRZR |
| 5 | Paris | 6 | 3-2-1 | 8–4 | 11 | PZRZZ |
| 8 | FC Lorient | 6 | 2-2-2 | 6–6 | 8 | ZPRZP |
| 9 | OGC Nice | 6 | 2-2-2 | 5–7 | 8 | ZZPRP |
| 10 | RC Lens | 6 | 2-1-3 | 11–10 | 7 | ZPRPP |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej
Gole według minut
- 0-1510
- 16-3020
- 31-4512
- 46-6020
- 61-7511
- 76-9041
- 0-1501
- 16-3002
- 31-4512
- 46-6001
- 61-7511
- 76-9012
w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut