18 paź
Paris — Stade Rennais: typ AI na mecz
Mecz Paris — Stade Rennais odbędzie się 18 października. Zakład modeli AI: Paris wygra po kursie 2.29 (głosy: 11 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 1).
- Ligue 1, kolejka 7 z 34
- +12°, zachmurzenie, wiatr 16 km/h
- Stade Charléty, Paryż
opublikowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Paris wygra
2.29Teraz 2.25 · 2.29 w chwili publikacji
zakład modeli AI · Za tym zakładem — 11 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 1
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki
prawdopodobny wynik
2:1 9%1:2 7%1:0 7%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Kursy na mecz
W ciągu 3 dni wygrana: Paris: kurs spadł z 2.29 do 2.25 — pieniądze płyną na gospodarzy.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Paris: 2.29 → 2.25 od publikacjiZobacz
Od publikacji kurs naszego zakładu (wygrana: Paris) spadł z 2.29 do 2.25: rynek ocenia go teraz jako bardziej prawdopodobny.
Zmiany kursów
| Kiedy | Paris · nasz zakład | Remis | Stade Rennais |
|---|---|---|---|
| 2.25−0.04 | 3.47+0.02 | 3.08+0.09 | |
| Publikacja naszego zakładu (wygrana: Paris) po kursie 2.29 | |||
| 2.29 | 3.45 | 2.99+0.01 | |
| 2.29 | 3.45+0.04 | 2.98−0.03 | |
| 2.29otwarcie | 3.41otwarcie | 3.01otwarcie | |
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI stawia na zwycięstwo drużyny Paris. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 3 modele AI — zakład bez remisu na drużynę Paris i to, że Paris nie przegra. Jeszcze po 2 na powyżej 2.5 gola i na to, że co najmniej jedna drużyna nie strzeli.
- 9 z 161nasz zakładkurs 2.29Claude
GrokDeepSeek Flash
GLMMiniMaxMistral
Dots3-NoteNemotron SuperNemotron Ultra - 2 z 16DNB 1w tym samym kierunkukurs 1.67ChatGPT
Gemini
- 1 z 161Xw tym samym kierunkukurs 1.38
Sonar - 2 z 16O 2.5kurs 1.66QwenXiaomi MiMo
- 2 z 16BTTS niekurs 2.38DeepSeekKimi
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 13.10 o 18:02 czasu polskiego
Paris w trzech domowych meczach Ligue 1 tracił średnio 0,3 gola na spotkanie, dwa razy zachowując czyste konto. Na wyjazdach Stade Rennais wygląda zupełnie inaczej: po golu strzelonym, po 2,5 straconego na mecz i ani jednego spotkania bez straty. Kursy trzymają ten mecz w równowadze — 2.29 na gospodarzy przy 2.99 na gości — i przez dwa dni ani drgnęły, co daje Paris 41% szans przy kursie bliskim dwóch i pół. Forma paryżan również pracuje na ich korzyść: osiem goli strzelonych i cztery stracone w ostatnich pięciu kolejkach, 11 punktów po sześciu meczach.
Gdzie możemy się mylić
Niepokoją bezpośrednie mecze. Stade Rennais wygrał oba, 1:0 w Paryżu w listopadzie 2025 roku i 2:1 u siebie w maju. Goście częściej mają piłkę (56,2%), częściej strzelają — 18,8 próby na mecz — i w tabeli są wyżej, 13 punktów przy 11. Deszcz i wiatr na start raczej pomogą tym, którzy są gotowi grać prościej i z kontry. Mimo tego stawiamy na zwycięstwo Paris, kurs 2.29.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Kontuzje i zawieszenia
brak nieobecnych na liście
brak nieobecnych na liście
trenerzy: Liam Rosenior · Franck Haise · główne ustawienia sezonu: 4-2-3-1 · 4-1-4-1
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 10.10 | FC Lorient | W | 0:1xG 1.0–0.6 | P |
| 19.09 | RC Strasbourg | D | 2:1xG 1.1–0.2 | Z |
| 12.09 | Olympique Lyon | D | 0:0 | R |
| 06.09 | Olympique Marsylia | W | 3:2 | Z |
| 30.08 | OGC Nice | D | 3:0xG 2.4–0.8 | Z |
| 22.08 | Troyes | W | 0:0xG 1.8–0.4 | R |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 11.10 | AJ Auxerre | D | 4:1xG 2.6–1.8 | Z |
| 02.10 | Lavalmecz towarzyski | W | 0:1 | P |
| 19.09 | Olympique Lyon | W | 0:4xG 1.4–3.1 | P |
| 16.09 | Sturm GrazLiga Europy | W | 0:0 | R |
| 11.09 | Olympique Marsylia | D | 1:0xG 1.9–1.3 | Z |
| 06.09 | Angers | W | 2:1 | Z |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | Ligue 1 | ||
|---|---|---|---|
| gole | 1.3 / 0.7 | 2 / 1.7 | 1.5 |
| xG | 1.7 / 0.6 | 1.8 / 2.2 | 1.6 |
| strzały | 13.8 / 9.3 | 17 / 15 | 13.8 |
| strzały celne | 4.3 / 3 | 6.2 / 5.3 | 4.8 |
| rzuty rożne | 4 / 3.5 | 6.2 / 6.8 | 4.8 |
| faule | 13.7 / 9.8 | 13 / 11.3 | 11.9 |
| żółte kartki | 2.2 / 1.2 | 2.2 / 2.2 | 1.6 |
| mecze powyżej 2.5 | 50% | 83% | |
| obie strzelały | 33% | 67% | |
| czyste konta | 50% | 17% | |
| bez gola | 50% | 17% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 1.7 / 0.3 | 1 / 2.5 | |
| średnia liczba goli | 2 | 3.5 | |
| mecze powyżej 2.5 | 67% | 100% | |
| obie strzelały | 33% | 50% | |
- Paris: mniej goli niż średnia ligi — 1,3 wobec 1,5
- Stade Rennais: więcej goli niż średnia ligi — 2,0 wobec 1,5
- Stade Rennais: 4 zwycięstwa w 5 ostatnich meczach ligowych
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Paris tylko mecze domowe w sezonie, dla Stade Rennais tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
0–0–2wygrane: Paris · remisy · wygrane: Stade Rennais
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| Stade Rennais — Paris | 2:1 | 10.05.26 | |
| Paris — Stade Rennais | 0:1 | 07.11.25 |
- obie strzeliły w 1 z 2 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 1 z 2
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | Lille | 6 | 4-1-1 | 9–4 | 13 | ZPZZR |
| 3 | Stade Rennais | 6 | 4-1-1 | 12–10 | 13 | ZPZZZ |
| 4 | Olympique Lyon | 6 | 3-2-1 | 11–4 | 11 | PZRZR |
| 5 | Paris | 6 | 3-2-1 | 8–4 | 11 | PZRZZ |
| 6 | Paris Saint-Germain | 6 | 3-2-1 | 11–8 | 11 | ZZZPR |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej
Gole według minut
- 0-1511
- 16-3030
- 31-4500
- 46-6021
- 61-7501
- 76-9030
- 0-1541
- 16-3014
- 31-4511
- 46-6022
- 61-7501
- 76-9033
w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut