17 paź
RC Strasbourg — Paris Saint-Germain: typ AI na mecz
Mecz RC Strasbourg — Paris Saint-Germain odbędzie się 17 października. Zakład modeli AI — obie drużyny strzelą: tak, po kursie 1.46 (głosy: 10 z 16).
- Ligue 1, kolejka 7 z 34
- +12°, pochmurno
- Stade de la Meinau, Strasburg
opublikowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Obie drużyny strzelą: tak
1.46zakład modeli AI · Za tym zakładem — 10 z 16, za innymi — 6
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki
prawdopodobny wynik
1:1 9%0:2 7%1:3 7%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Kursy na mecz
W ciągu 3 dni remis: kurs wzrósł z 5.17 do 5.25 — zakładów na remis jest mniej.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — obie drużyny strzelą: 1.46 → 1.46 od publikacjiZobacz
Ten rynek prawie się nie ruszył: Tak 1.45 → 1.46, Nie 2.60 → 2.57.
Zmiany kursów
| Kiedy | Tak · nasz zakład | Nie |
|---|---|---|
| 1.46 | 2.57−0.03 | |
| Publikacja naszego zakładu (obie drużyny strzelą) po kursie 1.46 | ||
| 1.46 | 2.60+0.01 | |
| 1.46+0.01 | 2.59−0.01 | |
| 1.45otwarcie | 2.60otwarcie | |
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI stawia na to, że obie drużyny strzelą. Jeszcze po 2 na zwycięstwo drużyny Paris Saint-Germain i na handicap Paris Saint-Germain (−1.5). Pozostałe głosy (2) — każdy na własny zakład: liczbę goli.
- 10 z 16BTTS taknasz zakładkurs 1.46ClaudeDeepSeek
GrokKimiQwenDeepSeek Flash
GLMXiaomi MiMo
Dots3-NoteNemotron Ultra - 2 z 162kurs 1.40
SonarNemotron Super - 2 z 16H2 (−1.5)kurs 2.04
GeminiMistral
- 1 z 16O 2.5kurs 1.30MiniMax
- 1 z 16O 3.5kurs 1.81ChatGPT
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 13.10 o 18:02 czasu polskiego
RC Strasbourg w obu domowych meczach sezonu strzelał i tracił — średnio 1.5 własnego gola i 1 straconego, ani razu nie zachował czystego konta i ani razu nie zszedł z boiska bez trafienia. Paris Saint-Germain na wyjazdach traci po 1.3 bramki na mecz, a w trzech z czterech spotkań na obcym terenie gole padały z obu stron. Bezpośrednie mecze idą tą samą drogą: 3:3 w Paryżu w październiku 2025 roku, zwycięstwo RC Strasbourg 2:1 w maju 2025 roku, następnie 4:2 w październiku 2024 roku i 1:2 w lutym — za każdym razem wpisywały się na listę strzelców obie drużyny. Bukmacherzy dają temu scenariuszowi 64% szans, a przez dwa dni kursy nie drgnęły na korzyść gospodarzy. Nasz typ to obie drużyny strzelą, kurs 1.46.
Gdzie możemy się mylić
Różnica w grze jest jednak zbyt widoczna. Paris Saint-Germain utrzymuje się przy piłce 67.7% czasu i oddaje 21 strzałów na mecz przy 11.5 u RC Strasbourg, który wypracował zaledwie 1.14 xG na spotkanie. Jeśli miejscowi zamkną się przy swojej bramce i oddadzą piłkę, nie będą mieli czym strzelić, a jeden mecz bez gola RC Strasbourg w tym sezonie już zaliczył.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Kontuzje i zawieszenia
brak nieobecnych na liście
brak nieobecnych na liście
trenerzy: Hugo Oliveira · Enrique Luis · główne ustawienia sezonu: 4-3-3 · 4-3-3
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 11.10 | OGC Nice | W | 1:2xG 0.6–1.3 | P |
| 19.09 | Paris | W | 1:2xG 0.2–1.1 | P |
| 12.09 | AS Monaco | D | 1:1xG 1.0–1.1 | R |
| 06.09 | Troyes | W | 6:2xG 3.0–2.9 | Z |
| 29.08 | RC Lens | D | 2:1xG 1.8–2.9 | Z |
| 21.08 | Olympique Marsylia | W | 0:4xG 0.2–1.9 | P |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 10.10 | Le Mans | D | 3:1xG 4.3–1.4 | Z |
| 20.09 | Olympique Marsylia | W | 2:1xG 4.3–1.8 | Z |
| 13.09 | Stade Brestois | W | 1:0xG 1.2–1.2 | Z |
| 09.09 | Slovan BratysławaLiga Mistrzów | D | 6:1 | Z |
| 04.09 | AS Monaco | D | 1:2 | P |
| 28.08 | Lille | W | 2:2xG 1.4–1.3 | R |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | Ligue 1 | ||
|---|---|---|---|
| gole | 1.8 / 2 | 1.8 / 1.3 | 1.5 |
| xG | 1.1 / 1.8 | 2.7 / 1.2 | 1.6 |
| strzały | 11.5 / 16.3 | 21.3 / 10.2 | 13.8 |
| strzały celne | 4.5 / 6.2 | 7.3 / 3.3 | 4.8 |
| rzuty rożne | 2 / 5.3 | 5.7 / 1.7 | 4.8 |
| faule | 11.2 / 8.8 | 5.8 / 11.3 | 11.9 |
| żółte kartki | 1.5 / 1.5 | 1.2 / 2.2 | 1.6 |
| mecze powyżej 2.5 | 83% | 83% | |
| obie strzelały | 83% | 83% | |
| czyste konta | 0% | 17% | |
| bez gola | 17% | 0% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 1.5 / 1 | 1.8 / 1.3 | |
| średnia liczba goli | 2.5 | 3 | |
| mecze powyżej 2.5 | 50% | 75% | |
| obie strzelały | 100% | 75% | |
- RC Strasbourg: więcej goli niż średnia ligi — 1,8 wobec 1,5
- Paris Saint-Germain strzela częściej niż średnia ligi — 21,3 strzału wobec 13,8
- Paris Saint-Germain: 3 zwycięstwa z rzędu w lidze
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla RC Strasbourg tylko mecze domowe w sezonie, dla Paris Saint-Germain tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
1–3–6wygrane: RC Strasbourg · remisy · wygrane: Paris Saint-Germain
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| RC Strasbourg — Paris Saint-Germain | 1:2 | 01.02.26 | |
| Paris Saint-Germain — RC Strasbourg | 3:3 | 17.10.25 | |
| RC Strasbourg — Paris Saint-Germain | 2:1 | 03.05.25 | |
| Paris Saint-Germain — RC Strasbourg | 4:2 | 19.10.24 | |
| RC Strasbourg — Paris Saint-Germain | 1:2 | 02.02.24 | |
| Paris Saint-Germain — RC Strasbourg | 3:0 | 21.10.23 | |
| RC Strasbourg — Paris Saint-Germain | 1:1 | 27.05.23 | |
| Paris Saint-Germain — RC Strasbourg | 2:1 | 28.12.22 | |
| RC Strasbourg — Paris Saint-Germain | 3:3 | 29.04.22 | |
| Paris Saint-Germain — RC Strasbourg | 4:2 | 14.08.21 |
- obie strzeliły w 9 z 10 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 9 z 10
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | Paris | 6 | 3-2-1 | 8–4 | 11 | PZRZZ |
| 6 | Paris Saint-Germain | 6 | 3-2-1 | 11–8 | 11 | ZZZPR |
| 7 | Stade Brestois | 6 | 2-2-2 | 12–9 | 8 | ZPPZR |
| 10 | RC Lens | 6 | 2-1-3 | 11–10 | 7 | ZPRPP |
| 11 | RC Strasbourg | 6 | 2-1-3 | 11–12 | 7 | PPRZZ |
| 12 | Angers | 6 | 2-1-3 | 7–10 | 7 | PZRPZ |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej
Gole według minut
- 0-1501
- 16-3001
- 31-4541
- 46-6023
- 61-7502
- 76-9045
- 0-1511
- 16-3011
- 31-4511
- 46-6002
- 61-7552
- 76-9031
w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut