Przejdź do treści
Menu

17 paź

Troyes — RC Lens: typ AI na mecz

Mecz Troyes — RC Lens odbędzie się 17 października. Zakład modeli AI: RC Lens wygra po kursie 1.81 (głosy: 9 z 16).

opublikowano czasu polskiego

Troyes
RC Lens

zakład modeli AI: RC Lens wygra

1.81

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 9 z 16, za innymi — 7

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:111%kurs 7.46

1:2 9%0:2 7%2:1 7%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 14.10 12:12

wynik14.00+0.02X3.88+0.0321.81 — zgodny z naszym zakładem
liczba goli 2.5O1.58+0.01U2.40+0.01
obie strzelątak1.53nie2.36−0.01
podw. szansa1X1.99121.23X21.23
handicapH1 +1.51.37+0.01H2 −1.53.08+0.01

W ciągu 3 dni linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — RC Lens: 1.81 → 1.81 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Troyes 3.98 → 4.00, Remis 3.85 → 3.88, RC Lens 1.81 → 1.81.

Troyes3.98 → 4.00Remis3.85 → 3.88RC Lens1.81 → 1.81nasz zakład
1.752.503.004.0011 paź13 paź14 paźPublikacja · 1.81Troyes 4.00Remis 3.88RC Lens 1.81

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyTroyesRemisRC Lens · nasz zakład
4.00−0.013.881.81
Publikacja naszego zakładu (wygrana: RC Lens) po kursie 1.81
4.013.88+0.021.81
4.01+0.033.86+0.011.81
3.98otwarcie3.85otwarcie1.81otwarcie
28 odczytów · kursy zmieniły się 3 razy

Najwięcej modeli AI stawia na zwycięstwo drużyny RC Lens. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 2 modele AI — handicap RC Lens (−1) i handicap RC Lens (−1.5). Jeszcze 5 — na powyżej 2.5 gola. Pozostałe głosy (2) — na to, że obie drużyny strzelą.

  • 7 z 162nasz zakładkurs 1.81ChatGPTGeminiKimiDeepSeek FlashGLMSonarNemotron Super
  • 1 z 16H2 (−1)w tym samym kierunkukurs 2.38MiniMax
  • 1 z 16H2 (−1.5)w tym samym kierunkukurs 3.07Mistral
  • 5 z 16O 2.5kurs 1.57ClaudeDeepSeekGrokDots3-NoteNemotron Ultra
  • 2 z 16BTTS takkurs 1.53QwenXiaomi MiMo

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 13.10 o 18:02 czasu polskiego

Troyes zajmuje 17. miejsce z czterema punktami po sześciu kolejkach, a u siebie ma jeden remis i dwie porażki: 0.7 gola strzelonego i 2.7 straconego na mecz, przy czym w czterech spotkaniach sezonu w ogóle nie trafiło do siatki. RC Lens ma siedem punktów i dziesiątą pozycję, a w bezpośrednich meczach przewaga jest wyraźna — w ostatnich 10 potyczkach Troyes zanotowało dwa zwycięstwa, jeden remis i siedem porażek, w tym przegrało 2:4 w Pucharze Francji w lutym. W ciągu dwóch dni kursy przesunęły się na niekorzyść gospodarzy, a notowania na gości pozostały bez zmian.

Gdzie możemy się mylić

Jest jednak druga strona: RC Lens tej jesieni nie wygrał ani raz na wyjeździe — remis i dwie porażki, 1.3 gola strzelonego i dwa stracone, bez zachowanego czystego konta. Do tego dochodzi europejski tydzień: po Lidze Mistrzów do Troyes może pojechać przemeblowany skład, a miejscowi w swojej sytuacji nie mają już nic do stracenia. Mimo to w tym meczu Ligue 1 stawiamy na zwycięstwo RC Lens, kurs 1.81.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Kontuzje i zawieszenia

odczyt 13.10 17:46
Troyes

brak nieobecnych na liście

RC Lens

brak nieobecnych na liście

trenerzy: Stephane Dumont · Yannick Cahuzac · główne ustawienia sezonu: 4-2-3-1 · 3-4-2-1

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Troyes
Ostatnie mecze: Troyes
DataRywalBoiskoWynikRezultat
11.10Olympique MarsyliaD0:2xG 1.1–1.3P
02.10Dijonmecz towarzyskiW2:2R
19.09AngersW0:2xG 1.0–2.3P
13.09LilleW0:2xG 0.4–1.6P
06.09RC StrasbourgD2:6xG 2.9–3.0P
29.08FC LorientW2:1xG 2.1–1.1Z
RC Lens
Ostatnie mecze: RC Lens
DataRywalBoiskoWynikRezultat
09.10Olympique LyonD2:1xG 1.3–1.0Z
02.10Standard Liegemecz towarzyskiW2:0Z
18.09AS MonacoW1:2xG 1.2–1.8P
13.09Le MansW2:2xG 1.6–2.6R
10.09Slavia PragaLiga MistrzówW3:2Z
05.09FC LorientD0:1xG 1.2–1.6P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaTroyesRC LensLigue 1
gole0.7 / 2.21.8 / 1.71.5
xG1.2 / 1.82.1 / 1.71.6
strzały14.8 / 12.314.8 / 11.513.8
strzały celne2.8 / 56.5 / 54.8
rzuty rożne7.3 / 1.87 / 3.24.8
faule12.3 / 13.211.7 / 13.211.9
żółte kartki1.5 / 1.22 / 1.31.6
mecze powyżej 2.533%83%
obie strzelały33%83%
czyste konta17%0%
bez gola67%17%
u siebie / na wyjeździe
gole0.7 / 2.71.3 / 2
średnia liczba goli3.33.3
mecze powyżej 2.533%100%
obie strzelały33%100%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 10

2–1–7wygrane: Troyes · remisy · wygrane: RC Lens

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Troyes — RC Lens2:404.02.26Puchar Francji
Troyes — RC Lens1:128.01.23
RC Lens — Troyes1:009.09.22
Troyes — RC Lens1:314.05.22
RC Lens — Troyes4:005.11.21
RC Lens — Troyes1:004.02.20Ligue 2
Troyes — RC Lens2:024.08.19Ligue 2
Troyes — RC Lens1:213.08.19Puchar Ligi Francuskiej
Troyes — RC Lens1:028.01.19Ligue 2
RC Lens — Troyes2:018.08.18Ligue 2

Tabela

Ligue 1
Miejsca drużyn w tabeli: Ligue 1
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
9OGC Nice62-2-25–78ZZPRP
10RC Lens62-1-311–107ZPRPP
11RC Strasbourg62-1-311–127PPRZZ
16AJ Auxerre62-0-48–166PZZPP
17Troyes61-1-44–134PPPPZ
18Le Havre60-2-44–82PPRPR

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Gole według minut

sezon ligowy
Troyes
  • 0-1510
  • 16-3011
  • 31-4513
  • 46-6004
  • 61-7500
  • 76-9015
RC Lens
  • 0-1510
  • 16-3000
  • 31-4533
  • 46-6042
  • 61-7512
  • 76-9032

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Ligue 1
20:45Lille–Stade BrestoisNasz typ:BTTS tak1.64za tym typem 13 z 16 modeli AI1 1.81X 3.812 4.1017:15RC Strasbourg–Paris Saint-GermainNasz typ:BTTS tak1.46za tym typem 10 z 16 modeli AI1 6.25X 5.252 1.4115:00Angers–Olympique MarsyliaNasz typ:U 2.52.31za tym typem 8 z 16 modeli AI1 3.22X 3.662 2.10