17 paź
Troyes — RC Lens: typ AI na mecz
Mecz Troyes — RC Lens odbędzie się 17 października. Zakład modeli AI: RC Lens wygra po kursie 1.81 (głosy: 9 z 16).
- Ligue 1, kolejka 7 z 34
- +11°, zachmurzenie
- Stade de l'Aube, Troyes
opublikowano czasu polskiego


zakład modeli AI: RC Lens wygra
1.81zakład modeli AI · Za tym zakładem — 9 z 16, za innymi — 7
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki
prawdopodobny wynik
1:2 9%0:2 7%2:1 7%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Kursy na mecz
W ciągu 3 dni linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — RC Lens: 1.81 → 1.81 od publikacjiZobacz
Ten rynek prawie się nie ruszył: Troyes 3.98 → 4.00, Remis 3.85 → 3.88, RC Lens 1.81 → 1.81.
Zmiany kursów
| Kiedy | Troyes | Remis | RC Lens · nasz zakład |
|---|---|---|---|
| 4.00−0.01 | 3.88 | 1.81 | |
| Publikacja naszego zakładu (wygrana: RC Lens) po kursie 1.81 | |||
| 4.01 | 3.88+0.02 | 1.81 | |
| 4.01+0.03 | 3.86+0.01 | 1.81 | |
| 3.98otwarcie | 3.85otwarcie | 1.81otwarcie | |
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI stawia na zwycięstwo drużyny RC Lens. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 2 modele AI — handicap RC Lens (−1) i handicap RC Lens (−1.5). Jeszcze 5 — na powyżej 2.5 gola. Pozostałe głosy (2) — na to, że obie drużyny strzelą.
- 7 z 162nasz zakładkurs 1.81ChatGPT
GeminiKimiDeepSeek Flash
GLM
SonarNemotron Super - 1 z 16H2 (−1)w tym samym kierunkukurs 2.38MiniMax
- 1 z 16H2 (−1.5)w tym samym kierunkukurs 3.07Mistral
- 5 z 16O 2.5kurs 1.57ClaudeDeepSeek
Grok
Dots3-NoteNemotron Ultra - 2 z 16BTTS takkurs 1.53QwenXiaomi MiMo
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 13.10 o 18:02 czasu polskiego
Troyes zajmuje 17. miejsce z czterema punktami po sześciu kolejkach, a u siebie ma jeden remis i dwie porażki: 0.7 gola strzelonego i 2.7 straconego na mecz, przy czym w czterech spotkaniach sezonu w ogóle nie trafiło do siatki. RC Lens ma siedem punktów i dziesiątą pozycję, a w bezpośrednich meczach przewaga jest wyraźna — w ostatnich 10 potyczkach Troyes zanotowało dwa zwycięstwa, jeden remis i siedem porażek, w tym przegrało 2:4 w Pucharze Francji w lutym. W ciągu dwóch dni kursy przesunęły się na niekorzyść gospodarzy, a notowania na gości pozostały bez zmian.
Gdzie możemy się mylić
Jest jednak druga strona: RC Lens tej jesieni nie wygrał ani raz na wyjeździe — remis i dwie porażki, 1.3 gola strzelonego i dwa stracone, bez zachowanego czystego konta. Do tego dochodzi europejski tydzień: po Lidze Mistrzów do Troyes może pojechać przemeblowany skład, a miejscowi w swojej sytuacji nie mają już nic do stracenia. Mimo to w tym meczu Ligue 1 stawiamy na zwycięstwo RC Lens, kurs 1.81.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Kontuzje i zawieszenia
brak nieobecnych na liście
brak nieobecnych na liście
trenerzy: Stephane Dumont · Yannick Cahuzac · główne ustawienia sezonu: 4-2-3-1 · 3-4-2-1
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 11.10 | Olympique Marsylia | D | 0:2xG 1.1–1.3 | P |
| 02.10 | Dijonmecz towarzyski | W | 2:2 | R |
| 19.09 | Angers | W | 0:2xG 1.0–2.3 | P |
| 13.09 | Lille | W | 0:2xG 0.4–1.6 | P |
| 06.09 | RC Strasbourg | D | 2:6xG 2.9–3.0 | P |
| 29.08 | FC Lorient | W | 2:1xG 2.1–1.1 | Z |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 09.10 | Olympique Lyon | D | 2:1xG 1.3–1.0 | Z |
| 02.10 | Standard Liegemecz towarzyski | W | 2:0 | Z |
| 18.09 | AS Monaco | W | 1:2xG 1.2–1.8 | P |
| 13.09 | Le Mans | W | 2:2xG 1.6–2.6 | R |
| 10.09 | Slavia PragaLiga Mistrzów | W | 3:2 | Z |
| 05.09 | FC Lorient | D | 0:1xG 1.2–1.6 | P |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | Ligue 1 | ||
|---|---|---|---|
| gole | 0.7 / 2.2 | 1.8 / 1.7 | 1.5 |
| xG | 1.2 / 1.8 | 2.1 / 1.7 | 1.6 |
| strzały | 14.8 / 12.3 | 14.8 / 11.5 | 13.8 |
| strzały celne | 2.8 / 5 | 6.5 / 5 | 4.8 |
| rzuty rożne | 7.3 / 1.8 | 7 / 3.2 | 4.8 |
| faule | 12.3 / 13.2 | 11.7 / 13.2 | 11.9 |
| żółte kartki | 1.5 / 1.2 | 2 / 1.3 | 1.6 |
| mecze powyżej 2.5 | 33% | 83% | |
| obie strzelały | 33% | 83% | |
| czyste konta | 17% | 0% | |
| bez gola | 67% | 17% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 0.7 / 2.7 | 1.3 / 2 | |
| średnia liczba goli | 3.3 | 3.3 | |
| mecze powyżej 2.5 | 33% | 100% | |
| obie strzelały | 33% | 100% | |
- Troyes: mniej goli niż średnia ligi — 0,7 wobec 1,5
- RC Lens: więcej goli niż średnia ligi — 1,8 wobec 1,5
- Troyes: 4 porażki z rzędu w lidze
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Troyes tylko mecze domowe w sezonie, dla RC Lens tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
2–1–7wygrane: Troyes · remisy · wygrane: RC Lens
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| Troyes — RC Lens | 2:4 | 04.02.26 | Puchar Francji |
| Troyes — RC Lens | 1:1 | 28.01.23 | |
| RC Lens — Troyes | 1:0 | 09.09.22 | |
| Troyes — RC Lens | 1:3 | 14.05.22 | |
| RC Lens — Troyes | 4:0 | 05.11.21 | |
| RC Lens — Troyes | 1:0 | 04.02.20 | Ligue 2 |
| Troyes — RC Lens | 2:0 | 24.08.19 | Ligue 2 |
| Troyes — RC Lens | 1:2 | 13.08.19 | Puchar Ligi Francuskiej |
| Troyes — RC Lens | 1:0 | 28.01.19 | Ligue 2 |
| RC Lens — Troyes | 2:0 | 18.08.18 | Ligue 2 |
- obie strzeliły w 4 z 10 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 4 z 10
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | OGC Nice | 6 | 2-2-2 | 5–7 | 8 | ZZPRP |
| 10 | RC Lens | 6 | 2-1-3 | 11–10 | 7 | ZPRPP |
| 11 | RC Strasbourg | 6 | 2-1-3 | 11–12 | 7 | PPRZZ |
| 16 | AJ Auxerre | 6 | 2-0-4 | 8–16 | 6 | PZZPP |
| 17 | Troyes | 6 | 1-1-4 | 4–13 | 4 | PPPPZ |
| 18 | Le Havre | 6 | 0-2-4 | 4–8 | 2 | PPRPR |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej
Gole według minut
- 0-1510
- 16-3011
- 31-4513
- 46-6004
- 61-7500
- 76-9015
- 0-1510
- 16-3000
- 31-4533
- 46-6042
- 61-7512
- 76-9032
w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut