ZAKOŃCZONY
Bologna — Inter Mediolan 1:3: wynik i kursy
Mecz Bologna — Inter Mediolan zakończył się wynikiem 1:3. Zakład modeli AI: Inter Mediolan wygra po kursie 1.61; typ wszedł.
- Sędzia: Daniele Doveri
- Serie A, kolejka 7 z 38
- +21°, niewielkie zachmurzenie
- Stadio Renato Dall'Ara, Bologna
opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Inter Mediolan wygra
1.61zakład modeli AI · Za tym zakładem — 9 z 16, za innymi — 7
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki
co oznaczają te liczby
- wszedł / nie wszedł
- Wynik zakładu po rozliczeniu kolejki: zysk lub strata przy stawce jednej jednostki po podanym kursie.
prawdopodobny wynik
1:2 10%0:2 9%0:1 8%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 9 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Jakie były kursy na mecz
W ciągu 5 dni wygrana: Bologna: kurs wzrósł z 5.48 do 5.80 — zakładów na gospodarzy jest mniej.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Inter Mediolan: 1.61 → 1.57 od publikacjiZobacz
Od publikacji kurs naszego zakładu (wygrana: Inter Mediolan) spadł z 1.61 do 1.57: rynek ocenia go teraz jako bardziej prawdopodobny.
Zmiany kursów
| Kiedy | Bologna | Remis | Inter Mediolan · nasz zakład |
|---|---|---|---|
| 5.80−0.09 | 4.21+0.03 | 1.57 | |
| 5.89+0.07 | 4.18+0.04 | 1.57−0.01 | |
| 5.82−0.09 | 4.14+0.01 | 1.58 | |
| 5.91+0.25 | 4.13+0.06 | 1.58−0.02 | |
| 5.66 | 4.07+0.01 | 1.60−0.01 | |
| 5.66+0.21 | 4.06+0.05 | 1.61−0.03 | |
| 5.45+0.01 | 4.01 | 1.64+0.01 | |
| 5.44+0.05 | 4.01+0.01 | 1.63+0.01 | |
| 5.39+0.02 | 4.00+0.01 | 1.62 | |
| 5.37+0.02 | 3.99−0.03 | 1.62+0.01 | |
| Publikacja naszego zakładu (wygrana: Inter Mediolan) po kursie 1.61 | |||
| 5.35−0.11 | 4.02−0.08 | 1.61+0.03 | |
| 5.46+0.02 | 4.10 | 1.58 | |
| 5.44−0.03 | 4.10 | 1.58−0.01 | |
| 5.47−0.01 | 4.10 | 1.59 | |
| 5.48otwarcie | 4.10otwarcie | 1.59otwarcie | |
Jak przebiegł mecz
- 10'
Tommaso Pobega (Juan Miranda)1:0 - 30'
wszedł Jay Enem, zszedł Roberto Piccoli - 34'
Arthur Theate ŻK - 35'
Pio Esposito ŻK - 44'
Marcus Thuram (Nicolò Barella)1:1 - 57'
Tommaso Pobega ŻK - 58'
wszedł Ange-Yoan Bonny, zszedł Pio Esposito - 61'
Marcus Thuram ŻK - 63'
wszedł Eivind Helland, zszedł Arthur Theate - 69'
wszedł Carlos Augusto, zszedł Federico Dimarco - 69'
wszedł Andy Diouf, zszedł Luis Henrique - 69'
Carlos Augusto (Piotr Zieliński)1:2 - 71'
Juan Miranda ŻK - 72'
Federico Bernardeschi ŻK - 76'
wszedł Artem Dovbyk, zszedł Nicolo Cambiaghi - 76'
wszedł Nikola Moro, zszedł Tommaso Pobega - 79'
Carlos Augusto ŻK - 79'
wszedł Hakan Çalhanoğlu, zszedł Piotr Zieliński - 79'
wszedł Henrikh Mkhitaryan, zszedł Marcus Thuram - 83'
Ange-Yoan Bonny (Carlos Augusto)1:3
| Bologna | wskaźnik | Inter Mediolan |
|---|---|---|
| 0.98 | oczekiwane gole (xG) | 3.41 |
| 11 | strzały | 17 |
| 4 | celne | 8 |
| 35% | posiadanie piłki | 65% |
| 2 | rzuty rożne | 7 |
| 8 | faule | 11 |
| 5 | obrony | 3 |
| 4 | żółte kartki | 3 |
co oznaczają te liczby
- oczekiwane gole (xG)
- Ile goli średnio dają strzały takiej jakości i z takich pozycji. Pokazuje, na ile wynik oddaje grę: 0,6 xG przy dwóch golach to skuteczność, a nie przewaga w grze.
- ocena dostawcy
- Ocena zawodnika za mecz od dostawcy statystyk — nie nasza. Liczona z akcji z piłką i bez niej; nie przeliczamy jej i podajemy tak, jak jest.
Wyjściowe składy
- 1Ł. Skorupski6.7
- 3A. Theate5.8
- 16N. Casale6.2
- 36M. Darmian6.4
- 33Juan Miranda6.5
- 4T. Pobega7.7
- 19L. Ferguson6.5
- 20N. Zortea5.2
- 28N. Cambiaghi6.0
- 10F. Bernardeschi6.1
- 91R. Piccoli6.2
- 22J. Enemwszedł 30'6.3
- 5E. Hellandwszedł 63'6.0
- 17O. El Azzouzi
- 72U. Happonen
- 14T. Heggem
- 9A. Dovbykwszedł 76'6.3
- 18M. Libra
- 11S. Mbangula
- 8M. Amondarain
- 29L. De Silvestri
- 6N. Morowszedł 76'5.8
- 21J. Odgaard
- 25M. Pessina
- 41M. Vitík
- 23R. Alhassane
- 1Josep Martínez7.0
- 95A. Bastoni6.9
- 25M. Akanji7.5
- 31Y. Bisseck6.7
- 32F. Dimarco6.7
- 8P. Sučić7.2
- 7P. Zieliński — najwyższa ocena dostawcy w meczu7.7
- 23N. Barella7.7
- 11Luis Henrique6.6
- 94F. Esposito6.3
- 9M. Thuram7.6
- 14A. Bonnywszedł 58'7.3
- 46L. Bovio
- 20H. Çalhanoğluwszedł 79'6.4
- 30Carlos Augustowszedł 69'7.4
- 12R. Di Gennaro
- 17A. Dioufwszedł 69'6.2
- 22H. Mkhitaryanwszedł 79'6.3
- 48M. Mosconi
- 49I. Provedel
- 99D. Spence
- 5A. Stanković
Typ modeli AI i analiza
Głosy rozłożyły się po równo: po 4 na zwycięstwo drużyny Inter Mediolan (wszedł), na to, że obie drużyny strzelą (wszedł) i na handicap Inter Mediolan (−1) (wszedł). Pozostałe głosy (4) — inne zakłady: liczbę goli, handicap Bologna i handicap Inter Mediolan.
- 4 z 162nasz zakładkurs 1.61
GeminiQwen
SonarNemotron Superweszło - 4 z 16H2 (−1)w tym samym kierunkukurs 1.97
GrokKimiMiniMax
Dots3-Noteweszło - 1 z 16H2 (−1.5)w tym samym kierunkukurs 2.55Mistralweszło
- 4 z 16BTTS takkurs 1.67ClaudeDeepSeek Flash
GLMXiaomi MiMoweszło - 2 z 16O 2.5kurs 1.65DeepSeekNemotron Ultraweszło
- 1 z 16H1 (+1)kurs 1.85ChatGPTnie weszło
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 15.10 o 17:59 czasu polskiego
Bologna przystępuje do tej kolejki Serie A bez Jensa Odgaarda, który zdobył już siedem bramek w sezonie 2025/26, bez Holma i Mbanguli, a Theate jest pod znakiem zapytania. Przed własną publicznością wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo: dwa remisy i porażka, jedna bramka strzelona i 1,3 straconej na mecz, a w trzech spotkaniach sezonu w ogóle nie trafiła do siatki. Inter Mediolan jest pierwszy z 16 punktami po sześciu kolejkach, a na wyjazdach zapisał już na koncie zwycięstwo i remis, strzelając po 1,5 bramki na mecz. Dlatego bukmacherzy dają mu 59% szans na wygraną i wyceniają ten wynik niżej niż wszystkie pozostałe. Nasz typ to zwycięstwo Interu Mediolan, kurs 1.61.
Gdzie możemy się mylić
Czy jednak Inter utrzyma kontrolę nad meczem, jeśli w pięciu spotkaniach na wszystkich frontach stracił 11 goli? Bezpośrednie mecze są wyrównane: w ostatnich dziesięciu Bologna ma trzy zwycięstwa, cztery remisy i trzy porażki, w maju 2026 roku padło 3:3, a w kwietniu 2025 roku gospodarze wygrali 1:0. Do tego dla Bologni to dopiero czwarty mecz w roli gospodarza i ani razu nie przegrała takiego spotkania, nie strzelając gola.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Kontuzje i zawieszenia
- E. HolmOBR · 19 meczów w 2025/26udonie zagra
- S. MbangulaPOM · 27 meczów w 2025/26uraznie zagra
- J. OdgaardPOM · 7 goli w 2025/26udonie zagra
- A. TheateOBR · 33 mecze w 2025/26urazpod znakiem zapytania
- C. JonesPOM · 49 meczów w 2025/26udonie zagra
- J. StonesOBR · 21 meczów w 2025/26uraznie zagra
trenerzy: Raffaele Palladino · Cristian Chivu · główne ustawienia sezonu: 4-2-3-1 · 3-5-2
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 11.10 | Lecce | W | 2:1xG 2.0–1.5 | Z |
| 19.09 | Torino | D | 1:1xG 0.9–1.1 | R |
| 13.09 | SSC Napoli | W | 0:1xG 0.3–1.2 | P |
| 06.09 | Sassuolo | D | 2:2xG 1.9–1.6 | R |
| 31.08 | Atalanta Bergamo | W | 0:1xG 1.1–0.1 | P |
| 24.08 | Lazio Rzym | D | 0:1xG 1.8–0.6 | P |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 13.10 | Club BruggeLiga Mistrzów | D | 3:4xG 4.3–4.3 | P |
| 10.10 | Parma | D | 3:0xG 2.4–0.5 | Z |
| 03.10 | Lumezzanemecz towarzyski | D | 2:0 | Z |
| 19.09 | AS Roma | W | 2:2 | R |
| 14.09 | Udinese | D | 5:3xG 3.0–0.9 | Z |
| 08.09 | Real MadrytLiga Mistrzów | W | 1:2xG 1.8–2.9 | P |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | Serie A | ||
|---|---|---|---|
| gole | 0.8 / 1.2 | 3 / 1.3 | 1.4 |
| xG | 1.4 / 1 | 2.8 / 1.2 | 1.5 |
| strzały | 12.7 / 13 | 22.5 / 11 | 14.6 |
| strzały celne | 3.5 / 3.7 | 7.2 / 3.5 | 4.8 |
| rzuty rożne | 4 / 6.7 | 5.7 / 3.7 | 4.8 |
| faule | 13.5 / 13.5 | 7.7 / 9.7 | 11.1 |
| żółte kartki | 1.7 / 2 | 1.3 / 1.7 | 1.7 |
| mecze powyżej 2.5 | 33% | 83% | |
| obie strzelały | 50% | 67% | |
| czyste konta | 0% | 33% | |
| bez gola | 50% | 0% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 1 / 1.3 | 1.5 / 1 | |
| średnia liczba goli | 2.3 | 2.5 | |
| mecze powyżej 2.5 | 33% | 50% | |
| obie strzelały | 67% | 50% | |
- Bologna: mniej goli niż średnia ligi — 0,8 wobec 1,4
- Inter Mediolan: więcej goli niż średnia ligi — 3,0 wobec 1,4
- Inter Mediolan: 4 zwycięstwa w 5 ostatnich meczach ligowych
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Bologna tylko mecze domowe w sezonie, dla Inter Mediolan tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
3–4–3wygrane: Bologna · remisy · wygrane: Inter Mediolan
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| Bologna — Inter Mediolan | 3:3 | 23.05.26 | |
| Inter Mediolan — Bologna | 3:1 | 04.01.26 | |
| Bologna — Inter Mediolan | 1:1 | 19.12.25 | Superpuchar |
| Bologna — Inter Mediolan | 1:0 | 20.04.25 | |
| Inter Mediolan — Bologna | 2:2 | 15.01.25 | |
| Bologna — Inter Mediolan | 0:1 | 09.03.24 | |
| Inter Mediolan — Bologna | 1:2 | 20.12.23 | Puchar Włoch |
| Inter Mediolan — Bologna | 2:2 | 07.10.23 | |
| Bologna — Inter Mediolan | 1:0 | 26.02.23 | |
| Inter Mediolan — Bologna | 6:1 | 09.11.22 |
- obie strzeliły w 7 z 10 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 6 z 10
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Mediolan | 6 | 5-1-0 | 18–8 | 16 | ZZZRZ |
| 2 | Lazio Rzym | 6 | 5-1-0 | 11–4 | 16 | ZZRZZ |
| 13 | Lecce | 6 | 2-0-4 | 6–12 | 6 | PPZPP |
| 14 | Bologna | 6 | 1-2-3 | 5–7 | 5 | PRPRZ |
| 15 | Udinese | 6 | 1-1-4 | 9–13 | 4 | ZPPPP |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej
Gole według minut
- 0-1510
- 16-3011
- 31-4500
- 46-6012
- 61-7512
- 76-9012
- 0-1532
- 16-3022
- 31-4521
- 46-6052
- 61-7520
- 76-9041
w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut