Przejdź do treści
Menu

Dziś

Fiorentina — Como: typ AI na mecz

Mecz Fiorentina — Como odbędzie się 18 października. Zakład modeli AI: Como wygra po kursie 2.08 (głosy: 9 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 1).

opublikowano czasu polskiego

Fiorentina
Como

zakład modeli AI: Como wygra

2.08

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 9 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 1

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:113%kurs 6.97

1:2 9%2:1 8%0:1 7%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 9 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 17.10 23:19

wynik13.42+0.02X3.68+0.0522.07 — zgodny z naszym zakładem+0.03
liczba goli 2.5O1.68+0.02U2.22
obie strzelątak1.55−0.01nie2.29
podw. szansa1X1.75−0.02121.28+0.02X21.31+0.01
handicapH1 +11.38−0.01H2 −12.90+0.01

W ciągu 5 dni remis: kurs wzrósł z 3.63 do 3.68 — zakładów na remis jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Como: 2.08 → 2.07 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Fiorentina 3.40 → 3.42, Remis 3.63 → 3.68, Como 2.04 → 2.07.

Fiorentina3.40 → 3.42Remis3.63 → 3.68Como2.04 → 2.07nasz zakład
2.002.503.003.5012 paź14 paź15 paź16 paź17 paźPublikacja · 2.08Remis 3.68Fiorentina 3.42Como 2.07

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyFiorentinaRemisComo · nasz zakład
3.423.68+0.022.07+0.01
3.42+0.013.662.06−0.01
3.41+0.053.66+0.042.07
3.363.62+0.012.07−0.01
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Como) po kursie 2.08
3.36−0.023.61−0.042.08+0.03
3.38−0.013.65+0.012.05+0.01
3.39−0.013.64+0.012.04
3.40otwarcie3.63otwarcie2.04otwarcie
70 odczytów · kursy zmieniły się 7 razy

Najwięcej modeli AI stawia na zwycięstwo drużyny Como. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 1 model AI — to, że Como nie przegra. Jeszcze 5 — na to, że obie drużyny strzelą. Jeszcze jeden — na powyżej 2.5 gola.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 15.10 o 18:00 czasu polskiego

Cztery punkty po sześciu kolejkach i 19. miejsce mówią wszystko o sezonie Fiorentiny. U siebie zespół strzela 0,7 gola na mecz przy dwóch straconych i nie wygrał jeszcze ani razu na Artemio Franchi. Como zajmuje siódme miejsce z 11 punktami, na wyjazdach strzela 1,8 i traci 1,3 gola, a w pięciu ostatnich bezpośrednich meczach ma trzy zwycięstwa, w tym 2:1 we Florencji we wrześniu 2025 roku. Rynek widzi to podobnie: 45% szans na zwycięstwo gości wobec 28% na gospodarzy, przy trzech ostatnich spotkaniach Fiorentiny bez wygranej.

Gdzie możemy się mylić

Przez trzy dni kurs na Como podniósł się z 2.04 do 2.08, a ruch szedł w stronę gospodarzy. Stawiamy na zwycięstwo gości, kurs 2.08. Fiorentina mimo miejsca w tabeli miewa swoje momenty — 1,81 xG i 16,8 strzału na mecz, a lutowy mecz bezpośredni wygrała 2:1 na wyjeździe. Como gra równolegle w Lidze Mistrzów, więc skład we Florencji może nie być najsilniejszy, a na wyjeździe zespół nie zachował jeszcze czystego konta.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Kontuzje i zawieszenia

odczyt 15.10 17:43
Fiorentina
  • R. SottilNAP · 4 mecze w 2025/26plecynie zagra
Como

brak nieobecnych na liście

trenerzy: Paolo Vanoli · Cesc Fàbregas · główne ustawienia sezonu: 4-3-3 · 4-2-3-1

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Fiorentina
Ostatnie mecze: Fiorentina
DataRywalBoiskoWynikRezultat
10.10GenoaW1:2xG 0.8–1.5P
20.09SSC NapoliD1:1xG 1.1–1.4R
15.09PisaPuchar WłochD3:0Z
11.09VeneziaW4:2xG 3.3–0.5Z
05.09TorinoD1:2xG 1.7–0.6P
29.08FrosinoneD0:3xG 2.1–1.1P
Como
Ostatnie mecze: Como
DataRywalBoiskoWynikRezultat
14.10Feyenoord RotterdamLiga MistrzówW2:3xG 1.3–0.7P
11.10AS RomaD0:0xG 1.4–1.1R
20.09FrosinoneW0:2xG 2.1–2.2P
14.09ParmaD2:1xG 3.0–1.1Z
10.09RB LipskLiga MistrzówD4:1Z
04.09GenoaW4:1Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaFiorentinaComoSerie A
gole1.2 / 2.31.5 / 11.4
xG1.5 / 1.31.8 / 1.51.5
strzały16.2 / 11.522.7 / 1414.6
strzały celne5.2 / 56.7 / 3.24.8
rzuty rożne4.3 / 3.77.7 / 3.54.8
faule10.8 / 12.78 / 10.711.1
żółte kartki2 / 21 / 21.7
mecze powyżej 2.583%50%
obie strzelały67%67%
czyste konta0%17%
bez gola33%33%
u siebie / na wyjeździe
gole0.7 / 21.8 / 1.3
średnia liczba goli2.73
mecze powyżej 2.567%50%
obie strzelały67%75%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 5

2–0–3wygrane: Fiorentina · remisy · wygrane: Como

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Como — Fiorentina1:214.02.26
Fiorentina — Como1:327.01.26Puchar Włoch
Fiorentina — Como1:221.09.25
Fiorentina — Como0:216.02.25
Como — Fiorentina0:224.11.24

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Serie A
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
6Juventus Turyn63-2-19–511ZRPZR
7Como63-2-19–611ZZZPR
8SSC Napoli63-1-210–610PPZRZ
18Parma61-1-44–104PRPZP
19Fiorentina61-1-47–144PPZRP
20Venezia60-0-65–160PPPPP

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Gole według minut

sezon ligowy
Fiorentina
  • 0-1502
  • 16-3024
  • 31-4501
  • 46-6022
  • 61-7513
  • 76-9013
Como
  • 0-1501
  • 16-3043
  • 31-4521
  • 46-6010
  • 61-7500
  • 76-9021

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Serie A
12:30Udinese–LecceNasz typ:U 2.51.82za tym typem 12 z 16 modeli AI1 1.82X 3.592 4.4918:00AC Milan–Atalanta BergamoNasz typ:11.86za tym typem 10 z 16 modeli AI1 1.80X 3.802 4.3420:45Juventus Turyn–Lazio RzymNasz typ:U 2.51.88za tym typem 12 z 16 modeli AI1 1.66X 3.872 5.35