Przejdź do treści
Menu

Dziś

Juventus Turyn — Lazio Rzym: typ AI na mecz

Mecz Juventus Turyn — Lazio Rzym odbędzie się 18 października. Zakład modeli AI: poniżej 2.5 gola po kursie 1.88 (głosy: 12 z 16).

opublikowano czasu polskiego

Juventus Turyn
Lazio Rzym

zakład modeli AI: Poniżej 2.5 gola

1.88

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 12 z 16, za innymi — 4

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:113%kurs 6.99

1:0 11%2:0 10%2:1 10%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 17.10 23:19

wynik11.66+0.01X3.87+0.0525.35+0.15
liczba goli 2.5O1.95+0.01U1.88 — zgodny z naszym zakładem
obie strzelątak1.89nie1.85
podw. szansa1X1.17+0.01121.25X22.22+0.02
handicapH1 −12.16+0.03H2 +11.68−0.04

W ciągu 5 dni wygrana: Lazio Rzym: kurs wzrósł z 5.20 do 5.35 — zakładów na gości jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Poniżej 2.5: 1.88 → 1.88 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Powyżej 2.5 1.94 → 1.95, Poniżej 2.5 1.88 → 1.88.

Powyżej 2.51.94 → 1.95Poniżej 2.51.88 → 1.88nasz zakład
1.801.902.0012 paź14 paź15 paź16 paź17 paźPublikacja · 1.88Powyżej 2.5 1.95Poniżej 2.5 1.88

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Liczba goli 2.5
KiedyPowyżej 2.5Poniżej 2.5 · nasz zakład
1.951.88+0.01
1.951.87−0.01
1.951.88+0.01
1.95−0.011.87
1.96+0.011.87−0.01
Publikacja naszego zakładu (poniżej 2.5 gola) po kursie 1.88
1.951.88+0.01
1.95+0.011.87−0.01
1.94otwarcie1.88otwarcie
70 odczytów · kursy zmieniły się 7 razy

Najwięcej modeli AI stawia na poniżej 2.5 gola. Pozostałe głosy (4) — każdy na własny zakład: podwójną szansę, zwycięstwo drużyny Juventus Turyn i handicap Lazio Rzym.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 15.10 o 18:00 czasu polskiego

W trzech z czterech ostatnich bezpośrednich meczów padły najwyżej dwa gole: 1:0 w Turynie w październiku 2024 roku, 1:1 w maju 2025 roku i 1:0 dla Lazio Rzym w październiku 2025 roku. Przed własną publicznością Juventus Turyn strzela 1.7 i traci 0.3 bramki na mecz, a powyżej 2.5 gola nie padło ani razu w trzech spotkaniach na Allianz Stadium, przy czym dwa razy gospodarze zachowali czyste konto. Lazio ma na wyjazdach dokładnie te same liczby, 1.7 strzelonych i 0.3 straconych, przy 67% meczów z czystym kontem. Ulewa i +14 na początek raczej wysuszą tę grę, niż ją otworzą. Rynek daje na poniżej 2.5 gola nieco więcej niż połowę szans i właśnie taki jest nasz typ, kurs 1.88.

Gdzie możemy się mylić

Jest i druga strona. Lazio przyjedzie bez obrońcy Patrica, który w poprzednim sezonie zagrał w 16 meczach, więc szczelność gości z tyłu może siąść. Do tego forma rzymian jest ofensywna: 10 goli w pięciu ostatnich spotkaniach.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Kontuzje i zawieszenia

odczyt 15.10 17:43
Juventus Turyn

brak nieobecnych na liście

Lazio Rzym
  • PatricOBR · 16 meczów w 2025/26poza kadrąnie zagra
  • A. FurlanettoBR · 2 mecze w 2025/26poza kadrąnie zagra

trenerzy: Luciano Spalletti · Gennaro Gattuso · główne ustawienia sezonu: 4-2-3-1 · 4-3-3

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Juventus Turyn
Ostatnie mecze: Juventus Turyn
DataRywalBoiskoWynikRezultat
11.10CagliariW1:1xG 2.0–0.6R
02.10Cremonesemecz towarzyskiD0:1P
20.09Atalanta BergamoD2:0xG 1.3–0.6Z
17.09NEC NijmegenLiga EuropyD5:0Z
13.09SassuoloW2:3xG 1.1–1.0P
06.09AC MilanD1:1xG 1.6–0.1R
Lazio Rzym
Ostatnie mecze: Lazio Rzym
DataRywalBoiskoWynikRezultat
11.10MonzaD3:1xG 1.8–1.8Z
03.10Juve Stabiamecz towarzyskiD3:3R
27.09Arezzomecz towarzyskiD2:0Z
19.09VeneziaW2:0xG 1.6–1.9Z
12.09AC MilanD2:2xG 2.0–1.1R
07.09UdineseW2:1xG 1.8–0.8Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaJuventus TurynLazio RzymSerie A
gole1.5 / 0.81.8 / 0.71.4
xG1.6 / 0.51.6 / 1.31.5
strzały18.3 / 7.213.5 / 13.214.6
strzały celne6.5 / 2.74.3 / 5.24.8
rzuty rożne8.7 / 2.54.8 / 54.8
faule13.7 / 10.713.2 / 12.311.1
żółte kartki1.5 / 2.31.8 / 3.51.7
mecze powyżej 2.517%50%
obie strzelały50%50%
czyste konta50%50%
bez gola0%0%
u siebie / na wyjeździe
gole1.7 / 0.31.7 / 0.3
średnia liczba goli22
mecze powyżej 2.50%33%
obie strzelały33%33%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 10

4–2–4wygrane: Juventus Turyn · remisy · wygrane: Lazio Rzym

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Juventus Turyn — Lazio Rzym2:208.02.26
Lazio Rzym — Juventus Turyn1:026.10.25
Lazio Rzym — Juventus Turyn1:110.05.25
Juventus Turyn — Lazio Rzym1:019.10.24
Lazio Rzym — Juventus Turyn2:123.04.24Puchar Włoch
Juventus Turyn — Lazio Rzym2:002.04.24Puchar Włoch
Lazio Rzym — Juventus Turyn1:030.03.24
Juventus Turyn — Lazio Rzym3:116.09.23
Lazio Rzym — Juventus Turyn2:108.04.23
Juventus Turyn — Lazio Rzym1:002.02.23Puchar Włoch

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Serie A
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
1Inter Mediolan65-1-018–816ZZZRZ
2Lazio Rzym65-1-011–416ZZRZZ
3AS Roma64-2-014–314ZZZRR
5AC Milan63-3-011–512ZRRZR
6Juventus Turyn63-2-19–511ZRPZR
7Como63-2-19–611ZZZPR

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Gole według minut

sezon ligowy
Juventus Turyn
  • 0-1500
  • 16-3021
  • 31-4500
  • 46-6000
  • 61-7512
  • 76-9062
Lazio Rzym
  • 0-1520
  • 16-3020
  • 31-4510
  • 46-6032
  • 61-7512
  • 76-9020

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Serie A
18:00AC Milan–Atalanta BergamoNasz typ:11.86za tym typem 10 z 16 modeli AI1 1.80X 3.802 4.3415:00Fiorentina–ComoNasz typ:22.08Za tym zakładem — 9 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 11 3.42X 3.682 2.0712:30Udinese–LecceNasz typ:U 2.51.82za tym typem 12 z 16 modeli AI1 1.82X 3.592 4.49