Jutro
Monza — Cagliari: typ AI na mecz
Mecz Monza — Cagliari odbędzie się 19 października. Zakład modeli AI: Cagliari lub remis po kursie 1.60 (głosy: 10 z 15).
- Serie A, kolejka 7 z 38
- +21°, zachmurzenie
- U-Power Stadium, Monza
opublikowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Cagliari lub remis
1.60Teraz 1.56 · 1.60 w chwili publikacji
zakład modeli AI · Za tym zakładem — 10 z 15, za innymi — 5
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki
prawdopodobny wynik
0:0 9%1:0 9%2:1 9%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 7 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Kursy na mecz
W ciągu 5 dni wygrana: Cagliari: kurs spadł z 3.22 do 3.10 — pieniądze płyną na gości.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Cagliari lub remis: 1.60 → 1.56 od publikacjiZobacz
Od publikacji kurs naszego zakładu (Cagliari lub remis) spadł z 1.60 do 1.56: rynek ocenia go teraz jako bardziej prawdopodobny. Od 15 paź niższy kurs: 12, 1.35 → 1.35; 1X: 1.33 → 1.37.
Zmiany kursów
| Kiedy | 1X | 12 | X2 · nasz zakład |
|---|---|---|---|
| 1.37+0.02 | 1.35+0.01 | 1.56−0.01 | |
| Publikacja naszego zakładu (Cagliari lub remis) po kursie 1.60 | |||
| 1.35+0.01 | 1.34 | 1.57−0.02 | |
| 1.34+0.01 | 1.34−0.01 | 1.59−0.01 | |
| 1.33otwarcie | 1.35otwarcie | 1.60otwarcie | |
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI stawia na to, że Cagliari nie przegra. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 5 modeli AI — zwycięstwo drużyny Cagliari, handicap Cagliari (+1) i zakład bez remisu na drużynę Cagliari. Jeszcze 2 — na to, że co najmniej jedna drużyna nie strzeli. Pozostałe głosy (3) — każdy na własny zakład: „obie strzelą” i liczbę goli.
- 5 z 15X2nasz zakładkurs 1.60DeepSeek
GeminiQwenMiniMax
Sonar - 3 z 152w tym samym kierunkukurs 3.12
GLM
Dots3-NoteNemotron Super - 1 z 15H2 (+1)w tym samym kierunkukurs 1.27DeepSeek Flash
- 1 z 15DNB 2w tym samym kierunkukurs 2.31ChatGPT
- 2 z 15BTTS niekurs 1.99Claude
Grok - 1 z 15BTTS takkurs 1.76Mistral
- 1 z 15U 2.5kurs 1.77Kimi
- 1 z 15O 2.5kurs 2.08Xiaomi MiMo
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 15.10 o 18:00 czasu polskiego
Cagliari zajmuje czwarte miejsce w Serie A z 13 punktami po sześciu kolejkach, a brak obrońcy R. Idrissiego niewiele tu zmienia. Na wyjazdach goście wygrali wszystkie trzy mecze, strzelając średnio 1,3 i tracąc 0,3 gola, przy trzech czystych kontach. Monza ma cztery punkty, jest 16. w tabeli i w pięciu ostatnich spotkaniach straciła 11 bramek. Kursy idą w tę samą stronę: w ciągu trzech dni notowania zwycięstwa gości spadły z 3.22 do 3.12, a zwycięstwa gospodarzy wzrosły z 2.31 do 2.38. Do tego mecze bezpośrednie — wysokie zwycięstwo Cagliari 3:0 w marcu 2025 roku i wygrana w Monzy w styczniu tego samego roku. Nasz typ to Cagliari lub remis, kurs 1.60.
Gdzie możemy się mylić
A co, jeśli Monza w końcu zamieni swoje okazje na gole? Pod względem xG w czterech kolejkach Serie A gospodarze wyglądają lepiej niż ich wyniki (1,97 do 1,28), u Cagliari proporcja jest odwrotna (0,97 do 1,91). W obu domowych meczach Monzy strzelały obie drużyny i padało powyżej 2.5 gola. Wyjazdowa gra na zero z tyłu opiera się u gości zaledwie na trzech spotkaniach, a w otwartym meczu łatwo ją stracić.
- Bukmacherzy: więcej szans na zwycięstwo drużyny Monza.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Kontuzje i zawieszenia
brak nieobecnych na liście
Riyad IdrissiOBR · 26 meczów w 2025/26poza kadrąnie zagra
trenerzy: Ivan Juric · Fabio Pisacane · główne ustawienia sezonu: 3-4-2-1 · 4-2-3-1
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 11.10 | Lazio Rzym | W | 1:3xG 1.8–1.8 | P |
| 03.10 | Stade Brestoismecz towarzyski | W | 2:2 | R |
| 26.09 | Cremonesemecz towarzyski | D | 2:3 | P |
| 18.09 | Sassuolo | D | 2:1xG 1.5–1.5 | Z |
| 13.09 | Lecce | W | 2:3xG 2.8–1.1 | P |
| 06.09 | Parma | W | 1:1xG 1.7–0.7 | R |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 11.10 | Juventus Turyn | D | 1:1xG 0.6–2.0 | R |
| 19.09 | Udinese | W | 1:0xG 1.1–2.1 | Z |
| 12.09 | Atalanta Bergamo | W | 2:1xG 1.1–1.3 | Z |
| 07.09 | Lecce | D | 1:0xG 1.6–0.5 | Z |
| 03.09 | Hellas VeronaPuchar Włoch | D | 1:2 | P |
| 30.08 | Inter Mediolan | D | 0:1xG 0.5–3.7 | P |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | Serie A | ||
|---|---|---|---|
| gole | 1.5 / 2.5 | 1 / 0.5 | 1.4 |
| xG | 1.7 / 1.2 | 1 / 1.7 | 1.5 |
| strzały | 14.3 / 12.7 | 9.7 / 20.7 | 14.6 |
| strzały celne | 6 / 5.2 | 3.8 / 5.2 | 4.8 |
| rzuty rożne | 4.7 / 4.7 | 3.5 / 7 | 4.8 |
| faule | 12.5 / 10.5 | 9.8 / 8.5 | 11.1 |
| żółte kartki | 1.7 / 1.7 | 1.2 / 1.2 | 1.7 |
| mecze powyżej 2.5 | 83% | 17% | |
| obie strzelały | 100% | 33% | |
| czyste konta | 0% | 50% | |
| bez gola | 0% | 17% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 2 / 2 | 1.3 / 0.3 | |
| średnia liczba goli | 4 | 1.7 | |
| mecze powyżej 2.5 | 100% | 33% | |
| obie strzelały | 100% | 33% | |
- Cagliari strzela rzadziej niż średnia ligi — 9,7 strzału wobec 14,6
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Monza tylko mecze domowe w sezonie, dla Cagliari tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
1–1–2wygrane: Monza · remisy · wygrane: Cagliari
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| Cagliari — Monza | 3:0 | 30.03.25 | |
| Monza — Cagliari | 1:2 | 05.01.25 | |
| Monza — Cagliari | 1:0 | 16.03.24 | |
| Cagliari — Monza | 1:1 | 26.11.23 |
- obie strzeliły w 2 z 4 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 2 z 4
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | AS Roma | 6 | 4-2-0 | 14–3 | 14 | ZZZRR |
| 4 | Cagliari | 6 | 4-1-1 | 6–3 | 13 | PZZZR |
| 5 | AC Milan | 6 | 3-3-0 | 11–5 | 12 | ZRRZR |
| 15 | Udinese | 6 | 1-1-4 | 9–13 | 4 | ZPPPP |
| 16 | Monza | 6 | 1-1-4 | 9–15 | 4 | PRPZP |
| 17 | Genoa | 6 | 1-1-4 | 5–11 | 4 | PPRPZ |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej
Gole według minut
- 0-1504
- 16-3022
- 31-4523
- 46-6023
- 61-7521
- 76-9012
- 0-1501
- 16-3030
- 31-4501
- 46-6010
- 61-7510
- 76-9011
w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut