Jutro
Parma — Torino: typ AI na mecz
Mecz Parma — Torino odbędzie się 19 października. Zakład modeli AI — obie drużyny strzelą: tak, po kursie 1.93 (głosy: 11 z 16).
- Serie A, kolejka 7 z 38
- +20°, pochmurno
- Stadio Ennio Tardini, Parma
opublikowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Obie drużyny strzelą: tak
1.93Teraz 1.98 · 1.93 w chwili publikacji
zakład modeli AI · Za tym zakładem — 11 z 16, za innymi — 5
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki
prawdopodobny wynik
0:0 11%0:1 10%1:0 9%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 7 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Kursy na mecz
W ciągu 5 dni wygrana: Parma: kurs wzrósł z 3.05 do 3.33 — zakładów na gospodarzy jest mniej.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — obie drużyny strzelą: 1.93 → 1.98 od publikacjiZobacz
Od publikacji kurs naszego zakładu (obie drużyny strzelą) wzrósł z 1.93 do 1.98: rynek ocenia go teraz jako mniej prawdopodobny.
Zmiany kursów
| Kiedy | Tak · nasz zakład | Nie |
|---|---|---|
| 1.98+0.02 | 1.75−0.02 | |
| 1.96+0.02 | 1.77−0.02 | |
| Publikacja naszego zakładu (obie drużyny strzelą) po kursie 1.93 | ||
| 1.94+0.01 | 1.79 | |
| 1.93 | 1.79−0.01 | |
| 1.93otwarcie | 1.80otwarcie | |
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI stawia na to, że obie drużyny strzelą. Jeszcze 3 — na zwycięstwo drużyny Torino. Pozostałe głosy (2) — każdy na własny zakład: podwójną szansę i handicap Torino.
- 11 z 16BTTS taknasz zakładkurs 1.93ClaudeDeepSeek
GeminiQwenDeepSeek Flash
GLMMiniMaxMistralXiaomi MiMo
Dots3-NoteNemotron Ultra - 3 z 162kurs 2.50
GrokKimiNemotron Super - 1 z 16X2kurs 1.37
Sonar - 1 z 16DNB 2kurs 1.71ChatGPT
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 15.10 o 18:00 czasu polskiego
Ani Parma, ani Torino nie zachowały w tym sezonie czystego konta — defensywy przeciekają po obu stronach. U siebie Parma strzela i traci po jednej bramce na mecz, a w dwóch z trzech domowych spotkań trafiały obie drużyny. Torino traci gola w każdym wyjazdowym meczu: we wszystkich trzech podróżach strzelały obie ekipy, przy 1.3 bramki zdobytej i 1.3 straconej na mecz. Bezpośrednie mecze też schodzą z trafieniami z obu stron: 2:1 we wrześniu 2025 roku, 4:1 w marcu 2026 roku, 2:2 w marcu 2025 roku. Nasz typ to obie drużyny strzelą, kurs 1.93.
Gdzie możemy się mylić
Niepokoi atak gospodarzy: cztery gole w sześciu meczach, xG 0.62 i 2.7 strzału w światło bramki na spotkanie, a w trzech meczach Parma nie trafiła wcale. Torino bez Israela w bramce i Pellegriego w ataku potrafi zagrać ostrożnie i sprowadzić mecz do jednej bramki, jak w bezbramkowym remisie ze stycznia 2025 roku.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Kontuzje i zawieszenia
brak nieobecnych na liście
F. IsraelBR · 10 meczów w 2025/26barknie zagra
P. PellegriNAP · 12 meczów w 2025/26poza kadrąnie zagra
trenerzy: Alberto Gilardino · Ignazio Abate · główne ustawienia sezonu: 3-4-2-1 · 3-4-2-1
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 10.10 | Inter Mediolan | W | 0:3xG 0.5–2.4 | P |
| 20.09 | Genoa | D | 2:1xG 0.5–0.7 | Z |
| 14.09 | Como | W | 1:2xG 1.1–3.0 | P |
| 06.09 | Monza | D | 1:1xG 0.7–1.7 | R |
| 01.09 | CremonesePuchar Włoch | D | 0:2 | P |
| 29.08 | Juventus Turyn | W | 0:2xG 0.3–1.6 | P |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 12.10 | Udinese | D | 2:1xG 2.7–0.8 | Z |
| 19.09 | Bologna | W | 1:1xG 1.1–0.9 | R |
| 14.09 | AS Roma | D | 0:2xG 0.9–1.9 | P |
| 05.09 | Fiorentina | W | 2:1xG 0.6–1.7 | Z |
| 01.09 | MonzaPuchar Włoch | D | 0:1 | P |
| 29.08 | Sassuolo | W | 1:2xG 1.3–1.9 | P |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | Serie A | ||
|---|---|---|---|
| gole | 0.7 / 1.7 | 1.2 / 1.5 | 1.4 |
| xG | 0.7 / 1.8 | 1.3 / 1.5 | 1.5 |
| strzały | 8.3 / 18.5 | 9.8 / 15.3 | 14.6 |
| strzały celne | 2.7 / 5.7 | 3.2 / 4 | 4.8 |
| rzuty rożne | 3 / 5.7 | 3.5 / 3.8 | 4.8 |
| faule | 10.7 / 15.7 | 8.5 / 13.7 | 11.1 |
| żółte kartki | 1.3 / 1.7 | 0.7 / 1.2 | 1.7 |
| mecze powyżej 2.5 | 50% | 67% | |
| obie strzelały | 50% | 83% | |
| czyste konta | 0% | 0% | |
| bez gola | 50% | 17% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 1 / 1 | 1.3 / 1.3 | |
| średnia liczba goli | 2 | 2.7 | |
| mecze powyżej 2.5 | 33% | 67% | |
| obie strzelały | 67% | 100% | |
- Parma: mniej goli niż średnia ligi — 0,7 wobec 1,4
- Torino strzela rzadziej niż średnia ligi — 9,8 strzału wobec 14,6
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Parma tylko mecze domowe w sezonie, dla Torino tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
3–4–3wygrane: Parma · remisy · wygrane: Torino
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| Torino — Parma | 4:1 | 13.03.26 | |
| Parma — Torino | 2:1 | 29.09.25 | |
| Parma — Torino | 2:2 | 08.03.25 | |
| Torino — Parma | 0:0 | 05.01.25 | |
| Torino — Parma | 1:0 | 03.05.21 | |
| Parma — Torino | 0:3 | 03.01.21 | |
| Torino — Parma | 1:1 | 20.06.20 | |
| Parma — Torino | 3:2 | 30.09.19 | |
| Parma — Torino | 0:0 | 06.04.19 | |
| Torino — Parma | 1:2 | 10.11.18 |
- obie strzeliły w 6 z 10 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 6 z 10
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | Sassuolo | 6 | 2-2-2 | 10–10 | 8 | ZRZPR |
| 12 | Torino | 6 | 2-1-3 | 7–9 | 7 | PZPRZ |
| 13 | Lecce | 6 | 2-0-4 | 6–12 | 6 | PPZPP |
| 17 | Genoa | 6 | 1-1-4 | 5–11 | 4 | PPRPZ |
| 18 | Parma | 6 | 1-1-4 | 4–10 | 4 | PRPZP |
| 19 | Fiorentina | 6 | 1-1-4 | 7–14 | 4 | PPZRP |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej
Gole według minut
- 0-1501
- 16-3002
- 31-4512
- 46-6010
- 61-7502
- 76-9023
- 0-1501
- 16-3000
- 31-4523
- 46-6001
- 61-7522
- 76-9032
w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut