ZAKOŃCZONY
AS Roma — Genoa 2:0: wynik i kursy
Mecz AS Roma — Genoa zakończył się wynikiem 2:0. Zakład modeli AI: powyżej 2.5 gola po kursie 1.66; typ nie wszedł.
- Sędzia: Rosario Abisso
- Serie A, kolejka 7 z 38
- +20°, bezchmurnie
- Stadio Olimpico, Rzym
opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Powyżej 2.5 gola
1.66zakład modeli AI · Dwa kierunki zebrały tyle samo głosów, wybrano ten bliższy linii
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki
co oznaczają te liczby
- wszedł / nie wszedł
- Wynik zakładu po rozliczeniu kolejki: zysk lub strata przy stawce jednej jednostki po podanym kursie.
prawdopodobny wynik
2:0 11% — ten wynik padł2:1 10%1:0 9%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 9 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Jakie były kursy na mecz
W ciągu 5 dni wygrana: Genoa: kurs spadł z 8.12 do 6.04 — pieniądze płyną na gości.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Powyżej 2.5: 1.66 → 1.92 od publikacjiZobacz
Od publikacji kurs naszego zakładu (powyżej 2.5 gola) wzrósł z 1.66 do 1.92: rynek ocenia go teraz jako mniej prawdopodobny. Od 17 paź niższy kurs: Poniżej 2.5, 2.19 → 1.91; Powyżej 2.5: 1.66 → 1.92.
Zmiany kursów
| Kiedy | Powyżej 2.5 · nasz zakład | Poniżej 2.5 |
|---|---|---|
| 1.92+0.05 | 1.91−0.05 | |
| 1.87+0.03 | 1.96−0.02 | |
| 1.84+0.05 | 1.98−0.03 | |
| 1.79+0.01 | 2.01−0.01 | |
| 1.78+0.01 | 2.02−0.02 | |
| 1.77+0.05 | 2.04−0.06 | |
| 1.72+0.01 | 2.10−0.04 | |
| 1.71+0.01 | 2.14−0.01 | |
| Publikacja naszego zakładu (powyżej 2.5 gola) po kursie 1.66 | ||
| 1.70+0.01 | 2.15−0.01 | |
| 1.69+0.01 | 2.16−0.02 | |
| 1.68+0.02 | 2.18−0.01 | |
| 1.66otwarcie | 2.19otwarcie | |
Jak przebiegł mecz
- 43'
Matias Soule ŻK - 50'
Santiago Thomas Castro1:0 - 51'
Johan Vásquez ŻK - 63'
wszedł Lorenzo Pellegrini, zszedł Rodrigo Mora - 63'
wszedł Mario Hermoso, zszedł Konstantinos Koulierakis - 65'
wszedł Vítor Manuel Carvalho Oliveira, zszedł Stephan El Shaarawy - 65'
Leo Østigård ŻK - 68'
Emanuele Lulli2:0 - 76'
Niccolò Pisilli ŻK - 78'
wszedł Wesley Vinícius França Lima, zszedł Emanuele Lulli - 81'
Mikael Ellertsson ŻK - 83'
wszedł Robinho Junior, zszedł Junior Messias - 83'
wszedł Alexsandro Amorim de Freitas Filho, zszedł Morten Frendrup - 88'
wszedł Daniele Ghilardi, zszedł Devyne Rensch - 88'
wszedł Alessandro Di Nunzio, zszedł Niccolò Pisilli
| AS Roma | wskaźnik | Genoa |
|---|---|---|
| 1.45 | oczekiwane gole (xG) | 0.49 |
| 15 | strzały | 9 |
| 5 | celne | 1 |
| 66% | posiadanie piłki | 34% |
| 5 | rzuty rożne | 3 |
| 10 | faule | 7 |
| 1 | obrony | 3 |
| 2 | żółte kartki | 3 |
co oznaczają te liczby
- oczekiwane gole (xG)
- Ile goli średnio dają strzały takiej jakości i z takich pozycji. Pokazuje, na ile wynik oddaje grę: 0,6 xG przy dwóch golach to skuteczność, a nie przewaga w grze.
- ocena dostawcy
- Ocena zawodnika za mecz od dostawcy statystyk — nie nasza. Liczona z akcji z piłką i bez niej; nie przeliczamy jej i podajemy tak, jak jest.
Wyjściowe składy
- 95P. Gollini6.8
- 3K. Koulierakis7.1
- 5E. Ndicka7.6
- 26L. Balerdi7.6
- 2D. Rensch6.6
- 61N. Pisilli6.6
- 15M. de Roon6.3
- 77E. Lulli7.5
- 86Rodrigo Mora6.5
- 18M. Soulé7.0
- 9S. Castro — najwyższa ocena dostawcy w meczu8.0
- 78Mandjou Camara
- 68A. Arena
- 70G. De Marzi
- 87D. Ghilardiwszedł 88'7.1
- 22Hermosowszedł 63'7.3
- 23G. Mancini
- 20N. Molina
- 7L. Pellegriniwszedł 63'7.0
- 32D. Vásquez
- 43Wesleywszedł 78'6.8
- 63Alessandro Di Nunzio
- 72L. Paratici
- 1J. Bijlow5.8
- 22J. Vásquez6.2
- 5L. Østigård5.5
- 27A. Marcandalli6.6
- 31D. Puczka5.7
- 32M. Frendrup5.9
- 71S. Wiafe6.3
- 77M. Ellertsson5.9
- 92S. El Shaarawy6.5
- 10Junior Messias6.7
- 18M. Osmajić6.0
- 8T. Baldanzi
- 16C. Drameh
- 2M. Mitaj
- 20S. Sabelli
- 39D. Sommariva
- 99F. Stolz
- 25H. Traorè
- 85M. Vaz
- 9Vítinhawszedł 65'6.3
- 4Alexsandro Amorimwszedł 83'6.1
- 21Nikita Solodchenkowszedł 83'6.4
- 14Lukas Klišys
- 34S. Otoa
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI — na powyżej 2.5 gola — zakład nie wszedł. Jeszcze 6 — na handicap AS Roma (−1.5) — zakład wszedł. Pozostałe głosy (2) — na zwycięstwo drużyny AS Roma.
- 8 z 16O 2.5nasz zakładkurs 1.66ChatGPTClaude
Gemini
GrokQwenMiniMax
Dots3-NoteNemotron Ultranie weszło - 6 z 16H1 (−1.5)kurs 2.08DeepSeekKimiDeepSeek Flash
GLMMistralXiaomi MiMoweszło - 2 z 161kurs 1.46
SonarNemotron Superweszło
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 15.10 o 17:59 czasu polskiego
AS Roma strzela u siebie po 2.7 gola i traci po jednym, a wszystkie trzy domowe mecze zakończyły się powyżej 2.5 gola. Genoa na wyjazdach ani razu nie zachowała czystego konta, a do tego spotkania podchodzi bez Colombo w ataku i z trzema brakującymi zawodnikami w środku pola, więc nie będzie czym powstrzymać gospodarzy. Miejscowi mają własne kłopoty dokładnie w tych miejscach, które decydują o wyniku: nie zagrają podstawowy bramkarz Svilar i Cristante, a Malen pauzuje za czerwoną kartkę. Bezpośrednie mecze też nie były ostrożne: 2:1 w marcu, 3:1 w grudniu 2025 roku i 3:1 w styczniu 2025 roku. Kursy wskazują na około 57% szans, że padnie powyżej 2.5 gola.
Gdzie możemy się mylić
Niepokoi nieskuteczność Genoi na obcych boiskach: 0.5 gola na mecz, a w połowie wyjazdowych spotkań zespół nie strzelił wcale. AS Roma ma w tym sezonie już cztery mecze z czystym kontem, więc spokojne 1:0 z rywalem, który się zamknie, wygląda na całkiem realny scenariusz. Trzy domowe mecze to zbyt krótki odcinek, by uznać skuteczność gospodarzy za stałą. Nasz typ to powyżej 2.5 gola, kurs 1.66.
- Dwa kierunki zebrały tyle samo modeli AI: zakład wzięliśmy z tego, którego kurs jest bliżej linii.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Kontuzje i zawieszenia
M. BahPOMkolanonie zagra- B. CristantePOM · 46 meczów w 2025/26kolanonie zagra
- D. MalenNAP · 15 goli w 2025/26czerwona kartkanie zagra
- M. SvilarBR · 48 meczów w 2025/26palec stopynie zagra
- M. KonePOM · 37 meczów w 2025/26urazpod znakiem zapytania
- AmorimPOM · 11 meczów w 2025/26poza kadrąnie zagra
- L. ColomboNAP · 7 goli w 2025/26kostkanie zagra
E. HavelPOM · 13 goli w 2025/26kostkanie zagra- F. MeichtryPOM · 9 goli w 2025/26mięsieńnie zagra
- D. SowPOM · 5 goli w 2025/26uraznie zagra
L. VenturinoNAP · 4 mecze w 2025/26kolanonie zagra- S. OtoaOBR · 14 meczów w 2025/26urazpod znakiem zapytania
trenerzy: G. Gasperini · Daniele De Rossi · główne ustawienia sezonu: 3-4-2-1 · 3-4-2-1
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 14.10 | Real MadrytLiga Mistrzów | D | 3:4xG 1.5–1.5 | P |
| 11.10 | Como | W | 0:0xG 1.1–1.4 | R |
| 19.09 | Inter Mediolan | D | 2:2 | R |
| 14.09 | Torino | W | 2:0xG 1.9–0.9 | Z |
| 10.09 | Fenerbahçe StambułLiga Mistrzów | W | 1:1 | R |
| 05.09 | Atalanta Bergamo | D | 2:1xG 3.0–0.7 | Z |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 10.10 | Fiorentina | D | 2:1xG 1.5–0.8 | Z |
| 02.10 | Rapidmecz towarzyski | W | 0:2 | P |
| 20.09 | Parma | W | 1:2xG 0.7–0.5 | P |
| 15.09 | SudtirolPuchar Włoch | D | 1:0 | Z |
| 12.09 | Frosinone | D | 1:1xG 1.9–1.9 | R |
| 04.09 | Como | D | 1:4 | P |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | Serie A | ||
|---|---|---|---|
| gole | 2.3 / 0.5 | 0.8 / 1.8 | 1.4 |
| xG | 2.3 / 1.1 | 1 / 1.2 | 1.5 |
| strzały | 18.7 / 10.8 | 11.5 / 15.3 | 14.6 |
| strzały celne | 6.2 / 3.5 | 3.2 / 4.3 | 4.8 |
| rzuty rożne | 5.2 / 2.5 | 4.7 / 4.7 | 4.8 |
| faule | 12.3 / 8.8 | 10.2 / 12 | 11.1 |
| żółte kartki | 2 / 1.5 | 2.8 / 1.8 | 1.7 |
| mecze powyżej 2.5 | 67% | 50% | |
| obie strzelały | 33% | 67% | |
| czyste konta | 67% | 0% | |
| bez gola | 17% | 33% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 2.7 / 1 | 0.5 / 1.5 | |
| średnia liczba goli | 3.7 | 2 | |
| mecze powyżej 2.5 | 100% | 50% | |
| obie strzelały | 67% | 50% | |
- AS Roma: więcej goli niż średnia ligi — 2,3 wobec 1,4
- Genoa: mniej goli niż średnia ligi — 0,8 wobec 1,4
- AS Roma bez porażki w 5 ostatnich meczach ligowych
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla AS Roma tylko mecze domowe w sezonie, dla Genoa tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
6–2–2wygrane: AS Roma · remisy · wygrane: Genoa
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| Genoa — AS Roma | 2:1 | 08.03.26 | |
| AS Roma — Genoa | 3:1 | 29.12.25 | |
| AS Roma — Genoa | 3:1 | 17.01.25 | |
| Genoa — AS Roma | 1:1 | 15.09.24 | |
| AS Roma — Genoa | 1:0 | 19.05.24 | |
| Genoa — AS Roma | 4:1 | 28.09.23 | |
| AS Roma — Genoa | 1:0 | 12.01.23 | Puchar Włoch |
| AS Roma — Genoa | 0:0 | 05.02.22 | |
| Genoa — AS Roma | 0:2 | 21.11.21 | |
| AS Roma — Genoa | 1:0 | 07.03.21 |
- obie strzeliły w 5 z 10 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 4 z 10
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | Lazio Rzym | 6 | 5-1-0 | 11–4 | 16 | ZZRZZ |
| 3 | AS Roma | 6 | 4-2-0 | 14–3 | 14 | ZZZRR |
| 4 | Cagliari | 6 | 4-1-1 | 6–3 | 13 | PZZZR |
| 16 | Monza | 6 | 1-1-4 | 9–15 | 4 | PRPZP |
| 17 | Genoa | 6 | 1-1-4 | 5–11 | 4 | PPRPZ |
| 18 | Parma | 6 | 1-1-4 | 4–10 | 4 | PRPZP |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej
Gole według minut
- 0-1520
- 16-3030
- 31-4520
- 46-6022
- 61-7510
- 76-9041
- 0-1521
- 16-3013
- 31-4502
- 46-6010
- 61-7520
- 76-9004
w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut