ZAKOŃCZONY
Venezia — SSC Napoli 1:0: wynik i kursy
Mecz Venezia — SSC Napoli zakończył się wynikiem 1:0. Zakład modeli AI: SSC Napoli wygra po kursie 1.71; typ nie wszedł.
- Sędzia: Juan Luca Sacchi
- Serie A, kolejka 7 z 38
- +21°, niewielkie zachmurzenie
- Stadio Pierluigi Penzo, Wenecja
opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego


zakład modeli AI: SSC Napoli wygra
1.71zakład modeli AI · Za tym zakładem — 12 z 16, za innymi — 4
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki
co oznaczają te liczby
- wszedł / nie wszedł
- Wynik zakładu po rozliczeniu kolejki: zysk lub strata przy stawce jednej jednostki po podanym kursie.
prawdopodobny wynik
1:2 10%0:2 8%0:1 8%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 9 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Jakie były kursy na mecz
W ciągu 5 dni remis: kurs wzrósł z 3.94 do 3.98 — zakładów na remis jest mniej.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — SSC Napoli: 1.71 → 1.73 od publikacjiZobacz
Od publikacji kurs naszego zakładu (wygrana: SSC Napoli) wzrósł z 1.71 do 1.73: rynek ocenia go teraz jako mniej prawdopodobny.
Zmiany kursów
| Kiedy | Venezia | Remis | SSC Napoli · nasz zakład |
|---|---|---|---|
| 4.57−0.17 | 3.98 | 1.73+0.03 | |
| 4.74+0.01 | 3.98 | 1.70 | |
| 4.73−0.01 | 3.98−0.04 | 1.70 | |
| 4.74+0.07 | 4.02+0.02 | 1.70−0.01 | |
| 4.67−0.03 | 4.00−0.01 | 1.71 | |
| 4.70−0.04 | 4.01−0.02 | 1.71+0.01 | |
| 4.74+0.12 | 4.03+0.04 | 1.70 | |
| 4.62+0.02 | 3.99+0.01 | 1.70 | |
| 4.60+0.03 | 3.98 | 1.70−0.01 | |
| Publikacja naszego zakładu (wygrana: SSC Napoli) po kursie 1.71 | |||
| 4.57−0.16 | 3.98−0.03 | 1.71+0.02 | |
| 4.73 | 4.01+0.02 | 1.69 | |
| 4.73−0.03 | 3.99−0.03 | 1.69+0.01 | |
| 4.76+0.08 | 4.02+0.04 | 1.68−0.01 | |
| 4.68+0.10 | 3.98+0.04 | 1.69−0.02 | |
| 4.58otwarcie | 3.94otwarcie | 1.71otwarcie | |
Jak przebiegł mecz
- 49'
Akor Adams (Simon Sohm)1:0 - 54'
wszedł Rasmus Hojlund, zszedł Lorenzo Lucca - 54'
wszedł Alisson Santos, zszedł Giovane Santana Do Nascimento - 54'
wszedł Kevin De Bruyne, zszedł Billy Gilmour - 61'
Toma Bašić ŻK - 63'
wszedł Albion Rrahmani, zszedł John Yeboah - 63'
wszedł Matteo Politano, zszedł Sam Beukema - 68'
Kevin De Bruyne niestrzelony karny - 71'
wszedł Thorir Johann Helgason, zszedł Toma Bašić - 71'
wszedł Pasquale Mazzocchi, zszedł Ridgeciano Haps - 72'
wszedł Joël Schingtienne, zszedł Matias Moreno - 80'
Enrique Pérez Muñoz ŻK - 82'
wszedł Lamine Fanne, zszedł Simon Sohm - 82'
wszedł Mathias Olivera, zszedł Leonardo Spinazzola
| Venezia | wskaźnik | SSC Napoli |
|---|---|---|
| 0.67 | oczekiwane gole (xG) | 2.46 |
| 9 | strzały | 29 |
| 4 | celne | 10 |
| 29% | posiadanie piłki | 71% |
| 0 | rzuty rożne | 12 |
| 7 | faule | 6 |
| 9 | obrony | 3 |
| 2 | żółte kartki | 0 |
co oznaczają te liczby
- oczekiwane gole (xG)
- Ile goli średnio dają strzały takiej jakości i z takich pozycji. Pokazuje, na ile wynik oddaje grę: 0,6 xG przy dwóch golach to skuteczność, a nie przewaga w grze.
- ocena dostawcy
- Ocena zawodnika za mecz od dostawcy statystyk — nie nasza. Liczona z akcji z piłką i bez niej; nie przeliczamy jej i podajemy tak, jak jest.
Wyjściowe składy
- 1F. Stanković — najwyższa ocena dostawcy w meczu8.9
- 15Juan Jesus7.0
- 2M. Moreno7.0
- 25R. Halhal6.4
- 5R. Haps6.0
- 26T. Bašić6.3
- 19S. Sohm7.1
- 71Kike Pérez6.4
- 18A. Hainaut6.1
- 45A. Adams8.2
- 10J. Yeboah6.3
- 8Lamine Dabowszedł 82'6.7
- 96L. Montipò
- 3J. Schingtiennewszedł 72'6.9
- 20R. Sagrado
- 77Toni Fernández
- 30M. Dagasso
- 56K. Lisman
- 36Lorenzo Berardi
- 16R. Mohammed
- 55S. Panada
- 21Þ. Helgasonwszedł 71'6.5
- 70P. Mazzocchiwszedł 71'6.5
- 7A. Rrahmaniwszedł 63'6.6
- 29L. Lauberbach
- 95A. Gomes
- 1A. Meret6.7
- 5B. Badiashile7.6
- 13Amir Rrahmani7.0
- 31S. Beukema7.1
- 37L. Spinazzola6.6
- 68S. Lobotka6.8
- 6B. Gilmour6.8
- 22G. Di Lorenzo6.4
- 8S. McTominay6.9
- 23Giovane6.3
- 20L. Lucca6.2
- 35Luca Marianucci
- 16Rafa Marín
- 17M. Oliverawszedł 82'6.3
- 21M. Politanowszedł 63'6.5
- 11K. De Bruynewszedł 54'7.2
- 99A. Zambo Anguissa
- 27Alisson Santoswszedł 54'7.2
- 19R. Højlundwszedł 54'6.6
- 70N. Lang
- 14N. Contini
- 32V. Milinković-Savić
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI — na zwycięstwo drużyny SSC Napoli — zakład nie wszedł. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 6 modeli AI — handicap SSC Napoli (−1) i handicap SSC Napoli (−1.5). Jeszcze 2 — na powyżej 2.5 gola — zakład nie wszedł. Pozostałe głosy (2) — każdy na własny zakład: „obie strzelą — nie” i liczbę goli.
- 6 z 162nasz zakładkurs 1.71ChatGPT
Gemini
GrokDeepSeek Flash
SonarNemotron Supernie weszło - 5 z 16H2 (−1)w tym samym kierunkukurs 2.21KimiQwenMiniMaxXiaomi MiMoNemotron Ultranie weszło
- 1 z 16H2 (−1.5)w tym samym kierunkukurs 2.88Mistralnie weszło
- 2 z 16O 2.5kurs 1.69Claude
Dots3-Notenie weszło - 1 z 16BTTS niekurs 2.12DeepSeekweszło
- 1 z 16U 2.5kurs 2.19
GLMweszło
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 15.10 o 17:59 czasu polskiego
W czterech bezpośrednich meczach Venezia ani razu nie pokonała Napoli: trzy porażki i bezbramkowy remis w marcu 2025 roku. W tym sezonie gospodarze przegrali u siebie wszystkie trzy spotkania, strzelając średnio 0,7 i tracąc 2,7 gola, ani raz nie zachowali czystego konta, a w dwóch przypadkach sami nie trafili do siatki. Do tego zero punktów po sześciu kolejkach, ostatnie miejsce w tabeli i lazaret, w którym zostali najlepszy strzelec Adorante, Busio oraz aż trzech obrońców. Napoli na wyjazdach zdobywa 1,7 gola na mecz, zajmuje ósme miejsce z 10 punktami, a rynek daje gościom 56% szans.
Gdzie możemy się mylić
Niepokoi coś innego. Napoli także ma szóstkę wykluczonych, w tym Anguissę, Buongiorno i Oliverę, a przemeblowana defensywa traci na wyjazdach 1,3 gola na mecz. Bezbramkowy remis w Wenecji przypomina, jak taki wieczór może się skończyć. Mimo to stawiamy na zwycięstwo SSC Napoli, kurs 1.71.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Kontuzje i zawieszenia
A. AdoranteNAP · 17 goli w 2025/26poza kadrąnie zagra- A. Bella-KotchapOBR · 20 meczów w 2025/26udonie zagra
- G. BusioPOM · 7 goli w 2025/26udonie zagra
- B. FranjicOBR · 20 meczów w 2025/26barknie zagra
P. MazzocchiOBR · 20 meczów w 2025/26uraznie zagra
M. SverkoOBR · 26 meczów w 2025/26biodronie zagra- T. CorreiaOBR · 25 meczów w 2025/26urazpod znakiem zapytania
- Alisson Santos15 meczów w 2025/26mięsieńnie zagra
- F. AnguissaPOM · 22 mecze w 2025/26pachwinanie zagra
A. BuongiornoOBR · 42 mecze w 2025/26kolanonie zagra- C. FavasuliOBR · 42 mecze w 2025/26udonie zagra
- M. OliveraOBR · 33 mecze w 2025/26pachwinanie zagra
- A. VergaraPOM · 19 meczów w 2025/26łydkanie zagra
trenerzy: G. Stroppa · Massimiliano Allegri · główne ustawienia sezonu: 3-5-2 · 4-3-3
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 12.10 | Atalanta Bergamo | W | 1:3xG 2.5–2.3 | P |
| 19.09 | Lazio Rzym | D | 0:2xG 1.9–1.6 | P |
| 11.09 | Fiorentina | D | 2:4xG 0.5–3.3 | P |
| 06.09 | Frosinone | W | 2:3xG 2.2–1.9 | P |
| 02.09 | UdinesePuchar Włoch | W | 1:2 | P |
| 28.08 | AC Milan | W | 0:2xG 0.8–2.1 | P |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 13.10 | VillarrealLiga Mistrzów | W | 1:3xG 1.7–1.2 | P |
| 10.10 | Frosinone | D | 3:0xG 3.1–1.0 | Z |
| 20.09 | Fiorentina | W | 1:1xG 1.4–1.1 | R |
| 13.09 | Bologna | D | 1:0xG 1.2–0.3 | Z |
| 09.09 | ArsenalLiga Mistrzów | D | 0:1 | P |
| 05.09 | Inter Mediolan | W | 2:3xG 2.4–3.9 | P |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | Serie A | ||
|---|---|---|---|
| gole | 0.8 / 2.7 | 1.7 / 1 | 1.4 |
| xG | 1.7 / 2.3 | 1.7 / 1.3 | 1.5 |
| strzały | 14.8 / 15.7 | 14.7 / 16.7 | 14.6 |
| strzały celne | 4.3 / 6.8 | 4.8 / 3.8 | 4.8 |
| rzuty rożne | 4.3 / 4 | 5.5 / 5 | 4.8 |
| faule | 10.7 / 11 | 9.3 / 9.2 | 11.1 |
| żółte kartki | 3 / 1.2 | 1 / 1.2 | 1.7 |
| mecze powyżej 2.5 | 50% | 50% | |
| obie strzelały | 50% | 50% | |
| czyste konta | 0% | 50% | |
| bez gola | 50% | 0% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 0.7 / 2.7 | 1.7 / 1.3 | |
| średnia liczba goli | 3.3 | 3 | |
| mecze powyżej 2.5 | 33% | 33% | |
| obie strzelały | 33% | 67% | |
- Venezia: mniej goli niż średnia ligi — 0,8 wobec 1,4
- SSC Napoli: więcej goli niż średnia ligi — 1,7 wobec 1,4
- Venezia: 5 porażek z rzędu w lidze
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Venezia tylko mecze domowe w sezonie, dla SSC Napoli tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
0–1–3wygrane: Venezia · remisy · wygrane: SSC Napoli
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| Venezia — SSC Napoli | 0:0 | 16.03.25 | |
| SSC Napoli — Venezia | 1:0 | 29.12.24 | |
| Venezia — SSC Napoli | 0:2 | 06.02.22 | |
| SSC Napoli — Venezia | 2:0 | 22.08.21 |
- obie strzeliły w 0 z 4 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 0 z 4
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | Como | 6 | 3-2-1 | 9–6 | 11 | ZZZPR |
| 8 | SSC Napoli | 6 | 3-1-2 | 10–6 | 10 | PPZRZ |
| 9 | Frosinone | 6 | 3-1-2 | 9–7 | 10 | ZZRZP |
| 19 | Fiorentina | 6 | 1-1-4 | 7–14 | 4 | PPZRP |
| 20 | Venezia | 6 | 0-0-6 | 5–16 | 0 | PPPPP |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej
Gole według minut
- 0-1502
- 16-3014
- 31-4511
- 46-6003
- 61-7522
- 76-9023
- 0-1500
- 16-3031
- 31-4511
- 46-6022
- 61-7510
- 76-9032
w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut