Dziś
İstanbul Başakşehir — Gaziantep: typ AI na mecz
Mecz İstanbul Başakşehir — Gaziantep odbędzie się 18 października. Zakład modeli AI: handicap İstanbul Başakşehir (−1) po kursie 2.05 (głosy: 8 z 15, w tym samym kierunku — jeszcze 4).
- Sędzia: A. Sen
- Super Lig, kolejka 8 z 34
- +12°, pochmurno
- Başakşehir Fatih Terim Stadyumu, Stambuł
opublikowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Handicap İstanbul Başakşehir (−1)
2.05Handicap azjatycki: zakład wchodzi przy wygranej drużyny İstanbul Başakşehir co najmniej dwoma golami; przy wygranej jednym golem — zwrot stawki.
zakład modeli AI · Za tym zakładem — 8 z 15, w tym samym kierunku — jeszcze 4
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki
prawdopodobny wynik
2:1 10%2:0 9%1:0 8%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 5 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Kursy na mecz
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — İstanbul Başakşehir −1: 2.05 → 2.06 od publikacjiZobacz
Ten rynek prawie się nie ruszył: İstanbul Başakşehir −1 2.05 → 2.06, Gaziantep +1 1.73 → 1.72.
Zmiany kursów
| Kiedy | İstanbul Başakşehir −1 · nasz zakład | Gaziantep +1 |
|---|---|---|
| 2.06+0.01 | 1.72−0.01 | |
| Publikacja naszego zakładu (handicap: İstanbul Başakşehir −1) po kursie 2.05 | ||
| 2.05otwarcie | 1.73otwarcie | |
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI stawia na handicap İstanbul Başakşehir (−1). Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 6 modeli AI — zwycięstwo drużyny İstanbul Başakşehir i handicap İstanbul Başakşehir (−1.5). Pozostałe głosy (3) — każdy na własny zakład: liczbę goli i „obie strzelą — nie”.
- 6 z 15H1 (−1)nasz zakładkurs 2.05ClaudeDeepSeek
GrokDeepSeek Flash
GLMMiniMax - 4 z 151w tym samym kierunkukurs 1.64ChatGPT
Gemini
Dots3-NoteNemotron Super - 2 z 15H1 (−1.5)w tym samym kierunkukurs 2.65KimiMistral
- 1 z 15O 1.5kurs 1.16
Sonar - 1 z 15O 2.5kurs 1.60Qwen
- 1 z 15BTTS niekurs 2.21Xiaomi MiMo
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 17.10 o 15:51 czasu polskiego
U siebie İstanbul Başakşehir wygląda zupełnie inaczej niż na wyjazdach: dwa zwycięstwa przy remisie i porażce, średnio 2,3 gola strzelonego i jeden stracony, a w połowie domowych meczów gospodarze zachowali czyste konto. Bilans bezpośrednich spotkań jest równie jednoznaczny — siedem zwycięstw i jeden remis w ostatnich dziesięciu meczach, a w grudniu 2025 roku stambulska drużyna rozbiła Gaziantep na własnym boisku 5:1. Goście przyjadą bez Fuata Bavuka i obrońcy Nazıma Sangare, który w poprzednim sezonie rozegrał 16 spotkań, a ich atak nie imponuje: sześć goli w sześciu kolejkach Super Lig przy 1,06 oczekiwanego gola na mecz. Kursy to potwierdzają: 1.64 na gospodarzy wobec 4.68 na Gaziantep.
Jest jednak druga strona medalu. Wyjazdy to najlepsza część sezonu Gaziantepu: dwa zwycięstwa w trzech meczach na obcych boiskach i 1,7 gola na spotkanie, więc pokornej ofiary tu nie będzie. Do tego dwa z trzech ostatnich bezpośrednich meczów İstanbul Başakşehir wyszarpał różnicą jednej bramki, a występ Edina Višcy stoi pod znakiem zapytania.
Gdzie możemy się mylić
Mimo to różnica klasy na tym stadionie wydaje się wystarczająca. Stawiamy na handicap (-1) dla İstanbul Başakşehir, kurs 2.05.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Kontuzje i zawieszenia
- E. ViscaPOM · 9 meczów w 2025/26urazpod znakiem zapytania
- F. Bavukmięsień dwugłowy udanie zagra
- N. SangareOBR · 16 meczów w 2025/26plecynie zagra
trenerzy: Nuri Sahin · Orhan Ak · główne ustawienia sezonu: 4-2-3-1 · 4-1-4-1
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 11.10 | Konyaspor | W | 0:0xG 1.0–0.4 | R |
| 19.09 | Gençlerbirliği | D | 4:0xG 2.7–0.5 | Z |
| 13.09 | Amedspor | W | 0:5xG 0.4–4.3 | P |
| 04.09 | Galatasaray Stambuł | D | 2:3xG 2.0–2.1 | P |
| 30.08 | Kasımpaşa | D | 1:1xG 0.8–1.7 | R |
| 23.08 | Trabzonspor | W | 1:2xG 1.9–2.3 | P |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 11.10 | Çorum | D | 0:3xG 1.0–2.7 | P |
| 19.09 | Kocaelispor | W | 0:2xG 1.0–1.3 | P |
| 14.09 | Fenerbahçe Stambuł | D | 0:0xG 0.5–1.3 | R |
| 07.09 | Göztepe | W | 4:2xG 1.9–3.3 | Z |
| 29.08 | Çaykur Rizespor | D | 1:2xG 0.8–1.2 | P |
| 23.08 | Eyüpspor | W | 1:0xG 1.2–0.5 | Z |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | Super Lig | ||
|---|---|---|---|
| gole | 1.4 / 1.6 | 1 / 1.4 | 1.5 |
| xG | 1.5 / 1.6 | 1 / 1.6 | 1.4 |
| strzały | 12.1 / 12.9 | 12.9 / 14.1 | 14.1 |
| strzały celne | 3.7 / 4.3 | 3.1 / 3.9 | 4.7 |
| rzuty rożne | 4.4 / 4 | 4.3 / 4 | 4.7 |
| faule | 12.6 / 11.6 | 12.1 / 15.1 | 12.7 |
| żółte kartki | 2.1 / 1.6 | 2.1 / 2.1 | 2 |
| mecze powyżej 2.5 | 57% | 43% | |
| obie strzelały | 43% | 43% | |
| czyste konta | 43% | 29% | |
| bez gola | 29% | 43% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 2.3 / 1 | 1.7 / 1.3 | |
| średnia liczba goli | 3.3 | 3 | |
| mecze powyżej 2.5 | 50% | 33% | |
| obie strzelały | 50% | 33% | |
- İstanbul Başakşehir strzela rzadziej niż średnia ligi — 12,1 strzału wobec 14,1
- Gaziantep: mniej goli niż średnia ligi — 1,0 wobec 1,5
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla İstanbul Başakşehir tylko mecze domowe w sezonie, dla Gaziantep tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
7–1–2wygrane: İstanbul Başakşehir · remisy · wygrane: Gaziantep
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| Gaziantep — İstanbul Başakşehir | 1:2 | 16.05.26 | |
| İstanbul Başakşehir — Gaziantep | 5:1 | 22.12.25 | |
| İstanbul Başakşehir — Gaziantep | 2:1 | 20.04.25 | |
| Gaziantep — İstanbul Başakşehir | 3:0 | 23.11.24 | |
| Gaziantep — İstanbul Başakşehir | 0:2 | 24.02.24 | |
| İstanbul Başakşehir — Gaziantep | 2:0 | 07.10.23 | |
| İstanbul Başakşehir — Gaziantep | 3:0 | 30.05.23 | |
| Gaziantep — İstanbul Başakşehir | 1:1 | 05.01.23 | |
| İstanbul Başakşehir — Gaziantep | 2:0 | 12.02.22 | |
| Gaziantep — İstanbul Başakşehir | 1:0 | 22.09.21 |
- obie strzeliły w 4 z 10 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 5 z 10
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | Çaykur Rizespor | 8 | 3-1-4 | 8–11 | 10 | PZRPP |
| 11 | İstanbul Başakşehir | 7 | 2-2-3 | 10–11 | 8 | RPPZR |
| 12 | Gaziantep | 7 | 2-2-3 | 7–10 | 8 | PZRPP |
| 13 | Gençlerbirliği | 7 | 2-2-3 | 7–15 | 8 | RPPPR |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej
Gole według minut
- 0-1521
- 16-3021
- 31-4520
- 46-6013
- 61-7532
- 76-9004
- 0-1521
- 16-3001
- 31-4522
- 46-6013
- 61-7510
- 76-9004
w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut