Dziś
Kasımpaşa — Samsunspor: typ AI na mecz
Mecz Kasımpaşa — Samsunspor odbędzie się 18 października. Zakład modeli AI: Kasımpaşa wygra po kursie 2.46 (głosy: 10 z 15, w tym samym kierunku — jeszcze 1).
- Sędzia: F. Tokail
- Super Lig, kolejka 8 z 34
- +16°, pochmurno, wiatr 17 km/h
- Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu, Stambuł
opublikowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Kasımpaşa wygra
2.46zakład modeli AI · Za tym zakładem — 10 z 15, w tym samym kierunku — jeszcze 1
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki
prawdopodobny wynik
0:0 9%1:0 9%2:1 9%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 5 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Kursy na mecz
W ciągu doby linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Kasımpaşa: 2.46 → 2.46 od publikacjiZobacz
Ten rynek prawie się nie ruszył: Kasımpaşa 2.46 → 2.46, Remis 3.34 → 3.34, Samsunspor 2.75 → 2.75.
Zmiany kursów
| Kiedy | Kasımpaşa · nasz zakład | Remis | Samsunspor |
|---|---|---|---|
| Publikacja naszego zakładu (wygrana: Kasımpaşa) po kursie 2.46 | |||
| 2.46otwarcie | 3.34otwarcie | 2.75otwarcie | |
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI stawia na zwycięstwo drużyny Kasımpaşa. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 5 modeli AI — zakład bez remisu na drużynę Kasımpaşa i to, że Kasımpaşa nie przegra. Jeszcze 3 — na poniżej 2.5 gola. Jeszcze jeden — na to, że co najmniej jedna drużyna nie strzeli.
- 6 z 151nasz zakładkurs 2.46
GeminiKimiQwenMiniMaxMistralNemotron Super
- 4 z 15DNB 1w tym samym kierunkukurs 1.79ChatGPTDeepSeek Flash
GLMXiaomi MiMo - 1 z 151Xw tym samym kierunkukurs 1.43
Sonar - 3 z 15U 2.5kurs 1.81ClaudeDeepSeek
Grok - 1 z 15BTTS niekurs 1.99
Dots3-Note
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 17.10 o 15:51 czasu polskiego
Samsunspor przyjeżdża z serią pięciu porażek z rzędu, w której strzelił jednego gola i stracił 12. Z 4 punktami jest 17., a Kasımpaşa z 10 punktami zajmuje dziesiąte miejsce. Na wyjazdach goście zdobywają w tym sezonie średnio 0.7 gola i tyle samo tracą, a w dwóch z trzech meczów na obcym terenie w ogóle nie trafili do siatki, więc gospodarzom może wystarczyć jedna udana akcja. Bezpośrednie mecze też nie odstraszają: w marcu 2025 roku Kasımpaşa wygrał w Samsunie 2:0, a w wrześniu 2025 roku w tym samym miejscu padło 0:0. Rynek daje miejscowym 38% szans, a to niemało dla drużyny grającej u siebie z rywalem ze strefy spadkowej. Stawiamy na zwycięstwo Kasımpaşy, kurs 2.46.
Gdzie możemy się mylić
Jest jednak druga strona. Kasımpaşa zdobył punkty we wszystkich trzech domowych spotkaniach sezonu, ale wszystkie trzy zakończyły się remisem, przy średnio jednym golu strzelonym i jednym straconym. W kreowaniu okazji drużyna odstaje: 1.03 xG na mecz przy 44.6% posiadania piłki. W obronie nie zagra Çörekçi, pod znakiem zapytania są Karapo i Ben Ouanes, więc przy takiej skuteczności remis jest tu nie mniej realny niż zwycięstwo gospodarzy.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Kontuzje i zawieszenia
- K. CorekciOBR · 9 meczów w 2025/26ścięgno Achillesanie zagra
- A. KarapoOBR · 34 mecze w 2025/26urazpod znakiem zapytania
- M. OuanesPOM · 28 meczów w 2025/26mięsieńpod znakiem zapytania
- J. AssoumouPOM · 9 meczów w 2025/26mięsieńnie zagra
- C. YukselPOM · 32 mecze w 2025/26urazpod znakiem zapytania
trenerzy: Emre Belozoglu · Thorsten Fink · główne ustawienia sezonu: 4-2-3-1 · 4-3-3
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 09.10 | Galatasaray Stambuł | W | 1:3xG 0.5–2.5 | P |
| 03.10 | Fatih Karagümrükmecz towarzyski | D | 2:1 | Z |
| 18.09 | Konyaspor | D | 0:0xG 0.6–1.2 | R |
| 13.09 | Gençlerbirliği | W | 2:1xG 1.3–1.2 | Z |
| 06.09 | Amedspor | D | 2:2xG 1.0–1.1 | R |
| 30.08 | İstanbul Başakşehir | W | 1:1xG 1.7–0.8 | R |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 10.10 | Trabzonspor | D | 0:3xG 1.7–2.0 | P |
| 20.09 | Erzurumspor | W | 0:1xG 0.4–0.7 | P |
| 12.09 | Çorum | D | 1:5xG 1.2–1.7 | P |
| 06.09 | Kocaelispor | W | 0:1xG 1.7–1.6 | P |
| 30.08 | Fenerbahçe Stambuł | D | 0:2xG 0.5–1.6 | P |
| 22.08 | Çaykur Rizespor | W | 2:0xG 0.3–1.9 | Z |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | Super Lig | ||
|---|---|---|---|
| gole | 1.1 / 1.1 | 0.9 / 2.1 | 1.5 |
| xG | 1 / 1.2 | 1.2 / 1.6 | 1.4 |
| strzały | 11.3 / 15.1 | 14.6 / 15 | 14.1 |
| strzały celne | 3.3 / 4.7 | 3.1 / 6.3 | 4.7 |
| rzuty rożne | 3.4 / 7.3 | 4.6 / 5.4 | 4.7 |
| faule | 14.9 / 12.6 | 13.4 / 13.1 | 12.7 |
| żółte kartki | 3 / 2.3 | 0.9 / 1.7 | 2 |
| mecze powyżej 2.5 | 43% | 43% | |
| obie strzelały | 71% | 29% | |
| czyste konta | 29% | 14% | |
| bez gola | 14% | 57% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 1 / 1 | 0.7 / 0.7 | |
| średnia liczba goli | 2 | 1.3 | |
| mecze powyżej 2.5 | 33% | 0% | |
| obie strzelały | 67% | 0% | |
- Kasımpaşa: mniej goli niż średnia ligi — 1,1 wobec 1,5
- Samsunspor: mniej goli niż średnia ligi — 0,9 wobec 1,5
- Samsunspor: 5 porażek z rzędu w lidze
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Kasımpaşa tylko mecze domowe w sezonie, dla Samsunspor tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
3–1–3wygrane: Kasımpaşa · remisy · wygrane: Samsunspor
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| Kasımpaşa — Samsunspor | 3:0 | 08.08.26 | mecz towarzyski |
| Kasımpaşa — Samsunspor | 0:1 | 30.01.26 | |
| Samsunspor — Kasımpaşa | 0:0 | 17.09.25 | |
| Samsunspor — Kasımpaşa | 0:2 | 29.03.25 | |
| Kasımpaşa — Samsunspor | 1:4 | 26.10.24 | |
| Kasımpaşa — Samsunspor | 1:0 | 27.04.24 | |
| Samsunspor — Kasımpaşa | 4:2 | 09.12.23 |
- obie strzeliły w 2 z 7 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 3 z 7
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | Kocaelispor | 7 | 4-0-3 | 8–6 | 12 | ZZPZP |
| 9 | Kasımpaşa | 7 | 2-4-1 | 8–8 | 10 | RRZRP |
| 10 | Çaykur Rizespor | 8 | 3-1-4 | 8–11 | 10 | PZRPP |
| 16 | Konyaspor | 7 | 1-2-4 | 4–8 | 5 | PPZRR |
| 17 | Samsunspor | 7 | 1-1-5 | 6–15 | 4 | PPPPP |
| 18 | Eyüpspor | 7 | 1-0-6 | 2–20 | 3 | ZPPPP |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej
Gole według minut
- 0-1510
- 16-3012
- 31-4502
- 46-6021
- 61-7510
- 76-9033
- 0-1515
- 16-3012
- 31-4523
- 46-6002
- 61-7513
- 76-9010
w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut