24 paź
Samsunspor — Amedspor: typ AI na mecz
Mecz Samsunspor — Amedspor odbędzie się 24 października. Zakład modeli AI: powyżej 2.5 gola po kursie 1.76 (głosy: 8 z 15).
- Super Lig, kolejka 9 z 34
- +16°, zachmurzenie
- Samsun Yeni 19 Mayıs Stadyumu, Samsun
opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Powyżej 2.5 gola
1.76zakład modeli AI · Za tym zakładem — 8 z 15, za innymi — 7
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki
prawdopodobny wynik
2:1 9%1:2 8%0:0 8%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Kursy na mecz
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
Na razie jest jeden odczyt linii — ruch pojawi się przy kolejnych przebiegach.
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI stawia na powyżej 2.5 gola. Jeszcze 7 — na zwycięstwo drużyny Amedspor.
- 8 z 15O 2.5nasz zakładkurs 1.76ClaudeDeepSeekQwenDeepSeek Flash
GLM
SonarXiaomi MiMo
Dots3-Note - 7 z 152kurs 2.75ChatGPT
Gemini
GrokKimiMiniMaxMistralNemotron Super
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 17.10 o 20:06 czasu polskiego
Samsunspor przegrał pięć spotkań z rzędu, strzelając w nich jednego gola i tracąc dwanaście. Przed własną publicznością obraz jest ten sam: w czterech meczach 3.3 straconego gola na spotkanie przy jednym strzelonym, a powyżej 2.5 gola padło w trzech przypadkach z czterech. W tym sezonie miejscowi ani razu nie zachowali czystego konta. Amedspor jest drugi z 17 punktami po ośmiu kolejkach i na wyjazdach wozi gole: powyżej 2.5 gola w dwóch z trzech wyjazdowych meczów i tyle samo spotkań z trafieniami z obu stron, a w całym sezonie 15 bramek strzelonych i siedem straconych przy xG 2.17 na mecz. Rynek wycenia wariant bramkowy nieco powyżej połowy — 52% szans.
Argument przeciw jest jeden: gospodarze sami niewiele kreują. W połowie domowych spotkań nie strzelili gola, a 0.96 xG na mecz ciągnie zakłady na liczbę goli w dół. Na wyjazdach również Amedspor wygląda inaczej: 1.3 strzelonego i dwa stracone gole, przy 2.8 i 0.6 w domu.
Gdzie możemy się mylić
Mimo to obrona tracąca w takim tempie przeciwko drugiej drużynie tabeli zachęca do jednego rozwiązania. Nasz typ to powyżej 2.5 gola, kurs 1.76.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 10.10 | Trabzonspor | D | 0:3xG 1.7–2.0 | P |
| 20.09 | Erzurumspor | W | 0:1xG 0.4–0.7 | P |
| 12.09 | Çorum | D | 1:5xG 1.2–1.7 | P |
| 06.09 | Kocaelispor | W | 0:1xG 1.7–1.6 | P |
| 30.08 | Fenerbahçe Stambuł | D | 0:2xG 0.5–1.6 | P |
| 22.08 | Çaykur Rizespor | W | 2:0xG 0.3–1.9 | Z |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 17.10 | Konyaspor | D | 1:0xG 1.3–0.2 | Z |
| 10.10 | Gençlerbirliği | W | 2:2xG 2.2–0.5 | R |
| 20.09 | Beşiktaş Stambuł | D | 3:2xG 1.5–2.0 | Z |
| 13.09 | İstanbul Başakşehir | D | 5:0xG 4.3–0.4 | Z |
| 06.09 | Kasımpaşa | W | 2:2xG 1.1–1.0 | R |
| 31.08 | Trabzonspor | D | 2:1xG 2.7–0.9 | Z |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | Super Lig | ||
|---|---|---|---|
| gole | 0.9 / 2.1 | 2.4 / 1.3 | 1.5 |
| xG | 1.2 / 1.6 | 1.9 / 0.9 | 1.4 |
| strzały | 14.6 / 15 | 15.3 / 11 | 14.1 |
| strzały celne | 3.1 / 6.3 | 5.1 / 4.1 | 4.7 |
| rzuty rożne | 4.6 / 5.4 | 4.1 / 4.7 | 4.7 |
| faule | 13.4 / 13.1 | 14.1 / 10.9 | 12.7 |
| żółte kartki | 0.9 / 1.7 | 3.1 / 2.7 | 2 |
| mecze powyżej 2.5 | 43% | 86% | |
| obie strzelały | 29% | 57% | |
| czyste konta | 14% | 29% | |
| bez gola | 57% | 14% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 1 / 3.3 | 1.3 / 2 | |
| średnia liczba goli | 4.3 | 3.3 | |
| mecze powyżej 2.5 | 75% | 67% | |
| obie strzelały | 50% | 67% | |
- Samsunspor: mniej goli niż średnia ligi — 0,9 wobec 1,5
- Amedspor: więcej goli niż średnia ligi — 2,4 wobec 1,5
- Samsunspor: 5 porażek z rzędu w lidze
- Amedspor bez porażki w 5 ostatnich meczach ligowych
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Samsunspor tylko mecze domowe w sezonie, dla Amedspor tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
2–1–1wygrane: Samsunspor · remisy · wygrane: Amedspor
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| Samsunspor — Amedspor | 3:0 | 19.02.20 | 2. Lig |
| Amedspor — Samsunspor | 0:0 | 09.10.19 | 2. Lig |
| Amedspor — Samsunspor | 3:2 | 20.01.19 | 2. Lig |
| Samsunspor — Amedspor | 1:0 | 02.09.18 | 2. Lig |
- obie strzeliły w 1 z 4 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 2 z 4
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray Stambuł | 8 | 6-1-1 | 17–11 | 19 | ZZPZZ |
| 2 | Amedspor | 8 | 5-2-1 | 18–9 | 17 | RZZRZ |
| 3 | Beşiktaş Stambuł | 7 | 5-0-2 | 16–8 | 15 | ZZZPZ |
| 16 | Konyaspor | 8 | 1-2-5 | 4–9 | 5 | PZRRP |
| 17 | Samsunspor | 7 | 1-1-5 | 6–15 | 4 | PPPPP |
| 18 | Eyüpspor | 8 | 1-0-7 | 2–22 | 3 | PPPPP |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej
Gole według minut
- 0-1515
- 16-3012
- 31-4523
- 46-6002
- 61-7513
- 76-9010
- 0-1511
- 16-3022
- 31-4511
- 46-6053
- 61-7540
- 76-9043
w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut