Jutro
Trabzonspor — Beşiktaş Stambuł: typ AI na mecz
Mecz Trabzonspor — Beşiktaş Stambuł odbędzie się 19 października. Zakład modeli AI: powyżej 2.5 gola po kursie 1.52 (głosy: 11 z 15).
- Sędzia: C. Aydin
- Super Lig, kolejka 8 z 34
- +18°, pochmurno
- Papara Park, Trabzon
opublikowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Powyżej 2.5 gola
1.52zakład modeli AI · Za tym zakładem — 11 z 15, za innymi — 4
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki
prawdopodobny wynik
1:2 8%2:1 8%2:2 6%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 5 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Kursy na mecz
W ciągu doby wygrana: Trabzonspor: kurs spadł z 2.83 do 2.64 — pieniądze płyną na gospodarzy.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiTrabzonspor 2.83 → 2.64 w ciągu doby · 7 odczytówZobacz
Największa zmiana: Trabzonspor, z 2.83 do 2.64.
Zmiany kursów
| Kiedy | Trabzonspor | Remis | Beşiktaş Stambuł |
|---|---|---|---|
| 2.64−0.19 | 3.67−0.04 | 2.36+0.13 | |
| 2.83otwarcie | 3.71otwarcie | 2.23otwarcie |
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI stawia na powyżej 2.5 gola. Pozostałe głosy (4) — każdy na własny zakład: „obie strzelą”, handicap Trabzonspor, zwycięstwo drużyny Beşiktaş Stambuł i zwycięstwo drużyny Trabzonspor.
- 11 z 15O 2.5nasz zakładkurs 1.52ChatGPTClaudeDeepSeek
Gemini
GrokKimiQwenDeepSeek FlashMiniMaxMistralXiaomi MiMo - 1 z 15BTTS takkurs 1.46
Sonar - 1 z 15DNB 1kurs 2.15
GLM - 1 z 152kurs 2.23
Dots3-Note - 1 z 151kurs 2.83Nemotron Super
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 17.10 o 15:51 czasu polskiego
Trabzonspor wygrał wszystkie trzy mecze u siebie, strzelając średnio 3.7 gola i tracąc 0.3, a w każdym z nich padło powyżej 2.5 gola. Beşiktaş Stambuł ani razu nie zachował czystego konta na wyjeździe: 1.3 gola strzelonego i 1.7 straconego na mecz, a w dwóch z trzech wyjazdowych spotkań trafiały obie drużyny. Mecze bezpośrednie też rzadko kończą się niskim wynikiem — w grudniu 2025 roku w Trabzonie był remis 3:3, a w maju 2026 roku Trabzonspor wygrał na wyjeździe 2:1. Rynek daje 61% szans na trzy gole lub więcej, a kurs 1.52 temu odpowiada. Nasz typ to powyżej 2.5 gola.
Gdzie możemy się mylić
Wątpliwość budzi to, że Beşiktaş stracił od razu trzech ofensywnych graczy — Vlahovica, Cernego i Rashicę. Bez nich goście mogą zagrać ostrożniej i postawić na szczelność w środku pola. Wtedy realny staje się mozolny scenariusz z wynikiem 1:0 albo 2:0, który gospodarze spokojnie dowiozą do końcowego gwizdka.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Kontuzje i zawieszenia
- A. BatagovOBR · 29 meczów w 2025/26kolanonie zagra
- M. KabasakalPOM · 25 meczów w 2025/26czerwona kartkanie zagra
- O. YokusluPOM · 24 mecze w 2025/26kolanonie zagra
- O. CevikkanBR · 5 meczów w 2025/26urazpod znakiem zapytania
- P. OnuachuNAP · 22 gole w 2025/26urazpod znakiem zapytania
- V. CernyPOM · 5 goli w 2025/26mięsieńnie zagra
- M. RashicaPOM · 32 mecze w 2025/26uraznie zagra
- D. VlahovicNAP · 12 goli w 2025/26chorobanie zagra
trenerzy: Thomas Reis · V. Italiano · główne ustawienia sezonu: 4-2-3-1 · 4-1-4-1
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 15.10 | KuPS KuopioLiga Konferencji | W | 4:2xG 3.6–2.1 | Z |
| 10.10 | Samsunspor | W | 3:0xG 2.0–1.7 | Z |
| 01.10 | Drogheda Unitedmecz towarzyski | D | 0:1 | P |
| 19.09 | Galatasaray Stambuł | D | 4:0xG 2.2–1.0 | Z |
| 12.09 | Konyaspor | W | 0:1xG 0.8–1.0 | P |
| 06.09 | Gençlerbirliği | D | 5:0xG 3.2–0.9 | Z |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 15.10 | TSG HoffenheimLiga Europy | W | 3:2xG 3.4–1.2 | Z |
| 11.10 | Kocaelispor | D | 2:1xG 2.2–1.6 | Z |
| 20.09 | Amedspor | W | 2:3xG 2.0–1.5 | P |
| 17.09 | Olympique MarsyliaLiga Europy | D | 4:1 | Z |
| 11.09 | Erzurumspor | D | 3:0xG 2.3–0.5 | Z |
| 05.09 | Fenerbahçe Stambuł | W | 2:1xG 1.8–0.6 | Z |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | Super Lig | ||
|---|---|---|---|
| gole | 2.3 / 0.7 | 2.3 / 1.1 | 1.5 |
| xG | 1.8 / 1.5 | 1.9 / 0.8 | 1.4 |
| strzały | 14 / 14.1 | 17.6 / 8.9 | 14.1 |
| strzały celne | 6.7 / 5 | 6.3 / 3.3 | 4.7 |
| rzuty rożne | 5.6 / 3.7 | 7.7 / 3.7 | 4.7 |
| faule | 10.6 / 17.3 | 13.3 / 15.1 | 12.7 |
| żółte kartki | 2.3 / 2.6 | 2.3 / 2.7 | 2 |
| mecze powyżej 2.5 | 71% | 71% | |
| obie strzelały | 43% | 57% | |
| czyste konta | 43% | 29% | |
| bez gola | 14% | 14% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 3.7 / 0.3 | 1.3 / 1.7 | |
| średnia liczba goli | 4 | 3 | |
| mecze powyżej 2.5 | 100% | 67% | |
| obie strzelały | 33% | 67% | |
- Trabzonspor: więcej goli niż średnia ligi — 2,3 wobec 1,5
- Beşiktaş Stambuł: więcej goli niż średnia ligi — 2,3 wobec 1,5
- Beşiktaş Stambuł: 4 zwycięstwa w 5 ostatnich meczach ligowych
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Trabzonspor tylko mecze domowe w sezonie, dla Beşiktaş Stambuł tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
2–5–3wygrane: Trabzonspor · remisy · wygrane: Beşiktaş Stambuł
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| Beşiktaş Stambuł — Trabzonspor | 1:2 | 09.05.26 | |
| Trabzonspor — Beşiktaş Stambuł | 3:3 | 14.12.25 | |
| Beşiktaş Stambuł — Trabzonspor | 2:1 | 15.02.25 | |
| Trabzonspor — Beşiktaş Stambuł | 1:1 | 15.09.24 | |
| Beşiktaş Stambuł — Trabzonspor | 3:2 | 23.05.24 | Türkiye Kupası |
| Beşiktaş Stambuł — Trabzonspor | 2:0 | 04.02.24 | |
| Trabzonspor — Beşiktaş Stambuł | 3:0 | 17.09.23 | |
| Trabzonspor — Beşiktaş Stambuł | 0:0 | 16.04.23 | |
| Beşiktaş Stambuł — Trabzonspor | 2:2 | 16.10.22 | |
| Trabzonspor — Beşiktaş Stambuł | 1:1 | 03.04.22 |
- obie strzeliły w 7 z 10 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 6 z 10
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray Stambuł | 7 | 5-1-1 | 16–11 | 16 | ZZZPZ |
| 2 | Beşiktaş Stambuł | 7 | 5-0-2 | 16–8 | 15 | ZZZPZ |
| 3 | Amedspor | 7 | 4-2-1 | 17–9 | 14 | ZRZZR |
| 4 | Fenerbahçe Stambuł | 7 | 4-1-2 | 19–6 | 13 | ZPRZZ |
| 5 | Trabzonspor | 7 | 4-1-2 | 16–5 | 13 | PZPZZ |
| 6 | Çorum | 8 | 4-1-3 | 18–13 | 13 | ZZPZZ |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej
Gole według minut
- 0-1551
- 16-3021
- 31-4551
- 46-6021
- 61-7500
- 76-9021
- 0-1511
- 16-3043
- 31-4530
- 46-6022
- 61-7531
- 76-9022
w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut