Przejdź do treści
Menu

ZAKOŃCZONY

SC Freiburg — Bayern Monachium 1:3: wynik i kursy

Mecz SC Freiburg — Bayern Monachium zakończył się wynikiem 1:3; przed meczem kurs na zwycięstwo gości wynosił 1.49 (na otwarciu — 1.40), na zwycięstwo gospodarzy — 5.49, na remis — 5.05. Zakład modeli AI: handicap Bayern Monachium (−1) po kursie 1.54; typ wszedł.

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

SC Freiburg
Bayern Monachium

zakład modeli AI: Handicap Bayern Monachium (−1)

1.54

Rynek wycenia tę opcję na 61%

Handicap azjatycki: zakład wchodzi przy wygranej drużyny Bayern Monachium co najmniej dwoma golami; przy wygranej jednym golem — zwrot stawki.

zakład modeli AI · Za tym zakładem lub odważniejszym w tym samym kierunku — 7 z 16, za innymi — 9

Mniej niż połowa za zakładem

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 163 trafienia · 135 pudeł · 7 zwrotów · −5,80 j. Wszystkie wyniki

wszedł+0,54 j.
co oznaczają te liczby
wszedł / nie wszedł
Wynik zakładu po rozliczeniu kolejki: zysk lub strata przy stawce jednej jednostki po podanym kursie.

prawdopodobny wynik

1:28%kurs 9.06

1:1 8%1:3 7% — ten wynik padł2:2 6%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 5 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Jakie były kursy na mecz

linia przed meczem, ostatnia aktualizacja 25.10 16:17

wynik15.49−0.67X5.05−0.4021.49+0.09
liczba goli 3.5O1.79+0.18U2.03−0.29
obie strzelątak1.41+0.05nie2.72−0.21
podw. szansa1X2.59−0.30121.17+0.03X21.16+0.03
handicapH1 +1.51.68−0.17H2 −1.52.20+0.23

W ciągu 7 dni wygrana: SC Freiburg: kurs spadł z 6.16 do 5.49 — pieniądze płyną na gospodarzy.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiSC Freiburg 6.16 → 5.49 w ciągu 7 dni · 103 odczytyZobacz

Największa zmiana: Bayern Monachium, z 1.40 do 1.49 — 3.8 p.p. prawdopodobieństwa, więcej niż u innych wyników.

SC Freiburg6.16 → 5.49Remis5.45 → 5.05Bayern Monachium1.40 → 1.49
1.301.752.504.006.0018 paź20 paź21 paź22 paź23 paź24 paź25 paźSC Freiburg 5.49Remis 5.05Bayern Monachium 1.49

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedySC FreiburgRemisBayern Monachium
5.49+0.015.05−0.011.49−0.01
5.48−0.895.06−0.391.50+0.08
6.37+0.175.45−0.061.42+0.01
6.20−0.375.51−0.111.41+0.02
6.57−0.085.62−0.061.39+0.02
6.65+0.025.68−0.051.37−0.01
6.635.73+0.011.38+0.01
6.63−0.055.721.37
6.685.72−0.031.37
6.68−0.025.75+0.061.37
6.70+0.035.69+0.021.37
6.67+0.125.67+0.051.37
6.55−0.025.621.37−0.01
6.57+0.085.62−0.011.38
6.49+0.115.63+0.061.38+0.01
6.38−0.155.57−0.141.37
6.53+0.375.71+0.261.37−0.03
6.16otwarcie5.45otwarcie1.40otwarcie
103 odczyty · kursy zmieniły się 17 razy

Jak przebiegł mecz

do przerwy 0:2

protokół meczu · 25.10 20:23

Bayern Monachium wygrał we Freiburgu 3:1, a do przerwy prowadził 2:0. Gole strzelili Dayot Upamecano w 16. minucie i Serge Gnabry w 42. Przy pierwszym asystował Michael Olise, przy drugim Nathaniel Brown. W 82. minucie samobója zaliczył Tom Bischof z SC Freiburg i było 1:2, ale w 90+5' Michael Olise ustalił wynik. Goście mieli 3.05 xG przy 0.97 gospodarzy, celnych strzałów oddali dziewięć wobec czterech. SC Freiburg dostał trzy żółte kartki, Bayern jedną. Handicap (-1) dla Bayernu, kurs 1.54, to nasz typ, trafiony. Zwycięstwo gości wyceniano przed meczem na 1.49, a powyżej 3.5 gola kurs wynosił 1.79: padły cztery gole. Obie drużyny strzeliły, kurs na to wynosił 1.41.

  1. 16'Bayern MonachiumDayot Upamecano (Michael Olise)0:1
  2. 25'SC FreiburgLucas Höler ŻK
  3. 42'Bayern MonachiumSerge Gnabry (Nathaniel Brown)0:2
  4. 55'SC FreiburgJan-Niklas Beste ŻK
  5. 57'SC Freiburgwszedł Igor Matanović, zszedł Lucas Höler
  6. 58'SC Freiburgwszedł Rihito Yamamoto, zszedł Patrick Osterhage
  7. 61'Bayern Monachiumwszedł Sacha Boey, zszedł Josip Stanišić
  8. 61'Bayern Monachiumwszedł Ismael Saibari, zszedł Serge Gnabry
  9. 64'SC Freiburgwszedł Cyriaque Irié, zszedł Jan-Niklas Beste
  10. 65'Bayern MonachiumJonathan Tah ŻK
  11. 73'Bayern Monachiumwszedł Alphonso Davies, zszedł Nathaniel Brown
  12. 77'SC Freiburgwszedł Vincenzo Grifo, zszedł Derry Lionel Scherhant
  13. 77'SC Freiburgwszedł Maximilian Rosenfelder, zszedł Philipp Lienhart
  14. 82'SC FreiburgTom Bischof samobój1:2
  15. 85'SC FreiburgMaximilian Eggestein ŻK
  16. 86'Bayern Monachiumwszedł Hiroki Ito, zszedł Lennart Karl
  17. 90+5'Bayern MonachiumMichael Olise1:3
Statystyki meczu SC Freiburg — Bayern Monachium
SC FreiburgwskaźnikBayern Monachium
0.97oczekiwane gole (xG)3.05
16strzały17
4celne9
44%posiadanie piłki56%
5rzuty rożne6
9faule11
6obrony4
3żółte kartki1
co oznaczają te liczby
oczekiwane gole (xG)
Ile goli średnio dają strzały takiej jakości i z takich pozycji. Pokazuje, na ile wynik oddaje grę: 0,6 xG przy dwóch golach to skuteczność, a nie przewaga w grze.
ocena dostawcy
Ocena zawodnika za mecz od dostawcy statystyk — nie nasza. Liczona z akcji z piłką i bez niej; nie przeliczamy jej i podajemy tak, jak jest.

Wyjściowe składy

SC Freiburg

ustawienie 4-2-3-1 · trener J. Schuster

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 1M. Backhaus6.9
  • 33J. Makengo6.0
  • 3P. Lienhart6.4
  • 28M. Ginter6.6
  • 29P. Treu6.3
  • 6P. Osterhage6.1
  • 8M. Eggestein6.2
  • 7D. Scherhant6.0
  • 14Y. Suzuki6.5
  • 19J. Beste5.8
  • 9L. Höler6.2
rezerwowi
  • 20R. Yamamotowszedł 58'5.8
  • 37M. Rosenfelderwszedł 77'5.9
  • 21F. Müller
  • 31I. Matanovićwszedł 57'6.9
  • 17L. Kübler
  • 22Cyriaque Kalou Iriéwszedł 64'6.4
  • 30C. Günter
  • 32V. Grifowszedł 77'6.3
  • 42K. Goto
Bayern Monachium

ustawienie 4-2-3-1 · trener V. Kompany

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 40J. Urbig7.5
  • 11N. Brown7.3
  • 4J. Tah6.7
  • 2D. Upamecano7.8
  • 44J. Stanišić6.8
  • 8T. Bischof6.2
  • 27K. Laimer7.0
  • 7S. Gnabry7.9
  • 42L. Karl6.3
  • 17M. Olise — najwyższa ocena dostawcy w meczu9.0
  • 9H. Kane6.4
rezerwowi
  • 34I. Saibariwszedł 61'6.8
  • 47David Daiber
  • 30Cassiano Kiala
  • 21H. Itowszedł 86'6.6
  • 19A. Davieswszedł 73'6.7
  • 35Jannis Bärtl
  • 46T. Binder
  • 26S. Ulreich
  • 23S. Boeywszedł 61'7.1

Największa grupa modeli AI — na handicap Bayern Monachium (−1) — zakład wszedł. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 3 modele AI — handicap Bayern Monachium (−1.5). Jeszcze po 4 na to, że obie drużyny strzelą (wszedł) i na powyżej 3.5 gola (wszedł). Jeszcze jeden — na powyżej 2.5 gola.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 19.10 o 10:55 czasu polskiego

Bayern Monachium prowadzi w Bundeslidze z 14 punktami po sześciu kolejkach, ma 25 strzelonych goli i siedem straconych, a według xG kreuje około 3,7 na mecz przy jednym traconym. W meczach bezpośrednich przewaga jest równie wyraźna: osiem zwycięstw w ostatnich dziesięciu, w tym 6:2 z listopada 2025 roku. Bukmacherzy dają 61% szans na handicap (−1), a kurs na samo zwycięstwo gości wynosi 1.40 i przez całą dobę nie drgnął, choć rywal jest trzeci.

Gdzie możemy się mylić

SC Freiburg wygrał natomiast wszystkie trzy spotkania u siebie, strzelając średnio 3,7 gola i tracąc 0,7, a na własnym boisku ani razu nie został bez trafienia. Na wyjazdach Bayern jest znacznie powściągliwszy: 1,3 strzelonego gola i jeden stracony na mecz, a dwie ostatnie wizyty we Freiburgu zakończyły się wynikami 2:3 i 1:2 — przy takich rezultatach typ z handicapem jest nietrafiony. Mimo tego ryzyka stawiamy na handicap Bayernu Monachium (−1), kurs 1.54.

  • Za zakładem — 7 z 16 modeli AI; ponad połowa wybrała coś innego.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry · stan na 25.10
SC Freiburg
Ostatnie mecze: SC Freiburg
DataRywalBoiskoWynikRezultat
22.10AS MonacoLiga KonferencjiW0:3P
18.10Bayer LeverkusenW1:2xG 1.1–1.7P
15.10JablonecLiga KonferencjiD3:2xG 1.9–1.2Z
11.10Schalke 04D2:1xG 1.1–0.3Z
03.10FC Luzernmecz towarzyskiD4:2Z
19.09Eintracht FrankfurtW2:2xG 3.1–2.2R
Bayern Monachium
Ostatnie mecze: Bayern Monachium
DataRywalBoiskoWynikRezultat
21.10ArsenalLiga MistrzówD2:2R
17.10RB LipskD6:1xG 3.5–0.9Z
13.10Viking StavangerLiga MistrzówW3:3xG 3.5–0.6R
10.10FC AugsburgW2:2xG 5.0–2.4R
18.09Union BerlinD7:0xG 3.7–0.3Z
13.09SV ElversbergW2:1xG 2.8–0.9Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaSC FreiburgBayern MonachiumBundesliga
gole2.5 / 13.7 / 0.81.8
xG1.9 / 0.93.5 / 0.91.8
strzały16.2 / 9.224.3 / 7.815.6
strzały celne5.3 / 2.510.3 / 2.85.5
rzuty rożne5.2 / 3.59.7 / 2.75.4
faule9.5 / 14.210.5 / 9.311.5
żółte kartki1.5 / 1.80.8 / 2.21.7
mecze powyżej 2.583%83%
obie strzelały67%67%
czyste konta33%33%
bez gola0%17%
u siebie / na wyjeździe
gole3.7 / 0.71.3 / 1
średnia liczba goli4.32.3
mecze powyżej 2.5100%67%
obie strzelały67%67%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 10

1–1–8wygrane: SC Freiburg · remisy · wygrane: Bayern Monachium

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
SC Freiburg — Bayern Monachium2:304.04.26
Bayern Monachium — SC Freiburg6:222.11.25
SC Freiburg — Bayern Monachium1:225.01.25
Bayern Monachium — SC Freiburg2:001.09.24
SC Freiburg — Bayern Monachium2:201.03.24
Bayern Monachium — SC Freiburg3:008.10.23
SC Freiburg — Bayern Monachium0:108.04.23
Bayern Monachium — SC Freiburg1:204.04.23Puchar Niemiec
Bayern Monachium — SC Freiburg5:016.10.22
SC Freiburg — Bayern Monachium1:402.04.22

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Bundesliga
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
1Bayern Monachium64-2-022–514RZZRZ
2Borussia Dortmund64-2-011–414ZZZRR
3SC Freiburg64-1-115–613ZZRZP
4Bayer Leverkusen64-1-116–913ZRZZZ

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej · stan na 18.10

Gole według minut

sezon ligowy
SC Freiburg
  • 0-1521
  • 16-3042
  • 31-4521
  • 46-6030
  • 61-7500
  • 76-9042
Bayern Monachium
  • 0-1511
  • 16-3040
  • 31-4530
  • 46-6052
  • 61-7542
  • 76-9041

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

Inne mecze kolejki

Wszystkie wyniki Bundesligi
3:0TSG Hoffenheim–Bayer LeverkusenNasz typ:O 3.51.96typ nietrafionyZa tym zakładem lub odważniejszym — 6 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 41 3.21X 4.122 2.021:0Borussia Dortmund–Eintracht FrankfurtNasz typ:H1 (−1.5)2.13typ nietrafionyZa tym zakładem lub odważniejszym — 7 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 11 1.49X 4.972 5.582:3FSV Mainz 05–Werder BremaNasz typ:BTTS tak1.53typ trafionyza tym typem 11 z 16 modeli AI1 1.75X 4.132 4.35