17 paź
Hamburger SV — VfB Stuttgart: typ AI na mecz
Mecz Hamburger SV — VfB Stuttgart odbędzie się 17 października. Zakład modeli AI: powyżej 2.5 gola po kursie 1.36 (głosy: 6 z 15, w tę samą stronę — jeszcze 3).
- Bundesliga, kolejka 6 z 34
- +13°, zachmurzenie
- Volksparkstadion, Hamburg
opublikowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Powyżej 2.5 gola
1.36zakład modeli AI · Za tym zakładem — 6 z 15, w tę samą stronę — jeszcze 3
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki
Kursy na mecz
W ciągu 2 dni linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiremis 3.98 → 4.00 w ciągu 2 dni · 27 odczytówZobacz
Ten rynek prawie się nie ruszył: Hamburger SV 3.76 → 3.76, Remis 3.98 → 4.00, VfB Stuttgart 1.82 → 1.83.
Zmiany kursów
| Kiedy | Hamburger SV | Remis | VfB Stuttgart |
|---|---|---|---|
| 3.76 | 4.00+0.02 | 1.83+0.01 | |
| 3.76otwarcie | 3.98otwarcie | 1.82otwarcie |
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI — za powyżej 2.5 gola. Bliskie zakłady w tę samą stronę: jeszcze 3 modele AI — powyżej 3.5 gola. Jeszcze po 2 za to, że obie drużyny strzelą, za zwycięstwo drużyny VfB Stuttgart i za handicap VfB Stuttgart (−1).
- 6 z 15O 2.5nasz zakładkurs 1.36ClaudeQwenMiniMaxXiaomi MiMoNemotron SuperNemotron Ultra
- 3 z 15O 3.5w tę samą stronękurs 1.95ChatGPTDeepSeekKimi
- 2 z 15BTTS takkurs 1.36
GrokMistral - 2 z 152kurs 1.83
Gemini
Sonar - 2 z 15H2 (−1)kurs 2.37DeepSeek Flash
GLM
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 13.10 o 14:23 czasu polskiego
Hamburger SV w pięciu kolejkach strzelił pięć goli i stracił aż 15, a oba jego domowe mecze przekroczyły granicę 2.5 gola — średnio po cztery bramki na spotkanie. VfB Stuttgart na wyjazdach też gra z otwartą przyłbicą: 1.3 gola strzelonego i 2.3 straconego na mecz, dwie trzecie wyjazdowych spotkań zakończyło się powyżej tej granicy, a w całym sezonie goście mają 1.83 własnego xG przy 2.02 dopuszczonego i 15.8 strzału. Mecze bezpośrednie prowadzą w tę samą stronę: 4:0 w kwietniu 2026 roku i 2:1 w listopadzie 2025 roku.
Druga strona medalu to umiejętność Stuttgartu, by uspokoić grę. Jego atutem jest kontrola piłki — 55.8% posiadania — i przy prowadzeniu jedną czy dwiema bramkami goście potrafią wygaszać tempo. Hamburger SV ma już za sobą trzy mecze w tym sezonie w ogóle bez strzelonego gola, a przed własną publicznością nie trafił do siatki w połowie przypadków. Dochodzi jeszcze kalendarz Ligi Mistrzów: skład Stuttgartu na ten mecz może być przetasowany, a rytm ostrożniejszy niż zwykle.
Gdzie możemy się mylić
Mimo tego zastrzeżenia bilans bramkowy obu stron i historia ostatnich starć przeważają. Nasz typ to powyżej 2.5 gola, kurs 1.36.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Kontuzje i zawieszenia
brak nieobecnych na liście
brak nieobecnych na liście
trenerzy: Merlin Polzin · Sebastian Hoeness · główne ustawienia sezonu: 3-4-2-1 · 3-4-2-1
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 10.10 | TSG Hoffenheim | W | 3:2xG 1.3–0.9 | Z |
| 04.10 | FC Kopenhagamecz towarzyski | D | 2:0 | Z |
| 19.09 | 1. FC Köln | D | 2:1 | Z |
| 13.09 | RB Lipsk | W | 0:5xG 1.1–2.4 | P |
| 06.09 | FSV Mainz 05 | D | 0:5 | P |
| 29.08 | Borussia Dortmund | W | 0:2xG 0.9–1.5 | P |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 10.10 | SC Paderborn | W | 2:0xG 2.5–2.0 | Z |
| 01.10 | SpVgg Greuther Fürthmecz towarzyski | D | 5:0 | Z |
| 25.09 | 1. FC Heidenheimmecz towarzyski | D | 3:0 | Z |
| 19.09 | Borussia Dortmund | D | 0:1xG 0.9–1.3 | P |
| 12.09 | TSG Hoffenheim | W | 1:2xG 2.2–2.8 | P |
| 09.09 | Viking StavangerLiga Mistrzów | D | 3:1 | Z |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | Bundesliga | ||
|---|---|---|---|
| gole | 1 / 3 | 1.6 / 1.8 | 1.9 |
| xG | 1 / 1.8 | 2 / 2.6 | 1.8 |
| strzały | 10.6 / 18.2 | 15.8 / 19.2 | 15.8 |
| strzały celne | 3.8 / 5.8 | 6 / 6 | 5.5 |
| rzuty rożne | 3.6 / 5.4 | 6.2 / 6.2 | 5.4 |
| faule | 14.8 / 13.6 | 10 / 11 | 11.3 |
| żółte kartki | 1 / 2 | 1.2 / 2.2 | 1.7 |
| mecze powyżej 2.5 | 80% | 60% | |
| obie strzelały | 40% | 60% | |
| czyste konta | 0% | 20% | |
| bez gola | 60% | 20% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 1 / 3 | 1.3 / 2.3 | |
| średnia suma goli | 4 | 3.7 | |
| mecze powyżej 2.5 | 100% | 67% | |
| obie strzelały | 50% | 67% | |
- Hamburger SV: mniej goli niż średnia ligi — 1,0 wobec 1,9
- VfB Stuttgart: mniej goli niż średnia ligi — 1,6 wobec 1,9
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Hamburger SV tylko mecze domowe w sezonie, dla VfB Stuttgart tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
3–1–6wygrane: Hamburger SV · remisy · wygrane: VfB Stuttgart
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| VfB Stuttgart — Hamburger SV | 4:0 | 12.04.26 | |
| Hamburger SV — VfB Stuttgart | 2:1 | 30.11.25 | |
| Hamburger SV — VfB Stuttgart | 1:3 | 05.06.23 | |
| VfB Stuttgart — Hamburger SV | 3:0 | 01.06.23 | |
| VfB Stuttgart — Hamburger SV | 3:2 | 26.08.20 | mecz towarzyski |
| VfB Stuttgart — Hamburger SV | 3:2 | 28.05.20 | 2. Bundesliga |
| Hamburger SV — VfB Stuttgart | 1:2 | 29.10.19 | Puchar Niemiec |
| Hamburger SV — VfB Stuttgart | 6:2 | 26.10.19 | 2. Bundesliga |
| VfB Stuttgart — Hamburger SV | 1:1 | 31.03.18 | |
| Hamburger SV — VfB Stuttgart | 3:1 | 04.11.17 |
- obie strzeliły w 8 z 10 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 9 z 10
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 1. FC Köln | 5 | 2-1-2 | 8–10 | 7 | ZPRPZ |
| 11 | VfB Stuttgart | 5 | 2-0-3 | 8–9 | 6 | ZPPZP |
| 12 | Hamburger SV | 5 | 2-0-3 | 5–15 | 6 | ZZPPP |
| 13 | Schalke 04 | 5 | 1-2-2 | 4–6 | 5 | PRZRP |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej
Gole według minut
- 0-1511
- 16-3003
- 31-4522
- 46-6012
- 61-7502
- 76-9024
- 0-1501
- 16-3011
- 31-4510
- 46-6041
- 61-7512
- 76-9032
w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut