Przejdź do treści
Menu

24 paź

RB Lipsk — SV Elversberg: typ AI na mecz

Mecz RB Lipsk — SV Elversberg odbędzie się 24 października. Zakład modeli AI: handicap RB Lipsk (−1.5) po kursie 1.91 (głosy: 11 z 16).

opublikowano czasu polskiego

RB Lipsk
SV Elversberg

zakład modeli AI: Handicap RB Lipsk (−1.5)

1.91

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 11 z 16, za innymi — 5

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 99 trafień · 74 pudła · 6 zwrotów · +4,43 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

2:19%kurs 8.72

1:1 8%3:1 8%2:0 8%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 5 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 19.10 14:09

wynik11.37X5.4827.07
liczba goli 3.5O1.73U2.12
obie strzelątak1.44nie2.63
podw. szansa1X1.10121.14X23.14
handicapH1 −1.51.91 — zgodny z naszym zakłademH2 +1.51.92

W ciągu doby linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — RB Lipsk −1.5: 1.91 → 1.91 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: RB Lipsk −1.5 1.91 → 1.91, SV Elversberg +1.5 1.92 → 1.92.

RB Lipsk −1.51.91 → 1.91nasz zakładSV Elversberg +1.51.92 → 1.92
1.801.902.0018 paź19 paźPublikacja · 1.91SV Elversberg +1.5 1.92RB Lipsk −1.5 1.91

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Handicap −1.5
KiedyRB Lipsk −1.5 · nasz zakładSV Elversberg +1.5
Publikacja naszego zakładu (handicap: RB Lipsk −1.5) po kursie 1.91
1.91otwarcie1.92otwarcie
10 odczytów · kursy się nie zmieniły

Najwięcej modeli AI stawia na handicap RB Lipsk (−1.5). Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 2 modele AI — handicap RB Lipsk (−2) i handicap RB Lipsk (−2.5). Jeszcze 3 — na powyżej 2.5 gola. Pozostałe głosy (2) — każdy na własny zakład: liczbę goli i „obie strzelą — nie”.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 19.10 o 10:55 czasu polskiego

Różnica między RB Lipsk u siebie a RB Lipsk na wyjazdach jest tej jesieni ogromna, a teraz gospodarze grają na Red Bull Arena. Trzy mecze u siebie dały trzy zwycięstwa, 14 strzelonych goli i ani jednej straty, a przy takiej serii handicap (-1.5) na RB Lipsk wygląda na rozsądne rozwiązanie. SV Elversberg w roli gościa jest znacznie skromniejszy: 1,3 gola na mecz, a w dwóch z trzech wyjazdów nie trafił do siatki ani razu. Kursy na zwycięstwo gospodarzy wynoszą 1.37, co odpowiada około 69% szans, i przez całą dobę nie drgnęły ani o krok.

Gdzie możemy się mylić

Argumenty za ostrożnością też są. SV Elversberg jest szósty z 10 punktami, o jeden więcej niż RB Lipsk, a w jednym wyjazdowym spotkaniu zachował już czyste konto, więc cierpieć potrafi. Gospodarzy czeka tydzień pucharów europejskich, przy takim kalendarzu rotacja jest możliwa, a xG 2.09 do 1.94 podpowiada, że wyniki jak w pierwszych domowych kolejkach nie zdarzają się za każdym razem. Mimo to stawiamy na handicap (-1.5) na RB Lipsk.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
RB Lipsk
Ostatnie mecze: RB Lipsk
DataRywalBoiskoWynikRezultat
17.10Bayern MonachiumW1:6xG 0.9–3.5P
13.10PSV EindhovenLiga MistrzówD1:0xG 2.1–1.4Z
10.10Eintracht FrankfurtD6:0xG 4.0–1.5Z
20.09Bayer LeverkusenW0:2xG 1.0–2.3P
13.09Hamburger SVD5:0xG 2.4–1.1Z
10.09ComoLiga MistrzówW1:4P
SV Elversberg
Ostatnie mecze: SV Elversberg
DataRywalBoiskoWynikRezultat
17.10FC AugsburgD4:3xG 3.7–3.5Z
10.10Union BerlinW0:1xG 0.2–1.1P
24.09Waldhof Mannheimmecz towarzyskiW1:2P
20.09Schalke 04W0:0xG 1.0–1.0R
13.09Bayern MonachiumD1:2xG 0.9–2.8P
05.09Borussia MönchengladbachW4:3xG 2.3–2.4Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaRB LipskSV ElversbergBundesliga
gole3 / 11.6 / 1.61.9
xG2.6 / 1.41.2 / 1.81.8
strzały19 / 14.69.6 / 21.215.8
strzały celne7 / 64 / 4.65.5
rzuty rożne6 / 63.6 / 7.25.4
faule10.6 / 13.211 / 1311.3
żółte kartki1.2 / 1.61.8 / 1.61.7
mecze powyżej 2.580%60%
obie strzelały20%60%
czyste konta60%20%
bez gola20%40%
u siebie / na wyjeździe
gole4.7 / 01.3 / 1.3
średnia liczba goli4.72.7
mecze powyżej 2.5100%33%
obie strzelały0%33%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 2

1–0–1wygrane: RB Lipsk · remisy · wygrane: SV Elversberg

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
RB Lipsk — SV Elversberg2:002.03.143. Liga
SV Elversberg — RB Lipsk1:007.09.133. Liga

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Bundesliga
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
5FSV Mainz 0563-1-214–1010ZPZPZ
6SV Elversberg63-1-212–1110ZPRPZ
7RB Lipsk63-0-316–119PZPZP
8Werder Brema62-3-112–129ZRZRR

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Gole według minut

sezon ligowy
RB Lipsk
  • 0-1522
  • 16-3031
  • 31-4522
  • 46-6023
  • 61-7532
  • 76-90+41
SV Elversberg
  • 0-1541
  • 16-3021
  • 31-4501
  • 46-6012
  • 61-7521
  • 76-9035

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Bundesligi
15:301. FC Köln–Schalke 04Nasz typ:12.02za tym typem 6 z 15 modeli AI1 2.02X 3.842 3.2918:30Borussia Dortmund–Eintracht FrankfurtNasz typ:H1 (−1.5)2.13Za tym zakładem — 7 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 11 1.45X 5.062 5.8220:30VfB Stuttgart–Borussia MönchengladbachNasz typ:H1 (−1.5)1.97Za tym zakładem — 13 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 11 1.39X 5.362 6.66