Przejdź do treści
Menu

17 paź

Werder Brema — SC Paderborn: typ AI na mecz

Mecz Werder Brema — SC Paderborn odbędzie się 17 października. Zakład modeli AI: Werder Brema wygra po kursie 1.78 (głosy: 6 z 15, w tę samą stronę — jeszcze 3).

opublikowano czasu polskiego

Werder Brema
SC Paderborn

zakład modeli AI: Werder Brema wygra

1.78

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 6 z 15, w tę samą stronę — jeszcze 3

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 14.10 05:17

wynik11.78 — zgodny z naszym zakłademX3.96+0.0124.00
suma goli 2.5O1.52U2.44+0.01
obie strzelątak1.51nie2.44
podw. szansa1X1.23121.23X22.01
handicapH1 −1.52.97+0.02H2 +1.51.39

W ciągu 2 dni linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Werder Brema: 1.78 → 1.78 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Werder Brema 1.78 → 1.78, Remis 3.95 → 3.96, SC Paderborn 4.00 → 4.00.

Werder Brema1.78 → 1.78nasz zakładRemis3.95 → 3.96SC Paderborn4.00 → 4.00
1.752.503.004.0013 godz.brak danych11 paź12 paź13 paź14 paźPublikacja · 1.78SC Paderborn 4.00Remis 3.96Werder Brema 1.78

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyWerder Brema · nasz zakładRemisSC Paderborn
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Werder Brema) po kursie 1.78
1.783.96+0.014.00
1.78otwarcie3.95otwarcie4.00otwarcie
27 odczytów · kursy zmieniły się 1 raz

Najwięcej modeli AI — za zwycięstwo drużyny Werder Brema. Bliskie zakłady w tę samą stronę: jeszcze 3 modele AI — handicap Werder Brema (−1). Jeszcze 4 — za powyżej 2.5 gola. Pozostałe głosy (2) — za to, że co najmniej jedna drużyna nie strzeli.

  • 6 z 151nasz zakładkurs 1.78ChatGPTGeminiKimiDeepSeek FlashSonarNemotron Super
  • 4 z 15O 2.5kurs 1.52QwenMistralXiaomi MiMoNemotron Ultra
  • 3 z 15H1 (−1)w tę samą stronękurs 2.32DeepSeekGrokMiniMax
  • 2 z 15BTTS niekurs 2.44ClaudeGLM

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 13.10 o 14:23 czasu polskiego

W dziewięciu bezpośrednich meczach Werder Brema wygrał cztery razy przy trzech remisach, a w październiku 2024 roku w Pucharze Niemiec przywiózł z Paderborn zwycięstwo 1:0. W tym sezonie przed własną publicznością bremeńczycy wygrali oba spotkania i strzelali po trzy gole na mecz, podczas gdy SC Paderborn w dwóch wyjazdowych meczach nie trafił ani razu i oddaje zaledwie 2.8 strzału celnego na spotkanie. Po pięciu kolejkach układ w tabeli jest taki sam: 8 punktów i siódme miejsce Werderu kontra 4 punkty i piętnasta pozycja gości, którzy w ostatnich pięciu meczach strzelili trzy bramki i stracili siedem.

Gdzie możemy się mylić

Niepokoi to, że w domowych meczach Werderu strzelały obie drużyny, a w statystyce oczekiwanych goli za sezon gospodarze ustępują swoim rywalom (1.35 do 1.85). SC Paderborn u siebie już sięgnął po trzy punkty, więc przy szczelnej obronie potrafi doprowadzić do remisu. Mimo tego ryzyka stawiamy na zwycięstwo Werderu Brema po kursie 1.78.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Kontuzje i zawieszenia

odczyt 13.10 13:55
Werder Brema

brak nieobecnych na liście

SC Paderborn

brak nieobecnych na liście

trenerzy: Daniel Thioune · Ralf Kettemann · główne ustawienia sezonu: 4-2-3-1 · 3-1-4-2

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Werder Brema
Ostatnie mecze: Werder Brema
DataRywalBoiskoWynikRezultat
09.10Borussia DortmundW2:2xG 1.1–2.4R
02.10Twente Enschedemecz towarzyskiW0:7P
19.09FC AugsburgD3:2xG 2.8–1.1Z
12.091. FC KölnW1:1R
05.09RB LipskD3:1xG 0.9–1.5Z
30.08SC FreiburgW1:4xG 0.5–2.4P
SC Paderborn
Ostatnie mecze: SC Paderborn
DataRywalBoiskoWynikRezultat
10.10VfB StuttgartD0:2xG 2.0–2.5P
30.09DC Unitedmecz towarzyskiW1:0Z
20.09TSG HoffenheimD3:1xG 0.7–1.5Z
12.09Borussia DortmundW0:3xG 0.5–1.8P
05.09SC FreiburgD0:1xG 0.8–1.2P
29.08FSV Mainz 05W0:0xG 0.7–1.2R

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaWerder BremaSC PaderbornBundesliga
gole2 / 20.6 / 1.41.9
xG1.3 / 1.70.9 / 1.61.8
strzały13.2 / 16.214.2 / 18.415.8
strzały celne6 / 5.82.8 / 5.45.5
rzuty rożne3.4 / 6.44.6 / 6.45.4
faule12.2 / 10.69.8 / 10.811.3
żółte kartki1.2 / 1.41.4 / 1.21.7
mecze powyżej 2.580%40%
obie strzelały100%20%
czyste konta0%20%
bez gola0%80%
u siebie / na wyjeździe
gole3 / 1.50 / 1.5
średnia suma goli4.51.5
mecze powyżej 2.5100%50%
obie strzelały100%0%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 9

4–3–2wygrane: Werder Brema · remisy · wygrane: SC Paderborn

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Werder Brema — SC Paderborn2:208.08.26mecz towarzyski
SC Paderborn — Werder Brema0:130.10.24Puchar Niemiec
SC Paderborn — Werder Brema2:219.10.22Puchar Niemiec
SC Paderborn — Werder Brema3:422.01.222. Bundesliga
Werder Brema — SC Paderborn1:415.08.212. Bundesliga
SC Paderborn — Werder Brema1:513.06.20
Werder Brema — SC Paderborn0:108.12.19
SC Paderborn — Werder Brema2:226.04.15
Werder Brema — SC Paderborn4:029.11.14

Tabela

Bundesliga
Miejsca drużyn w tabeli: Bundesliga
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
6FC Augsburg52-2-113–88RPRZZ
7Werder Brema52-2-110–108RZRZP
8FSV Mainz 0552-1-213–107PZPZR
14Eintracht Frankfurt51-2-29–165PRZPR
15SC Paderborn51-1-33–74PZPPR
16Union Berlin51-1-35–174ZPPPR

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Gole według minut

sezon ligowy
Werder Brema
  • 0-1511
  • 16-3002
  • 31-4501
  • 46-6003
  • 61-7530
  • 76-9063
SC Paderborn
  • 0-1501
  • 16-3012
  • 31-4510
  • 46-6001
  • 61-7510
  • 76-9003

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Bundesligi
15:30Union Berlin–Borussia DortmundNasz typ:H2 (−1)2.07Za tym zakładem — 6 z 15, w tę samą stronę — jeszcze 61 4.60X 4.172 1.6515:30Hamburger SV–VfB StuttgartNasz typ:O 2.51.36Za tym zakładem — 6 z 15, w tę samą stronę — jeszcze 31 3.76X 4.002 1.8315:30SV Elversberg–FC AugsburgNasz typ:BTTS tak1.38za tym typem 8 z 16 modeli AI1 2.44X 3.752 2.59