Przejdź do treści
Menu

ZAKOŃCZONY

Real Sociedad — Levante 2:1: wynik i kursy

Mecz Real Sociedad — Levante zakończył się wynikiem 2:1; przed meczem kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosił 1.56 (na otwarciu — 1.71), na zwycięstwo gości — 5.24, na remis — 4.63. Zakład modeli AI: Real Sociedad wygra po kursie 1.71; typ wszedł.

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

Real Sociedad
Levante

zakład modeli AI: Real Sociedad wygra

1.71

Rynek wycenia tę opcję na 55%

zakład modeli AI · Za tym zakładem lub odważniejszym w tym samym kierunku — 9 z 16, za innymi — 7

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 163 trafienia · 135 pudeł · 7 zwrotów · −5,80 j. Wszystkie wyniki

wszedł+0,71 j.zamknięcie1.56CLV+10%
co oznaczają te liczby
wszedł / nie wszedł
Wynik zakładu po rozliczeniu kolejki: zysk lub strata przy stawce jednej jednostki po podanym kursie.
zamknięcie
Kurs na nasz zakład w chwili pierwszego gwizdka — ostatnia cena, jaką zdążył wystawić rynek.
CLV
O ile nasz opublikowany kurs był wyższy od kursu zamknięcia. Plus oznacza, że zdążyliśmy wziąć zakład drożej, niż rynek wycenił go przed gwizdkiem; minus — że rynek poszedł w drugą stronę. Liczba nie zależy od wyniku meczu.

prawdopodobny wynik

1:112%kurs 7.42

2:1 10% — ten wynik padł2:0 9%1:0 8%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 5 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Jakie były kursy na mecz

linia przed meczem, ostatnia aktualizacja 25.10 18:11

wynik11.56 — zgodny z naszym zakładem−0.15X4.63+0.6125.24+0.80
liczba goli 2.5O1.43−0.21U2.72+0.45
obie strzelątak1.51−0.10nie2.42+0.21
podw. szansa1X1.16−0.05121.19−0.05X22.42+0.28
handicapH1 −11.89−0.33H2 +11.95+0.30

W ciągu 7 dni wygrana: Real Sociedad: kurs spadł z 1.71 do 1.56 — pieniądze płyną na gospodarzy.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Real Sociedad: 1.71 → 1.56 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (wygrana: Real Sociedad) spadł z 1.71 do 1.56: rynek ocenia go teraz jako bardziej prawdopodobny.

Real Sociedad1.71 → 1.56nasz zakładRemis4.02 → 4.63Levante4.44 → 5.24
1.502.003.004.003 dnibrak danych18 paź21 paź23 paź24 paź25 paźPublikacja · 1.71Levante 5.24Remis 4.63Real Sociedad 1.56

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyReal Sociedad · nasz zakładRemisLevante
1.56−0.024.63+0.035.24+0.16
1.584.605.08−0.03
1.58−0.014.60+0.055.11−0.05
1.59−0.024.55+0.145.16+0.06
1.614.415.10+0.06
1.614.41+0.015.04+0.02
1.614.40+0.055.02+0.01
1.61−0.014.35+0.045.01+0.06
1.62−0.024.31+0.044.95+0.14
1.64−0.014.27+0.104.81−0.05
1.65−0.014.17+0.084.86+0.08
1.664.09−0.024.78
1.66−0.064.11+0.094.78+0.27
1.724.02+0.024.51+0.04
1.72+0.014.00−0.024.47+0.03
18 paź – 21 paź · brak odczytów przez 3 dni
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Real Sociedad) po kursie 1.71
1.71otwarcie4.02otwarcie4.44otwarcie
61 odczytów · kursy zmieniły się 15 razy

Jak przebiegł mecz

do przerwy 2:1

protokół meczu · 25.10 21:02

Wszystkie trzy gole padły w pierwszych 27 minutach. Orri Steinn Óskarsson trafił w 6., Nacho Pérez Gómez wyrównał w 22., a w 27. Benat Turrientes dał Real Sociedad prowadzenie, asystował Gonçalo Guedes. Po przerwie wynik się nie zmienił, Real Sociedad wygrał 2:1. Stawialiśmy na to zwycięstwo, kurs 1.71, typ jest trafiony. Real Sociedad miał xG 2.54 wobec 0.70 Levante i 62% posiadania wobec 38%. Oddał 17 strzałów przy 6 rywali, ale celnych było tylko trzy wobec dwóch. Levante dostało trzy żółte kartki, Real Sociedad jedną. Kurs na gospodarzy przed meczem wynosił 1.56. Padły trzy gole i trafiły obie drużyny, a w ofercie stało powyżej 2.5 gola 1.43 oraz obie drużyny strzelą 1.51.

  1. 6'Real SociedadOrri Steinn Óskarsson1:0
  2. 22'LevanteNacho Pérez Gómez (Thiago Cruz Fernandez)1:1
  3. 27'Real SociedadBenat Turrientes (Gonçalo Guedes)2:1
  4. 45'Levantewszedł Víctor García, zszedł Roger Brugué
  5. 62'Real Sociedadwszedł Ander Barrenetxea, zszedł Luka Sučić
  6. 62'Real Sociedadwszedł Jon Aramburu, zszedł Hector Fort
  7. 62'Levantewszedł Axel Tape-Kobrissa, zszedł Iván Romero
  8. 62'Levantewszedł Karl Etta Eyong, zszedł Petar Ratkov
  9. 64'Real SociedadJon Martin ŻK
  10. 71'Real Sociedadwszedł Yangel Herrera, zszedł Benat Turrientes
  11. 75'LevanteManu Sánchez ŻK
  12. 80'Levantewszedł Yanis Musuayi, zszedł Daniel Requena Sánchez
  13. 80'Levantewszedł Paco Cortés, zszedł Thiago Cruz Fernandez
  14. 81'LevanteYanis Musuayi ŻK
  15. 85'Real Sociedadwszedł Job Ochieng, zszedł Gonçalo Guedes
  16. 85'Real Sociedadwszedł Arsen Zakharyan, zszedł Orri Steinn Óskarsson
  17. 87'LevanteVíctor García ŻK
Statystyki meczu Real Sociedad — Levante
Real SociedadwskaźnikLevante
2.54oczekiwane gole (xG)0.70
17strzały6
3celne2
62%posiadanie piłki38%
2rzuty rożne3
14faule13
1obrony1
1żółte kartki3
co oznaczają te liczby
oczekiwane gole (xG)
Ile goli średnio dają strzały takiej jakości i z takich pozycji. Pokazuje, na ile wynik oddaje grę: 0,6 xG przy dwóch golach to skuteczność, a nie przewaga w grze.
ocena dostawcy
Ocena zawodnika za mecz od dostawcy statystyk — nie nasza. Liczona z akcji z piłką i bez niej; nie przeliczamy jej i podajemy tak, jak jest.

Wyjściowe składy

Real Sociedad

ustawienie 4-4-2 · trener P. Matarazzo

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 1Álex Remiro6.3
  • 17Sergio Gómez6.6
  • 19M. Sarr6.7
  • 6Jon Martín6.6
  • 22Héctor Fort7.0
  • 11Gonçalo Guedes7.0
  • 8Beñat Turrientes — najwyższa ocena dostawcy w meczu8.2
  • 4Jon Gorrotxategi7.2
  • 24L. Sučić6.8
  • 9O. Óskarsson7.7
  • 10Mikel Oyarzabal6.0
rezerwowi
  • 7Barrenetxeawszedł 62'7.2
  • 21Y. Herrerawszedł 71'6.2
  • 14T. Kubo
  • 13Unai Marrero
  • 15Pablo Marín
  • 3Aihen Muñoz
  • 12J. Ochiengwszedł 85'6.4
  • 16Jon Pacheco
  • 18Carlos Soler
  • 23A. Zakharyanwszedł 85'6.3
  • 5Zubeldia
  • 2J. Aramburuwszedł 62'6.3
Levante

ustawienie 4-4-2 · trener Luís Castro

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 13M. Ryan5.5
  • 23Manu Sánchez6.0
  • 3Ifeanyi Ndukwe6.5
  • 2A. Mandi6.5
  • 29Nacho Pérez6.9
  • 24T. Fernández6.8
  • 6Reque6.7
  • 8Jon Ander Olasagasti6.3
  • 7Brugui6.0
  • 10P. Ratkov6.1
  • 9Iván Romero6.2
rezerwowi
  • 27Paco Cortéswszedł 80'6.4
  • 14Jorge Cabello
  • 1Pablo Cuñat
  • 21Etta Eyongwszedł 62'6.1
  • 17Víctor Garcíawszedł 45'6.2
  • 11Yanis Musuayiwszedł 80'5.9
  • 32Primo
  • 20Oriol Rey
  • 33M. Santos
  • 5Hugo Sotelo
  • 16A. Tapewszedł 62'5.7
  • 22J. Toljan

Największa grupa modeli AI — na zwycięstwo drużyny Real Sociedad — zakład wszedł. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 4 modele AI — handicap Real Sociedad (−1). Jeszcze 6 — na to, że co najmniej jedna drużyna nie strzeli — zakład nie wszedł. Jeszcze jeden — na powyżej 2.5 gola.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 19.10 o 10:54 czasu polskiego

Real Sociedad nie przegrał żadnego z dwóch ostatnich meczów bezpośrednich z Levante: 2:0 u siebie w kwietniu 2026 roku i remis 1:1 na wyjeździe w grudniu 2025 roku. Wyjazdowy bilans Levante jest fatalny — ani jednego zwycięstwa, trzy remisy i dwie porażki, 0.3 gola na mecz w roli gościa oraz trzy z czterech wyjazdów bez strzelonej bramki. Gospodarze mają u siebie dwa zwycięstwa, remis i porażkę, a tabela LaLiga od razu pokazuje różnicę klas: szóste miejsce i 13 punktów przeciw siedemnastemu i 7. Rynek daje miejscowym trochę więcej niż połowę szans, a kurs 1.71 na faworyta z takimi danymi wygląda na wartościowy. Stawiamy na zwycięstwo Realu Sociedad.

Gdzie możemy się mylić

Niepokoi ofensywa samych gospodarzy: u siebie zaledwie 1.3 gola na mecz i trzy spotkania w tym sezonie bez strzelonej bramki. Real Sociedad łączy ligę z Ligą Europy, więc rotacja w składzie jest możliwa.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry · stan na 25.10
Real Sociedad
Ostatnie mecze: Real Sociedad
DataRywalBoiskoWynikRezultat
22.10LillestrømLiga EuropyW6:0Z
18.10MálagaW5:2xG 2.4–1.1Z
15.10Union Saint-GilloiseLiga EuropyW1:1xG 0.8–1.9R
11.10Deportivo La CoruñaD3:2xG 1.4–2.1Z
02.10Athletic Bilbaomecz towarzyskiD0:1P
20.09ValenciaW3:2xG 2.6–1.6Z
Levante
Ostatnie mecze: Levante
DataRywalBoiskoWynikRezultat
21.10Athletic BilbaoD3:1Z
16.10Deportivo La CoruñaW1:1xG 0.8–1.1R
12.10FC SevillaD3:3xG 1.9–2.2R
20.09VillarrealW1:3xG 0.5–4.3P
13.09FC BarcelonaD2:4P
06.09MálagaW0:0xG 0.8–1.5R

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaReal SociedadLevanteLaLiga
gole1.9 / 1.91.7 / 1.91.5
xG1.3 / 1.71.4 / 21.5
strzały14.1 / 16.611.9 / 15.913.5
strzały celne5.4 / 6.24.6 / 5.44.8
rzuty rożne7 / 4.93.4 / 5.44.9
faule12.2 / 9.810.2 / 12.712.3
żółte kartki2 / 2.61.3 / 2.12.2
mecze powyżej 2.578%67%
obie strzelały67%67%
czyste konta11%22%
bez gola33%33%
u siebie / na wyjeździe
gole1.3 / 1.50.4 / 1.4
średnia liczba goli2.81.8
mecze powyżej 2.575%40%
obie strzelały50%40%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 10

4–3–3wygrane: Real Sociedad · remisy · wygrane: Levante

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Real Sociedad — Levante2:004.04.26
Levante — Real Sociedad1:120.12.25
Levante — Real Sociedad2:106.05.22
Real Sociedad — Levante1:028.08.21
Real Sociedad — Levante1:007.03.21
Levante — Real Sociedad2:119.12.20
Levante — Real Sociedad1:106.07.20
Real Sociedad — Levante1:230.10.19
Real Sociedad — Levante1:115.03.19
Levante — Real Sociedad1:309.11.18

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: LaLiga
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
4Real Madryt86-0-219–818PZZPZ
5Real Sociedad95-1-317–1716ZPZZZ
6FC Sevilla84-2-213–1214RZZPR
16Racing Santander92-2-513–258ZPPRP
17Levante81-4-312–167RPPRR
18Elche91-4-411–177RPZRR

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej · stan na 18.10

Gole według minut

sezon ligowy
Real Sociedad
  • 0-1520
  • 16-3020
  • 31-4532
  • 46-6012
  • 61-7516
  • 76-9044
Levante
  • 0-1503
  • 16-3011
  • 31-4524
  • 46-6023
  • 61-7511
  • 76-90+64

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

Inne mecze kolejki

Wszystkie wyniki LaLigi
0:0Celta Vigo–Real BetisNasz typ:BTTS tak1.65typ nietrafionyza tym typem 14 z 16 modeli AI1 3.15X 3.432 2.291:2FC Barcelona–Real MadrytNasz typ:O 3.51.62typ nietrafionyZa tym zakładem lub odważniejszym — 6 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 21 1.59X 5.702 4.104:0Athletic Bilbao–GetafeNasz typ:U 2.51.67typ nietrafionyZa tym zakładem lub odważniejszym — 5 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 11 1.56X 4.032 6.64