21 paź
Bayern Monachium — Arsenal: typ AI na mecz
Mecz Bayern Monachium — Arsenal odbędzie się 21 października. Zakład modeli AI: powyżej 2.5 gola po kursie 1.62 (głosy: 8 z 15).
- Liga Mistrzów, kolejka 3 z 8
- +8°, słaby deszcz, wiatr 16 km/h
- Allianz Arena, Monachium
opublikowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Powyżej 2.5 gola
1.62zakład modeli AI · Za tym zakładem — 8 z 15, za innymi — 7
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki
prawdopodobny wynik
2:1 10%2:0 7%1:0 7%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 9 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Kursy na mecz
W ciągu 2 dni remis: kurs wzrósł z 3.68 do 3.75 — zakładów na remis jest mniej.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Powyżej 2.5: 1.62 → 1.62 od publikacjiZobacz
Ten rynek prawie się nie ruszył: Powyżej 2.5 1.62 → 1.62, Poniżej 2.5 2.31 → 2.32.
Zmiany kursów
| Kiedy | Powyżej 2.5 · nasz zakład | Poniżej 2.5 |
|---|---|---|
| 1.62+0.01 | 2.32−0.01 | |
| Publikacja naszego zakładu (powyżej 2.5 gola) po kursie 1.62 | ||
| 1.61−0.01 | 2.33+0.02 | |
| 1.62otwarcie | 2.31otwarcie | |
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI stawia na powyżej 2.5 gola. Jeszcze 4 — na to, że obie drużyny strzelą. Pozostałe głosy (3) — inne zakłady: zwycięstwo drużyny Bayern Monachium i podwójną szansę.
- 8 z 15O 2.5nasz zakładkurs 1.62ChatGPTDeepSeek
GeminiDeepSeek Flash
GLMMiniMaxMistralXiaomi MiMo - 4 z 15BTTS takkurs 1.51Claude
GrokQwen
Dots3-Note - 2 z 151kurs 2.16KimiNemotron Super
- 1 z 151Xkurs 1.36
Sonar
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 17.10 o 12:01 czasu polskiego
Bayern Monachium w ubiegłym sezonie przekroczył tę granicę we wszystkich 17 domowych meczach, a w rozpoczętym sezonie zdobył 19 goli w sześciu spotkaniach przy 24,3 strzału i 9,3 celnego na mecz. Arsenal z dorobkiem 12 bramek nie wygląda na zespół, który przyjedzie wygaszać grę: w listopadzie 2025 roku w meczu tych rywali padło 3:1, a w kwietniu 2024 roku 2:2. Kurs 1.62 na powyżej 2.5 gola w Lidze Mistrzów oddaje ten obraz, a obie ofensywy go podpierają — stawiamy właśnie na to.
Gdzie możemy się mylić
A co, jeśli goście usiądą głębiej i oddadzą piłkę za kontrolę stref? Na wyjazdach w ubiegłym sezonie Arsenal zachował czyste konto w 42% meczów, jego spotkania kończyły się średnio 2,4 gola, a linię 2.5 przebiły tylko w 47% przypadków. W tym sezonie xG londyńczyków w ataku utrzymuje się na poziomie 1,97 na mecz. Dodajmy, że domowe liczby Bayernu powstały przed letnimi zmianami w składach, i margines bezpieczeństwa tego typu nie jest tak duży, jak się wydaje.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 13.10 | Viking Stavanger | W | 3:3xG 3.5–0.6 | R |
| 10.10 | FC AugsburgBundesliga | W | 2:2xG 5.1–2.5 | R |
| 18.09 | Union BerlinBundesliga | D | 7:0xG 3.7–0.3 | Z |
| 13.09 | SV ElversbergBundesliga | W | 2:1xG 2.8–0.9 | Z |
| 10.09 | Bodø/Glimt | D | 5:0 | Z |
| 05.09 | Schalke 04Bundesliga | W | 0:0xG 1.9–0.2 | R |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 13.10 | Lille | D | 3:0xG 1.7–0.3 | Z |
| 10.10 | Leeds UnitedPremier League | D | 2:1xG 2.7–0.7 | Z |
| 19.09 | Brighton & Hove AlbionPremier League | W | 0:3xG 1.6–1.3 | P |
| 15.09 | Ipswich TownPuchar Ligi Angielskiej | W | 4:2 | Z |
| 12.09 | SunderlandPremier League | W | 2:0xG 1.9–1.8 | Z |
| 09.09 | SSC Napoli | W | 1:0 | Z |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Bezpośrednie mecze
4–3–3wygrane: Bayern Monachium · remisy · wygrane: Arsenal
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| Arsenal — Bayern Monachium | 3:1 | 26.11.25 | |
| Bayern Monachium — Arsenal | 1:0 | 17.04.24 | |
| Arsenal — Bayern Monachium | 2:2 | 09.04.24 | |
| Arsenal — Bayern Monachium | 2:1 | 18.07.19 | International Champions Cup |
| Bayern Monachium — Arsenal | 1:1 | 19.07.17 | International Champions Cup |
| Arsenal — Bayern Monachium | 1:5 | 07.03.17 | |
| Bayern Monachium — Arsenal | 5:1 | 15.02.17 | |
| Bayern Monachium — Arsenal | 5:1 | 04.11.15 | |
| Arsenal — Bayern Monachium | 2:0 | 20.10.15 | |
| Bayern Monachium — Arsenal | 1:1 | 11.03.14 |
- obie strzeliły w 8 z 10 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 6 z 10
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | Sporting Lizbona | 2 | 2-0-0 | 5–1 | 6 | ZZ |
| 7 | Arsenal | 2 | 2-0-0 | 4–0 | 6 | ZZ |
| 8 | Real Madryt | 2 | 2-0-0 | 6–4 | 6 | ZZ |
| 9 | Real Betis | 2 | 2-0-0 | 6–4 | 6 | ZZ |
| 10 | Bayern Monachium | 2 | 1-1-0 | 8–3 | 4 | ZR |
| 11 | Szachtar Donieck | 2 | 1-1-0 | 4–2 | 4 | RZ |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej