Przejdź do treści
Menu

21 paź

Bayern Monachium — Arsenal: typ AI na mecz

Mecz Bayern Monachium — Arsenal odbędzie się 21 października. Zakład modeli AI: powyżej 2.5 gola po kursie 1.62 (głosy: 8 z 15).

opublikowano czasu polskiego

Bayern Monachium
Arsenal

zakład modeli AI: Powyżej 2.5 gola

1.62

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 8 z 15, za innymi — 7

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:112%kurs 6.95

2:1 10%2:0 7%1:0 7%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 9 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 18.10 05:18

wynik12.15−0.01X3.75+0.0723.13+0.07
liczba goli 2.5O1.62 — zgodny z naszym zakłademU2.32+0.01
obie strzelątak1.51nie2.41−0.02
podw. szansa1X1.37+0.01121.27+0.01X21.69+0.01
handicapH1 −13.07−0.04H2 +11.34

W ciągu 2 dni remis: kurs wzrósł z 3.68 do 3.75 — zakładów na remis jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Powyżej 2.5: 1.62 → 1.62 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Powyżej 2.5 1.62 → 1.62, Poniżej 2.5 2.31 → 2.32.

Powyżej 2.51.62 → 1.62nasz zakładPoniżej 2.52.31 → 2.32
1.601.802.002.202.4016 paź17 paź18 paźPublikacja · 1.62Poniżej 2.5 2.32Powyżej 2.5 1.62

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Liczba goli 2.5
KiedyPowyżej 2.5 · nasz zakładPoniżej 2.5
1.62+0.012.32−0.01
Publikacja naszego zakładu (powyżej 2.5 gola) po kursie 1.62
1.61−0.012.33+0.02
1.62otwarcie2.31otwarcie
28 odczytów · kursy zmieniły się 2 razy

Najwięcej modeli AI stawia na powyżej 2.5 gola. Jeszcze 4 — na to, że obie drużyny strzelą. Pozostałe głosy (3) — inne zakłady: zwycięstwo drużyny Bayern Monachium i podwójną szansę.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 17.10 o 12:01 czasu polskiego

Bayern Monachium w ubiegłym sezonie przekroczył tę granicę we wszystkich 17 domowych meczach, a w rozpoczętym sezonie zdobył 19 goli w sześciu spotkaniach przy 24,3 strzału i 9,3 celnego na mecz. Arsenal z dorobkiem 12 bramek nie wygląda na zespół, który przyjedzie wygaszać grę: w listopadzie 2025 roku w meczu tych rywali padło 3:1, a w kwietniu 2024 roku 2:2. Kurs 1.62 na powyżej 2.5 gola w Lidze Mistrzów oddaje ten obraz, a obie ofensywy go podpierają — stawiamy właśnie na to.

Gdzie możemy się mylić

A co, jeśli goście usiądą głębiej i oddadzą piłkę za kontrolę stref? Na wyjazdach w ubiegłym sezonie Arsenal zachował czyste konto w 42% meczów, jego spotkania kończyły się średnio 2,4 gola, a linię 2.5 przebiły tylko w 47% przypadków. W tym sezonie xG londyńczyków w ataku utrzymuje się na poziomie 1,97 na mecz. Dodajmy, że domowe liczby Bayernu powstały przed letnimi zmianami w składach, i margines bezpieczeństwa tego typu nie jest tak duży, jak się wydaje.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Bayern Monachium
Ostatnie mecze: Bayern Monachium
DataRywalBoiskoWynikRezultat
13.10Viking StavangerW3:3xG 3.5–0.6R
10.10FC AugsburgBundesligaW2:2xG 5.1–2.5R
18.09Union BerlinBundesligaD7:0xG 3.7–0.3Z
13.09SV ElversbergBundesligaW2:1xG 2.8–0.9Z
10.09Bodø/GlimtD5:0Z
05.09Schalke 04BundesligaW0:0xG 1.9–0.2R
Arsenal
Ostatnie mecze: Arsenal
DataRywalBoiskoWynikRezultat
13.10LilleD3:0xG 1.7–0.3Z
10.10Leeds UnitedPremier LeagueD2:1xG 2.7–0.7Z
19.09Brighton & Hove AlbionPremier LeagueW0:3xG 1.6–1.3P
15.09Ipswich TownPuchar Ligi AngielskiejW4:2Z
12.09SunderlandPremier LeagueW2:0xG 1.9–1.8Z
09.09SSC NapoliW1:0Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Bezpośrednie mecze

ostatnie 10

4–3–3wygrane: Bayern Monachium · remisy · wygrane: Arsenal

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Arsenal — Bayern Monachium3:126.11.25
Bayern Monachium — Arsenal1:017.04.24
Arsenal — Bayern Monachium2:209.04.24
Arsenal — Bayern Monachium2:118.07.19International Champions Cup
Bayern Monachium — Arsenal1:119.07.17International Champions Cup
Arsenal — Bayern Monachium1:507.03.17
Bayern Monachium — Arsenal5:115.02.17
Bayern Monachium — Arsenal5:104.11.15
Arsenal — Bayern Monachium2:020.10.15
Bayern Monachium — Arsenal1:111.03.14

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Liga Mistrzów
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
6Sporting Lizbona22-0-05–16ZZ
7Arsenal22-0-04–06ZZ
8Real Madryt22-0-06–46ZZ
9Real Betis22-0-06–46ZZ
10Bayern Monachium21-1-08–34ZR
11Szachtar Donieck21-1-04–24RZ

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

21:00Real Madryt–RB LipskNasz typ:H1 (−1.5)1.71Za tym zakładem — 6 z 15, w tym samym kierunku — jeszcze 11 1.27X 6.482 9.4221:00Inter Mediolan–Szachtar DonieckNasz typ:H1 (−1.5)1.57Za tym zakładem — 5 z 14, w tym samym kierunku — jeszcze 11 1.21X 7.022 11.6021:00Club Brugge–RC LensNasz typ:O 2.51.61za tym typem 10 z 15 modeli AI1 2.09X 3.842 3.23