Przejdź do treści
Menu

20 paź

AS Roma — Slovan Bratysława: typ AI na mecz

Mecz AS Roma — Slovan Bratysława odbędzie się 20 października. Zakład modeli AI: handicap AS Roma (−2.5) po kursie 1.98 (głosy: 8 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 4).

opublikowano czasu polskiego

AS Roma
Slovan Bratysława

zakład modeli AI: Handicap AS Roma (−2.5)

1.98

Teraz 2.13 · 1.98 w chwili publikacji

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 8 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 4

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

2:013%kurs 7.02

3:0 12%1:0 9%4:0 9%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 9 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 18.10 05:18

wynik11.16+0.04X8.02−1.27215.93−2.92
liczba goli 3.5O1.80+0.01U2.02−0.02
obie strzelątak1.87−0.14nie1.86+0.12
podw. szansa1X1.03+0.01121.09+0.02X25.26−0.80
handicapH1 −2.52.13 — zgodny z naszym zakładem+0.15H2 +2.51.72−0.11

W ciągu 3 dni wygrana: Slovan Bratysława: kurs spadł z 18.85 do 15.93 — pieniądze płyną na gości.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — AS Roma −2.5: 1.98 → 2.13 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (handicap: AS Roma −2.5) wzrósł z 1.98 do 2.13: rynek ocenia go teraz jako mniej prawdopodobny.

AS Roma −2.51.98 → 2.13nasz zakładSlovan Bratysława +2.51.83 → 1.72
1.701.801.902.002.1030 godz.brak danych15 paź16 paź18 paźPublikacja · 1.98AS Roma −2.5 2.13Slovan Bratysława +2.5 1.72

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Handicap −2.5
KiedyAS Roma −2.5 · nasz zakładSlovan Bratysława +2.5
2.13+0.031.72−0.02
16 paź – 18 paź · brak odczytów przez 30 godz.
Publikacja naszego zakładu (handicap: AS Roma −2.5) po kursie 1.98
2.10+0.121.74−0.09
1.98pierwszy odczyt1.83pierwszy odczyt
25 odczytów · kursy zmieniły się 2 razy

Najwięcej modeli AI stawia na handicap AS Roma (−2.5). Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 5 modeli AI — handicap AS Roma (−1.5), zwycięstwo drużyny AS Roma i handicap AS Roma (−2). Jeszcze 2 — na to, że co najmniej jedna drużyna nie strzeli. Pozostałe głosy (2) — każdy na własny zakład: liczbę goli i „obie strzelą”.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 17.10 o 12:01 czasu polskiego

Slovan Bratysława w sześciu meczach nowego sezonu stracił 15 goli przy 10 strzelonych, a na wyjazdach celuje w światło bramki tylko 2.5 raza na mecz. AS Roma pod wodzą Gasperiniego notuje 1.86 xG na mecz przy 1.14 rywali, a w poprzednim sezonie u siebie traciła mniej niż pół bramki na spotkanie i zachowała czyste konto w 58% meczów. Kursy oddają tę różnicę: 1.19 na gospodarzy i 15.31 na Słowaków. W Lidze Mistrzów stawiamy na handicap (-2.5) dla AS Romy, kurs 1.98 — zwycięstwo różnicą co najmniej trzech bramek przeciwko takiej defensywie wygląda na realny scenariusz.

Gdzie możemy się mylić

Prognoza zapowiada burzę i 4 mm opadów, a ciężka murawa zbija tempo i pomaga tym, którzy cofają się do niskiego bloku. Do tego w ciągu dwóch dni kurs na AS Romę odpłynął z 1.12 do 1.19, a Slovan w poprzednim sezonie na wyjazdach strzelał w 56% meczów. Jedna stracona bramka i ten typ nie ma już żadnego marginesu.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Statystyki i forma

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
AS Roma
Ostatnie mecze: AS Roma
DataRywalBoiskoWynikRezultat
14.10Real MadrytD3:4xG 1.5–1.5P
11.10ComoSerie AW0:0xG 1.1–1.5R
19.09Inter MediolanSerie AD2:2R
14.09TorinoSerie AW2:0xG 1.9–0.9Z
10.09Fenerbahçe StambułW1:1R
05.09Atalanta BergamoSerie AD2:1xG 3.0–0.7Z
Slovan Bratysława
Ostatnie mecze: Slovan Bratysława
DataRywalBoiskoWynikRezultat
14.10VfB StuttgartD0:3xG 0.8–2.2P
10.10SkalicaSuperligaW1:1R
19.09KomárnoSuperligaW2:1Z
16.09NitrapucharW3:1Z
13.09ŽilinaSuperligaD3:3R
09.09Paris Saint-GermainW1:6P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Liga Mistrzów
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
24Bodø/Glimt21-0-11–53PZ
25AS Roma20-1-14–51RP
26PSV Eindhoven20-1-11–21RP
35Galatasaray Stambuł20-0-22–70PP
36Slovan Bratysława20-0-21–90PP

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

21:00Manchester City–AEK AtenyNasz typ:H1 (−2.5)1.65Za tym zakładem — 9 z 15, w tym samym kierunku — jeszcze 11 1.07X 12.992 28.0521:00VfB Stuttgart–Atlético MadrytNasz typ:22.27Za tym zakładem — 7 z 15, w tym samym kierunku — jeszcze 21 3.14X 3.792 2.1321:00Liverpool–VillarrealNasz typ:BTTS tak1.62za tym typem 10 z 15 modeli AI1 1.48X 4.672 6.08