Przejdź do treści
Menu

20 paź

Sabah Baku — Borussia Dortmund: typ AI na mecz

Mecz Sabah Baku — Borussia Dortmund odbędzie się 20 października. Zakład modeli AI: handicap Borussia Dortmund (−1.5) po kursie 1.93 (głosy: 6 z 15, w tym samym kierunku — jeszcze 1).

opublikowano czasu polskiego

Sabah Baku
Borussia Dortmund

zakład modeli AI: Handicap Borussia Dortmund (−1.5)

1.93

Teraz 1.81 · 1.93 w chwili publikacji

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 6 z 15, w tym samym kierunku — jeszcze 1

Panel podzielony

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

0:211%kurs 7.85

1:1 11%0:1 10%1:2 10%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 18.10 05:18

wynik18.75+1.10X5.95+0.5621.30−0.04
liczba goli 2.5O1.38−0.04U2.87+0.14
obie strzelątak1.70+0.02nie2.06−0.05
podw. szansa1X3.51+0.28121.13X21.08
handicapH1 +1.52.03+0.14H2 −1.51.81 — zgodny z naszym zakładem−0.12

W ciągu 3 dni wygrana: Sabah Baku: kurs wzrósł z 7.65 do 8.75 — zakładów na gospodarzy jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Borussia Dortmund −1.5: 1.93 → 1.81 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (handicap: Borussia Dortmund −1.5) spadł z 1.93 do 1.81: rynek ocenia go teraz jako bardziej prawdopodobny. Od 16 paź niższy kurs: Borussia Dortmund −1.5, 1.93 → 1.81; Sabah Baku +1.5: 1.89 → 2.03.

Sabah Baku +1.51.89 → 2.03Borussia Dortmund −1.51.93 → 1.81nasz zakład
1.801.902.0015 paź16 paź17 paź18 paźPublikacja · 1.93niższy kurs: Borussia Dortmund −1.5Sabah Baku +1.5 2.03Borussia Dortmund −1.5 1.81

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Handicap +1.5
KiedySabah Baku +1.5Borussia Dortmund −1.5 · nasz zakład
2.031.81+0.01
Publikacja naszego zakładu (handicap: Borussia Dortmund −1.5) po kursie 1.93
2.03+0.141.80−0.13
1.89otwarcie1.93otwarcie
40 odczytów · kursy zmieniły się 2 razy

Najwięcej modeli AI stawia na handicap Borussia Dortmund (−1.5). Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 2 modele AI — zwycięstwo drużyny Borussia Dortmund i handicap Borussia Dortmund (−1). Jeszcze 4 — na handicap Sabah Baku (+1.5). Pozostałe głosy (4) — inne zakłady: „obie strzelą” i liczbę goli.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 17.10 o 12:01 czasu polskiego

Borussia Dortmund w sześciu oficjalnych meczach sezonu strzeliła 12 goli i straciła 7, a w kreowaniu okazji jej przewaga jest wyraźna: xG 1,87 do 1,07, 5,7 celnego strzału i 52,7% posiadania piłki. Sabah Baku ma 13 trafień i pięć straconych bramek, ale okazji tworzy skromniej — trzy celne strzały i mniej piłki. Przez dwa dni kursy odsunęły się od gospodarzy: zwycięstwo Sabahu Baku podrożało z 7.65 do 8.77, a notowania gości zeszły z 1.34 do 1.30. Stawiamy na handicap (-1.5) dla Borussii Dortmund, kurs 1.93.

Gdzie możemy się mylić

U siebie azerbejdżański klub jest nieustępliwy: na koniec poprzedniego sezonu wygrał wszystkie pięć domowych spotkań ligowych, strzelając średnio 2,8 gola i tracąc 0,4. Te liczby powstały jednak przed letnimi transferami i zmianami trenerów. Ważniejsze jest to, że na wyjazdach Borussia rzadko zachowuje czyste konto — rywale strzelali jej w 59% takich meczów, a jedno trafienie w odpowiedzi wystarczy, by typ był nietrafiony.

  • Za zakładem — 6 z 15 modeli AI, w tym samym kierunku — jeszcze 1: to najczęstsza odpowiedź, ale ponad połowa wybrała coś innego.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Statystyki i forma

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Sabah Baku
Ostatnie mecze: Sabah Baku
DataRywalBoiskoWynikRezultat
13.10Slavia PragaD2:0xG 1.4–2.1Z
09.10Neftchi Bakuliga azerskaW0:0R
19.09Imisli FKliga azerskaD3:1Z
14.09Safa Bakuliga azerskaW3:0Z
10.09Manchester UnitedW0:4P
05.09Ziraliga azerskaD5:0Z
Borussia Dortmund
Ostatnie mecze: Borussia Dortmund
DataRywalBoiskoWynikRezultat
14.10Bodø/GlimtW0:1xG 0.8–1.2P
09.10Werder BremaBundesligaD2:2xG 2.4–1.4R
19.09VfB StuttgartBundesligaW1:0xG 1.3–0.9Z
12.09SC PaderbornBundesligaD3:0xG 1.8–0.5Z
08.09VillarrealD3:2xG 2.8–1.3Z
05.09TSG HoffenheimBundesligaW3:2xG 2.0–1.2Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Liga Mistrzów
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
17Manchester City21-0-14–43ZP
18Borussia Dortmund21-0-13–33ZP
19RC Lens21-0-13–43ZP
21RB Lipsk21-0-12–43PZ
22Sabah Baku21-0-12–43PZ
23Feyenoord Rotterdam21-0-14–73PZ

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

18:45Fenerbahçe Stambuł–Slavia PragaNasz typ:11.68za tym typem 7 z 15 modeli AI1 1.69X 4.122 4.6721:00Manchester City–AEK AtenyNasz typ:H1 (−2.5)1.65Za tym zakładem — 9 z 15, w tym samym kierunku — jeszcze 11 1.07X 12.992 28.0521:00VfB Stuttgart–Atlético MadrytNasz typ:22.27Za tym zakładem — 7 z 15, w tym samym kierunku — jeszcze 21 3.14X 3.792 2.13