Przejdź do treści
Menu

1 lis

Olympique Lyon — Angers: typ AI na mecz

Mecz Olympique Lyon — Angers odbędzie się 1 listopada. Zakład modeli AI: handicap Olympique Lyon (−1.5) po kursie 2.11.

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

Olympique Lyon
Angers

zakład modeli AI: Handicap Olympique Lyon (−1.5)

2.11

Rynek wycenia tę opcję na 45%

Teraz 2.08 · 2.11 w chwili publikacji

zakład modeli AI · Za tym zakładem lub odważniejszym w tym samym kierunku — 10 z 16, za innymi — 6

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 163 trafienia · 135 pudeł · 7 zwrotów · −5,80 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

2:010%kurs 7.24

1:1 10%2:1 10%1:0 8%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 27.10 16:19

wynik11.38−0.01X4.97+0.0627.13+0.21
liczba goli 2.5O1.56−0.01U2.44+0.04
obie strzelątak1.77+0.01nie1.97
podw. szansa1X1.09−0.01121.16X22.97+0.03
handicapH1 −1.52.08 — zgodny z naszym zakładem−0.03H2 +1.51.76+0.02

W ciągu 2 dni wygrana: Angers: kurs wzrósł z 6.92 do 7.13 — zakładów na gości jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Olympique Lyon −1.5: 2.11 → 2.08 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (handicap: Olympique Lyon −1.5) spadł z 2.11 do 2.08: rynek ocenia go teraz jako bardziej prawdopodobny.

Olympique Lyon −1.52.11 → 2.08nasz zakładAngers +1.51.74 → 1.76
1.801.902.002.102 dnibrak danych25 paź27 paźPublikacja · 2.11Olympique Lyon −1.5 2.08Angers +1.5 1.76

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Handicap −1.5
KiedyOlympique Lyon −1.5 · nasz zakładAngers +1.5
2.08−0.011.76
2.09−0.021.76+0.02
25 paź – 27 paź · brak odczytów przez 2 dni
Publikacja naszego zakładu (handicap: Olympique Lyon −1.5) po kursie 2.11
2.11otwarcie1.74otwarcie
4 odczyty · kursy zmieniły się 2 razy

Najwięcej modeli AI stawia na handicap Olympique Lyon (−1.5). Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 2 modele AI — handicap Olympique Lyon (−1). Jeszcze 6 — na powyżej 2.5 gola.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 25.10 o 15:42 czasu polskiego

Analiza napisana 25.10: od tego czasu drużyny zagrały kolejne mecze, a punkty, liczba spotkań lub miejsce w tabeli poniżej są już inne.

Lider Ligue 1 przyjmuje jedną z najsłabszych wyjazdowo ekip ligi, a handicap (−1.5) dla Olympique Lyon opiera się na domowych liczbach gospodarzy: trzy zwycięstwa w czterech spotkaniach, średnio 2,5 bramki strzelonej i 0,8 straconej. Samo zwycięstwo miejscowych to zaledwie kurs 1.39, więc gra toczy się o różnicę bramek. Angers z siedmioma punktami zajmuje 15. miejsce, na wyjazdach strzela 1,3 gola i traci po dwa, a w ostatnich pięciu kolejkach ma sześć bramek strzelonych i 12 straconych. W dziesięciu bezpośrednich meczach Olympique Lyon ma osiem zwycięstw przy jednym remisie i jednej porażce, a świeże przykłady pasują: 2:0 w maju 2025 roku i 3:0 na wyjeździe w grudniu 2024 roku.

Gdzie możemy się mylić

Wątpliwości też są. W kwietniu ci sami rywale rozeszli się bez bramek, a wysokie zwycięstwo nie zawsze jest w zasięgu Lyonu: w domu zachował czyste konto tylko w jednym z czterech meczów, a goście trafiali mu w trzech przypadkach. Terminarz nie pomaga — za plecami już 14 oficjalnych spotkań w trzech turniejach, a przed kolejnym tygodniem europejskich pucharów część podstawowego składu może dostać odpoczynek. Mimo tego stawiamy na handicap (−1.5) dla Olympique Lyon, kurs 2.11.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry · stan na 27.10
Olympique Lyon
Ostatnie mecze: Olympique Lyon
DataRywalBoiskoWynikRezultat
26.10Paris Saint-GermainW0:2P
22.10TSG HoffenheimLiga EuropyW0:3xG 0.9–2.1P
18.10OGC NiceD2:1xG 1.4–0.7Z
15.10Crystal PalaceLiga EuropyD3:2xG 2.1–1.6Z
09.10RC LensW1:2xG 1.0–1.3P
19.09Stade RennaisD4:0xG 3.1–1.4Z
Angers
Ostatnie mecze: Angers
DataRywalBoiskoWynikRezultat
25.10FC LorientD0:0R
18.10Olympique MarsyliaD2:5xG 2.1–2.8P
10.10Stade BrestoisW1:5xG 1.4–3.8P
19.09TroyesD2:0xG 2.3–1.0Z
12.09Le HavreW0:0R
06.09Stade RennaisD1:2P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaOlympique LyonAngersLigue 1
gole1.6 / 0.91.1 / 1.91.5
xG1.5 / 1.21.5 / 1.71.6
strzały12.1 / 12.512.9 / 16.413.4
strzały celne4.9 / 4.93.3 / 5.94.7
rzuty rożne4.3 / 6.46.4 / 5.94.6
faule11.4 / 13.411.1 / 12.512.3
żółte kartki1.4 / 21.5 / 1.51.8
mecze powyżej 2.550%50%
obie strzelały50%50%
czyste konta38%38%
bez gola25%38%
u siebie / na wyjeździe
gole2.5 / 0.81.3 / 2
średnia liczba goli3.33.3
mecze powyżej 2.575%67%
obie strzelały75%67%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 10

8–1–1wygrane: Olympique Lyon · remisy · wygrane: Angers

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Angers — Olympique Lyon0:005.04.26
Olympique Lyon — Angers1:019.09.25
Olympique Lyon — Angers2:017.05.25
Angers — Olympique Lyon0:307.12.24
Angers — Olympique Lyon1:325.02.23
Olympique Lyon — Angers5:003.09.22
Olympique Lyon — Angers3:203.04.22
Angers — Olympique Lyon3:015.08.21
Olympique Lyon — Angers3:011.04.21
Angers — Olympique Lyon0:122.11.20

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Ligue 1
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
4AS Monaco84-3-111–715RZRPR
5Olympique Lyon84-2-213–714RZPZP
6Paris84-2-213–914RZPZP
13Stade Brestois82-3-314–129PPZRP
14Angers82-2-49–158RZPPR
15Le Mans81-4-311–167RZPPR

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Gole według minut

sezon ligowy
Olympique Lyon
  • 0-1510
  • 16-3021
  • 31-4532
  • 46-6020
  • 61-7511
  • 76-9041
Angers
  • 0-1523
  • 16-3012
  • 31-4525
  • 46-6022
  • 61-7520
  • 76-9012

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Ligue 1
17:15Paris–AS MonacoNasz typ:12.26Za tym zakładem lub odważniejszym — 14 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 11 2.26X 3.572 2.9415:00RC Strasbourg–AJ AuxerreNasz typ:BTTS tak1.54za tym typem 10 z 16 modeli AI1 1.82X 3.892 3.9020:45Olympique Marsylia–ToulouseNasz typ:O 2.51.58za tym typem 8 z 16 modeli AI1 1.90X 3.852 3.60