Przejdź do treści
Menu

1 lis

Paris — AS Monaco: typ AI na mecz

Mecz Paris — AS Monaco odbędzie się 1 listopada. Zakład modeli AI: Paris wygra po kursie 2.26.

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

Paris
AS Monaco

zakład modeli AI: Paris wygra

2.26

Rynek wycenia tę opcję na 42%

zakład modeli AI · Za tym zakładem lub odważniejszym — 14 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 1

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 163 trafienia · 135 pudeł · 7 zwrotów · −5,80 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:113%kurs 6.79

2:1 9%1:2 7%1:0 7%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 7 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 27.10 04:19

wynik12.25 — zgodny z naszym zakładem−0.01X3.5822.94+0.01
liczba goli 2.5O1.71U2.14−0.02
obie strzelątak1.56nie2.28−0.01
podw. szansa1X1.39121.27−0.01X21.62−0.01
handicapH1 −13.41−0.01H2 +11.31
skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Paris: 2.26 → 2.25 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Paris 2.26 → 2.25, Remis 3.58 → 3.58, AS Monaco 2.93 → 2.94.

Paris2.26 → 2.25nasz zakładRemis3.58 → 3.58AS Monaco2.93 → 2.94
2.503.003.5025 paź27 paźPublikacja · 2.26Remis 3.58AS Monaco 2.94Paris 2.25

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyParis · nasz zakładRemisAS Monaco
2.25−0.013.582.94+0.01
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Paris) po kursie 2.26
2.26otwarcie3.58otwarcie2.93otwarcie
2 odczyty · kursy zmieniły się 1 raz

Najwięcej modeli AI stawia na zwycięstwo drużyny Paris. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 4 modele AI — zakład bez remisu na drużynę Paris i to, że Paris nie przegra. Jeszcze jeden — na powyżej 2.5 gola.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 25.10 o 15:42 czasu polskiego

Oba dotychczasowe bezpośrednie mecze padły łupem Paris: 1:0 w Monako w listopadzie 2025 roku i 4:1 w Paryżu w kwietniu 2026 roku. U siebie paryżanie wygrali trzy z czterech spotkań, strzelając średnio 2.3 gola i tracąc jednego, a w skali sezonu mają 1.73 xG w ataku wobec 1.17 u rywali. AS Monaco na wyjazdach zdobywa po jednej bramce na mecz, a powyżej 2.5 gola padło tam tylko w jednym z czterech spotkań. Rynek daje gospodarzom 42% szans, czyli więcej niż remisowi i zwycięstwu gości z osobna. Stawiamy na zwycięstwo Paris, kurs 2.26.

Gdzie możemy się mylić

Niepokoi wyjazdowa defensywa AS Monaco: 0.8 straconego gola na mecz i dwa czyste konta, a sam Paris trzy razy w tym sezonie nie trafił do siatki. Jeden ciasny wieczór bez skuteczności i miejscowi utkną na remisie.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry · stan na 27.10
Paris
Ostatnie mecze: Paris
DataRywalBoiskoWynikRezultat
24.10RC LensW1:2xG 0.4–1.1P
18.10Stade RennaisD4:3xG 3.7–3.1Z
10.10FC LorientW0:1xG 1.0–0.6P
19.09RC StrasbourgD2:1xG 1.1–0.2Z
12.09Olympique LyonD0:0R
06.09Olympique MarsyliaW3:2Z
AS Monaco
Ostatnie mecze: AS Monaco
DataRywalBoiskoWynikRezultat
25.10LilleD1:1xG 0.1–0.0R
22.10SC FreiburgLiga KonferencjiD3:0xG 1.3–0.8Z
18.10FC LorientW0:1xG 0.7–1.7P
15.10CSKA SofiaLiga KonferencjiW2:1xG 1.3–1.3Z
10.10ToulouseD2:2xG 1.3–1.5R
03.10Pisamecz towarzyskiD2:0Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaParisAS MonacoLigue 1
gole1.6 / 1.11.4 / 0.91.5
xG1.8 / 11.2 / 1.31.6
strzały13.3 / 9.612.9 / 12.113.4
strzały celne4.5 / 3.54.6 / 3.94.7
rzuty rożne3.5 / 3.94 / 4.84.6
faule14 / 11.512.5 / 11.412.3
żółte kartki2.4 / 1.82.3 / 1.81.8
mecze powyżej 2.563%38%
obie strzelały50%63%
czyste konta38%25%
bez gola38%13%
u siebie / na wyjeździe
gole2.3 / 11 / 0.8
średnia liczba goli3.31.8
mecze powyżej 2.575%25%
obie strzelały50%50%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 2

2–0–0wygrane: Paris · remisy · wygrane: AS Monaco

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Paris — AS Monaco4:110.04.26
AS Monaco — Paris0:101.11.25

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Ligue 1
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
3Lille84-3-111–615ZPZRR
4AS Monaco84-3-111–715RZRPR
5Olympique Lyon84-2-213–714RZPZP
6Paris84-2-213–914RZPZP
7RC Lens84-1-316–1213RPZZZ

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Gole według minut

sezon ligowy
Paris
  • 0-1521
  • 16-3031
  • 31-4510
  • 46-6031
  • 61-7503
  • 76-9052
AS Monaco
  • 0-1520
  • 16-3010
  • 31-4521
  • 46-6033
  • 61-7521
  • 76-9001

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Ligue 1
15:00RC Strasbourg–AJ AuxerreNasz typ:BTTS tak1.54za tym typem 10 z 16 modeli AI1 1.82X 3.892 3.9020:45Olympique Marsylia–ToulouseNasz typ:O 2.51.58za tym typem 8 z 16 modeli AI1 1.90X 3.842 3.6020:45Olympique Lyon–AngersNasz typ:H1 (−1.5)2.11za tym typem 10 z 16 modeli AI1 1.39X 4.972 7.07