Przejdź do treści
Menu

30 paź

OGC Nice — Stade Rennais: typ AI na mecz

Mecz OGC Nice — Stade Rennais odbędzie się 30 października. Zakład modeli AI: powyżej 2.5 gola po kursie 1.56.

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

OGC Nice
Stade Rennais

zakład modeli AI: Powyżej 2.5 gola

1.56

Rynek wycenia tę opcję na 62%

zakład modeli AI · Za tym zakładem lub odważniejszym w tym samym kierunku — 9 z 16, za innymi — 7

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 163 trafienia · 135 pudeł · 7 zwrotów · −5,80 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:112%kurs 7.31

1:2 8%2:1 8%2:2 7%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 7 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 27.10 16:19

wynik12.71+0.01X3.70−0.0122.37−0.01
liczba goli 2.5O1.56 — zgodny z naszym zakłademU2.44
obie strzelątak1.46nie2.58+0.02
podw. szansa1X1.56121.27X21.44−0.01
handicapH1 +11.27H2 −13.61+0.05
skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Powyżej 2.5: 1.56 → 1.56 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Powyżej 2.5 1.56 → 1.56, Poniżej 2.5 2.44 → 2.44.

Powyżej 2.51.56 → 1.56nasz zakładPoniżej 2.52.44 → 2.44
1.601.802.002.202.402 dnibrak danych25 paź27 paźPublikacja · 1.56Poniżej 2.5 2.44Powyżej 2.5 1.56

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Liczba goli 2.5
KiedyPowyżej 2.5 · nasz zakładPoniżej 2.5
1.562.44+0.01
1.562.43−0.01
25 paź – 27 paź · brak odczytów przez 2 dni
Publikacja naszego zakładu (powyżej 2.5 gola) po kursie 1.56
1.56otwarcie2.44otwarcie
4 odczyty · kursy zmieniły się 2 razy

Najwięcej modeli AI stawia na powyżej 2.5 gola. Jeszcze 7 — na to, że obie drużyny strzelą.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 25.10 o 15:42 czasu polskiego

Stade Rennais na wyjazdach gra całkowicie otwarcie: w trzech wyjazdowych meczach tego sezonu strzelał średnio 1,7 gola i tracił po trzy na mecz, a każda z tych podróży zakończyła się powyżej 2.5 gola. OGC Nice jest u siebie skuteczniejsze niż na wyjazdach, strzela po 1,3 gola, a w trzech z czterech domowych spotkań bramki padały z obu stron. W bezpośrednich meczach też rzadko ktoś zachowywał czyste konto: w marcu Stade Rennais rozbił rywala 4:0, w październiku 2025 roku OGC Nice wywiozło zwycięstwo 2:1, a w styczniu 2025 wygrało u siebie 3:2. Rynek daje 62% szans na trzy gole i więcej.

Gdzie możemy się mylić

Niepokoi atak Nice: osiem goli w ośmiu kolejkach Ligue 1 przy xG 0,99 i trzy mecze bez strzelonej bramki. U siebie miejscowi tracą zaledwie 0,8 gola na mecz, ale wtedy cały ciężar bramek spada na nich, a z kreowaniem okazji Nice ma na razie spory problem. Stawiamy na powyżej 2.5 gola, kurs 1.56.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry · stan na 27.10
OGC Nice
Ostatnie mecze: OGC Nice
DataRywalBoiskoWynikRezultat
23.10Stade BrestoisW2:1xG 0.5–2.6Z
18.10Olympique LyonW1:2xG 0.7–1.4P
11.10RC StrasbourgD2:1xG 1.3–0.6Z
20.09LilleD2:1xG 1.5–1.6Z
12.09AJ AuxerreW0:1P
05.09Le MansD1:1xG 1.1–1.3R
Stade Rennais
Ostatnie mecze: Stade Rennais
DataRywalBoiskoWynikRezultat
25.10RC StrasbourgD3:0Z
22.10Juventus TurynLiga EuropyW2:2xG 1.7–2.3R
18.10ParisW3:4xG 3.1–3.7P
15.10OFI KretaLiga EuropyD2:1xG 1.5–0.1Z
11.10AJ AuxerreD4:1xG 2.6–1.8Z
02.10Lavalmecz towarzyskiW0:1P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaOGC NiceStade RennaisLigue 1
gole1 / 1.32.3 / 1.81.5
xG1.1 / 1.72 / 2.21.6
strzały11.4 / 12.116.1 / 15.113.4
strzały celne3.5 / 4.86.1 / 5.64.7
rzuty rożne5.9 / 35.4 / 64.6
faule10.1 / 913 / 12.312.3
żółte kartki2.3 / 12.3 / 2.41.8
mecze powyżej 2.563%88%
obie strzelały63%63%
czyste konta13%25%
bez gola38%13%
u siebie / na wyjeździe
gole1.3 / 0.81.7 / 3
średnia liczba goli24.7
mecze powyżej 2.550%100%
obie strzelały75%67%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 10

5–1–4wygrane: OGC Nice · remisy · wygrane: Stade Rennais

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
OGC Nice — Stade Rennais0:408.03.26
Stade Rennais — OGC Nice1:226.10.25
Stade Rennais — OGC Nice2:010.05.25
OGC Nice — Stade Rennais3:203.01.25
Stade Rennais — OGC Nice2:013.01.24
OGC Nice — Stade Rennais2:005.11.23
OGC Nice — Stade Rennais2:106.05.23
Stade Rennais — OGC Nice2:102.01.23
OGC Nice — Stade Rennais1:102.04.22
Stade Rennais — OGC Nice1:212.12.21

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Ligue 1
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
1Paris Saint-Germain85-2-116–917ZZZZZ
2Stade Rennais85-1-218–1416ZPZPZ
3Lille84-3-111–615ZPZRR
9FC Lorient83-3-27–612RPZZR
10OGC Nice83-2-38–1011PZZPZ
11Toulouse82-4-212–1110RZRZR

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Gole według minut

sezon ligowy
OGC Nice
  • 0-1502
  • 16-3012
  • 31-4514
  • 46-6001
  • 61-7521
  • 76-9022
Stade Rennais
  • 0-1542
  • 16-3024
  • 31-4512
  • 46-6022
  • 61-7511
  • 76-9045

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Ligue 1
19:00Le Havre–Paris Saint-GermainNasz typ:H2 (−1.5)1.65za tym typem 12 z 16 modeli AI1 10.60X 6.752 1.2221:05Lille–RC LensNasz typ:BTTS tak1.55za tym typem 8 z 16 modeli AI1 2.35X 3.542 2.8420:45Troyes–Le MansNasz typ:BTTS tak1.65za tym typem 9 z 16 modeli AI1 2.24X 3.452 3.08