Przejdź do treści
Menu

ZAKOŃCZONY

Arsenal — Leeds United 2:1: wynik i kursy

Mecz Arsenal — Leeds United zakończył się wynikiem 2:1. Zakład modeli AI: handicap Arsenal (−1.5) po kursie 2.16; typ nie wszedł.

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

Arsenal
Leeds United

zakład modeli AI: Handicap Arsenal (−1.5)

2.16

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 13 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 1

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki

nie wszedł−1,00 j.
co oznaczają te liczby
wszedł / nie wszedł
Wynik zakładu po rozliczeniu kolejki: zysk lub strata przy stawce jednej jednostki po podanym kursie.

prawdopodobny wynik

1:113%

2:1 9% — ten wynik padł1:0 8%2:0 8%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Jakie były kursy na mecz

linia przed meczem, ostatnia aktualizacja 10.10 13:07

wynik11.42+0.10X4.56−0.5327.92−1.24
suma goli 2.5O1.81+0.08U2.04−0.08
obie strzelątak1.97−0.13nie1.77+0.10
podw. szansa1X1.09+0.03121.19+0.03X22.85−0.47
handicapH1 −1.52.23 — zgodny z naszym zakładem+0.24H2 +1.51.66−0.19

W ciągu 20 dni wygrana: Leeds United: kurs spadł z 9.16 do 7.92 — pieniądze płyną na gości.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Arsenal −1.5: 2.16 → 2.23 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (handicap: Arsenal −1.5) wzrósł z 2.16 do 2.23: rynek ocenia go teraz jako mniej prawdopodobny.

Arsenal −1.51.99 → 2.23nasz zakładLeeds United +1.51.85 → 1.66
1.802.002.2010 dnibrak danych3 dnibrak danych20 wrz22 wrz23 wrz24 wrz25 wrz26 wrz27 wrz7 paź10 paźPublikacja · 2.16Arsenal −1.5 2.23Leeds United +1.5 1.66

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Handicap −1.5
KiedyArsenal −1.5 · nasz zakładLeeds United +1.5
2.23+0.071.66−0.05
7 paź – 10 paź · brak odczytów przez 3 dni
Publikacja naszego zakładu (handicap: Arsenal −1.5) po kursie 2.16
2.16+0.171.71−0.14
27 wrz – 7 paź · brak odczytów przez 10 dni
1.99otwarcie1.85otwarcie
103 odczyty · kursy zmieniły się 2 razy

Jak przebiegł mecz

do przerwy 0:0

protokół meczu · 10.10 16:00

Leeds United objęło prowadzenie w 55. minucie, gola strzelił James Justin, asystował Gabriel Gudmundsson, a do przerwy trwał bezbramkowy remis. Arsenal wyrównał w 62. minucie golem Riccardo Calafiori po podaniu Ben White, a w 70. minucie Bruno Guimarães, najwyżej oceniony zawodnik meczu, ustalił wynik na 2:1, asystował Declan Rice. Arsenal dominował w posiadaniu, 58% wobec 42%, i miał xG 2.66 przy 0.74 Leeds United, mimo że padły tylko trzy gole w całym meczu. Leeds United zebrało cztery żółte kartki, Arsenal jedną. Stawialiśmy na zwycięstwo Arsenalu różnicą co najmniej dwóch bramek, kurs 2.16 - typ nietrafiony. Zwycięstwo Arsenalu przed meczem wyceniano na 1.42, remis na 4.56, wygraną Leeds United na 7.92. Obie drużyny strzelą wyceniano na 2.07, co się sprawdziło.

  1. 36'Leeds UnitedAo Tanaka ŻK
  2. 38'Leeds UnitedEthan Ampadu ŻK
  3. 39'Leeds UnitedDaniel Farke ŻK
  4. 55'Leeds UnitedJames Justin (Gabriel Gudmundsson)0:1
  5. 59'Leeds UnitedTarik Muharemovic ŻK
  6. 62'ArsenalRiccardo Calafiori (Ben White)1:1
  7. 63'Arsenalwszedł Jurriën Timber, zszedł Ben White
  8. 63'Arsenalwszedł Viktor Gyökeres, zszedł Kai Havertz
  9. 63'Arsenalwszedł Bruno Guimarães, zszedł Myles Lewis-Skelly
  10. 70'ArsenalBruno Guimarães (Declan Rice)2:1
  11. 71'Leeds Unitedwszedł Harry Wilson, zszedł Ao Tanaka
  12. 71'Leeds Unitedwszedł Brenden Aaronson, zszedł Noah Okafor
  13. 78'Leeds UnitedJames Justin ŻK
  14. 79'Leeds Unitedwszedł Lukas Nmecha, zszedł James Justin
  15. 82'Arsenalwszedł Piero Hincapié, zszedł Riccardo Calafiori
  16. 84'ArsenalMartin Odegaard ŻK
  17. 86'Leeds Unitedwszedł Jean Matteo Bahoya, zszedł Jayden Bogle
  18. 86'Leeds Unitedwszedł Jaka Bijol, zszedł Nico Elvedi
  19. 90'Arsenalwszedł Mikel Merino, zszedł Martin Odegaard
Statystyki meczu Arsenal — Leeds United
ArsenalwskaźnikLeeds United
2.66oczekiwane gole (xG)0.74
13strzały11
6celne5
58%posiadanie piłki42%
3rzuty rożne4
12faule20
4obrony4
1żółte kartki4
co oznaczają te liczby
oczekiwane gole (xG)
Ile goli średnio dają strzały takiej jakości i z takich pozycji. Pokazuje, na ile wynik oddaje grę: 0,6 xG przy dwóch golach to skuteczność, a nie przewaga w grze.
ocena dostawcy
Ocena zawodnika za mecz od dostawcy statystyk — nie nasza. Liczona z akcji z piłką i bez niej; nie przeliczamy jej i podajemy tak, jak jest.

Wyjściowe składy

Arsenal

ustawienie 4-2-3-1 · trener Mikel Arteta

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 1David Raya7.3
  • 33R. Calafiori7.5
  • 6Gabriel Magalhães6.3
  • 15E. Konsa6.9
  • 4B. White7.0
  • 49M. Lewis-Skelly6.7
  • 41D. Rice7.6
  • 20N. Madueke7.2
  • 8M. Ødegaard6.5
  • 7B. Saka6.4
  • 29K. Havertz6.3
rezerwowi
  • 14V. Gyökereswszedł 63'7.0
  • 56M. Dowman
  • 39Bruno Guimarães — najwyższa ocena dostawcy w meczuwszedł 63'8.1
  • 36Martín Zubimendi
  • 23Mikel Merinowszedł 90'0.0
  • 10E. Eze
  • 12J. Timberwszedł 63'6.6
  • 5P. Hincapiéwszedł 82'6.5
  • 13Kepa
Leeds United

ustawienie 3-4-2-1 · trener D. Farke

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 1J. Trafford5.7
  • 5T. Muharemović6.5
  • 30N. Elvedi6.7
  • 24J. Justin6.9
  • 3G. Gudmundsson7.5
  • 22A. Tanaka6.1
  • 4E. Ampadu6.6
  • 2J. Bogle5.9
  • 19N. Okafor6.0
  • 18A. Stach6.3
  • 9D. Calvert-Lewin6.1
rezerwowi
  • 14L. Nmechawszedł 79'6.3
  • 23J. Bahoyawszedł 86'6.3
  • 16M. Zetterer
  • 26M. Bard
  • 15J. Bijolwszedł 86'6.4
  • 8S. Longstaff
  • 44I. Gruev
  • 10H. Wilsonwszedł 71'6.2
  • 11B. Aaronsonwszedł 71'6.0

Najwięcej modeli AI — na handicap Arsenal (−1.5) — zakład nie wszedł. Bliskie zakłady w tę samą stronę: jeszcze 1 model AI — zwycięstwo drużyny Arsenal. Pozostałe głosy (2) — każdy na własny zakład: handicap Leeds United i sumę goli.

  • 13 z 16H1 (−1.5)nasz zakładkurs 2.16ChatGPTDeepSeekGeminiGrokKimiQwenDeepSeek FlashGLMMiniMaxMistralSonarDots3-NoteNemotron Ultranie weszło
  • 1 z 161w tę samą stronękurs 1.37Nemotron Superweszło
  • 1 z 16H2 (+1.5)kurs 1.71Claudeweszło
  • 1 z 16O 2.5kurs 1.78Xiaomi MiMoweszło

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 09.10 o 13:17 czasu polskiego

Arsenal zajmuje drugie miejsce z 12 punktami po pięciu kolejkach, a przed własną publicznością zdobywa średnio 2,5 gola przy 0,5 straconego. Oba domowe spotkania przekroczyły linię 2.5 gola. W meczach bezpośrednich różnica jest jeszcze wyraźniejsza: w dziewięciu ostatnich spotkaniach osiem zwycięstw Arsenalu i jeden remis. W styczniu Leeds United przegrał u siebie 0:4, a w sierpniu na Emirates Arsenal wygrał 5:0.

Wyjazdowy atak Leeds United to około jednego gola na mecz i przy takiej różnicy stawiamy na handicap (-1.5) dla Arsenalu. Wszystko zależy od tego, czy gospodarze będą chcieli dobijać rywala już po drugiej bramce.

Gdzie możemy się mylić

Na wyjazdach Leeds United raczej gra ostrożnie i wygasza mecz: ani jednego spotkania z trzema strzelonymi golami, jedno czyste konto, dziewięć punktów i piąte miejsce po pięciu kolejkach. Kurs na zwycięstwo Arsenalu w ciągu 17 dni podniósł się z 1.32 do 1.37, a wygrana jedną bramką nie da temu typowi żadnych szans.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Arsenal
Ostatnie mecze: Arsenal
DataRywalBoiskoWynikRezultat
19.09Brighton & Hove AlbionW0:3P
15.09Ipswich TownPuchar Ligi AngielskiejW4:2Z
12.09SunderlandW2:0Z
09.09SSC NapoliLiga MistrzówW1:0Z
06.09ChelseaD2:1Z
Leeds United
Ostatnie mecze: Leeds United
DataRywalBoiskoWynikRezultat
20.09Crystal PalaceD0:0R
14.09Newcastle UnitedD4:1Z
09.09ChelseaPuchar Ligi AngielskiejW3:6P
05.09Brighton & Hove AlbionW1:1R
30.08BrentfordD1:1R

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaArsenalLeeds UnitedPremier League
gole1.6 / 0.81.4 / 0.61.4
xG1.7 / 0.81.5 / 1.31.5
strzały13 / 10.612.2 / 14.613.9
strzały celne4.8 / 2.83.6 / 4.24.4
rzuty rożne5 / 3.24.4 / 4.84.7
faule10.2 / 15.410.6 / 13.211.4
żółte kartki1.4 / 3.61.4 / 2.81.9
mecze powyżej 2.560%20%
obie strzelały20%60%
czyste konta60%40%
bez gola20%20%
u siebie / na wyjeździe
gole2.5 / 0.51 / 0.5
średnia suma goli31.5
mecze powyżej 2.5100%0%
obie strzelały50%50%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 9

8–1–0wygrane: Arsenal · remisy · wygrane: Leeds United

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Leeds United — Arsenal0:431.01.26
Arsenal — Leeds United5:023.08.25
Arsenal — Leeds United4:101.04.23
Leeds United — Arsenal0:116.10.22
Arsenal — Leeds United2:108.05.22
Leeds United — Arsenal1:418.12.21
Arsenal — Leeds United2:026.10.21Puchar Ligi Angielskiej
Arsenal — Leeds United4:214.02.21
Leeds United — Arsenal0:022.11.20
0:2Sunderland–Brighton & Hove AlbionNasz typ:2typ trafionyZa tym zakładem — 11 z 15, w tę samą stronę — jeszcze 11 3.08X 3.432 2.315:1Chelsea–BournemouthNasz typ:BTTS taktyp trafionyza tym typem 11 z 16 modeli AI1 1.83X 3.922 4.112:1Ipswich Town–FulhamNasz typ:U 2.5typ nietrafionyza tym typem 9 z 15 modeli AI1 2.74X 3.472 2.51