Przejdź do treści
Menu

31 paź

Bournemouth — Leeds United: typ AI na mecz

Mecz Bournemouth — Leeds United odbędzie się 31 października. Zakład modeli AI: Bournemouth wygra po kursie 2.17; Leeds United jest bez zwycięstwa od 4 meczów.

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

Bournemouth
Leeds United

zakład modeli AI: Bournemouth wygra

2.17

Rynek wycenia tę opcję na 43%

Teraz 2.15 · 2.17 w chwili publikacji

zakład modeli AI · Za tym zakładem lub odważniejszym — 12 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 1

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 163 trafienia · 135 pudeł · 7 zwrotów · −5,80 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:113%kurs 6.54

2:1 9%1:0 8%2:0 8%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 7 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 27.10 04:17

wynik12.15 — zgodny z naszym zakładem−0.02X3.38−0.0523.36+0.04
liczba goli 2.5O1.84U1.97+0.01
obie strzelątak1.66nie2.12
podw. szansa1X1.31−0.02121.30−0.01X21.69+0.01
handicapH1 −13.17−0.09H2 +11.35+0.02

W ciągu 1 dnia remis: kurs spadł z 3.43 do 3.38 — pieniądze płyną na remis.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Bournemouth: 2.17 → 2.15 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (wygrana: Bournemouth) spadł z 2.17 do 2.15: rynek ocenia go teraz jako bardziej prawdopodobny.

Bournemouth2.17 → 2.15nasz zakładRemis3.43 → 3.38Leeds United3.32 → 3.36
2.503.003.5018 godz.brak danych25 paź26 paź27 paźPublikacja · 2.17Remis 3.38Leeds United 3.36Bournemouth 2.15

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyBournemouth · nasz zakładRemisLeeds United
2.15−0.013.38−0.033.36+0.05
25 paź – 26 paź · brak odczytów przez 18 godz.
2.16−0.013.41−0.023.31−0.01
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Bournemouth) po kursie 2.17
2.17otwarcie3.43otwarcie3.32otwarcie
8 odczytów · kursy zmieniły się 2 razy

Najwięcej modeli AI stawia na zwycięstwo drużyny Bournemouth. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 3 modele AI — zakład bez remisu na drużynę Bournemouth i to, że Bournemouth nie przegra. Pozostałe głosy (3) — każdy na własny zakład: „obie strzelą”, podwójną szansę i liczbę goli.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 25.10 o 17:37 czasu polskiego

Analiza napisana 25.10: od tego czasu drużyny zagrały kolejne mecze, a punkty, liczba spotkań lub miejsce w tabeli poniżej są już inne.

U siebie Bournemouth zanotowało w lidze jedno zwycięstwo, dwa remisy i jedną porażkę, strzelając 1.3 i tracąc po bramce na mecz. Na wszystkich frontach bilans wygląda jednak znacznie lepiej: 24 gole strzelone przy 14 straconych, 17.2 strzału na spotkanie i xG 2.05 do 0.98. Leeds United odpowiada 12.7 strzału i o wiele skromniejszą przewagą w xG — 1.51 do 1.43.

Na wyjazdach goście grają równo po jednym golu w obie strony, a w dwóch trzecich ich meczów na wyjazdach strzelały obie drużyny, więc obrona Leeds w tym sezonie nie była nieprzejezdna. Zdaniem bukmacherów gospodarze mają 43% szans, a Leeds United wyraźnie mniej. Kurs przez całą dobę nawet nie drgnął.

Gdzie możemy się mylić

Ryzyko siedzi w historii bezpośrednich meczów: w ośmiu spotkaniach Bournemouth ma tylko dwa zwycięstwa przy dwóch remisach i czterech porażkach, a dwa ostatnie skończyły się 2:2. Leeds United jest też wyżej w tabeli — dziewiąte miejsce z 10 punktami wobec trzynastego u miejscowych, a na remis przypada 28%. Mimo tego stawiamy na zwycięstwo Bournemouth, kurs 2.17.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry · stan na 27.10
Bournemouth
Ostatnie mecze: Bournemouth
DataRywalBoiskoWynikRezultat
25.10Manchester UnitedW3:0xG 2.2–1.0Z
22.10AC MilanLiga EuropyD3:0xG 3.2–0.2Z
18.10SunderlandD2:0xG 4.4–0.1Z
15.10Sturm GrazLiga EuropyD3:0xG 2.6–0.4Z
10.10ChelseaW1:5xG 1.4–1.1P
20.09LiverpoolD0:1xG 0.8–1.6P
Leeds United
Ostatnie mecze: Leeds United
DataRywalBoiskoWynikRezultat
25.10SunderlandW0:0R
18.10Manchester UnitedD1:1xG 1.5–0.9R
10.10ArsenalW1:2xG 0.6–2.3P
20.09Crystal PalaceD0:0xG 1.3–1.1R
14.09Newcastle UnitedD4:1Z
09.09ChelseaPuchar Ligi AngielskiejW3:6P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaBournemouthLeeds UnitedPremier League
gole1.5 / 1.61.1 / 0.81.4
xG1.8 / 1.21.3 / 1.31.4
strzały14.5 / 10.511.9 / 14.313.6
strzały celne5 / 3.94 / 4.34.3
rzuty rożne4.6 / 44.1 / 4.14.7
faule13.5 / 12.112.9 / 11.611.6
żółte kartki2.8 / 1.81.9 / 2.32
mecze powyżej 2.563%25%
obie strzelały63%63%
czyste konta25%38%
bez gola13%25%
u siebie / na wyjeździe
gole1.3 / 10.8 / 0.8
średnia liczba goli2.31.5
mecze powyżej 2.525%25%
obie strzelały50%50%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 8

2–2–4wygrane: Bournemouth · remisy · wygrane: Leeds United

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Bournemouth — Leeds United2:222.04.26
Leeds United — Bournemouth2:227.09.25
Bournemouth — Leeds United4:130.04.23
Leeds United — Bournemouth4:305.11.22
Leeds United — Bournemouth1:020.01.15Championship
Bournemouth — Leeds United1:316.09.14Championship
Bournemouth — Leeds United4:125.03.14Championship
Leeds United — Bournemouth2:101.10.13Championship

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Premier League
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
6Brentford82-5-114–911RZRPR
7Leeds United82-5-19–611ZRPRR
8Newcastle United83-2-312–1411PZPPZ
12Ipswich Town83-1-412–1610ZPZPR
13Bournemouth82-3-312–139RPPZZ
14Tottenham Hotspur82-3-38–109RPRZZ

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Gole według minut

sezon ligowy
Bournemouth
  • 0-1522
  • 16-3010
  • 31-4523
  • 46-6033
  • 61-7502
  • 76-9004
Leeds United
  • 0-1510
  • 16-3000
  • 31-4523
  • 46-6030
  • 61-7503
  • 76-9021

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

16:00Manchester City–Brighton & Hove AlbionNasz typ:O 2.51.45za tym typem 10 z 16 modeli AI1 1.67X 4.242 4.4616:00Coventry City–SunderlandNasz typ:BTTS tak1.68za tym typem 8 z 16 modeli AI1 2.97X 3.372 2.3516:00Hull City–Ipswich TownNasz typ:BTTS tak1.59za tym typem 9 z 16 modeli AI1 2.60X 3.402 2.63