ZAKOŃCZONY
Coventry City — Newcastle United 4:1: wynik i kursy
Mecz Coventry City — Newcastle United zakończył się wynikiem 4:1. Zakład modeli AI: Newcastle United wygra po kursie 2.09; typ nie wszedł.
- Sędzia: John Brooks · 4,2 żółtych kartek na mecz
- Premier League, kolejka 6 z 38
- +17°, pochmurno
- The Coventry Building Society Arena, Coventry
opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Newcastle United wygra
2.09zakład modeli AI · Za tym zakładem — 11 z 16, za innymi — 5
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki
co oznaczają te liczby
- wszedł / nie wszedł
- Wynik zakładu po rozliczeniu kolejki: zysk lub strata przy stawce jednej jednostki po podanym kursie.
prawdopodobny wynik
2:1 9%1:2 8%1:0 7%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Jakie były kursy na mecz
W ciągu 22 dni wygrana: Newcastle United: kurs wzrósł z 2.08 do 2.13 — zakładów na gości jest mniej.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Newcastle United: 2.09 → 2.13 od publikacjiZobacz
Od publikacji kurs naszego zakładu (wygrana: Newcastle United) wzrósł z 2.09 do 2.13: rynek ocenia go teraz jako mniej prawdopodobny.
Zmiany kursów
| Kiedy | Coventry City | Remis | Newcastle United · nasz zakład |
|---|---|---|---|
| 3.31+0.06 | 3.59+0.03 | 2.13−0.03 | |
| 3.25+0.08 | 3.56+0.01 | 2.16−0.04 | |
| 3.17+0.03 | 3.55 | 2.20−0.01 | |
| 3.14−0.01 | 3.55−0.01 | 2.21 | |
| 3.15 | 3.56−0.01 | 2.21 | |
| 3.15+0.01 | 3.57−0.01 | 2.21+0.01 | |
| 3.14+0.02 | 3.58 | 2.20−0.01 | |
| 3.12−0.13 | 3.58+0.01 | 2.21+0.06 | |
| 3.25+0.01 | 3.57+0.01 | 2.15 | |
| 3.24−0.01 | 3.56 | 2.15 | |
| 3.25+0.01 | 3.56−0.01 | 2.15 | |
| 3.24−0.01 | 3.57−0.01 | 2.15+0.06 | |
| 7 paź – 10 paź · brak odczytów przez 3 dni | |||
| Publikacja naszego zakładu (wygrana: Newcastle United) po kursie 2.09 | |||
| 3.25−0.06 | 3.58+0.03 | 2.09+0.01 | |
| 27 wrz – 7 paź · brak odczytów przez 10 dni | |||
| 3.31otwarcie | 3.55otwarcie | 2.08otwarcie | |
Jak przebiegł mecz
- 6'
Jack Rudoni rzut karny1:0 - 48'
Sidiki Cherif2:0 - 59'
wszedł Amar Dedić, zszedł Lewis Miley - 59'
wszedł Bazoumana Touré, zszedł Jacob Murphy - 59'
wszedł Joelinton, zszedł Joe Willock - 61'
wszedł Tatsuhiro Sakamoto, zszedł Ephron Mason-Clark - 66'
Milan van Ewijk ŻK - 70'
Sven Botman (Nico González)2:1 - 78'
wszedł Frank Onyeka, zszedł Caleb Yirenkyi - 78'
wszedł Ellis Simms, zszedł Sidiki Cherif - 78'
wszedł William Osula, zszedł Yoane Wissa - 81'
Ellis Simms (Brandon Thomas-Asante)3:1 - 81'
Joelinton ŻK - 83'
wszedł Victor Torp, zszedł Jack Rudoni - 83'
wszedł Stephen Mfuni, zszedł Matt Grimes - 86'
Stephen Mfuni (Jay Dasilva)4:1 - 90'
wszedł Dan Burn, zszedł Bazoumana Touré
| Coventry City | wskaźnik | Newcastle United |
|---|---|---|
| 1.47 | oczekiwane gole (xG) | 1.87 |
| 9 | strzały | 19 |
| 6 | celne | 6 |
| 33% | posiadanie piłki | 67% |
| 2 | rzuty rożne | 6 |
| 3 | faule | 10 |
| 4 | obrony | 2 |
| 1 | żółte kartki | 1 |
co oznaczają te liczby
- oczekiwane gole (xG)
- Ile goli średnio dają strzały takiej jakości i z takich pozycji. Pokazuje, na ile wynik oddaje grę: 0,6 xG przy dwóch golach to skuteczność, a nie przewaga w grze.
- ocena dostawcy
- Ocena zawodnika za mecz od dostawcy statystyk — nie nasza. Liczona z akcji z piłką i bez niej; nie przeliczamy jej i podajemy tak, jak jest.
Wyjściowe składy
- 19C. Rushworth6.7
- 3J. Dasilva7.2
- 4B. Thomas6.7
- 2E. Pinnock6.2
- 27M. van Ewijk6.4
- 6M. Grimes6.4
- 8Caleb Marfo Yirenkyi6.6
- 10E. Mason-Clark6.2
- 5J. Rudoni6.3
- 23B. Thomas-Asante7.1
- 49S. Cherif7.4
- 38G. Hamer
- 29V. Torpwszedł 83'6.5
- 16F. Onyekawszedł 78'6.8
- 7T. Sakamotowszedł 61'6.0
- 22J. Latibeaudiere
- 12S. Mfuniwszedł 83'7.5
- 25D. Bentley
- 9E. Simmswszedł 78'7.4
- 34Y. Gboho
- 21L. Horníček5.8
- 3L. Hall6.1
- 4S. Botman7.5
- 12M. Thiaw5.9
- 67L. Miley6.2
- 28J. Willock6.6
- 6Nico González — najwyższa ocena dostawcy w meczu7.7
- 11H. Barnes6.7
- 9Y. Wissa6.0
- 23J. Murphy6.1
- 20M. Fernandez-Pardo6.0
- 10W. Osulawszedł 78'6.4
- 1N. Pope
- 37A. Dedićwszedł 59'5.8
- 5F. Schär
- 33D. Burnwszedł 90'0.0
- 8A. Bamba
- 7Joelintonwszedł 59'5.4
- 17B. Touréwszedł 59'6.6
- 14Sean Steur
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI — na zwycięstwo drużyny Newcastle United — zakład nie wszedł. Jeszcze 2 — na to, że co najmniej jedna drużyna nie strzeli — zakład nie wszedł. Pozostałe głosy (3) — każdy na własny zakład: sumę goli, podwójną szansę i zwycięstwo drużyny Coventry City.
- 11 z 162nasz zakładkurs 2.09ChatGPTDeepSeek
Gemini
GrokQwenDeepSeek Flash
GLMMistral
SonarNemotron SuperNemotron Ultranie weszło - 2 z 16BTTS niekurs 2.38KimiMiniMaxnie weszło
- 1 z 16O 2.5kurs 1.66
Dots3-Noteweszło - 1 z 161Xkurs 1.71Claudeweszło
- 1 z 161kurs 3.25Xiaomi MiMoweszło
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 09.10 o 13:17 czasu polskiego
Mecz zapowiada się tak, że Coventry City przez długie fragmenty będzie tylko bronić swojej bramki. Gospodarze są 18. z trzema punktami po pięciu kolejkach, w ostatnich pięciu spotkaniach strzelili jednego gola i stracili 10, a u siebie wciąż nie trafili do siatki: zero bramek strzelonych i sześć straconych w dwóch meczach. Newcastle United z ośmioma punktami zajmuje dziewiąte miejsce, ma równy bilans bramkowy (dziewięć strzelonych, dziewięć straconych), a w połowie wyjazdów zachowało czyste konto. Zdaniem bukmacherów goście są zdecydowanym faworytem: kurs 2.09 na ich zwycięstwo odpowiada około 45% szans, a Coventry City wyceniono na 3.25.
Gdzie możemy się mylić
Swój ostatni mecz Coventry City jednak wygrało i u siebie zagra odważniej, niż sugerują te liczby. Wyjazdy Newcastle United też wyglądają nierówno — w pięciu ostatnich spotkaniach dwa remisy i porażka — a domowa statystyka gospodarzy pochodzi zaledwie z dwóch meczów. Mimo to stawiamy na zwycięstwo Newcastle United, kurs 2.09.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 19.09 | Nottingham Forest | W | 1:0 | Z |
| 16.09 | Aston VillaPuchar Ligi Angielskiej | D | 1:3 | P |
| 13.09 | Brighton & Hove Albion | D | 0:5 | P |
| 05.09 | Manchester City | W | 0:1 | P |
| 29.08 | Hull City | D | 0:1 | P |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 19.09 | Hull City | D | 2:1 | Z |
| 14.09 | Leeds United | W | 1:4 | P |
| 08.09 | MillwallPuchar Ligi Angielskiej | W | 1:0 | Z |
| 05.09 | Bournemouth | D | 2:2 | R |
| 29.08 | Tottenham Hotspur | W | 2:0 | Z |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | Premier League | ||
|---|---|---|---|
| gole | 0.2 / 2 | 1.8 / 1.8 | 1.4 |
| xG | 1 / 1.7 | 1.1 / 1.8 | 1.5 |
| strzały | 10.2 / 17.4 | 10.2 / 19.6 | 13.9 |
| strzały celne | 3.2 / 4.4 | 3.6 / 5.6 | 4.4 |
| rzuty rożne | 4 / 4.6 | 4.4 / 6 | 4.7 |
| faule | 12 / 10.4 | 12.2 / 13 | 11.4 |
| żółte kartki | 0.8 / 1.6 | 2.4 / 2.4 | 1.9 |
| mecze powyżej 2.5 | 40% | 80% | |
| obie strzelały | 0% | 80% | |
| czyste konta | 20% | 20% | |
| bez gola | 80% | 0% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 0 / 3 | 1.5 / 2 | |
| średnia suma goli | 3 | 3.5 | |
| mecze powyżej 2.5 | 50% | 50% | |
| obie strzelały | 0% | 50% | |
- Coventry City: mniej goli niż średnia ligi — 0,2 wobec 1,4
- Newcastle United: więcej goli niż średnia ligi — 1,8 wobec 1,4
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Coventry City tylko mecze domowe w sezonie, dla Newcastle United tylko wyjazdowe