ZAKOŃCZONY
Crystal Palace — Nottingham Forest 3:1: wynik i kursy
Mecz Crystal Palace — Nottingham Forest zakończył się wynikiem 3:1. Zakład modeli AI — obie drużyny strzelą: tak, po kursie 1.74; typ wszedł.
- Sędzia: Peter Bankes · 3,8 żółtych kartek na mecz
- Premier League, kolejka 6 z 38
- +14°, pochmurno
- Selhurst Park, Londyn
opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Obie drużyny strzelą: tak
1.74zakład modeli AI · Za tym zakładem — 11 z 15, za innymi — 4
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki
co oznaczają te liczby
- wszedł / nie wszedł
- Wynik zakładu po rozliczeniu kolejki: zysk lub strata przy stawce jednej jednostki po podanym kursie.
prawdopodobny wynik
1:2 9%2:1 7%0:2 7%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Jakie były kursy na mecz
W ciągu 21 dni wygrana: Crystal Palace: kurs wzrósł z 2.63 do 2.79 — zakładów na gospodarzy jest mniej.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — obie drużyny strzelą: 1.74 → 1.66 od publikacji · Nottingham Forest — nowy faworyt w 1X2Zobacz
Od publikacji kurs naszego zakładu (obie drużyny strzelą) spadł z 1.74 do 1.66: rynek ocenia go teraz jako bardziej prawdopodobny.
Zmiany kursów
| Kiedy | Tak · nasz zakład | Nie |
|---|---|---|
| 1.66 | 2.13+0.01 | |
| 1.66 | 2.12−0.01 | |
| 1.66+0.01 | 2.13 | |
| 1.65−0.09 | 2.13+0.05 | |
| 7 paź – 10 paź · brak odczytów przez 3 dni | ||
| Publikacja naszego zakładu (obie drużyny strzelą) po kursie 1.74 | ||
| 1.74−0.02 | 2.08+0.13 | |
| 27 wrz – 7 paź · brak odczytów przez 10 dni | ||
| 1.76otwarcie | 1.95otwarcie | |
Jak przebiegł mecz
- 3'
Dan Ndoye0:1 - 16'
Jefferson Lerma ŻK - 41'
Daichi Kamada (Quinten Timber)1:1 - 45+4'
Jefferson Lerma (Adam Wharton)2:1 - 59'
Yeremy Pino3:1 - 60'
Yeremy Pino ŻK - 66'
wszedł Ibrahim Sangaré, zszedł Xaver Schlager - 72'
wszedł Callum Hudson-Odoi, zszedł Dan Ndoye - 72'
wszedł Chris Wood, zszedł Liam Delap - 72'
wszedł Honest Ahanor, zszedł Jefferson Lerma - 73'
Ola Aina ŻK - 83'
wszedł Ismaila Sarr, zszedł Yeremy Pino - 83'
wszedł Eddie Nketiah, zszedł Jörgen Strand Larsen - 83'
wszedł Arnaud Kalimuendo, zszedł Ola Aina - 90'
wszedł Dwight McNeil, zszedł Daichi Kamada - 90+4'
Murillo Santiago ŻK
| Crystal Palace | wskaźnik | Nottingham Forest |
|---|---|---|
| 2.42 | oczekiwane gole (xG) | 2.98 |
| 13 | strzały | 24 |
| 7 | celne | 6 |
| 43% | posiadanie piłki | 57% |
| 5 | rzuty rożne | 8 |
| 11 | faule | 10 |
| 4 | obrony | 4 |
| 2 | żółte kartki | 2 |
co oznaczają te liczby
- oczekiwane gole (xG)
- Ile goli średnio dają strzały takiej jakości i z takich pozycji. Pokazuje, na ile wynik oddaje grę: 0,6 xG przy dwóch golach to skuteczność, a nie przewaga w grze.
- ocena dostawcy
- Ocena zawodnika za mecz od dostawcy statystyk — nie nasza. Liczona z akcji z piłką i bez niej; nie przeliczamy jej i podajemy tak, jak jest.
Wyjściowe składy
- 44W. Benítez6.8
- 6J. Canvot7.0
- 26C. Richards7.0
- 8J. Lerma6.6
- 3T. Mitchell6.3
- 23Q. Timber6.5
- 20A. Wharton7.7
- 25A. Khalaili6.1
- 10Yeremy Pino — najwyższa ocena dostawcy w meczu8.1
- 18D. Kamada7.5
- 22J. Strand Larsen6.3
- 7I. Sarrwszedł 83'6.5
- 19W. Hughes
- 28C. Doucouré
- 11D. McNeilwszedł 90'0.0
- 30Óscar Mingueza
- 21H. Ahanorwszedł 72'6.4
- 31R. Matthews
- 29E. Guessand
- 9E. Nketiahwszedł 83'6.4
- 26M. Sels6.7
- 5Murillo6.3
- 2O. Diomande6.6
- 34O. Aina5.7
- 3N. Williams7.0
- 24J. McAtee5.8
- 21X. Schlager6.5
- 27D. Muñoz6.1
- 14D. Ndoye6.7
- 10M. Gibbs-White6.5
- 19L. Delap6.0
- 9C. Woodwszedł 72'6.2
- 12John
- 23Jair
- 25L. Netz
- 8N. Domínguez
- 7C. Hudson-Odoiwszedł 72'6.3
- 6I. Sangaréwszedł 66'5.9
- 22R. Yates
- 15A. Kalimuendowszedł 83'6.4
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI — na to, że obie drużyny strzelą — zakład wszedł. Jeszcze po 2 na zwycięstwo drużyny Nottingham Forest (nie wszedł) i na remis (nie wszedł).
Kursy w tej analizie — stan na 09.10 o 13:17 czasu polskiego
Rywali dzieli naprawdę niewiele: kurs 2.64 na Crystal Palace i 2.67 na Nottingham Forest, a trafienia z obu stron wyceniono na 55% szans. Crystal Palace rozegrał u siebie dwa spotkania i w każdym strzelały obie drużyny, a do tego padało powyżej 2.5 gola; u Nottingham Forest na wyjazdach obraz jest identyczny w dwóch meczach. Forma też nie mówi o czystych kontach — w ostatnich pięciu meczach Palace strzelił sześć goli i stracił 11, Forest strzelił cztery i stracił pięć. Trzy ostatnie bezpośrednie mecze zakończyły się wynikiem 1:1: w lutym, w sierpniu 2025 roku i w maju 2025 roku. Stawiamy na to, że obie drużyny strzelą, kurs 1.74.
Gdzie możemy się mylić
A jeśli ci dwaj znów zamkną się na siebie? W październiku 2024 roku Forest wygrał 1:0, a w październiku 2023 roku na Selhurst Park było 0:0. Zespoły stoją na podobnym poziomie i oba potrafią grać ostrożnie, a przez 17 dni kursy przesunęły się przeciwko gospodarzom, więc Forest może przyjechać również po bezbramkowy remis.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 03.10 | Bristol Citymecz towarzyski | D | 0:2 | P |
| 20.09 | Leeds United | W | 0:0 | R |
| 17.09 | Lech PoznańLiga Europy | D | 4:0 | Z |
| 12.09 | Ipswich Town | D | 2:3 | P |
| 08.09 | MiddlesbroughPuchar Ligi Angielskiej | D | 3:0 | Z |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 19.09 | Coventry City | D | 0:1 | P |
| 12.09 | Aston Villa | W | 2:1 | Z |
| 05.09 | Tottenham Hotspur | D | 0:0 | R |
| 29.08 | Liverpool | W | 2:2 | R |
| 25.08 | Leeds UnitedPuchar Ligi Angielskiej | D | 0:2 | P |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | Premier League | ||
|---|---|---|---|
| gole | 1.2 / 2.2 | 0.8 / 1 | 1.4 |
| xG | 1.3 / 1.9 | 1.5 / 1 | 1.5 |
| strzały | 10.6 / 16.8 | 16.4 / 10.4 | 13.9 |
| strzały celne | 3.6 / 5.6 | 3.4 / 3 | 4.4 |
| rzuty rożne | 2.4 / 4.8 | 3.4 / 4.6 | 4.7 |
| faule | 9.6 / 9.6 | 15 / 12.4 | 11.4 |
| żółte kartki | 1.2 / 1.4 | 2.6 / 1.8 | 1.9 |
| mecze powyżej 2.5 | 60% | 40% | |
| obie strzelały | 60% | 40% | |
| czyste konta | 20% | 20% | |
| bez gola | 40% | 60% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 1.5 / 3.5 | 2 / 1.5 | |
| średnia suma goli | 5 | 3.5 | |
| mecze powyżej 2.5 | 100% | 100% | |
| obie strzelały | 100% | 100% | |
- Crystal Palace strzela rzadziej niż średnia ligi — 10,6 strzału wobec 13,9
- Nottingham Forest: mniej goli niż średnia ligi — 0,8 wobec 1,4
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Crystal Palace tylko mecze domowe w sezonie, dla Nottingham Forest tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
0–6–2wygrane: Crystal Palace · remisy · wygrane: Nottingham Forest
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| Nottingham Forest — Crystal Palace | 1:1 | 01.02.26 | |
| Crystal Palace — Nottingham Forest | 1:1 | 24.08.25 | |
| Crystal Palace — Nottingham Forest | 1:1 | 05.05.25 | |
| Nottingham Forest — Crystal Palace | 1:0 | 21.10.24 | |
| Nottingham Forest — Crystal Palace | 1:1 | 30.03.24 | |
| Crystal Palace — Nottingham Forest | 0:0 | 07.10.23 | |
| Crystal Palace — Nottingham Forest | 1:1 | 28.05.23 | |
| Nottingham Forest — Crystal Palace | 1:0 | 12.11.22 |
- obie strzeliły w 5 z 8 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 0 z 8