Dziś
Leeds United — Manchester United: typ AI na mecz
Mecz Leeds United — Manchester United odbędzie się 18 października. Zakład modeli AI: Leeds United wygra po kursie 2.35 (głosy: 11 z 16).
- Premier League, kolejka 7 z 38
- +12°, zachmurzenie
- Elland Road, Leeds
opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Leeds United wygra
2.35zakład modeli AI · Za tym zakładem — 11 z 16, za innymi — 5
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki
prawdopodobny wynik
2:1 9%1:2 8%1:0 7%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Kursy na mecz
W ciągu 5 dni wygrana: Leeds United: kurs spadł z 2.45 do 2.36 — pieniądze płyną na gospodarzy.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Leeds United: 2.35 → 2.36 od publikacjiZobacz
Największa zmiana: Manchester United, z 2.68 do 2.91.
Zmiany kursów
| Kiedy | Leeds United · nasz zakład | Remis | Manchester United |
|---|---|---|---|
| 2.36 | 3.58+0.01 | 2.91 | |
| 2.36+0.02 | 3.57−0.01 | 2.91 | |
| 2.34 | 3.58+0.01 | 2.91 | |
| 2.34+0.01 | 3.57−0.01 | 2.91−0.02 | |
| 2.33−0.02 | 3.58+0.05 | 2.93+0.06 | |
| Publikacja naszego zakładu (wygrana: Leeds United) po kursie 2.35 | |||
| 2.35−0.02 | 3.53−0.03 | 2.87+0.05 | |
| 2.37−0.05 | 3.56+0.01 | 2.82+0.10 | |
| 2.42−0.03 | 3.55−0.01 | 2.72+0.05 | |
| 2.45 | 3.56−0.01 | 2.67−0.01 | |
| 2.45otwarcie | 3.57otwarcie | 2.68otwarcie | |
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI stawia na zwycięstwo drużyny Leeds United. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 3 modele AI — zakład bez remisu na drużynę Leeds United. Jeszcze 3 — na to, że obie drużyny strzelą. Pozostałe głosy (2) — każdy na własny zakład: handicap Manchester United i liczbę goli.
- 8 z 161nasz zakładkurs 2.37
Gemini
GrokKimiQwenDeepSeek Flash
Dots3-NoteNemotron SuperNemotron Ultra - 3 z 16DNB 1w tym samym kierunkukurs 1.84ChatGPTClaude
GLM - 3 z 16BTTS takkurs 1.52Mistral
SonarXiaomi MiMo - 1 z 16H2 (+1)kurs 1.24MiniMax
- 1 z 16U 2.5kurs 2.27DeepSeek
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 16.10 o 11:20 czasu polskiego
Leeds United nie przegrywa u siebie: dwa zwycięstwa i remis, przy 1,7 gola strzelonego i 0,7 straconego na mecz. Po sześciu kolejkach zespół Farkego jest siódmy z 9 punktami, a trzynasty Manchester United ma 6. Goście w trzech ligowych meczach na wyjazdach nie wygrali ani raz, strzelili jednego gola, tracili 1,7 na spotkanie i ani razu nie zachowali czystego konta. Do dyspozycji nie będzie siedmiu piłkarzy, w tym Sesko z 12 golami w poprzednim sezonie, Mainoo i Mazraoui.
Kursy w ciągu trzech dni przesunęły się w stronę gospodarzy: 2.45 zmieniło się w 2.37, a zwycięstwo Manchesteru United podrożało z 2.68 do 2.82. W poprzednim sezonie Leeds wygrał w Manchesterze, a mecz u siebie zakończył się remisem.
Gdzie możemy się mylić
Także Leeds ma trzech nieobecnych i to bolesnych: obrońca Rodon oraz obaj napastnicy, James i Joseph, więc z ostrością w ofensywie może być trudno. W dziesięciu ostatnich bezpośrednich meczach padło pięć remisów, a pod względem strzałów i posiadania piłki Manchester United wygląda w tym sezonie pewniej, więc wyrównany mecz bez zwycięzcy łatwo sobie wyobrazić. Mimo to stawiamy na zwycięstwo Leeds United, kurs 2.35.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Kontuzje i zawieszenia
- D. JamesNAP · 21 meczów w 2025/26plecynie zagra
M. JosephNAP · 30 meczów w 2025/26kolanonie zagra- J. RodonOBR · 38 meczów w 2025/26mięsieńnie zagra
- P. DorguPOM · 29 meczów w 2025/26mięsień dwugłowy udanie zagra
T. HeatonBRuraznie zagra- K. MainooPOM · 33 mecze w 2025/26uraznie zagra
- N. MazraouiOBR · 23 mecze w 2025/26uraznie zagra
- B. SeskoNAP · 12 goli w 2025/26uraznie zagra
- L. ShawOBR · 43 mecze w 2025/26uraznie zagra
M. UgartePOM · 27 meczów w 2025/26kolanonie zagra
trenerzy: Daniel Farke · Michael Carrick · główne ustawienia sezonu: 3-4-2-1 · 4-2-3-1
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 10.10 | Arsenal | W | 1:2xG 0.6–2.3 | P |
| 20.09 | Crystal Palace | D | 0:0xG 1.3–1.1 | R |
| 14.09 | Newcastle United | D | 4:1 | Z |
| 09.09 | ChelseaPuchar Ligi Angielskiej | W | 3:6 | P |
| 05.09 | Brighton & Hove Albion | W | 1:1xG 2.5–2.2 | R |
| 30.08 | Brentford | D | 1:1xG 1.5–1.7 | R |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 13.10 | Atlético MadrytLiga Mistrzów | W | 0:2xG 1.0–1.5 | P |
| 10.10 | Tottenham Hotspur | D | 1:1xG 0.8–1.6 | R |
| 20.09 | Fulham | W | 1:1xG 1.6–1.6 | R |
| 16.09 | Brighton & Hove AlbionPuchar Ligi Angielskiej | D | 2:3 | P |
| 13.09 | Manchester City | D | 0:1xG 1.0–1.1 | P |
| 10.09 | Sabah BakuLiga Mistrzów | D | 4:0 | Z |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | Premier League | ||
|---|---|---|---|
| gole | 1.3 / 0.8 | 1.5 / 1.5 | 1.5 |
| xG | 1.4 / 1.4 | 1.7 / 1.4 | 1.5 |
| strzały | 12 / 14.3 | 20.8 / 10.8 | 13.8 |
| strzały celne | 3.8 / 4.5 | 5.3 / 4.3 | 4.5 |
| rzuty rożne | 4.3 / 4.3 | 6.7 / 3.8 | 4.7 |
| faule | 12.2 / 13 | 10.3 / 10.7 | 11.5 |
| żółte kartki | 1.8 / 2.5 | 1.7 / 2.7 | 1.9 |
| mecze powyżej 2.5 | 33% | 33% | |
| obie strzelały | 67% | 67% | |
| czyste konta | 33% | 0% | |
| bez gola | 17% | 33% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 1.7 / 0.7 | 1 / 1.7 | |
| średnia liczba goli | 2.3 | 2.7 | |
| mecze powyżej 2.5 | 33% | 33% | |
| obie strzelały | 67% | 67% | |
- Leeds United: mniej goli niż średnia ligi — 1,3 wobec 1,5
- Manchester United strzela częściej niż średnia ligi — 20,8 strzału wobec 13,8
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Leeds United tylko mecze domowe w sezonie, dla Manchester United tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
1–5–4wygrane: Leeds United · remisy · wygrane: Manchester United
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| Manchester United — Leeds United | 1:1 | 12.08.26 | mecz towarzyski |
| Manchester United — Leeds United | 1:2 | 13.04.26 | |
| Leeds United — Manchester United | 1:1 | 04.01.26 | |
| Manchester United — Leeds United | 0:0 | 19.07.25 | mecz towarzyski |
| Manchester United — Leeds United | 2:0 | 12.07.23 | mecz towarzyski |
| Leeds United — Manchester United | 0:2 | 12.02.23 | |
| Manchester United — Leeds United | 2:2 | 08.02.23 | |
| Leeds United — Manchester United | 2:4 | 20.02.22 | |
| Manchester United — Leeds United | 5:1 | 14.08.21 | |
| Leeds United — Manchester United | 0:0 | 25.04.21 |
- obie strzeliły w 6 z 10 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 4 z 10
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | Chelsea | 6 | 3-1-2 | 15–13 | 10 | ZPRPZ |
| 7 | Leeds United | 6 | 2-3-1 | 8–5 | 9 | RRZRP |
| 8 | Hull City | 6 | 2-3-1 | 8–6 | 9 | ZRRPR |
| 12 | Crystal Palace | 6 | 2-1-3 | 9–12 | 7 | PZPRZ |
| 13 | Manchester United | 6 | 1-3-2 | 9–9 | 6 | ZRPRR |
| 14 | Coventry City | 6 | 2-0-4 | 5–11 | 6 | PPPZZ |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej
Gole według minut
- 0-1510
- 16-3000
- 31-4522
- 46-6020
- 61-7503
- 76-9021
- 0-1500
- 16-3002
- 31-4511
- 46-6012
- 61-7540
- 76-9034
w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut