Przejdź do treści
Menu

ZAKOŃCZONY

Liverpool — Brighton & Hove Albion 2:0: wynik i kursy

Mecz Liverpool — Brighton & Hove Albion zakończył się wynikiem 2:0; przed meczem kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosił 2.13 (na otwarciu — 2.04), na zwycięstwo gości — 3.18, na remis — 3.82. Zakład modeli AI: handicap Brighton & Hove Albion (+0) po kursie 2.45; typ nie wszedł.

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

Liverpool
Brighton & Hove Albion

zakład modeli AI: Handicap Brighton & Hove Albion (+0)

2.45

Rynek wycenia tę opcję na 38%

Zakład bez remisu: przy remisie stawka wraca.

zakład modeli AI · Za tym zakładem lub odważniejszym — 7 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 5

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 163 trafienia · 135 pudeł · 7 zwrotów · −5,80 j. Wszystkie wyniki

nie wszedł−1,00 j.
co oznaczają te liczby
wszedł / nie wszedł
Wynik zakładu po rozliczeniu kolejki: zysk lub strata przy stawce jednej jednostki po podanym kursie.

prawdopodobny wynik

1:112%kurs 7.27

2:1 9%1:2 8%2:0 7% — ten wynik padł

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 6 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Jakie były kursy na mecz

linia przed meczem, ostatnia aktualizacja 25.10 14:07

wynik12.13+0.09X3.82+0.0123.18−0.10
liczba goli 2.5O1.55−0.01U2.42+0.10
obie strzelątak1.47−0.03nie2.55+0.09
podw. szansa1X1.36+0.03121.25−0.02X21.72−0.05
handicapH1 −13.03+0.16H2 +11.38

W ciągu 7 dni wygrana: Brighton & Hove Albion: kurs spadł z 3.28 do 3.18 — pieniądze płyną na gości.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiBrighton & Hove Albion 3.28 → 3.18 w ciągu 7 dni · 83 odczytyZobacz

Największa zmiana: Liverpool, z 2.04 do 2.13 — 1.6 p.p. prawdopodobieństwa, więcej niż u innych wyników.

Liverpool2.04 → 2.13Remis3.81 → 3.82Brighton & Hove Albion3.28 → 3.18
2.002.503.003.504.0036 godz.brak danych18 paź20 paź21 paź22 paź23 paź24 paź25 paźRemis 3.82Brighton & Hove Albion 3.18Liverpool 2.13

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyLiverpoolRemisBrighton & Hove Albion
2.133.82−0.033.18
2.13+0.023.85−0.023.18−0.03
2.113.873.21+0.01
2.113.87+0.023.20−0.01
2.11+0.013.85+0.013.21−0.01
2.103.84−0.013.22−0.01
2.10−0.023.85+0.033.23+0.04
2.123.82+0.013.19−0.01
2.12−0.013.813.20+0.02
2.133.81+0.053.18+0.04
2.13−0.013.76−0.043.14−0.01
2.14+0.023.80+0.063.15+0.03
2.12+0.013.74+0.013.12+0.01
2.113.733.11−0.03
2.11+0.073.73−0.083.14−0.14
18 paź – 20 paź · brak odczytów przez 36 godz.
2.04otwarcie3.81otwarcie3.28otwarcie
83 odczyty · kursy zmieniły się 15 razy

Jak przebiegł mecz

do przerwy 2:0

protokół meczu · 25.10 17:02

Liverpool wygrał 2:0, a oba gole padły przed przerwą. W 17. minucie do własnej bramki trafił Pascal Groß z Brighton, w 21. podwyższył Alexander Isak, asystował Bradley Barcola. Po przerwie wynik się nie zmienił. Isak dostał najwyższą ocenę meczu, 8.2. Brighton miało 1.41 xG wobec 0.95 Liverpoolu. Do tego 64% posiadania wobec 36%. Strzałów było 17 przy 13 rywala. Celny był jednak tylko jeden strzał gości, a Liverpool oddał cztery celne. Brighton dostało dwie żółte kartki, Liverpool żadnej. Stawialiśmy na Brighton w zakładzie bez remisu, kurs 2.45. Typ nietrafiony. Zwycięstwo Liverpoolu miało kurs 2.13, na otwarciu 2.04. Przy linii 2.5 wygrało poniżej, kurs 2.42. Na to, że obie drużyny nie strzelą, stało w ofercie 2.55, a za 2:0 aż 11.21.

  1. 6'Brighton & Hove Albionwszedł Costinha, zszedł Ferdi Kadıoğlu
  2. 17'LiverpoolPascal Groß samobój1:0
  3. 21'LiverpoolAlexander Isak (Bradley Barcola)2:0
  4. 45'Brighton & Hove Albionwszedł Jack Hinshelwood, zszedł Olivier Boscagli
  5. 45+3'Brighton & Hove AlbionOlivier Boscagli ŻK
  6. 54'Brighton & Hove Albionwszedł Malick Yalcouyé, zszedł Chema Andrés
  7. 65'Liverpoolwszedł Treymaurice Nyoni, zszedł Florian Wirtz
  8. 73'Brighton & Hove AlbionCostinha ŻK
  9. 75'Brighton & Hove Albionwszedł Georginio Rutter, zszedł Yasin Ayari
  10. 77'Liverpoolwszedł Rio Ngumoha, zszedł Bradley Barcola
  11. 77'Liverpoolwszedł Lewis Koumas, zszedł Alexander Isak
  12. 88'Liverpoolwszedł Konstantinos Tsimikas, zszedł Milos Kerkez
Statystyki meczu Liverpool — Brighton & Hove Albion
LiverpoolwskaźnikBrighton & Hove Albion
0.95oczekiwane gole (xG)1.41
13strzały17
4celne1
36%posiadanie piłki64%
4rzuty rożne2
13faule9
1obrony3
0żółte kartki2
co oznaczają te liczby
oczekiwane gole (xG)
Ile goli średnio dają strzały takiej jakości i z takich pozycji. Pokazuje, na ile wynik oddaje grę: 0,6 xG przy dwóch golach to skuteczność, a nie przewaga w grze.
ocena dostawcy
Ocena zawodnika za mecz od dostawcy statystyk — nie nasza. Liczona z akcji z piłką i bez niej; nie przeliczamy jej i podajemy tak, jak jest.

Wyjściowe składy

Liverpool

ustawienie 4-2-3-1 · trener Andoni Iraola

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 1Alisson Becker6.2
  • 6M. Kerkez6.1
  • 4V. van Dijk6.9
  • 5J. Jacquet6.7
  • 33R. Araújo6.4
  • 10A. Mac Allister5.8
  • 38R. Gravenberch6.4
  • 18C. Gakpo6.3
  • 7F. Wirtz6.2
  • 29B. Barcola7.4
  • 9A. Isak — najwyższa ocena dostawcy w meczu8.2
rezerwowi
  • 73R. Ngumohawszedł 77'6.0
  • 25G. Mamardashvili
  • 2J. Gomez
  • 21K. Tsimikaswszedł 88'6.5
  • 3W. Endo
  • 42T. Nyoniwszedł 65'6.6
  • 53J. McConnell
  • 14F. Chiesa
  • 67L. Koumaswszedł 77'6.5
Brighton & Hove Albion

ustawienie 4-2-3-1 · trener F. Hürzeler

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 1B. Verbruggen6.8
  • 21O. Boscagli5.8
  • 5L. Dunk6.2
  • 44L. Vušković7.0
  • 24F. Kadıoğlu6.1
  • 14José María Andrés Baixauli6.7
  • 13P. Groß6.8
  • 29M. De Cuyper6.3
  • 26Y. Ayari6.3
  • 25D. Gómez6.4
  • 19C. Kostoulas6.2
rezerwowi
  • 12P. David
  • 15I. Osman
  • 10G. Rutterwszedł 75'6.5
  • 35M. Yalcouyéwszedł 54'6.6
  • 33M. O'Riley
  • 8J. Hinshelwoodwszedł 45'5.9
  • 20Costinhawszedł 6'5.8
  • 3J. Hadjam
  • 23J. Steele

Najwięcej modeli AI — na zakład bez remisu na drużynę Brighton & Hove Albion — zakład nie wszedł. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 7 modeli AI — to, że Brighton & Hove Albion nie przegra, zwycięstwo drużyny Brighton & Hove Albion, handicap Brighton & Hove Albion (+1.5) i handicap Brighton & Hove Albion (+1). Jeszcze 3 — na powyżej 2.5 gola — zakład nie wszedł. Jeszcze jeden — na to, że obie drużyny strzelą.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 23.10 o 22:32 czasu polskiego

Brighton & Hove Albion zajmuje trzecie miejsce z 16 punktami, Liverpool jest piąty z 12, a różnicę tłumaczy forma. W ostatnich pięciu meczach goście strzelili 16 goli i stracili tylko jedną bramkę, wygrywając cztery spotkania z rzędu. Na wyjazdach mają dwa zwycięstwa i jedną porażkę przy średnio 3,3 bramki strzelonej i 1,3 straconej na mecz, podczas gdy Liverpool na Anfield w tym sezonie jeszcze nie wygrał: dwa remisy i porażka przy 0,7 własnego gola i 1,7 straconego na spotkanie. Rynek daje Brighton 29% szans na zwycięstwo i jeszcze 25% na remis, czyli ponad połowa scenariuszy nie psuje naszego typu, a w marcu 2026 roku goście już pokonali tego rywala 2:1.

Gdzie możemy się mylić

Zastrzeżenie dotyczy ofensywy. Bez Mitomy, Fergusona i Aziza atak Brighton traci od razu trzech wykonawców i dawnej swobody z przodu może zabraknąć. Liverpool poza własnym stadionem wygląda też zupełnie inaczej: trzy zwycięstwa i remis przy 1,8 bramki na mecz, a w poprzednim sezonie dwa razy zachował czyste konto z Brighton — 2:0 w grudniu 2025 roku i 3:0 w Pucharze Anglii w lutym. Mimo to stawiamy na zakład bez remisu na Brighton & Hove Albion, kurs 2.45.

  • Bukmacherzy: więcej szans na zwycięstwo drużyny Liverpool.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Kontuzje i zawieszenia

odczyt 23.10 22:31
Liverpool
  • C. BradleyOBR · 21 meczów w 2025/26kolanonie zagra
  • H. EkitikeNAP · 17 goli w 2025/26ścięgno Achillesanie zagra
  • J. FrimpongOBR · 35 meczów w 2025/26mięsieńnie zagra
  • G. LeoniOBR · 1 mecz w 2025/26kolanonie zagra
  • A. NalloOBR · 2 mecze w 2025/26uraznie zagra
  • D. SzoboszlaiPOM · 13 goli w 2025/26mięsieńnie zagra
  • V. MunozNAP · 7 goli w 2025/26kolanopod znakiem zapytania
Brighton & Hove Albion
  • F. AzeezPOM · 11 goli w 2025/26uraznie zagra
  • E. FergusonNAP · 5 goli w 2025/26kostkanie zagra
  • Y. MintehPOM · 36 meczów w 2025/26uraznie zagra
  • K. MitomaPOM · 27 meczów w 2025/26mięsień dwugłowy udanie zagra
  • S. TzimasNAP · 12 meczów w 2025/26kolanonie zagra
  • M. WiefferOBR · 28 meczów w 2025/26kolanonie zagra
  • Z. YohannaPOMuraznie zagra
  • P. StruijkOBR · 37 meczów w 2025/26odpoczynekpod znakiem zapytania

trenerzy: Andoni Iraola · Fabian Hurzeler · główne ustawienia sezonu: 4-2-3-1 · 4-2-3-1

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry · stan na 25.10
Liverpool
Ostatnie mecze: Liverpool
DataRywalBoiskoWynikRezultat
20.10VillarrealLiga MistrzówD4:3xG 2.4–1.6Z
17.10BrentfordW2:1xG 1.5–0.9Z
14.10LASKLiga MistrzówW6:3xG 3.3–2.1Z
11.10Manchester CityD0:3xG 0.9–1.3P
20.09BournemouthW1:0xG 1.6–0.8Z
15.09Tottenham HotspurPuchar Ligi AngielskiejD3:1Z
Brighton & Hove Albion
Ostatnie mecze: Brighton & Hove Albion
DataRywalBoiskoWynikRezultat
22.10JablonecLiga KonferencjiW0:0xG 1.4–0.7R
18.10Crystal PalaceD5:0xG 2.0–0.8Z
15.10Žalgiris KownoLiga KonferencjiD4:0xG 4.0–0.0Z
10.10SunderlandW2:0xG 1.4–0.7Z
19.09ArsenalD3:0xG 1.3–1.6Z
16.09Manchester UnitedPuchar Ligi AngielskiejW3:2Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaLiverpoolBrighton & Hove AlbionPremier League
gole1.3 / 1.13.3 / 0.71.5
xG1.6 / 1.22.1 / 1.51.5
strzały15.7 / 11.917.9 / 10.713.8
strzały celne5 / 3.46 / 3.34.4
rzuty rożne4.9 / 4.45.7 / 54.7
faule13.9 / 10.312.9 / 10.311.5
żółte kartki2.7 / 2.32.1 / 1.32
mecze powyżej 2.557%71%
obie strzelały43%29%
czyste konta43%71%
bez gola29%0%
u siebie / na wyjeździe
gole0.7 / 1.73.3 / 1.3
średnia liczba goli2.34.7
mecze powyżej 2.567%67%
obie strzelały33%33%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 10

5–1–4wygrane: Liverpool · remisy · wygrane: Brighton & Hove Albion

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Brighton & Hove Albion — Liverpool2:121.03.26
Liverpool — Brighton & Hove Albion3:014.02.26Puchar Anglii
Liverpool — Brighton & Hove Albion2:013.12.25
Brighton & Hove Albion — Liverpool3:219.05.25
Liverpool — Brighton & Hove Albion2:102.11.24
Brighton & Hove Albion — Liverpool2:330.10.24Puchar Ligi Angielskiej
Liverpool — Brighton & Hove Albion2:131.03.24
Brighton & Hove Albion — Liverpool2:208.10.23
Brighton & Hove Albion — Liverpool2:129.01.23Puchar Anglii
Brighton & Hove Albion — Liverpool3:014.01.23

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Premier League
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
2Arsenal76-0-111–518ZZPZZ
3Brighton & Hove Albion75-1-123–516RZZZZ
4Chelsea74-1-217–1313PRPZZ
5Liverpool73-3-19–812ZRZPZ
6Brentford72-4-113–810RRZRP

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej · stan na 23.10

Gole według minut

sezon ligowy
Liverpool
  • 0-1521
  • 16-3001
  • 31-4511
  • 46-6031
  • 61-7523
  • 76-9021
Brighton & Hove Albion
  • 0-1525
  • 16-3020
  • 31-4551
  • 46-6040
  • 61-7522
  • 76-9050

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

0:2Crystal Palace–Newcastle UnitedNasz typ:BTTS tak1.51typ nietrafionyza tym typem 7 z 16 modeli AI1 2.87X 3.602 2.380:3Manchester United–BournemouthNasz typ:BTTS tak1.47typ nietrafionyza tym typem 13 z 16 modeli AI1 2.40X 3.442 2.981:1Hull City–BrentfordNasz typ:BTTS tak1.65typ trafionyza tym typem 5 z 16 modeli AI1 4.95X 4.112 1.67