ZAKOŃCZONY
Manchester United — Tottenham Hotspur 1:1: wynik i kursy
Mecz Manchester United — Tottenham Hotspur zakończył się wynikiem 1:1. Zakład modeli AI: Manchester United wygra po kursie 1.70; typ nie wszedł.
- Sędzia: Stuart Attwell · 4,7 żółtych kartek na mecz
- Premier League, kolejka 6 z 38
- +13°, zachmurzenie, wiatr 18 km/h
- Old Trafford, Manchester
opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Manchester United wygra
1.70zakład modeli AI · Za tym zakładem — 8 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 2
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki
co oznaczają te liczby
- wszedł / nie wszedł
- Wynik zakładu po rozliczeniu kolejki: zysk lub strata przy stawce jednej jednostki po podanym kursie.
prawdopodobny wynik
2:1 10%2:0 7%3:1 6%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Jakie były kursy na mecz
W ciągu 20 dni wygrana: Manchester United: kurs wzrósł z 1.63 do 1.74 — zakładów na gospodarzy jest mniej.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Manchester United: 1.70 → 1.74 od publikacjiZobacz
Od publikacji kurs naszego zakładu (wygrana: Manchester United) wzrósł z 1.70 do 1.74: rynek ocenia go teraz jako mniej prawdopodobny.
Zmiany kursów
| Kiedy | Manchester United · nasz zakład | Remis | Tottenham Hotspur |
|---|---|---|---|
| 1.74+0.01 | 4.15+0.01 | 4.40 | |
| 1.73+0.03 | 4.14+0.02 | 4.40+0.03 | |
| 7 paź – 10 paź · brak odczytów przez 3 dni | |||
| Publikacja naszego zakładu (wygrana: Manchester United) po kursie 1.70 | |||
| 1.70+0.07 | 4.12−0.03 | 4.37−0.40 | |
| 27 wrz – 7 paź · brak odczytów przez 10 dni | |||
| 1.63otwarcie | 4.15otwarcie | 4.77otwarcie | |
Jak przebiegł mecz
Tottenham doczekał się wyrównania dopiero w 90. plus dwie minuty, gdy Dominic Solanke wykorzystał zagranie Sandro Tonaliego — mimo że od 78. minuty grał w dziesięciu po czerwonej kartce Rodrigo Bentancura. Wcześniej, od 73. minuty, prowadził Manchester United dzięki golowi Bryana Mbeumo po asyście Matheusa Cunhy. Do przerwy trwał bezbramkowy remis. Mimo przewagi liczebnej w ostatnim kwadransie, Manchester United ustąpił rywalowi w posiadaniu (45% wobec 55%) i w golach oczekiwanych (0.85 wobec 1.62) — liczby tłumaczą, czemu Tottenham zdołał odrobić stratę. Stawialiśmy na zwycięstwo Manchester United, kurs 1.70 — typ nietrafiony. Przed meczem rynek wyceniał tę wygraną na 1.74, choć otwarcie stało na 1.63. Remis kosztował 4.15, a kurs na wygraną Tottenhamu wynosił 4.40 wobec otwarcia 4.77. Zakład na obie drużyny strzelą rozliczył się po kursie 1.53.
- 4'
Conor Gallagher ŻK - 59'
wszedł Joshua Zirkzee, zszedł Amad Diallo - 59'
wszedł Diogo Dalot, zszedł Leny Yoro - 59'
wszedł Carlos Baleba, zszedł Youri Tielemans - 66'
wszedł Rodrigo Bentancur, zszedł Lucas Bergvall - 66'
wszedł Omar Marmoush, zszedł Mohammed Kudus - 73'
Bryan Mbeumo (Matheus Cunha)1:0 - 74'
wszedł James Maddison, zszedł Conor Gallagher - 74'
wszedł Micky van de Ven, zszedł Destiny Udogie - 78'
Rodrigo Bentancur CZK - 78'
Jan Paul van Hecke ŻK - 78'
Luke Shaw ŻK - 84'
Bruno Fernandes ŻK - 87'
Lisandro Martínez ŻK - 89'
wszedł Mateus Fernandes, zszedł Marcos Senesi - 90+2'
Dominic Solanke (Sandro Tonali)1:1 - 90+5'
wszedł Marcus Rashford, zszedł Matheus Cunha - 90+5'
wszedł Ayden Heaven, zszedł Luke Shaw - 90+6'
Diogo Dalot ŻK - 90+8'
Archie Gray ŻK
| Manchester United | wskaźnik | Tottenham Hotspur |
|---|---|---|
| 0.85 | oczekiwane gole (xG) | 1.62 |
| 12 | strzały | 12 |
| 4 | celne | 3 |
| 45% | posiadanie piłki | 55% |
| 4 | rzuty rożne | 4 |
| 13 | faule | 16 |
| 2 | obrony | 3 |
| 4 | żółte kartki | 3 |
| 0 | czerwone kartki | 1 |
co oznaczają te liczby
- oczekiwane gole (xG)
- Ile goli średnio dają strzały takiej jakości i z takich pozycji. Pokazuje, na ile wynik oddaje grę: 0,6 xG przy dwóch golach to skuteczność, a nie przewaga w grze.
- ocena dostawcy
- Ocena zawodnika za mecz od dostawcy statystyk — nie nasza. Liczona z akcji z piłką i bez niej; nie przeliczamy jej i podajemy tak, jak jest.
Wyjściowe składy
- 1S. Lammens6.3
- 23L. Shaw6.2
- 6Lisandro Martínez6.7
- 5H. Maguire7.5
- 15L. Yoro7.1
- 37K. Mainoo6.6
- 18Y. Tielemans6.6
- 10Matheus Cunha7.0
- 8Bruno Fernandes6.5
- 16A. Diallo6.8
- 19B. Mbeumo — najwyższa ocena dostawcy w meczu8.1
- 17Andrey Santos
- 20C. Balebawszedł 59'7.2
- 2Diogo Dalotwszedł 59'6.7
- 12K. Darlow
- 26A. Heavenwszedł 90+5'0.0
- 31S. Lacey
- 7M. Mount
- 9M. Rashfordwszedł 90+5'0.0
- 11J. Zirkzeewszedł 59'6.9
- 31A. Kinský6.5
- 13D. Udogie6.9
- 5M. Senesi7.0
- 6J. van Hecke6.3
- 14A. Gray6.7
- 16S. Tonali7.7
- 15L. Bergvall6.6
- 17Sávio6.7
- 8C. Gallagher6.5
- 20M. Kudus6.1
- 19D. Solanke7.6
- 4T. Adarabioyo
- 30R. Bentancurwszedł 66'5.6
- 33B. Davies
- 39M. Dúbravka
- 18Mateus Fernandeswszedł 89'6.3
- 10J. Maddisonwszedł 74'6.8
- 22Omar Marmoushwszedł 66'6.6
- 11M. Tel
- 37M. van de Venwszedł 74'6.4
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI — na zwycięstwo drużyny Manchester United — zakład nie wszedł. Bliskie zakłady w tę samą stronę: jeszcze 2 modele AI — handicap Manchester United (−1). Jeszcze 3 — na to, że co najmniej jedna drużyna nie strzeli — zakład nie wszedł. Pozostałe głosy (3) — każdy na własny zakład: sumę goli, „obie strzelą” i handicap Tottenham Hotspur.
- 8 z 161nasz zakładkurs 1.70
Gemini
GrokKimiQwenDeepSeek FlashMiniMax
Dots3-NoteNemotron Supernie weszło - 3 z 16BTTS niekurs 2.48Claude
GLMXiaomi MiMonie weszło - 2 z 16H1 (−1)w tę samą stronękurs 2.18DeepSeekNemotron Ultranie weszło
- 1 z 16O 2.5kurs 1.48
Sonarnie weszło - 1 z 16BTTS takkurs 1.53Mistralweszło
- 1 z 16H2 (+1)kurs 1.74ChatGPTweszło
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 09.10 o 13:17 czasu polskiego
Tottenham Hotspur strzelił dwa gole w ostatnich pięciu meczach i stracił osiem, a na wyjazdach w tym sezonie nie trafił ani razu. Dwa punkty i 20. miejsce po pięciu kolejkach nie są przypadkiem. Manchester United u siebie strzela średnio 2,5 gola na mecz i traci 1,5, a rynek wycenia szanse gospodarzy na 55% przy 22% na zwycięstwo gości. Przez 17 dni kurs zsunął się z 1.63 do 1.70, ale faworyt się nie zmienił — stawiamy na zwycięstwo Manchesteru United, kurs 1.70.
Gdzie możemy się mylić
Niepokoi sam Manchester United: osiem strzelonych i osiem straconych bramek w ostatnich pięciu spotkaniach, a przed własną publicznością drużyna ani raz nie zachowała czystego konta. Bezpośrednie mecze też nie przemawiają za miejscowymi — w ostatnich 10 Manchester United ma dwa zwycięstwa, trzy remisy i pięć porażek, a wygrana 2:0 w lutym jest na tym tle raczej wyjątkiem. Mżawka i wiatr 21 km/h dodają losowości spotkaniu Premier League, w którym od gospodarzy oczekuje się kontroli.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 20.09 | Fulham | W | 1:1 | R |
| 16.09 | Brighton & Hove AlbionPuchar Ligi Angielskiej | D | 2:3 | P |
| 13.09 | Manchester City | D | 0:1 | P |
| 10.09 | Sabah BakuLiga Mistrzów | D | 4:0 | Z |
| 06.09 | Everton | W | 2:2 | R |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 19.09 | Aston Villa | D | 2:3 | P |
| 15.09 | LiverpoolPuchar Ligi Angielskiej | W | 1:3 | P |
| 12.09 | Everton | D | 0:0 | R |
| 05.09 | Nottingham Forest | W | 0:0 | R |
| 29.08 | Newcastle United | D | 0:2 | P |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | Premier League | ||
|---|---|---|---|
| gole | 1.6 / 1.6 | 0.4 / 1.6 | 1.4 |
| xG | 1.9 / 1.3 | 1 / 1.6 | 1.5 |
| strzały | 22.6 / 10.6 | 14.2 / 15.2 | 13.9 |
| strzały celne | 5.6 / 4.6 | 3.8 / 4.2 | 4.4 |
| rzuty rożne | 7.2 / 3.8 | 7.6 / 4.6 | 4.7 |
| faule | 9.8 / 9.6 | 13.2 / 13.8 | 11.4 |
| żółte kartki | 1.2 / 2.6 | 1 / 1.8 | 1.9 |
| mecze powyżej 2.5 | 40% | 40% | |
| obie strzelały | 60% | 20% | |
| czyste konta | 0% | 40% | |
| bez gola | 40% | 80% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 2.5 / 1.5 | 0 / 1.5 | |
| średnia suma goli | 4 | 1.5 | |
| mecze powyżej 2.5 | 50% | 50% | |
| obie strzelały | 50% | 0% | |
- Manchester United strzela częściej niż średnia ligi — 22,6 strzału wobec 13,9
- Tottenham Hotspur: mniej goli niż średnia ligi — 0,4 wobec 1,4
- Tottenham Hotspur bez zwycięstwa w 5 ostatnich meczach ligowych
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Manchester United tylko mecze domowe w sezonie, dla Tottenham Hotspur tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
2–3–5wygrane: Manchester United · remisy · wygrane: Tottenham Hotspur
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| Manchester United — Tottenham Hotspur | 2:0 | 07.02.26 | |
| Tottenham Hotspur — Manchester United | 2:2 | 08.11.25 | |
| Tottenham Hotspur — Manchester United | 1:0 | 21.05.25 | Liga Europy |
| Tottenham Hotspur — Manchester United | 1:0 | 16.02.25 | |
| Tottenham Hotspur — Manchester United | 4:3 | 19.12.24 | Puchar Ligi Angielskiej |
| Manchester United — Tottenham Hotspur | 0:3 | 29.09.24 | |
| Manchester United — Tottenham Hotspur | 2:2 | 14.01.24 | |
| Tottenham Hotspur — Manchester United | 2:0 | 19.08.23 | |
| Tottenham Hotspur — Manchester United | 2:2 | 27.04.23 | |
| Manchester United — Tottenham Hotspur | 2:0 | 19.10.22 |
- obie strzeliły w 4 z 10 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 5 z 10