Przejdź do treści
Menu

ZAKOŃCZONY

Manchester United — Tottenham Hotspur 1:1: wynik i kursy

Mecz Manchester United — Tottenham Hotspur zakończył się wynikiem 1:1. Zakład modeli AI: Manchester United wygra po kursie 1.70; typ nie wszedł.

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

Manchester United
Tottenham Hotspur

zakład modeli AI: Manchester United wygra

1.70

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 8 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 2

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki

nie wszedł−1,00 j.
co oznaczają te liczby
wszedł / nie wszedł
Wynik zakładu po rozliczeniu kolejki: zysk lub strata przy stawce jednej jednostki po podanym kursie.

prawdopodobny wynik

1:111% — ten wynik padł

2:1 10%2:0 7%3:1 6%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Jakie były kursy na mecz

linia przed meczem, ostatnia aktualizacja 10.10 18:07

wynik11.74 — zgodny z naszym zakładem+0.11X4.1524.40−0.37
suma goli 3.5O2.25+0.05U1.66+0.02
obie strzelątak1.49−0.05nie2.49+0.16
podw. szansa1X1.21+0.04121.22X22.11−0.13
handicapH1 −0.51.72+0.03H2 +0.52.13+0.01

W ciągu 20 dni wygrana: Manchester United: kurs wzrósł z 1.63 do 1.74 — zakładów na gospodarzy jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Manchester United: 1.70 → 1.74 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (wygrana: Manchester United) wzrósł z 1.70 do 1.74: rynek ocenia go teraz jako mniej prawdopodobny.

Manchester United1.63 → 1.74nasz zakładRemis4.15 → 4.15Tottenham Hotspur4.77 → 4.40
1.752.504.005.0010 dnibrak danych3 dnibrak danych20 wrz22 wrz24 wrz26 wrz7 paź10 paźPublikacja · 1.70Tottenham Hotspur 4.40Remis 4.15Manchester United 1.74

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyManchester United · nasz zakładRemisTottenham Hotspur
1.74+0.014.15+0.014.40
1.73+0.034.14+0.024.40+0.03
7 paź – 10 paź · brak odczytów przez 3 dni
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Manchester United) po kursie 1.70
1.70+0.074.12−0.034.37−0.40
27 wrz – 7 paź · brak odczytów przez 10 dni
1.63otwarcie4.15otwarcie4.77otwarcie
108 odczytów · kursy zmieniły się 3 razy

Jak przebiegł mecz

do przerwy 0:0

protokół meczu · 11.10 00:00

Tottenham doczekał się wyrównania dopiero w 90. plus dwie minuty, gdy Dominic Solanke wykorzystał zagranie Sandro Tonaliego — mimo że od 78. minuty grał w dziesięciu po czerwonej kartce Rodrigo Bentancura. Wcześniej, od 73. minuty, prowadził Manchester United dzięki golowi Bryana Mbeumo po asyście Matheusa Cunhy. Do przerwy trwał bezbramkowy remis. Mimo przewagi liczebnej w ostatnim kwadransie, Manchester United ustąpił rywalowi w posiadaniu (45% wobec 55%) i w golach oczekiwanych (0.85 wobec 1.62) — liczby tłumaczą, czemu Tottenham zdołał odrobić stratę. Stawialiśmy na zwycięstwo Manchester United, kurs 1.70 — typ nietrafiony. Przed meczem rynek wyceniał tę wygraną na 1.74, choć otwarcie stało na 1.63. Remis kosztował 4.15, a kurs na wygraną Tottenhamu wynosił 4.40 wobec otwarcia 4.77. Zakład na obie drużyny strzelą rozliczył się po kursie 1.53.

  1. 4'Tottenham HotspurConor Gallagher ŻK
  2. 59'Manchester Unitedwszedł Joshua Zirkzee, zszedł Amad Diallo
  3. 59'Manchester Unitedwszedł Diogo Dalot, zszedł Leny Yoro
  4. 59'Manchester Unitedwszedł Carlos Baleba, zszedł Youri Tielemans
  5. 66'Tottenham Hotspurwszedł Rodrigo Bentancur, zszedł Lucas Bergvall
  6. 66'Tottenham Hotspurwszedł Omar Marmoush, zszedł Mohammed Kudus
  7. 73'Manchester UnitedBryan Mbeumo (Matheus Cunha)1:0
  8. 74'Tottenham Hotspurwszedł James Maddison, zszedł Conor Gallagher
  9. 74'Tottenham Hotspurwszedł Micky van de Ven, zszedł Destiny Udogie
  10. 78'Tottenham HotspurRodrigo Bentancur CZK
  11. 78'Tottenham HotspurJan Paul van Hecke ŻK
  12. 78'Manchester UnitedLuke Shaw ŻK
  13. 84'Manchester UnitedBruno Fernandes ŻK
  14. 87'Manchester UnitedLisandro Martínez ŻK
  15. 89'Tottenham Hotspurwszedł Mateus Fernandes, zszedł Marcos Senesi
  16. 90+2'Tottenham HotspurDominic Solanke (Sandro Tonali)1:1
  17. 90+5'Manchester Unitedwszedł Marcus Rashford, zszedł Matheus Cunha
  18. 90+5'Manchester Unitedwszedł Ayden Heaven, zszedł Luke Shaw
  19. 90+6'Manchester UnitedDiogo Dalot ŻK
  20. 90+8'Tottenham HotspurArchie Gray ŻK
Statystyki meczu Manchester United — Tottenham Hotspur
Manchester UnitedwskaźnikTottenham Hotspur
0.85oczekiwane gole (xG)1.62
12strzały12
4celne3
45%posiadanie piłki55%
4rzuty rożne4
13faule16
2obrony3
4żółte kartki3
0czerwone kartki1
co oznaczają te liczby
oczekiwane gole (xG)
Ile goli średnio dają strzały takiej jakości i z takich pozycji. Pokazuje, na ile wynik oddaje grę: 0,6 xG przy dwóch golach to skuteczność, a nie przewaga w grze.
ocena dostawcy
Ocena zawodnika za mecz od dostawcy statystyk — nie nasza. Liczona z akcji z piłką i bez niej; nie przeliczamy jej i podajemy tak, jak jest.

Wyjściowe składy

Manchester United

ustawienie 4-2-3-1 · trener M. Carrick

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 1S. Lammens6.3
  • 23L. Shaw6.2
  • 6Lisandro Martínez6.7
  • 5H. Maguire7.5
  • 15L. Yoro7.1
  • 37K. Mainoo6.6
  • 18Y. Tielemans6.6
  • 10Matheus Cunha7.0
  • 8Bruno Fernandes6.5
  • 16A. Diallo6.8
  • 19B. Mbeumo — najwyższa ocena dostawcy w meczu8.1
rezerwowi
  • 17Andrey Santos
  • 20C. Balebawszedł 59'7.2
  • 2Diogo Dalotwszedł 59'6.7
  • 12K. Darlow
  • 26A. Heavenwszedł 90+5'0.0
  • 31S. Lacey
  • 7M. Mount
  • 9M. Rashfordwszedł 90+5'0.0
  • 11J. Zirkzeewszedł 59'6.9
Tottenham Hotspur

ustawienie 4-2-3-1 · trener R. De Zerbi

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 31A. Kinský6.5
  • 13D. Udogie6.9
  • 5M. Senesi7.0
  • 6J. van Hecke6.3
  • 14A. Gray6.7
  • 16S. Tonali7.7
  • 15L. Bergvall6.6
  • 17Sávio6.7
  • 8C. Gallagher6.5
  • 20M. Kudus6.1
  • 19D. Solanke7.6
rezerwowi
  • 4T. Adarabioyo
  • 30R. Bentancurwszedł 66'5.6
  • 33B. Davies
  • 39M. Dúbravka
  • 18Mateus Fernandeswszedł 89'6.3
  • 10J. Maddisonwszedł 74'6.8
  • 22Omar Marmoushwszedł 66'6.6
  • 11M. Tel
  • 37M. van de Venwszedł 74'6.4

Najwięcej modeli AI — na zwycięstwo drużyny Manchester United — zakład nie wszedł. Bliskie zakłady w tę samą stronę: jeszcze 2 modele AI — handicap Manchester United (−1). Jeszcze 3 — na to, że co najmniej jedna drużyna nie strzeli — zakład nie wszedł. Pozostałe głosy (3) — każdy na własny zakład: sumę goli, „obie strzelą” i handicap Tottenham Hotspur.

  • 8 z 161nasz zakładkurs 1.70GeminiGrokKimiQwenDeepSeek FlashMiniMaxDots3-NoteNemotron Supernie weszło
  • 3 z 16BTTS niekurs 2.48ClaudeGLMXiaomi MiMonie weszło
  • 2 z 16H1 (−1)w tę samą stronękurs 2.18DeepSeekNemotron Ultranie weszło
  • 1 z 16O 2.5kurs 1.48Sonarnie weszło
  • 1 z 16BTTS takkurs 1.53Mistralweszło
  • 1 z 16H2 (+1)kurs 1.74ChatGPTweszło

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 09.10 o 13:17 czasu polskiego

Tottenham Hotspur strzelił dwa gole w ostatnich pięciu meczach i stracił osiem, a na wyjazdach w tym sezonie nie trafił ani razu. Dwa punkty i 20. miejsce po pięciu kolejkach nie są przypadkiem. Manchester United u siebie strzela średnio 2,5 gola na mecz i traci 1,5, a rynek wycenia szanse gospodarzy na 55% przy 22% na zwycięstwo gości. Przez 17 dni kurs zsunął się z 1.63 do 1.70, ale faworyt się nie zmienił — stawiamy na zwycięstwo Manchesteru United, kurs 1.70.

Gdzie możemy się mylić

Niepokoi sam Manchester United: osiem strzelonych i osiem straconych bramek w ostatnich pięciu spotkaniach, a przed własną publicznością drużyna ani raz nie zachowała czystego konta. Bezpośrednie mecze też nie przemawiają za miejscowymi — w ostatnich 10 Manchester United ma dwa zwycięstwa, trzy remisy i pięć porażek, a wygrana 2:0 w lutym jest na tym tle raczej wyjątkiem. Mżawka i wiatr 21 km/h dodają losowości spotkaniu Premier League, w którym od gospodarzy oczekuje się kontroli.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Manchester United
Ostatnie mecze: Manchester United
DataRywalBoiskoWynikRezultat
20.09FulhamW1:1R
16.09Brighton & Hove AlbionPuchar Ligi AngielskiejD2:3P
13.09Manchester CityD0:1P
10.09Sabah BakuLiga MistrzówD4:0Z
06.09EvertonW2:2R
Tottenham Hotspur
Ostatnie mecze: Tottenham Hotspur
DataRywalBoiskoWynikRezultat
19.09Aston VillaD2:3P
15.09LiverpoolPuchar Ligi AngielskiejW1:3P
12.09EvertonD0:0R
05.09Nottingham ForestW0:0R
29.08Newcastle UnitedD0:2P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaManchester UnitedTottenham HotspurPremier League
gole1.6 / 1.60.4 / 1.61.4
xG1.9 / 1.31 / 1.61.5
strzały22.6 / 10.614.2 / 15.213.9
strzały celne5.6 / 4.63.8 / 4.24.4
rzuty rożne7.2 / 3.87.6 / 4.64.7
faule9.8 / 9.613.2 / 13.811.4
żółte kartki1.2 / 2.61 / 1.81.9
mecze powyżej 2.540%40%
obie strzelały60%20%
czyste konta0%40%
bez gola40%80%
u siebie / na wyjeździe
gole2.5 / 1.50 / 1.5
średnia suma goli41.5
mecze powyżej 2.550%50%
obie strzelały50%0%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 10

2–3–5wygrane: Manchester United · remisy · wygrane: Tottenham Hotspur

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Manchester United — Tottenham Hotspur2:007.02.26
Tottenham Hotspur — Manchester United2:208.11.25
Tottenham Hotspur — Manchester United1:021.05.25Liga Europy
Tottenham Hotspur — Manchester United1:016.02.25
Tottenham Hotspur — Manchester United4:319.12.24Puchar Ligi Angielskiej
Manchester United — Tottenham Hotspur0:329.09.24
Manchester United — Tottenham Hotspur2:214.01.24
Tottenham Hotspur — Manchester United2:019.08.23
Tottenham Hotspur — Manchester United2:227.04.23
Manchester United — Tottenham Hotspur2:019.10.22
0:2Sunderland–Brighton & Hove AlbionNasz typ:2typ trafionyZa tym zakładem — 11 z 15, w tę samą stronę — jeszcze 11 3.08X 3.432 2.315:1Chelsea–BournemouthNasz typ:BTTS taktyp trafionyza tym typem 11 z 16 modeli AI1 1.83X 3.922 4.112:1Ipswich Town–FulhamNasz typ:U 2.5typ nietrafionyza tym typem 9 z 15 modeli AI1 2.74X 3.472 2.51