Przejdź do treści
Menu

ZAKOŃCZONY

Sunderland — Brighton & Hove Albion 0:2: wynik i kursy

Mecz Sunderland — Brighton & Hove Albion zakończył się wynikiem 0:2. Zakład modeli AI: Brighton & Hove Albion wygra po kursie 2.33; typ wszedł.

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

Sunderland
Brighton & Hove Albion

zakład modeli AI: Brighton & Hove Albion wygra

2.33

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 11 z 15, w tę samą stronę — jeszcze 1

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki

wszedł+1,33 j.
co oznaczają te liczby
wszedł / nie wszedł
Wynik zakładu po rozliczeniu kolejki: zysk lub strata przy stawce jednej jednostki po podanym kursie.

prawdopodobny wynik

1:111%

2:1 9%1:2 8%2:2 7%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Jakie były kursy na mecz

linia przed meczem, ostatnia aktualizacja 10.10 14:07

wynik13.08+0.29X3.43+0.1022.31 — zgodny z naszym zakładem−0.17
suma goli 2.5O1.83−0.09U2.00+0.09
obie strzelątak1.64−0.04nie2.17+0.09
podw. szansa1X1.61+0.08121.29−0.02X21.36−0.06
handicapodczyt 07.10 09:46H1 02.17H2 01.76

W ciągu 20 dni wygrana: Brighton & Hove Albion: kurs spadł z 2.48 do 2.31 — pieniądze płyną na gości.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Brighton & Hove Albion: 2.33 → 2.31 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (wygrana: Brighton & Hove Albion) spadł z 2.33 do 2.31: rynek ocenia go teraz jako bardziej prawdopodobny.

Sunderland2.79 → 3.08Remis3.33 → 3.43Brighton & Hove Albion2.48 → 2.31nasz zakład
2.252.502.753.003.253.5010 dnibrak danych3 dnibrak danych20 wrz22 wrz24 wrz26 wrz7 paź10 paźPublikacja · 2.33Remis 3.43Sunderland 3.08Brighton & Hove Albion 2.31

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedySunderlandRemisBrighton & Hove Albion · nasz zakład
3.08+0.153.43−0.032.31−0.02
7 paź – 10 paź · brak odczytów przez 3 dni
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Brighton & Hove Albion) po kursie 2.33
2.93+0.143.46+0.132.33−0.15
27 wrz – 7 paź · brak odczytów przez 10 dni
2.79otwarcie3.33otwarcie2.48otwarcie
105 odczytów · kursy zmieniły się 2 razy

Jak przebiegł mecz

do przerwy 0:0

protokół meczu · 11.10 00:00

Do przerwy w Sunderlandzie było 0:0. Brighton otworzył wynik w 53. minucie golem Maxima De Cuypera po podaniu Pascala Großa, a w 57. czerwoną kartkę obejrzał Pascal Struijk, co nie przeszkodziło gościom dobić rywala w doliczonym czasie: w 90+3. minucie trafił Jaouen Hadjam po asyście Georginio Ruttera, ustalając 0:2. Sunderland miał więcej piłki, 62 procent wobec 38, ale to Brighton był bliżej goli w ujęciu oczekiwanych trafień: 1.14 wobec 0.68, mimo gry w przewadze liczebnej gospodarzy od 57. minuty. Strzałów było 12 do 13, celnych 3 do 4. Stawialiśmy na zwycięstwo Brighton, kurs 2.33 — trafiony. Rynek przed meczem dawał gościom 2.31, remisowi 3.43, Sunderlandowi 3.08. Gole zamknęły się pod linią 2.5, a zakład na obie drużyny strzelą zawiódł, bo trafiła tylko jedna strona.

  1. 34'Sunderlandwszedł Malick Fofana, zszedł Thomas Meunier
  2. 36'Brighton & Hove AlbionOlivier Boscagli ŻK
  3. 53'Brighton & Hove AlbionMaxim De Cuyper (Pascal Groß)0:1
  4. 56'Brighton & Hove Albionweryfikacja VAR · Pascal Struijk
  5. 57'Brighton & Hove AlbionPascal Struijk CZK
  6. 60'Brighton & Hove Albionwszedł Lewis Dunk, zszedł Charalampos Kostoulas
  7. 68'Brighton & Hove Albionwszedł Costinha, zszedł Olivier Boscagli
  8. 68'Brighton & Hove Albionwszedł Malick Yalcouyé, zszedł Maxim De Cuyper
  9. 73'Sunderlandwszedł Dayann Methalie, zszedł Reinildo Isnard Mandava
  10. 73'Sunderlandwszedł Djiamgone Jocelin Ta Bi, zszedł Nilson Angulo
  11. 81'Sunderlandwszedł Juan Riquelme Angulo, zszedł Enzo Le Fée
  12. 88'Brighton & Hove Albionwszedł Jaouen Hadjam, zszedł Diego Gomez
  13. 88'Brighton & Hove Albionwszedł Georginio Rutter, zszedł Yasin Ayari
  14. 90+3'Brighton & Hove AlbionJaouen Hadjam (Georginio Rutter)0:2
Statystyki meczu Sunderland — Brighton & Hove Albion
SunderlandwskaźnikBrighton & Hove Albion
0.68oczekiwane gole (xG)1.14
12strzały13
3celne4
62%posiadanie piłki38%
7rzuty rożne5
8faule12
2obrony3
0żółte kartki1
0czerwone kartki1
co oznaczają te liczby
oczekiwane gole (xG)
Ile goli średnio dają strzały takiej jakości i z takich pozycji. Pokazuje, na ile wynik oddaje grę: 0,6 xG przy dwóch golach to skuteczność, a nie przewaga w grze.
ocena dostawcy
Ocena zawodnika za mecz od dostawcy statystyk — nie nasza. Liczona z akcji z piłką i bez niej; nie przeliczamy jej i podajemy tak, jak jest.

Wyjściowe składy

Sunderland

ustawienie 4-2-3-1 · trener R. Le Bris

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 22R. Roefs5.8
  • 17Reinildo6.3
  • 4K. Danso6.0
  • 20N. Mukiele7.4
  • 32T. Hume6.0
  • 27N. Sadiki6.6
  • 34G. Xhaka6.5
  • 10N. Angulo5.9
  • 28E. Le Fée6.4
  • 12T. Meunier5.7
  • 18W. Isidor6.1
rezerwowi
  • 15O. Alderete
  • 50J. Angulowszedł 81'6.2
  • 37J. Biwszedł 73'6.3
  • 31M. Ellborg
  • 39M. Fofanawszedł 34'6.5
  • 6D. Methaliewszedł 73'6.2
  • 13L. O'Nien
  • 11C. Rigg
  • 7C. Talbi
Brighton & Hove Albion

ustawienie 4-2-3-1 · trener F. Hürzeler

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 1B. Verbruggen7.0
  • 21O. Boscagli6.3
  • 4P. Struijk5.5
  • 44L. Vušković6.1
  • 24F. Kadıoğlu7.1
  • 13P. Groß7.5
  • 14José María Andrés Baixauli6.3
  • 29M. De Cuyper — najwyższa ocena dostawcy w meczu7.7
  • 26Y. Ayari6.2
  • 25D. Gómez6.4
  • 19C. Kostoulas6.7
rezerwowi
  • 23J. Steele
  • 10G. Rutterwszedł 88'6.8
  • 15I. Osman
  • 33M. O'Riley
  • 20Costinhawszedł 68'6.5
  • 3J. Hadjamwszedł 88'7.4
  • 5L. Dunkwszedł 60'6.8
  • 12P. David
  • 35M. Yalcouyéwszedł 68'6.5

Najwięcej modeli AI — na zwycięstwo drużyny Brighton & Hove Albion — zakład wszedł. Bliskie zakłady w tę samą stronę: jeszcze 1 model AI — handicap Brighton & Hove Albion (−1). Jeszcze 2 — na powyżej 2.5 gola — zakład nie wszedł. Jeszcze jeden — na to, że obie drużyny strzelą.

  • 11 z 152nasz zakładkurs 2.33ChatGPTDeepSeekGeminiGrokKimiQwenDeepSeek FlashGLMMistralSonarXiaomi MiMoweszło
  • 2 z 15O 2.5kurs 1.79ClaudeNemotron Ultranie weszło
  • 1 z 15BTTS takkurs 1.64Nemotron Supernie weszło
  • 1 z 15H2 (−1)w tę samą stronękurs 3.70MiniMaxweszło

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 09.10 o 13:17 czasu polskiego

Brighton & Hove Albion jest trzeci z 10 punktami po pięciu kolejkach, a w ostatnich pięciu meczach strzelił 16 goli i stracił pięć. Sunderland z czterema punktami zajmuje 14. miejsce i przed własną publicznością ogranicza się do 0.5 gola na mecz. Na wyjazdach goście zdobywają po cztery bramki na spotkanie, a w żadnym domowym meczu w tym sezonie gospodarze nie dobili do powyżej 2.5 gola — przy takiej sile ataku rywala potrzebowaliby niemal idealnego splotu okoliczności z tyłu. Przez 17 dni kurs na gości zsunął się z 2.48 do 2.33. Bezpośrednie mecze nakazują jednak ostrożność: w marcu Brighton wywiózł z Sunderlandu tylko wygraną 1:0, a w grudniu 2025 roku u siebie nie strzelił ani razu.

Gdzie możemy się mylić

Mżawka i wiatr 32 km/h to nie najlepsze tło dla zespołu, który opiera grę na krótkim podaniu i wysokim pressingu. Sunderland u siebie dwa razy zachował czyste konto, w połowie spotkań, więc ciasny, ostrożny mecz z minimalną liczbą sytuacji jest tu bardziej realny niż pewne zwycięstwo gości różnicą kilku bramek. Mimo to w tym spotkaniu Premier League stawiamy na zwycięstwo Brighton & Hove Albion, kurs 2.33.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Sunderland
Ostatnie mecze: Sunderland
DataRywalBoiskoWynikRezultat
20.09Manchester CityW3:5P
16.09AZ AlkmaarLiga EuropyD1:0Z
12.09ArsenalD0:2P
08.09Hull CityPuchar Ligi AngielskiejD1:0Z
05.09BrentfordW1:1R
Brighton & Hove Albion
Ostatnie mecze: Brighton & Hove Albion
DataRywalBoiskoWynikRezultat
19.09ArsenalD3:0Z
16.09Manchester UnitedPuchar Ligi AngielskiejW3:2Z
13.09Coventry CityW5:0Z
05.09Leeds UnitedD1:1R
30.08ChelseaW3:4P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaSunderlandBrighton & Hove AlbionPremier League
gole1.2 / 23.2 / 11.4
xG2 / 1.72.3 / 1.71.5
strzały13.2 / 1219 / 11.613.9
strzały celne5 / 3.25.8 / 3.84.4
rzuty rożne4 / 3.85.4 / 4.64.7
faule13 / 14.213 / 10.611.4
żółte kartki2.4 / 1.42.4 / 1.61.9
mecze powyżej 2.540%80%
obie strzelały60%40%
czyste konta20%60%
bez gola20%0%
u siebie / na wyjeździe
gole0.5 / 14 / 2
średnia suma goli1.56
mecze powyżej 2.50%100%
obie strzelały0%50%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 2

0–1–1wygrane: Sunderland · remisy · wygrane: Brighton & Hove Albion

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Sunderland — Brighton & Hove Albion0:114.03.26
Brighton & Hove Albion — Sunderland0:020.12.25
5:1Chelsea–BournemouthNasz typ:BTTS taktyp trafionyza tym typem 11 z 16 modeli AI1 1.83X 3.922 4.112:1Ipswich Town–FulhamNasz typ:U 2.5typ nietrafionyza tym typem 9 z 15 modeli AI1 2.74X 3.472 2.512:2Aston Villa–BrentfordNasz typ:BTTS taktyp trafionyza tym typem 8 z 16 modeli AI1 2.77X 3.512 2.47