Przejdź do treści
Menu

Jutro

Tottenham Hotspur — Coventry City: typ AI na mecz

Mecz Tottenham Hotspur — Coventry City odbędzie się 19 października. Zakład modeli AI: handicap Coventry City (+1.5) po kursie 1.63 (głosy: 8 z 16).

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

Tottenham Hotspur
Coventry City

zakład modeli AI: Handicap Coventry City (+1.5)

1.63

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 8 z 16, za innymi — 8

Panel podzielony

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:114%kurs 8.57

1:0 10%2:1 9%0:0 9%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 17.10 23:19

wynik11.49+0.01X4.58+0.0526.34+0.25
liczba goli 2.5O1.59+0.01U2.39+0.01
obie strzelątak1.68nie2.08
podw. szansa1X1.13+0.01121.19+0.01X22.61−0.01
handicapH1 −11.75H2 +12.07−0.01

W ciągu 5 dni wygrana: Coventry City: kurs wzrósł z 6.09 do 6.34 — zakładów na gości jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiCoventry City 6.09 → 6.34 w ciągu 5 dni · 70 odczytówZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Tottenham Hotspur 1.48 → 1.49, Remis 4.53 → 4.58, Coventry City 6.09 → 6.34.

Tottenham Hotspur1.48 → 1.49Remis4.53 → 4.58Coventry City6.09 → 6.34
1.502.003.004.006.0012 paź14 paź15 paź16 paź17 paźCoventry City 6.34Remis 4.58Tottenham Hotspur 1.49

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyTottenham HotspurRemisCoventry City
1.494.58+0.016.34+0.01
1.494.57−0.016.33
1.494.586.33−0.01
1.49+0.014.58+0.026.34+0.10
1.484.56+0.046.24+0.15
1.484.52+0.026.09+0.03
1.484.50−0.036.06−0.01
1.484.536.07−0.02
1.48otwarcie4.53otwarcie6.09otwarcie
70 odczytów · kursy zmieniły się 8 razy

Najwięcej modeli AI stawia na handicap Coventry City (+1.5). Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 1 model AI — to, że Coventry City nie przegra. Jeszcze 4 — na poniżej 2.5 gola. Pozostałe głosy (4) — inne zakłady: handicap Tottenham Hotspur, liczbę goli i zwycięstwo drużyny Tottenham Hotspur.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 16.10 o 11:20 czasu polskiego

Łatka faworyta trzyma się Tottenhamu Hotspur raczej przez nazwę niż przez grę. Gospodarze zajmują 19. miejsce w Premier League z trzema punktami po sześciu kolejkach, u siebie nie wygrali ani razu (remis i dwie porażki), strzelają średnio 0,7 gola, a cztery mecze w tym sezonie zakończyli bez trafienia. Coventry City przyjeżdża po dwóch zwycięstwach z rzędu i jest 14. ze sześcioma punktami, więc utrzymanie się w granicach jednego gola leży w jego zasięgu. Rynek także nie spodziewa się wysokiego zwycięstwa miejscowych: handicap (+1.5) dla Coventry City wyceniono na 58% szans, a kursy nie drgnęły ani o setną przez trzy dni.

Gdzie możemy się mylić

Wyjazdowe liczby Coventry City budzą niepokój: 0,3 gola strzelonego i 1,3 straconego na mecz, jedno zwycięstwo przy dwóch porażkach na obcych boiskach. Bezpośrednie mecze też przemawiają za Tottenhamem Hotspur — we wrześniu 2024 roku wyeliminował tego rywala w Pucharze Ligi, a w 2013 roku wygrał domowy mecz pucharowy 3:0. Jeśli gospodarzom w końcu zacznie wychodzić z przodu, różnica dwóch bramek przeciwko tak nieskutecznej ofensywie rośnie szybko. Nasz typ to handicap (+1.5) dla Coventry City.

  • Za zakładem — 8 z 16 modeli AI: to najczęstsza odpowiedź, ale druga połowa wybrała coś innego.
  • Bukmacherzy: więcej szans na zwycięstwo drużyny Tottenham Hotspur.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Tottenham Hotspur
Ostatnie mecze: Tottenham Hotspur
DataRywalBoiskoWynikRezultat
10.10Manchester UnitedW1:1xG 1.6–0.8R
19.09Aston VillaD2:3xG 1.6–1.2P
15.09LiverpoolPuchar Ligi AngielskiejW1:3P
12.09EvertonD0:0R
05.09Nottingham ForestW0:0xG 1.1–0.9R
29.08Newcastle UnitedD0:2xG 1.1–0.7P
Coventry City
Ostatnie mecze: Coventry City
DataRywalBoiskoWynikRezultat
12.10Newcastle UnitedD4:1xG 1.5–1.9Z
19.09Nottingham ForestW1:0xG 0.7–1.1Z
16.09Aston VillaPuchar Ligi AngielskiejD1:3P
13.09Brighton & Hove AlbionD0:5xG 1.3–2.8P
05.09Manchester CityW0:1xG 1.4–2.1P
29.08Hull CityD0:1xG 1.3–0.7P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaTottenham HotspurCoventry CityPremier League
gole0.5 / 1.50.8 / 1.81.5
xG1.1 / 1.41 / 1.71.5
strzały13.8 / 14.710 / 17.713.8
strzały celne3.7 / 4.23.7 / 4.74.5
rzuty rożne7 / 4.53.7 / 4.84.7
faule13.7 / 13.710.5 / 10.311.5
żółte kartki1.3 / 2.20.8 / 1.51.9
mecze powyżej 2.533%50%
obie strzelały33%17%
czyste konta33%17%
bez gola67%67%
u siebie / na wyjeździe
gole0.7 / 1.70.3 / 1.3
średnia liczba goli2.31.7
mecze powyżej 2.533%33%
obie strzelały33%0%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 2

2–0–0wygrane: Tottenham Hotspur · remisy · wygrane: Coventry City

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Coventry City — Tottenham Hotspur1:218.09.24Puchar Ligi Angielskiej
Tottenham Hotspur — Coventry City3:005.01.13Puchar Anglii

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Premier League
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
13Manchester United61-3-29–96ZRPRR
14Coventry City62-0-45–116PPPZZ
15Nottingham Forest61-2-35–85RRZPP
18Bournemouth60-3-37–133RRRPP
19Tottenham Hotspur60-3-33–93PRRPR
20Fulham60-2-46–102PPRRP

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Gole według minut

sezon ligowy
Tottenham Hotspur
  • 0-1501
  • 16-3000
  • 31-4502
  • 46-6001
  • 61-7504
  • 76-9031
Coventry City
  • 0-1511
  • 16-3002
  • 31-4501
  • 46-6022
  • 61-7502
  • 76-9023

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

17:30Nottingham Forest–ArsenalNasz typ:BTTS nie1.83za tym typem 11 z 16 modeli AI1 5.68X 3.822 1.6515:00Bournemouth–SunderlandNasz typ:BTTS tak1.66za tym typem 14 z 16 modeli AI1 2.10X 3.482 3.5015:00Leeds United–Manchester UnitedNasz typ:12.35za tym typem 11 z 16 modeli AI1 2.36X 3.582 2.91