Jutro
Tottenham Hotspur — Coventry City: typ AI na mecz
Mecz Tottenham Hotspur — Coventry City odbędzie się 19 października. Zakład modeli AI: handicap Coventry City (+1.5) po kursie 1.63 (głosy: 8 z 16).
- Premier League, kolejka 7 z 38
- +13°, pochmurno
- Tottenham Hotspur Stadium, Londyn
opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Handicap Coventry City (+1.5)
1.63zakład modeli AI · Za tym zakładem — 8 z 16, za innymi — 8
Panel podzielonyNasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki
prawdopodobny wynik
1:0 10%2:1 9%0:0 9%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Kursy na mecz
W ciągu 5 dni wygrana: Coventry City: kurs wzrósł z 6.09 do 6.34 — zakładów na gości jest mniej.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiCoventry City 6.09 → 6.34 w ciągu 5 dni · 70 odczytówZobacz
Ten rynek prawie się nie ruszył: Tottenham Hotspur 1.48 → 1.49, Remis 4.53 → 4.58, Coventry City 6.09 → 6.34.
Zmiany kursów
| Kiedy | Tottenham Hotspur | Remis | Coventry City |
|---|---|---|---|
| 1.49 | 4.58+0.01 | 6.34+0.01 | |
| 1.49 | 4.57−0.01 | 6.33 | |
| 1.49 | 4.58 | 6.33−0.01 | |
| 1.49+0.01 | 4.58+0.02 | 6.34+0.10 | |
| 1.48 | 4.56+0.04 | 6.24+0.15 | |
| 1.48 | 4.52+0.02 | 6.09+0.03 | |
| 1.48 | 4.50−0.03 | 6.06−0.01 | |
| 1.48 | 4.53 | 6.07−0.02 | |
| 1.48otwarcie | 4.53otwarcie | 6.09otwarcie |
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI stawia na handicap Coventry City (+1.5). Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 1 model AI — to, że Coventry City nie przegra. Jeszcze 4 — na poniżej 2.5 gola. Pozostałe głosy (4) — inne zakłady: handicap Tottenham Hotspur, liczbę goli i zwycięstwo drużyny Tottenham Hotspur.
- 7 z 16H2 (+1.5)nasz zakładkurs 1.63ChatGPTClaude
Gemini
GrokQwenMistralNemotron Ultra - 1 z 16X2w tym samym kierunkukurs 2.62Xiaomi MiMo
- 4 z 16U 2.5kurs 2.38DeepSeekKimi
GLMMiniMax - 2 z 16H1 (−1)kurs 1.75DeepSeek Flash
Dots3-Note - 1 z 16U 4.5kurs 1.19
Sonar - 1 z 161kurs 1.48Nemotron Super
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 16.10 o 11:20 czasu polskiego
Łatka faworyta trzyma się Tottenhamu Hotspur raczej przez nazwę niż przez grę. Gospodarze zajmują 19. miejsce w Premier League z trzema punktami po sześciu kolejkach, u siebie nie wygrali ani razu (remis i dwie porażki), strzelają średnio 0,7 gola, a cztery mecze w tym sezonie zakończyli bez trafienia. Coventry City przyjeżdża po dwóch zwycięstwach z rzędu i jest 14. ze sześcioma punktami, więc utrzymanie się w granicach jednego gola leży w jego zasięgu. Rynek także nie spodziewa się wysokiego zwycięstwa miejscowych: handicap (+1.5) dla Coventry City wyceniono na 58% szans, a kursy nie drgnęły ani o setną przez trzy dni.
Gdzie możemy się mylić
Wyjazdowe liczby Coventry City budzą niepokój: 0,3 gola strzelonego i 1,3 straconego na mecz, jedno zwycięstwo przy dwóch porażkach na obcych boiskach. Bezpośrednie mecze też przemawiają za Tottenhamem Hotspur — we wrześniu 2024 roku wyeliminował tego rywala w Pucharze Ligi, a w 2013 roku wygrał domowy mecz pucharowy 3:0. Jeśli gospodarzom w końcu zacznie wychodzić z przodu, różnica dwóch bramek przeciwko tak nieskutecznej ofensywie rośnie szybko. Nasz typ to handicap (+1.5) dla Coventry City.
- Za zakładem — 8 z 16 modeli AI: to najczęstsza odpowiedź, ale druga połowa wybrała coś innego.
- Bukmacherzy: więcej szans na zwycięstwo drużyny Tottenham Hotspur.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 10.10 | Manchester United | W | 1:1xG 1.6–0.8 | R |
| 19.09 | Aston Villa | D | 2:3xG 1.6–1.2 | P |
| 15.09 | LiverpoolPuchar Ligi Angielskiej | W | 1:3 | P |
| 12.09 | Everton | D | 0:0 | R |
| 05.09 | Nottingham Forest | W | 0:0xG 1.1–0.9 | R |
| 29.08 | Newcastle United | D | 0:2xG 1.1–0.7 | P |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 12.10 | Newcastle United | D | 4:1xG 1.5–1.9 | Z |
| 19.09 | Nottingham Forest | W | 1:0xG 0.7–1.1 | Z |
| 16.09 | Aston VillaPuchar Ligi Angielskiej | D | 1:3 | P |
| 13.09 | Brighton & Hove Albion | D | 0:5xG 1.3–2.8 | P |
| 05.09 | Manchester City | W | 0:1xG 1.4–2.1 | P |
| 29.08 | Hull City | D | 0:1xG 1.3–0.7 | P |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | Premier League | ||
|---|---|---|---|
| gole | 0.5 / 1.5 | 0.8 / 1.8 | 1.5 |
| xG | 1.1 / 1.4 | 1 / 1.7 | 1.5 |
| strzały | 13.8 / 14.7 | 10 / 17.7 | 13.8 |
| strzały celne | 3.7 / 4.2 | 3.7 / 4.7 | 4.5 |
| rzuty rożne | 7 / 4.5 | 3.7 / 4.8 | 4.7 |
| faule | 13.7 / 13.7 | 10.5 / 10.3 | 11.5 |
| żółte kartki | 1.3 / 2.2 | 0.8 / 1.5 | 1.9 |
| mecze powyżej 2.5 | 33% | 50% | |
| obie strzelały | 33% | 17% | |
| czyste konta | 33% | 17% | |
| bez gola | 67% | 67% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 0.7 / 1.7 | 0.3 / 1.3 | |
| średnia liczba goli | 2.3 | 1.7 | |
| mecze powyżej 2.5 | 33% | 33% | |
| obie strzelały | 33% | 0% | |
- Tottenham Hotspur: mniej goli niż średnia ligi — 0,5 wobec 1,5
- Coventry City: mniej goli niż średnia ligi — 0,8 wobec 1,5
- Tottenham Hotspur bez zwycięstwa w 5 ostatnich meczach ligowych
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Tottenham Hotspur tylko mecze domowe w sezonie, dla Coventry City tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
2–0–0wygrane: Tottenham Hotspur · remisy · wygrane: Coventry City
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| Coventry City — Tottenham Hotspur | 1:2 | 18.09.24 | Puchar Ligi Angielskiej |
| Tottenham Hotspur — Coventry City | 3:0 | 05.01.13 | Puchar Anglii |
- obie strzeliły w 1 z 2 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 2 z 2
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | Manchester United | 6 | 1-3-2 | 9–9 | 6 | ZRPRR |
| 14 | Coventry City | 6 | 2-0-4 | 5–11 | 6 | PPPZZ |
| 15 | Nottingham Forest | 6 | 1-2-3 | 5–8 | 5 | RRZPP |
| 18 | Bournemouth | 6 | 0-3-3 | 7–13 | 3 | RRRPP |
| 19 | Tottenham Hotspur | 6 | 0-3-3 | 3–9 | 3 | PRRPR |
| 20 | Fulham | 6 | 0-2-4 | 6–10 | 2 | PPRRP |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej
Gole według minut
- 0-1501
- 16-3000
- 31-4502
- 46-6001
- 61-7504
- 76-9031
- 0-1511
- 16-3002
- 31-4501
- 46-6022
- 61-7502
- 76-9023
w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut