Przejdź do treści
Menu

ZAKOŃCZONY

Lecce — Juventus Turyn 0:2: wynik i kursy

Mecz Lecce — Juventus Turyn zakończył się wynikiem 0:2; przed meczem kurs na zwycięstwo gości wynosił 1.55 (na otwarciu — 1.44), na zwycięstwo gospodarzy — 6.25, na remis — 4.16. Zakład modeli AI: handicap Juventus Turyn (−1) po kursie 1.71; typ wszedł.

  • Sędzia: Fabio Maresca
  • Serie A, kolejka 8 z 38
  • +16°, niewielkie zachmurzenie, wiatr 16 km/h
  • Stadio Comunale Via del Mare, Lecce

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

Lecce
Juventus Turyn

zakład modeli AI: Handicap Juventus Turyn (−1)

1.71

Rynek wycenia tę opcję na 55%

Handicap azjatycki: zakład wchodzi przy wygranej drużyny Juventus Turyn co najmniej dwoma golami; przy wygranej jednym golem — zwrot stawki.

zakład modeli AI · Za tym zakładem lub odważniejszym — 9 z 15, w tym samym kierunku — jeszcze 2

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 163 trafienia · 135 pudeł · 7 zwrotów · −5,80 j. Wszystkie wyniki

wszedł+0,71 j.
co oznaczają te liczby
wszedł / nie wszedł
Wynik zakładu po rozliczeniu kolejki: zysk lub strata przy stawce jednej jednostki po podanym kursie.

prawdopodobny wynik

0:212%kurs 6.25 — ten wynik padł

1:1 11%0:1 11%1:2 10%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 5 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Jakie były kursy na mecz

linia przed meczem, ostatnia aktualizacja 25.10 17:34

wynik16.25−1.27X4.16−0.1321.55+0.11
liczba goli 2.5O1.79−0.09U2.04+0.10
obie strzelątak1.85−0.17nie1.88+0.16
podw. szansa1X2.45−0.28121.23+0.02X21.13+0.03
handicapH1 +11.91−0.20H2 −11.90 — zgodny z naszym zakładem+0.19

W ciągu 7 dni wygrana: Lecce: kurs spadł z 7.52 do 6.25 — pieniądze płyną na gospodarzy.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiLecce 7.52 → 6.25 w ciągu 7 dni · 87 odczytówZobacz

Największa zmiana: Juventus Turyn, z 1.44 do 1.55 — 3.7 p.p. prawdopodobieństwa, więcej niż u innych wyników.

Lecce7.52 → 6.25Remis4.29 → 4.16Juventus Turyn1.44 → 1.55
1.502.003.004.006.008.0030 godz.brak danych18 paź19 paź21 paź22 paź23 paź24 paź25 paźLecce 6.25Remis 4.16Juventus Turyn 1.55

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyLecceRemisJuventus Turyn
6.25+0.014.161.55−0.01
6.24−0.194.161.56+0.01
6.43−0.264.16−0.071.55+0.03
6.69−0.234.23−0.031.52+0.02
6.92−0.204.26−0.061.50+0.02
7.12−0.134.32+0.011.48
7.25−0.094.31−0.031.48+0.01
7.34−0.094.34+0.011.47+0.01
7.43+0.054.331.46
7.38+0.014.33+0.031.46
7.37−0.154.30+0.011.46
7.52−0.034.29−0.051.46+0.01
7.55+0.134.34+0.041.45
7.42−0.104.30−0.011.45+0.01
7.52−0.134.31−0.011.44−0.01
7.65+0.174.32+0.011.45
7.48−0.014.31+0.031.45+0.01
7.49+0.014.28+0.011.44
7.48−0.044.27−0.021.44
18 paź – 19 paź · brak odczytów przez 30 godz.
7.52otwarcie4.29otwarcie1.44otwarcie
87 odczytów · kursy zmieniły się 19 razy

Jak przebiegł mecz

do przerwy 0:2

protokół meczu · 25.10 20:23

Lecce oddało 16 strzałów przy 8 rywali i przegrało 0:2. Oba gole Juventus Turyn zdobył przed przerwą: w 29. minucie Weston McKennie, w 41. Douglas Luiz Soares, któremu asystował Federico Gatti. W drugiej połowie goli nie było, a w 90+4. minucie czerwoną kartkę dostał Kialonda Gaspar. Cztery celne strzały Lecce i dwa Juventusu dały xG 1.02 wobec 1.13 na korzyść gości. Typ na Juventus Turyn z handicapem (-1), kurs 1.71, jest trafiony. Zwycięstwo gości rynek wyceniał przed meczem na 1.55, na otwarciu linii było 1.44. Kurs na Lecce wynosił 6.25, na remis 4.16. Padły dwa gole, czyli poniżej linii 2.5. Najwyższą ocenę meczu, 9.0, dostał Douglas Luiz Soares.

  1. 29'Juventus TurynWeston McKennie (Douglas Luiz Soares)0:1
  2. 41'Juventus TurynDouglas Luiz Soares (Federico Gatti)0:2
  3. 45'Leccewszedł Joel Almada Monteiro, zszedł Amar Fatah
  4. 45'Leccewszedł Jamil Siebert, zszedł Mohamed Kaba
  5. 60'Leccewszedł Corrie Ndaba, zszedł Tiago Gabriel
  6. 68'Juventus Turynwszedł Juan Cabal, zszedł Andrea Cambiaso
  7. 68'Juventus Turynwszedł Jérémie Boga, zszedł Randal Kolo Muani
  8. 71'Leccewszedł Paco Esteban, zszedł Willem Geubbels
  9. 76'LecceKialonda Gaspar ŻK
  10. 83'Juventus Turynwszedł Pape Matar Sarr, zszedł Douglas Luiz Soares
  11. 86'Leccewszedł Nikola Stulic, zszedł Konan N'Dri
  12. 90'Juventus Turynwszedł Kerim Alajbegovic, zszedł Weston McKennie
  13. 90+4'LecceKialonda Gaspar CZK
Statystyki meczu Lecce — Juventus Turyn
LeccewskaźnikJuventus Turyn
1.02oczekiwane gole (xG)1.13
16strzały8
4celne2
42%posiadanie piłki58%
5rzuty rożne3
10faule12
0obrony4
1czerwone kartki0
co oznaczają te liczby
oczekiwane gole (xG)
Ile goli średnio dają strzały takiej jakości i z takich pozycji. Pokazuje, na ile wynik oddaje grę: 0,6 xG przy dwóch golach to skuteczność, a nie przewaga w grze.
ocena dostawcy
Ocena zawodnika za mecz od dostawcy statystyk — nie nasza. Liczona z akcji z piłką i bez niej; nie przeliczamy jej i podajemy tak, jak jest.

Wyjściowe składy

Lecce

ustawienie 4-3-3 · trener E. Di Francesco

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 30W. Falcone5.5
  • 25A. Gallo6.1
  • 44Tiago Gabriel6.7
  • 4Kialonda Gaspar6.6
  • 17Danilo Veiga6.4
  • 14Y. Maleh6.5
  • 79O. Ngom5.8
  • 77M. Kaba6.0
  • 7A. Ahmed Fatah6.2
  • 69W. Geubbels6.4
  • 11K. N’Dri6.3
rezerwowi
  • 1M. Bleve
  • 5J. Siebertwszedł 45'5.9
  • 9N. Štulićwszedł 86'6.3
  • 31E. Scott
  • 32A. Borbei
  • 2A. Dembélé
  • 22Paco Estebanwszedł 71'6.5
  • 8S. Fofana
  • 16O. Gandelman
  • 28Olaf Gorter
  • 18G. Jean
  • 99Joël Monteirowszedł 45'6.8
  • 3C. Ndabawszedł 60'6.1
Juventus Turyn

ustawienie 3-1-4-2 · trener L. Spalletti

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 25G. Vicario6.9
  • 26J. Lucumí7.6
  • 3Bremer7.4
  • 4F. Gatti7.7
  • 12Douglas Luiz — najwyższa ocena dostawcy w meczu9.0
  • 20A. Cambiaso6.7
  • 8T. Koopmeiners6.6
  • 22W. McKennie7.9
  • 15P. Kalulu7.0
  • 9R. Kolo Muani6.3
  • 27N. Woltemade6.3
rezerwowi
  • 29P. Sarrwszedł 83'6.9
  • 24D. Rugani
  • 23C. Pinsoglio
  • 33Neto
  • 32J. Cabalwszedł 68'7.2
  • 13J. Bogawszedł 68'6.7
  • 17Kerim-Sam Alajbegovićwszedł 90'
  • 11E. Zhegrova
  • 6L. Kelly

Najwięcej modeli AI — na handicap Juventus Turyn (−1) — zakład wszedł. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 3 modele AI — to, że Juventus Turyn nie przegra, zwycięstwo drużyny Juventus Turyn i handicap Juventus Turyn (−1.5). Jeszcze 3 — na to, że obie drużyny strzelą — zakład nie wszedł. Jeszcze jeden — na powyżej 2.5 gola.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 19.10 o 10:55 czasu polskiego

Lecce nie wygrało żadnego z ostatnich 10 bezpośrednich meczów: trzy remisy i siedem porażek. Domowe liczby gospodarzy w tym sezonie mówią to samo — jedno zwycięstwo w trzech spotkaniach, 1,3 gola strzelonego i 2,7 straconego na mecz. Juventus Turyn w pięciu meczach ma 10 bramek strzelonych i trzy stracone, 55,2% posiadania piłki i blisko 15 strzałów na spotkanie; turyńczycy zwykle spychają rywala pod pole karne. Rynek daje handicapowi (-1) na Juventus około 55% szans i to właśnie nasz typ, kurs 1.71.

Gdzie możemy się mylić

Ale ile z tych zwycięstw było wysokich? W maju Juventus wygrał na wyjeździe tylko 1:0, a w styczniu obie drużyny podzieliły się punktami. W tym sezonie na wyjazdach turyńczycy strzelają i tracą po 1,3 gola na mecz. Di Francesco u siebie nie zamyka się z tyłu, jego zespół trafiał w każdym z trzech domowych spotkań, a o zwycięstwo różnicą co najmniej dwóch bramek może tu być trudno.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry · stan na 25.10
Lecce
Ostatnie mecze: Lecce
DataRywalBoiskoWynikRezultat
18.10UdineseW3:0xG 3.5–0.6Z
11.10BolognaD1:2xG 1.5–2.0P
20.09AC MilanW0:3xG 0.2–2.2P
13.09MonzaD3:2xG 1.1–2.8Z
07.09CagliariW0:1xG 0.5–1.6P
31.08AS RomaD0:4xG 0.7–3.4P
Juventus Turyn
Ostatnie mecze: Juventus Turyn
DataRywalBoiskoWynikRezultat
22.10Stade RennaisLiga EuropyD2:2R
18.10Lazio RzymD0:3xG 0.4–0.3P
15.10Celta VigoLiga EuropyW2:1xG 1.9–1.1Z
11.10CagliariW1:1xG 2.0–0.6R
02.10Cremonesemecz towarzyskiD0:1P
20.09Atalanta BergamoD2:0xG 1.3–0.6Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaLecceJuventus TurynSerie A
gole1.3 / 1.71.3 / 1.11.5
xG1.5 / 21.5 / 0.51.5
strzały11.1 / 15.117 / 7.414.6
strzały celne4.7 / 6.65.9 / 2.74.9
rzuty rożne4.4 / 3.68.1 / 3.14.7
faule13 / 9.312.9 / 10.110.9
żółte kartki1.9 / 0.91.3 / 2.31.7
mecze powyżej 2.571%29%
obie strzelały29%43%
czyste konta29%43%
bez gola43%14%
u siebie / na wyjeździe
gole1.3 / 2.71.3 / 1.3
średnia liczba goli42.7
mecze powyżej 2.5100%33%
obie strzelały67%67%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 10

0–3–7wygrane: Lecce · remisy · wygrane: Juventus Turyn

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Lecce — Juventus Turyn0:109.05.26
Juventus Turyn — Lecce1:103.01.26
Juventus Turyn — Lecce2:112.04.25
Lecce — Juventus Turyn1:101.12.24
Lecce — Juventus Turyn0:321.01.24
Juventus Turyn — Lecce1:026.09.23
Juventus Turyn — Lecce2:103.05.23
Lecce — Juventus Turyn0:129.10.22
Juventus Turyn — Lecce4:026.06.20
Lecce — Juventus Turyn1:126.10.19

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Serie A
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
7Cagliari64-1-16–313PZZZR
8Juventus Turyn63-2-19–511ZRPZR
9SSC Napoli73-1-310–710PZRZP
10Atalanta Bergamo73-0-410–119PPPZP
11Lecce73-0-49–129PZPPZ
12Sassuolo72-2-312–148RZPRP

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej · stan na 18.10

Gole według minut

sezon ligowy
Lecce
  • 0-1532
  • 16-3015
  • 31-4510
  • 46-6010
  • 61-7514
  • 76-9021
Juventus Turyn
  • 0-1500
  • 16-3021
  • 31-4500
  • 46-6000
  • 61-7512
  • 76-9062

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

Inne mecze kolejki

Wszystkie wyniki Serie A
0:2Udinese–AC MilanNasz typ:21.79typ trafionyZa tym zakładem lub odważniejszym — 10 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 11 4.55X 3.652 1.804:4Atalanta Bergamo–FrosinoneNasz typ:O 2.51.43typ trafionyza tym typem 6 z 16 modeli AI1 1.89X 4.202 3.621:0Genoa–VeneziaNasz typ:BTTS tak1.72typ nietrafionyza tym typem 12 z 16 modeli AI1 2.20X 3.272 3.47