Przejdź do treści
Menu

ZAKOŃCZONY

Udinese — AC Milan 0:2: wynik i kursy

Mecz Udinese — AC Milan zakończył się wynikiem 0:2; przed meczem kurs na zwycięstwo gości wynosił 1.80 (na otwarciu — 1.79), na zwycięstwo gospodarzy — 4.55, na remis — 3.65. Zakład modeli AI: AC Milan wygra po kursie 1.79; typ wszedł.

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

Udinese
AC Milan

zakład modeli AI: AC Milan wygra

1.79

Rynek wycenia tę opcję na 53%

zakład modeli AI · Za tym zakładem lub odważniejszym — 10 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 1

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 163 trafienia · 135 pudeł · 7 zwrotów · −5,80 j. Wszystkie wyniki

wszedł+0,79 j.zamknięcie1.80CLV−1%
co oznaczają te liczby
wszedł / nie wszedł
Wynik zakładu po rozliczeniu kolejki: zysk lub strata przy stawce jednej jednostki po podanym kursie.
zamknięcie
Kurs na nasz zakład w chwili pierwszego gwizdka — ostatnia cena, jaką zdążył wystawić rynek.
CLV
O ile nasz opublikowany kurs był wyższy od kursu zamknięcia. Plus oznacza, że zdążyliśmy wziąć zakład drożej, niż rynek wycenił go przed gwizdkiem; minus — że rynek poszedł w drugą stronę. Liczba nie zależy od wyniku meczu.

prawdopodobny wynik

1:113%kurs 6.51

1:2 9%0:1 9%0:2 9% — ten wynik padł

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 4 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Jakie były kursy na mecz

linia przed meczem, ostatnia aktualizacja 25.10 20:19

wynik14.55+0.09X3.65−0.0521.80 — zgodny z naszym zakładem+0.01
liczba goli 2.5O1.87−0.06U1.96+0.04
obie strzelątak1.74−0.06nie2.01+0.08
podw. szansa1X1.99−0.04121.27−0.02X21.20−0.01
handicapH1 +11.57+0.01H2 −12.43

W ciągu 7 dni wygrana: Udinese: kurs wzrósł z 4.46 do 4.55 — zakładów na gospodarzy jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — AC Milan: 1.79 → 1.80 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Udinese 4.46 → 4.55, Remis 3.70 → 3.65, AC Milan 1.79 → 1.80.

Udinese4.46 → 4.55Remis3.70 → 3.65AC Milan1.79 → 1.80nasz zakład
1.752.504.0030 godz.brak danych18 paź19 paź21 paź22 paź23 paź24 paź25 paźPublikacja · 1.79Udinese 4.55Remis 3.65AC Milan 1.80

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyUdineseRemisAC Milan · nasz zakład
4.55+0.093.65+0.011.80−0.04
4.46−0.033.641.84+0.01
4.49−0.033.64−0.021.83+0.01
4.52−0.313.66−0.071.82+0.06
4.83+0.303.73+0.061.76−0.05
4.53−0.423.67−0.171.81+0.09
4.95−0.183.84−0.041.72+0.03
5.133.88+0.021.69
5.13−0.023.86+0.011.69
5.15+0.023.85+0.011.69
5.13+0.113.841.69−0.01
5.02+0.023.84+0.031.70+0.01
5.00−0.223.81−0.111.69+0.03
5.22+0.023.92+0.011.66+0.01
5.20+0.043.91+0.021.65+0.01
5.16+0.013.89+0.011.64
5.15+0.693.88+0.181.64−0.15
18 paź – 19 paź · brak odczytów przez 30 godz.
Publikacja naszego zakładu (wygrana: AC Milan) po kursie 1.79
4.46otwarcie3.70otwarcie1.79otwarcie
89 odczytów · kursy zmieniły się 17 razy

Jak przebiegł mecz

do przerwy 0:1

protokół meczu · 25.10 22:46

Christian Pulisic trafił w 6. minucie, asystował Luka Modrić, a AC Milan wygrał z Udinese 2:0. Do przerwy było 0:1, drugiego gola w 65. minucie strzelił Omari Hutchinson. Według xG goście mieli 3.15 przy 0.46 gospodarzy. AC Milan oddał 19 strzałów przy 12 rywali i miał 60% posiadania. Celnych strzałów było 7 wobec 5, za to rzutów rożnych 4 wobec 5 gospodarzy. Najwyższą ocenę meczu, 8.2, dostał Christian Pulisic. Stawialiśmy na zwycięstwo AC Milan, kurs 1.79, więc typ jest trafiony. Bukmacherzy wyceniali zwycięstwo Udinese kursem 4.55, a zwycięstwo AC Milan kursem 1.80. Padły dwa gole, czyli poniżej linii 2.5, a obie drużyny nie strzeliły, kurs 2.01 na brak trafień z obu stron.

  1. 6'AC MilanChristian Pulisic (Luka Modrić)0:1
  2. 39'AC MilanGonçalo Ramos ŻK
  3. 43'UdineseJesper Karlstrom ŻK
  4. 45'Udinesewszedł Lennon Miller, zszedł Jakub Piotrowski
  5. 63'Udinesewszedł Nicolo Zaniolo, zszedł Mergim Vojvoda
  6. 64'Udinesewszedł Juan Arizala, zszedł Hassane Kamara
  7. 65'AC MilanOmari Hutchinson0:2
  8. 73'AC Milanwszedł Ruben Loftus-Cheek, zszedł Omari Hutchinson
  9. 73'AC Milanwszedł Yunus Musah, zszedł Fikayo Tomori
  10. 83'Udinesewszedł Giulio Vinciati, zszedł Keinan Davis
  11. 83'Udinesewszedł Sandi Lovric, zszedł Jesper Karlstrom
  12. 85'AC Milanwszedł Alphadjo Cissè, zszedł Davide Bartesaghi
  13. 90'AC MilanLuka Modrić ŻK
  14. 90+1'AC Milanwszedł Francesco Camarda, zszedł Gonçalo Ramos
  15. 90+1'AC Milanwszedł Christian Comotto, zszedł Ruben Loftus-Cheek
Statystyki meczu Udinese — AC Milan
UdinesewskaźnikAC Milan
0.46oczekiwane gole (xG)3.15
12strzały19
5celne7
40%posiadanie piłki60%
5rzuty rożne4
11faule13
5obrony5
1żółte kartki2
co oznaczają te liczby
oczekiwane gole (xG)
Ile goli średnio dają strzały takiej jakości i z takich pozycji. Pokazuje, na ile wynik oddaje grę: 0,6 xG przy dwóch golach to skuteczność, a nie przewaga w grze.
ocena dostawcy
Ocena zawodnika za mecz od dostawcy statystyk — nie nasza. Liczona z akcji z piłką i bez niej; nie przeliczamy jej i podajemy tak, jak jest.

Wyjściowe składy

Udinese

ustawienie 3-4-2-1 · trener K. Runjaic

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 40M. Okoye6.7
  • 16M. Palma6.8
  • 27C. Kabasele6.5
  • 14J. Abankwah6.2
  • 11H. Kamara6.5
  • 8J. Karlström6.4
  • 24J. Piotrowski6.1
  • 23M. Vojvoda6.7
  • 32J. Ekkelenkamp6.0
  • 30G. Chakvetadze6.3
  • 9K. Davis6.1
rezerwowi
  • 77E. Ebosse
  • 6Oier Zarraga
  • 10N. Zaniolowszedł 63'5.7
  • 45G. Vinciatiwszedł 83'6.4
  • 93D. Padelli
  • 20J. Arizalawszedł 64'6.0
  • 13N. Bertola
  • 46Unai Gómez
  • 91L. Jovanović
  • 4S. Lovrićwszedł 83'5.8
  • 38L. Millerwszedł 45'6.6
  • 41B. Mrozek
AC Milan

ustawienie 4-4-1-1 · trener Ruben Amorim

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 16M. Maignan7.8
  • 13S. Bocoum7.0
  • 31S. Pavlović7.9
  • 5K. De Winter7.3
  • 23F. Tomori6.8
  • 33D. Bartesaghi6.5
  • 30A. Jashari7.2
  • 14L. Modrić7.7
  • 20O. Hutchinson8.2
  • 11C. Pulišić — najwyższa ocena dostawcy w meczu8.2
  • 9Gonçalo Ramos6.3
rezerwowi
  • 55Silvano Vos
  • 41L. P. Bouyer
  • 73F. Camardawszedł 90+1'
  • 70A. Cissèwszedł 85'7.1
  • 28C. Comottowszedł 90+1'
  • 2P. Estupiñán
  • 8R. Loftus-Cheekwszedł 73'7.0
  • 80Y. Musahwszedł 73'6.8
  • 40L. Ossola
  • 42F. Terracciano
  • 96L. Torriani
  • 35V. Vladimirov
  • 48El Hadji Malick Cissé
  • 47N. Perera
  • 49Luka Menon

Głosy rozłożyły się po równo: po 5 na zwycięstwo drużyny AC Milan (wszedł) i na to, że obie drużyny strzelą (nie wszedł). Pozostałe głosy (6) — inne zakłady: handicap AC Milan i podwójną szansę.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 23.10 o 22:38 czasu polskiego

Udinese przyjeżdża na ten mecz z serią pięciu porażek z rzędu, pięcioma strzelonymi golami i 13 straconymi, zajmując 16. miejsce z czterema punktami po siedmiu kolejkach. AC Milan ma 15 punktów i czwartą lokatę. U siebie Udinese nie wygrało żadnego z czterech spotkań, zdobywając średnio 0.5 gola i tracąc 1.8 na mecz, a Milan na wyjeździe pozostaje niepokonany: jedno zwycięstwo i trzy remisy przy średniej 1.5 trafienia. Ostatnie wizyty w Udine kończyły się tak samo, bo goście wygrali 3:0 we wrześniu 2025 roku i 4:0 w kwietniu 2025 roku, a rynek daje Milanowi 53% szans na zwycięstwo. Gospodarze nie mogą dodatkowo liczyć na Alabę, Bayo i Gueye. Nasz typ to zwycięstwo AC Milanu, kurs 1.79.

Gdzie możemy się mylić

Ryzyko leży z tyłu formacji gości. Na wyjazdach Milan ani razu nie zachował czystego konta i we wszystkich czterech meczach na obcym terenie strzelały obie drużyny, więc jeden zryw wystarczy, by Udinese zaczepiło się o wynik. Potrafiło już zresztą zaskoczyć: w kwietniu 2026 roku to Udinese wygrało 3:0 w Mediolanie. Po stronie gości brakuje Saelemaekersa i Gabbii, a pod znakiem zapytania stoi występ Gonçalo Ramosa.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Kontuzje i zawieszenia

odczyt 23.10 22:38
Udinese
  • D. AlabaOBR · 17 meczów w 2025/26łydkanie zagra
  • V. BayoNAP · 16 meczów w 2025/26udonie zagra
  • I. GueyeNAP · 21 meczów w 2025/26kostkanie zagra
  • N. ZanioloPOM · 6 goli w 2025/26udopod znakiem zapytania
AC Milan
  • S. ChukwuezeNAP · 1 mecz w 2025/26biodronie zagra
  • M. GabbiaOBR · 31 meczów w 2025/26udonie zagra
  • A. SaelemaekersPOM · 39 meczów w 2025/26kostkanie zagra
  • G. Ramos13 goli w 2025/26łydkapod znakiem zapytania

trenerzy: K. Runjaic · Ruben Amorim · główne ustawienia sezonu: 3-4-2-1 · 3-4-2-1

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry · stan na 25.10
Udinese
Ostatnie mecze: Udinese
DataRywalBoiskoWynikRezultat
18.10LecceD0:3xG 0.6–3.5P
12.10TorinoW1:2xG 0.8–2.7P
26.09Pogoń Szczecinmecz towarzyskiW1:1R
19.09CagliariD0:1xG 2.1–1.1P
14.09Inter MediolanW3:5xG 0.9–3.0P
07.09Lazio RzymD1:2xG 0.8–1.8P
AC Milan
Ostatnie mecze: AC Milan
DataRywalBoiskoWynikRezultat
22.10BournemouthLiga EuropyW0:3xG 0.2–3.2P
18.10Atalanta BergamoD3:2xG 2.5–1.7Z
15.10RB SalzburgLiga EuropyW4:0xG 3.5–0.9Z
11.10SassuoloW1:1xG 1.2–1.2R
20.09LecceD3:0xG 2.2–0.2Z
16.09Benfica LizbonaLiga EuropyD0:2xG 1.0–0.6P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaUdineseAC MilanSerie A
gole1.3 / 2.32 / 11.5
xG1.2 / 2.21.7 / 1.31.5
strzały14.3 / 16.412.3 / 9.614.6
strzały celne3.9 / 6.64.7 / 3.64.9
rzuty rożne3.9 / 5.73 / 3.14.7
faule11 / 8.99.3 / 1210.9
żółte kartki1.9 / 0.41.9 / 1.41.7
mecze powyżej 2.571%57%
obie strzelały71%71%
czyste konta0%29%
bez gola29%0%
u siebie / na wyjeździe
gole0.5 / 1.81.5 / 1.3
średnia liczba goli2.32.8
mecze powyżej 2.550%50%
obie strzelały50%100%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 10

3–2–5wygrane: Udinese · remisy · wygrane: AC Milan

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
AC Milan — Udinese0:311.04.26
Udinese — AC Milan0:320.09.25
Udinese — AC Milan0:411.04.25
AC Milan — Udinese1:019.10.24
Udinese — AC Milan2:320.01.24
AC Milan — Udinese0:104.11.23
Udinese — AC Milan3:118.03.23
AC Milan — Udinese4:213.08.22
AC Milan — Udinese1:125.02.22
Udinese — AC Milan1:111.12.21

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Serie A
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
3AS Roma75-2-016–317ZZRRZ
4AC Milan74-3-014–715RRZRZ
5Como74-2-112–714ZZPRZ
15Bologna71-2-46–105RPRZP
16Udinese71-1-59–164PPPPP
17Genoa71-1-55–134PRPZP

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej · stan na 23.10

Gole według minut

sezon ligowy
Udinese
  • 0-1511
  • 16-3021
  • 31-4544
  • 46-6013
  • 61-7504
  • 76-9013
AC Milan
  • 0-1511
  • 16-3010
  • 31-4511
  • 46-6010
  • 61-7592
  • 76-9004

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

Inne mecze kolejki

Wszystkie wyniki Serie A
0:2Lecce–Juventus TurynNasz typ:H2 (−1)1.71typ trafionyZa tym zakładem lub odważniejszym — 9 z 15, w tym samym kierunku — jeszcze 21 6.25X 4.162 1.554:4Atalanta Bergamo–FrosinoneNasz typ:O 2.51.43typ trafionyza tym typem 6 z 16 modeli AI1 1.89X 4.202 3.621:0Genoa–VeneziaNasz typ:BTTS tak1.72typ nietrafionyza tym typem 12 z 16 modeli AI1 2.20X 3.272 3.47