ZAKOŃCZONY
SC Paderborn — Hamburger SV 1:0: wynik i kursy
Mecz SC Paderborn — Hamburger SV zakończył się wynikiem 1:0; przed meczem kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosił 2.30 (na otwarciu — 2.32), na zwycięstwo gości — 2.92, na remis — 3.70. Zakład modeli AI: powyżej 2.5 gola po kursie 1.58; typ nie wszedł.
- Sędzia: Martin Petersen
- Bundesliga, kolejka 7 z 34
- +11°, zachmurzenie, wiatr 18 km/h
- Home Deluxe Arena, Paderborn
opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Powyżej 2.5 gola
1.58Rynek wycenia tę opcję na 60%
zakład modeli AI · Za tym zakładem lub odważniejszym w tym samym kierunku — 7 z 16, za innymi — 9
Mniej niż połowa za zakłademNasze typy piłkarskie do tej pory: 163 trafienia · 135 pudeł · 7 zwrotów · −5,80 j. Wszystkie wyniki
co oznaczają te liczby
- wszedł / nie wszedł
- Wynik zakładu po rozliczeniu kolejki: zysk lub strata przy stawce jednej jednostki po podanym kursie.
- zamknięcie
- Kurs na nasz zakład w chwili pierwszego gwizdka — ostatnia cena, jaką zdążył wystawić rynek.
- CLV
- O ile nasz opublikowany kurs był wyższy od kursu zamknięcia. Plus oznacza, że zdążyliśmy wziąć zakład drożej, niż rynek wycenił go przed gwizdkiem; minus — że rynek poszedł w drugą stronę. Liczba nie zależy od wyniku meczu.
prawdopodobny wynik
2:1 9%1:2 8%2:2 7%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 6 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Jakie były kursy na mecz
W ciągu 6 dni wygrana: Hamburger SV: kurs wzrósł z 2.80 do 2.92 — zakładów na gości jest mniej.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Powyżej 2.5: 1.58 → 1.58 od publikacjiZobacz
Ten rynek prawie się nie ruszył: Powyżej 2.5 1.58 → 1.58, Poniżej 2.5 2.36 → 2.37.
Zmiany kursów
| Kiedy | Powyżej 2.5 · nasz zakład | Poniżej 2.5 |
|---|---|---|
| 1.58 | 2.37−0.01 | |
| 1.58+0.01 | 2.38−0.01 | |
| 1.57 | 2.39+0.01 | |
| 1.57−0.02 | 2.38+0.03 | |
| 1.59+0.01 | 2.35−0.01 | |
| Publikacja naszego zakładu (powyżej 2.5 gola) po kursie 1.58 | ||
| 1.58otwarcie | 2.36otwarcie | |
Jak przebiegł mecz
Rayan Philippe wszedł na boisko w 70. minucie, a w 88. strzelił jedynego gola: SC Paderborn pokonał Hamburger SV 1:0. Asystował Felix Götze, który pojawił się na murawie w 62. minucie. Do przerwy było 0:0. Gospodarze oddali 16 strzałów przy 8 rywali, a celnych mieli 6 wobec jednego. W xG było 1.21 wobec 0.49, a posiadanie wyniosło 62% wobec 38%. Faworytem bukmacherów był SC Paderborn z kursem 2.30, remis miał 3.70, a goście 2.92. Wynik 1:0 stał w ofercie z kursem 10.46. Stawialiśmy na powyżej 2.5 gola, kurs 1.58, i typ jest nietrafiony: padł jeden gol, więc linia 2.5 zamknęła się pod spodem. Zakład na obie drużyny strzelą, kurs 1.48, także przegrał, bo goście nie trafili.
- 13'
wszedł Otto Emerson Stange, zszedł Fábio Vieira - 45'
wszedł Terem Moffi, zszedł Yussuf Poulsen - 45'
wszedł Tom Baack, zszedł Gabriel Vidović - 53'
Shafiq Nandja ŻK - 58'
Jano ter Horst ŻK - 62'
wszedł Felix Götze, zszedł Jano ter Horst - 62'
wszedł Marvin Pieringer, zszedł Steffen Tigges - 70'
wszedł Rayan Philippe, zszedł Laurin Ulrich - 71'
wszedł Albert Sambi Lokonga, zszedł Miro Muheim - 71'
wszedł Albert Grönbaek, zszedł Bilal Nadir - 79'
wszedł Sven Michel, zszedł Stefano Marino - 87'
Albert Sambi Lokonga ŻK - 88'
Rayan Philippe (Felix Götze)1:0 - 89'
Merlin Polzin ŻK - 89'
wszedł Alexander Rossing Lelesiit, zszedł Otto Emerson Stange
| SC Paderborn | wskaźnik | Hamburger SV |
|---|---|---|
| 1.21 | oczekiwane gole (xG) | 0.49 |
| 16 | strzały | 8 |
| 6 | celne | 1 |
| 62% | posiadanie piłki | 38% |
| 6 | rzuty rożne | 3 |
| 12 | faule | 15 |
| 1 | obrony | 5 |
| 1 | żółte kartki | 2 |
co oznaczają te liczby
- oczekiwane gole (xG)
- Ile goli średnio dają strzały takiej jakości i z takich pozycji. Pokazuje, na ile wynik oddaje grę: 0,6 xG przy dwóch golach to skuteczność, a nie przewaga w grze.
- ocena dostawcy
- Ocena zawodnika za mecz od dostawcy statystyk — nie nasza. Liczona z akcji z piłką i bez niej; nie przeliczamy jej i podajemy tak, jak jest.
Wyjściowe składy
- 15N. Noll6.9
- 22M. Hansen7.0
- 25T. Scheller — najwyższa ocena dostawcy w meczu7.9
- 21J. ter Horst6.5
- 23R. Obermair7.2
- 40G. Vidović6.6
- 5S. Castañeda6.6
- 28L. Ulrich6.3
- 17L. Curda6.3
- 27S. Tigges6.5
- 30S. Marino6.2
- 6T. Baackwszedł 45'6.9
- 20F. Götzewszedł 62'7.3
- 11S. Michelwszedł 79'6.8
- 2Ruben Müller
- 9R. Philippewszedł 70'7.6
- 18M. Pieringerwszedł 62'6.7
- 1M. Schubert
- 3Jonah Benedict Sticker
- 38D. Zeitler
- 1Daniel Heuer Fernandes7.0
- 17W. Omari6.7
- 33S. Bornauw6.9
- 43S. Nandja5.5
- 3D. Møller Wolfe6.3
- 28M. Muheim6.2
- 4B. Nadir6.6
- 5M. Adeline6.3
- 7Z. El Ouahdi5.8
- 20Fábio Vieira6.4
- 15Y. Poulsen6.7
- 38Alexander Røssing-Lelesiitwszedł 89'5.9
- 19Otto Emerson Stangewszedł 13'6.5
- 12S. Tangvik
- 9T. Moffiwszedł 45'6.1
- 6A. Sambi Lokongawszedł 71'6.0
- 37L. Lemke
- 11A. Grønbækwszedł 71'6.5
- 48J. Bissi Mouelle
- 22Kofi Jeremy Amoako
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI — na powyżej 2.5 gola — zakład nie wszedł. Jeszcze po 2 na zakład bez remisu na drużynę SC Paderborn (wszedł), na to, że co najmniej jedna drużyna nie strzeli (wszedł) i na zwycięstwo drużyny Hamburger SV (nie wszedł). Pozostałe głosy (3) — każdy na własny zakład: „obie strzelą”, podwójną szansę i zwycięstwo drużyny SC Paderborn.
- 7 z 16O 2.5nasz zakładkurs 1.58ChatGPTClaude
GrokKimiQwen
Sonar
Dots3-Notenie weszło - 2 z 16DNB 1kurs 1.76DeepSeek
Geminiweszło
- 2 z 16BTTS niekurs 2.50
GLMMiniMaxweszło - 2 z 162kurs 2.80Xiaomi MiMoNemotron Supernie weszło
- 1 z 16BTTS takkurs 1.49Mistralnie weszło
- 1 z 16X2kurs 1.61Nemotron Ultranie weszło
- 1 z 161kurs 2.32DeepSeek Flashweszło
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 19.10 o 10:55 czasu polskiego
SC Paderborn u siebie gra oszczędnie: w jego domowych meczach pada średnio 2.3 gola, a powyżej 2.5 gola padało tylko w co trzecim. Hamburger SV ciągnie jednak za sobą strzelaniny — po trzy stracone gole na wyjazd, średnio 4 gole w jego spotkaniach na obcych boiskach i trzy gole lub więcej w dwóch przypadkach na trzy. Defensywy obu drużyn w tym sezonie przeciekają. W pięciu meczach Bundesligi SC Paderborn strzelił pięć goli i stracił dziewięć, Hamburger SV sześć i 13, a gospodarze nie zachowali czystego konta w żadnym domowym spotkaniu, podobnie jak goście na wyjazdach. Rynek daje 60% szans na trzy gole lub więcej.
Gdzie możemy się mylić
Bezpośrednie mecze przeczą temu obrazowi. W marcu 2025 roku SC Paderborn wygrał 2:0, a w maju 2024 roku 1:0, i oba spotkania zmieściły się w dwóch golach. Atak miejscowych nie jest bogaty: około jednego oczekiwanego gola na mecz przy 3.6 strzałach celnych, więc jeśli Hamburger SV zacznie ostrożnie, wynik może długo pozostać minimalny. Mimo tego stawiamy na powyżej 2.5 gola, kurs 1.58.
- Za zakładem — 7 z 16 modeli AI: to najczęstsza odpowiedź, ale ponad połowa wybrała coś innego.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 17.10 | Werder Brema | W | 2:2xG 1.0–2.9 | R |
| 10.10 | VfB Stuttgart | D | 0:2xG 2.0–2.5 | P |
| 30.09 | DC Unitedmecz towarzyski | W | 1:0 | Z |
| 20.09 | TSG Hoffenheim | D | 3:1xG 0.7–1.5 | Z |
| 12.09 | Borussia Dortmund | W | 0:3xG 0.5–1.8 | P |
| 05.09 | SC Freiburg | D | 0:1xG 0.8–1.2 | P |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 17.10 | VfB Stuttgart | D | 1:0xG 1.5–1.7 | Z |
| 10.10 | TSG Hoffenheim | W | 3:2xG 1.3–0.9 | Z |
| 04.10 | FC Kopenhagamecz towarzyski | D | 2:0 | Z |
| 19.09 | 1. FC Köln | D | 2:1 | Z |
| 13.09 | RB Lipsk | W | 0:5xG 1.1–2.4 | P |
| 06.09 | FSV Mainz 05 | D | 0:5 | P |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | Bundesliga | ||
|---|---|---|---|
| gole | 0.8 / 1.5 | 1 / 2.5 | 1.8 |
| xG | 1 / 1.9 | 1.1 / 1.9 | 1.8 |
| strzały | 13.7 / 18.3 | 11.2 / 19.2 | 15.6 |
| strzały celne | 3 / 6.3 | 3.7 / 5.7 | 5.5 |
| rzuty rożne | 4.3 / 6.2 | 3.8 / 6 | 5.4 |
| faule | 10.5 / 10.8 | 14.3 / 12.8 | 11.5 |
| żółte kartki | 1.3 / 1.2 | 1.3 / 1.7 | 1.7 |
| mecze powyżej 2.5 | 50% | 67% | |
| obie strzelały | 33% | 33% | |
| czyste konta | 17% | 17% | |
| bez gola | 67% | 50% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 1 / 1.3 | 1 / 3 | |
| średnia liczba goli | 2.3 | 4 | |
| mecze powyżej 2.5 | 33% | 67% | |
| obie strzelały | 33% | 33% | |
- SC Paderborn: mniej goli niż średnia ligi — 0,8 wobec 1,8
- Hamburger SV: mniej goli niż średnia ligi — 1,0 wobec 1,8
- Hamburger SV: 3 zwycięstwa z rzędu w lidze
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla SC Paderborn tylko mecze domowe w sezonie, dla Hamburger SV tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
4–2–4wygrane: SC Paderborn · remisy · wygrane: Hamburger SV
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| SC Paderborn — Hamburger SV | 2:0 | 02.03.25 | 2. Bundesliga |
| Hamburger SV — SC Paderborn | 2:2 | 28.09.24 | 2. Bundesliga |
| SC Paderborn — Hamburger SV | 1:0 | 10.05.24 | 2. Bundesliga |
| Hamburger SV — SC Paderborn | 1:2 | 09.12.23 | 2. Bundesliga |
| Hamburger SV — SC Paderborn | 2:2 | 05.05.23 | 2. Bundesliga |
| SC Paderborn — Hamburger SV | 2:3 | 30.10.22 | 2. Bundesliga |
| Hamburger SV — SC Paderborn | 1:2 | 02.04.22 | 2. Bundesliga |
| SC Paderborn — Hamburger SV | 1:2 | 22.10.21 | 2. Bundesliga |
| Hamburger SV — SC Paderborn | 3:1 | 30.01.21 | 2. Bundesliga |
| SC Paderborn — Hamburger SV | 3:4 | 28.09.20 | 2. Bundesliga |
- obie strzeliły w 8 z 10 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 8 z 10
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | Werder Brema | 6 | 2-3-1 | 12–12 | 9 | ZRZRR |
| 9 | Hamburger SV | 6 | 3-0-3 | 6–15 | 9 | PPZZZ |
| 10 | FC Augsburg | 6 | 2-2-2 | 16–12 | 8 | ZRPRP |
| 15 | Schalke 04 | 6 | 1-2-3 | 4–7 | 5 | RZRPP |
| 16 | SC Paderborn | 6 | 1-2-3 | 5–9 | 5 | PPZPR |
| 17 | Union Berlin | 6 | 1-2-3 | 5–17 | 5 | PPPZR |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej · stan na 18.10
Gole według minut
- 0-1501
- 16-3032
- 31-4510
- 46-6002
- 61-7511
- 76-9003
- 0-1511
- 16-3003
- 31-4522
- 46-6012
- 61-7502
- 76-9034
w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut