Przejdź do treści
Menu

31 paź

Real Betis — Málaga: typ AI na mecz

Mecz Real Betis — Málaga odbędzie się 31 października. Zakład modeli AI: handicap Real Betis (−1.5) po kursie 2.10; Málaga jest bez zwycięstwa od 5 meczów.

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

Real Betis
Málaga

zakład modeli AI: Handicap Real Betis (−1.5)

2.10

Rynek wycenia tę opcję na 45%

Teraz 2.08 · 2.10 w chwili publikacji

zakład modeli AI · Za tym zakładem lub odważniejszym — 8 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 1

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 163 trafienia · 135 pudeł · 7 zwrotów · −5,80 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:111%kurs 9.06

2:1 10%2:0 9%1:0 8%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 7 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 27.10 04:17

wynik11.39−0.01X5.04+0.0827.10+0.20
liczba goli 3.5O2.32U1.63+0.01
obie strzelątak1.72+0.03nie2.04−0.02
podw. szansa1X1.10−0.01121.16−0.01X22.95+0.03
handicapH1 −1.52.08 — zgodny z naszym zakładem−0.02H2 +1.51.77+0.02

W ciągu 2 dni wygrana: Málaga: kurs wzrósł z 6.90 do 7.10 — zakładów na gości jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Real Betis −1.5: 2.10 → 2.08 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (handicap: Real Betis −1.5) spadł z 2.10 do 2.08: rynek ocenia go teraz jako bardziej prawdopodobny.

Real Betis −1.52.10 → 2.08nasz zakładMálaga +1.51.75 → 1.77
1.801.902.002.1025 paź27 paźPublikacja · 2.10Real Betis −1.5 2.08Málaga +1.5 1.77

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Handicap −1.5
KiedyReal Betis −1.5 · nasz zakładMálaga +1.5
2.08−0.021.77+0.02
Publikacja naszego zakładu (handicap: Real Betis −1.5) po kursie 2.10
2.10otwarcie1.75otwarcie
2 odczyty · kursy zmieniły się 1 raz

Najwięcej modeli AI stawia na handicap Real Betis (−1.5). Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 2 modele AI — zwycięstwo drużyny Real Betis i handicap Real Betis (−1). Jeszcze 6 — na to, że co najmniej jedna drużyna nie strzeli. Jeszcze jeden — na powyżej 2.5 gola.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 25.10 o 14:01 czasu polskiego

Analiza napisana 25.10: od tego czasu drużyny zagrały kolejne mecze, a punkty, liczba spotkań lub miejsce w tabeli poniżej są już inne.

Málaga jedzie do Sewilli z najgorszym atakiem LaLiga: jedno trafienie w czterech meczach na wyjazdzie, w trzech z nich goście nie strzelili ani razu, a tracili średnio dwa gole. Stawiamy na handicap Realu Betis (-1.5), kurs 2.10 — potrzebne jest zwycięstwo różnicą co najmniej dwóch bramek, a u siebie gospodarze są takiemu wynikowi najbliżej: cztery zwycięstwa w pięciu spotkaniach, dwie bramki strzelone i 1.4 straconej na mecz, czwarte miejsce z 19 punktami po dziewięciu kolejkach przy pięciu punktach Málagi w 10 meczach. Goście nie wygrali od pięciu spotkań, strzelając w tym czasie pięć goli i tracąc 11, a zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest na zaledwie 1.40.

Gdzie możemy się mylić

Wysokie wyniki nie przychodzą Betisowi za każdym razem: powyżej 2.5 gola padło w 40% jego domowych meczów, a zwycięstwo jedną bramką sprawi, że typ będzie nietrafiony. Dochodzi obciążenie Ligą Mistrzów i możliwa rotacja składu, a w sierpniowym sparingu Málaga pokonała Real Betis 3:1.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry · stan na 27.10
Real Betis
Ostatnie mecze: Real Betis
DataRywalBoiskoWynikRezultat
25.10Celta VigoW0:0R
21.10Feyenoord RotterdamLiga MistrzówD1:0xG 2.2–0.8Z
17.10FC BarcelonaD2:5xG 1.3–3.1P
14.10FC PortoLiga MistrzówD3:2xG 1.8–1.0Z
11.10OsasunaD5:2xG 2.9–1.9Z
01.10AD Ceuta FCmecz towarzyskiD—
Málaga
Ostatnie mecze: Málaga
DataRywalBoiskoWynikRezultat
23.10Deportivo AlavésW1:1xG 0.5–1.6R
18.10Real SociedadD2:5xG 1.1–2.4P
09.10Espanyol BarcelonaD1:1xG 0.7–1.1R
20.09GetafeW0:1xG 0.5–0.9P
17.09VillarrealD1:3P
13.09Celta VigoW1:1xG 0.4–1.9R

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaReal BetisMálagaLaLiga
gole1.6 / 1.40.7 / 1.91.5
xG1.6 / 1.90.9 / 1.71.4
strzały16.3 / 15.110.9 / 15.213.5
strzały celne5.9 / 63 / 5.74.7
rzuty rożne4.7 / 6.15.2 / 5.14.9
faule10.1 / 11.411.6 / 1212.3
żółte kartki1.5 / 2.21.9 / 2.22.2
mecze powyżej 2.540%30%
obie strzelały50%60%
czyste konta50%10%
bez gola10%40%
u siebie / na wyjeździe
gole2 / 1.40.4 / 1.8
średnia liczba goli3.42.2
mecze powyżej 2.540%20%
obie strzelały40%40%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 10

6–0–4wygrane: Real Betis · remisy · wygrane: Málaga

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Málaga — Real Betis3:109.08.25mecz towarzyski
Real Betis — Málaga2:130.04.18
Málaga — Real Betis0:218.12.17
Málaga — Real Betis1:228.02.17
Real Betis — Málaga1:023.09.16
Real Betis — Málaga0:119.03.16
Málaga — Real Betis0:107.11.15
Real Betis — Málaga1:231.03.14
Málaga — Real Betis3:203.11.13
Real Betis — Málaga3:024.02.13

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: LaLiga
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
3Real Madryt108-0-225–1024ZPZZZ
4Real Betis106-2-216–1420ZRZPR
5Real Sociedad106-1-319–1819PZZZZ
19Valencia101-3-67–176ZPRRP
20Málaga100-5-57–195PPRPR

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Gole według minut

sezon ligowy
Real Betis
  • 0-1511
  • 16-3012
  • 31-4572
  • 46-6015
  • 61-7522
  • 76-9033
Málaga
  • 0-1512
  • 16-3014
  • 31-4523
  • 46-6011
  • 61-7513
  • 76-9025

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

Inne mecze kolejki

Cały terminarz LaLigi
16:15Rayo Vallecano–Celta VigoNasz typ:U 2.51.80za tym typem 10 z 16 modeli AI1 2.35X 3.272 3.0321:00FC Barcelona–Deportivo AlavésNasz typ:H1 (−2.5)1.91Za tym zakładem lub odważniejszym — 13 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 11 1.11X 9.152 21.2114:00Levante–Atlético MadrytNasz typ:21.60Za tym zakładem lub odważniejszym — 5 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 11 4.82X 4.342 1.60